Czy jest salon kosmetyczny w Ostrołęce który niweluje rozstępy?

Założony przez magddusia
strony: 1 2 dalej
magddusia napisał(a):Czy jest salon kosmetyczny w Ostrołęce który niweluje rozstępy?Np kwasami,dermabrazją itp? Jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
29-01-2010, 14:26
#1
Czy jest salon kosmetyczny w Ostrołęce który niweluje rozstępy?Np kwasami,dermabrazją itp? Jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje
Gość napisał(a):Polecam dowiedzieć się w Vernis mają tam od niedawna zabieg mezoporacja bezigłowej polegający na wtłaczaniu dermokosmetyków pod skórę, sprzęt który posiadają w tej chwili jest numerem jeden na rynku Acthderm. Zreszto polecam stronę na której można na ten temat poczytać  http://acthyderm.com.pl/ tel. (29) 7646378 lub 600124221

Gość

29-01-2010, 17:12
#2
Polecam dowiedzieć się w Vernis mają tam od niedawna zabieg mezoporacja bezigłowej polegający na wtłaczaniu dermokosmetyków pod skórę, sprzęt który posiadają w tej chwili jest numerem jeden na rynku Acthderm. Zreszto polecam stronę na której można na ten temat poczytać  http://acthyderm.com.pl/ tel. (29) 7646378 lub 600124221
Gość napisał(a):chyba mezoterapia

Gość

29-01-2010, 19:18
#3
chyba mezoterapia
Gość napisał(a):mezoterapia to nazwa własna która wszyscy się posługują, natomiast zabieg nazywa się również mezoporacją gdyż dermokosmetyki wtłaczane są przez mikropory skóry. Pozdrawiam

Gość

30-01-2010, 09:22
#4
mezoterapia to nazwa własna która wszyscy się posługują, natomiast zabieg nazywa się również mezoporacją gdyż dermokosmetyki wtłaczane są przez mikropory skóry. Pozdrawiam
Gość napisał(a):polecam ja byłam na 3 zabiegach na zmarszczki i różnica ogromna, to na rozstępy też pewnie pomoże :)

Gość

17-02-2010, 12:51
#5
polecam ja byłam na 3 zabiegach na zmarszczki i różnica ogromna, to na rozstępy też pewnie pomoże :)
Gość napisał(a):a ile kosztuje taki zabieg?

Gość

17-02-2010, 14:13
#6
a ile kosztuje taki zabieg?
Gość napisał(a):Ja goraco zachecam do skorzystania z zabiegow w Gabinecie Medycyny Esteycznej w Ostrolece. Można wykonac glebokie zluszczanie kwasami, a nastepnie mezoterapie iglowa. Godne polecenia sa zabiegi urzadzniem RollCit, polegajace na mikronakluciach skory. Przy swiezych rozstepach, ktore maja jeszcze ciemna barwe mozna przeprowadzic zabiegi laserowe lub  zabiegi urzadzeniem Focus RF. Efekty naprawde rewelacyjne, a co najwazniejsze zabiegi przeprowadzane sa przez kosmetologa i lekarza. Mysle, ze przy takich zabiegach warto oddac sie w rece osob wykwalifikowanych.

Gość

17-02-2010, 20:48
#7
Ja goraco zachecam do skorzystania z zabiegow w Gabinecie Medycyny Esteycznej w Ostrolece. Można wykonac glebokie zluszczanie kwasami, a nastepnie mezoterapie iglowa. Godne polecenia sa zabiegi urzadzniem RollCit, polegajace na mikronakluciach skory. Przy swiezych rozstepach, ktore maja jeszcze ciemna barwe mozna przeprowadzic zabiegi laserowe lub  zabiegi urzadzeniem Focus RF. Efekty naprawde rewelacyjne, a co najwazniejsze zabiegi przeprowadzane sa przez kosmetologa i lekarza. Mysle, ze przy takich zabiegach warto oddac sie w rece osob wykwalifikowanych.
Gość napisał(a):Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kuklinskiego 4a, tel 508 085 800

Gość

17-02-2010, 20:55
#8
Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kuklinskiego 4a, tel 508 085 800
Gość napisał(a):ale jakie są ceny tych zabiegów?

Gość

17-02-2010, 21:02
#9
ale jakie są ceny tych zabiegów?
Gość napisał(a):Np. mezoterapia iglowa na rozstepy kosztuje 170 zl, najlepiej przyjsc na konsultacje lub zadzwonic. Przy laczeniu roznych technik np zluszczanie+mezoterapia sa rabaty.

Gość

17-02-2010, 21:48
#10
Np. mezoterapia iglowa na rozstepy kosztuje 170 zl, najlepiej przyjsc na konsultacje lub zadzwonic. Przy laczeniu roznych technik np zluszczanie+mezoterapia sa rabaty.
Gość napisał(a):i znowu temat poruszony przez zakład Vernis... tragedia co nowego wprowadzą to niby ktoś się o to pyta i jak zawsze udzielana dokładna odpowiedz żenada ...

Gość

17-02-2010, 22:55
#11
i znowu temat poruszony przez zakład Vernis... tragedia co nowego wprowadzą to niby ktoś się o to pyta i jak zawsze udzielana dokładna odpowiedz żenada ...
Gość napisał(a):hehe no przygladajac sie z boku to gabinet medycyny estetycznej też dobrą pseudoreklame robi, ba ale na tym polega biznes {chytry}

Gość

18-02-2010, 14:22
#12
hehe no przygladajac sie z boku to gabinet medycyny estetycznej też dobrą pseudoreklame robi, ba ale na tym polega biznes {chytry}
Gość napisał(a):najlepsze jest to że żal komuś dupę ściska :-)))

Gość

18-02-2010, 14:55
#13
najlepsze jest to że żal komuś dupę ściska :-)))
Gość napisał(a):Witam wszystkich widzę że i na tym forum firmy się reklamują, jedną z firm kojarzę z lokalnych mediów i natomiast o drugiej nie słyszałam wogóle, są inne sposoby reklamy tylko niestety trzeba wydać parę złotych ale każda szanująca firma o tym wie, a przechwalanie się wachlarzem zabiegów, kwalifikacjami firmy oraz jej pracowników jest mało profesjonalne i właśnie to świadczy o profesjonaliźmie firmy i pracowników, a resztę niech zweryfikuje rynek. Pozdrawiam

Gość

19-02-2010, 06:31
#14
Witam wszystkich widzę że i na tym forum firmy się reklamują, jedną z firm kojarzę z lokalnych mediów i natomiast o drugiej nie słyszałam wogóle, są inne sposoby reklamy tylko niestety trzeba wydać parę złotych ale każda szanująca firma o tym wie, a przechwalanie się wachlarzem zabiegów, kwalifikacjami firmy oraz jej pracowników jest mało profesjonalne i właśnie to świadczy o profesjonaliźmie firmy i pracowników, a resztę niech zweryfikuje rynek. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Vernis wstyd...

Gość

20-02-2010, 10:21
#15
Vernis wstyd...
Gość napisał(a):Vernis wstyd..

Gość

20-02-2010, 10:24
#16
Vernis wstyd..
Gość napisał(a):ha ha ha {usmiech}

Gość

20-02-2010, 10:28
#17
ha ha ha {usmiech}
Gość napisał(a):Vernis jest zawsze mistrzem autoreklamy za darmochę...

Gość

20-02-2010, 10:33
#18
Vernis jest zawsze mistrzem autoreklamy za darmochę...
Gość napisał(a):Po co wam salon wystarczy DUŻO S E K S U {!} {ok} polecam {ok} {diabelek}

Gość

20-02-2010, 17:30
#19
Po co wam salon wystarczy DUŻO S E K S U {!} {ok} polecam {ok} {diabelek}
Gość napisał(a):Jestem za {gafa}

Gość

21-02-2010, 00:13
#20
Jestem za {gafa}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów