Jak można leczyć bezpłodność?

Założony przez Administrator
strony: 1
Administrator napisał(a):Witam!Wiele małżeństw, które chcą mieć dzieci niestety napotykają trudności.Chciałbym, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami w tym temacie, wskazali co do tej pory robiliście, co przynosilo rezultaty.Czekamy też na głosy od tych, którzy walczyli o dziecko i się w końcu udało - taki głos w tej dyskusji będzie bardzo ważny dla tych, którzy mają problem z zajściem w ciaże.Czekamy na Wasze opinię.PozdrawiamTomek T.

Administrator

Wpisów: 42
18-06-2006, 20:57
#1
Witam!Wiele małżeństw, które chcą mieć dzieci niestety napotykają trudności.Chciałbym, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami w tym temacie, wskazali co do tej pory robiliście, co przynosilo rezultaty.Czekamy też na głosy od tych, którzy walczyli o dziecko i się w końcu udało - taki głos w tej dyskusji będzie bardzo ważny dla tych, którzy mają problem z zajściem w ciaże.Czekamy na Wasze opinię.PozdrawiamTomek T.
Gość napisał(a):Polecam stronę internetową: www.nasz-bocian.pl i szukać pomocy w Białymstoku w Klinikach leczenia niepłodności, np. u doc. Szamatowicza.

Gość

19-02-2007, 10:39
#2
Polecam stronę internetową: www.nasz-bocian.pl i szukać pomocy w Białymstoku w Klinikach leczenia niepłodności, np. u doc. Szamatowicza.
Gość napisał(a):ja natomiast polecam NOVUM w Warszawie, bardzo dobra, specjalistyczna opieka, mają bardzo dobre statystyki. zajmują się wspomaganym rozrodem, dodatkowo największe szanse ciąży z mrożonych zarodków.Nic więcej nie mogę napisać ponieważ jesteśmy w trakcie leczenia.

Gość

21-03-2007, 15:19
#3
ja natomiast polecam NOVUM w Warszawie, bardzo dobra, specjalistyczna opieka, mają bardzo dobre statystyki. zajmują się wspomaganym rozrodem, dodatkowo największe szanse ciąży z mrożonych zarodków.Nic więcej nie mogę napisać ponieważ jesteśmy w trakcie leczenia.
Gość napisał(a):Witam. Ja lecze się w Białymstoku u prof. Wołczyńskiego. A strona bociana to skarbnica wiedzy.

Gość

04-04-2007, 15:28
#4
Witam. Ja lecze się w Białymstoku u prof. Wołczyńskiego. A strona bociana to skarbnica wiedzy.
Gość napisał(a):Gdzie jak najszybciej zrobię badanie HSG?podajcie proszę jakiś adres{!}

Gość

19-06-2010, 20:02
#5
Gdzie jak najszybciej zrobię badanie HSG?podajcie proszę jakiś adres{!}
Gość napisał(a):Do założyciela wątku:Sugeruje zmienić z temacie bezpłodność na niepłodność bo to dwa różne pojęcia bezpłodności niestety nigdy nie wyleczymy a niepłodność tak i owszem {mruga}Ze swojej strony polecam tak jak koleżanki stronę www.nasz-bocian.pl szczególnie dział "pogadamy" gdzie w sposób luźmy można posicać, powspierać się i powymienić doświadczenia i opinie o lekarzach.Niestety w Ostrołęce niepłodność można wyleczyć tylko przypadkiem, jeśli komuś zatem zależy na fachowej opiece i pomocy polcam "Novum" Warszawa (minus, że drogo), "Artemida" Białystok, "Bocian" Białystok lub "Kriobank" Białystok (też bardzo drogo).

Gość

19-06-2010, 21:06
#6
Do założyciela wątku:Sugeruje zmienić z temacie bezpłodność na niepłodność bo to dwa różne pojęcia bezpłodności niestety nigdy nie wyleczymy a niepłodność tak i owszem {mruga}Ze swojej strony polecam tak jak koleżanki stronę www.nasz-bocian.pl szczególnie dział "pogadamy" gdzie w sposób luźmy można posicać, powspierać się i powymienić doświadczenia i opinie o lekarzach.Niestety w Ostrołęce niepłodność można wyleczyć tylko przypadkiem, jeśli komuś zatem zależy na fachowej opiece i pomocy polcam "Novum" Warszawa (minus, że drogo), "Artemida" Białystok, "Bocian" Białystok lub "Kriobank" Białystok (też bardzo drogo).
Gość napisał(a):[quote=Gość]Gdzie jak najszybciej zrobię badanie HSG?podajcie proszę jakiś adres{!} [/quote]Zrobią Ci w Artemidzie i Bocianie w Białystoku, w Kriobanku też ale tylko hsg/usg, w Novum też zrobią ale za 900 zł tkaże polecam Bociana bądź Artemidę.  

Gość

19-06-2010, 21:08
#7
[quote=Gość]Gdzie jak najszybciej zrobię badanie HSG?podajcie proszę jakiś adres{!} [/quote]Zrobią Ci w Artemidzie i Bocianie w Białystoku, w Kriobanku też ale tylko hsg/usg, w Novum też zrobią ale za 900 zł tkaże polecam Bociana bądź Artemidę.  
Gość napisał(a):A ja wam powiem że żadna z tych instytucji nie czynią cudów tylko golą kasę, mu na przełomie 8 lat wydaliśmy około 100 tyś złotych i nic. Wpadliśmy na wspaniały pomysł by wyjechać na wakacje i zapomnieć o wszystkim i to było strzałem w dziesiątkę. Dopiero teraz lekarz stwierdził a może to jednak ta blokada tkwiła w głowie.  

Gość

11-01-2011, 10:56
#8
A ja wam powiem że żadna z tych instytucji nie czynią cudów tylko golą kasę, mu na przełomie 8 lat wydaliśmy około 100 tyś złotych i nic. Wpadliśmy na wspaniały pomysł by wyjechać na wakacje i zapomnieć o wszystkim i to było strzałem w dziesiątkę. Dopiero teraz lekarz stwierdził a może to jednak ta blokada tkwiła w głowie.  
Gość napisał(a):Przestrzegam kobiety przed prof Jóźwikiem, może kiedyś był dobrym specjalistą tylko chyba jego czasy już minęły, czas by na emeryturę. Pacjentki traktuje jednakowo (chodzi o sposób leczenia - wiem bo rozmawiałam z kobietami), nie robi żadnych badań - oprócz cytologi. Wiele razy byłam u niego na wizytach nie tylko w Ostrołęce, ale i w Białymstoku, zbywa a za wizytę trzeba płacić. Powinnam mieć zabieg, który odwlekał prawie rok i to akurat miało swój ujemny skutek.

Gość

11-01-2011, 19:57
#9
Przestrzegam kobiety przed prof Jóźwikiem, może kiedyś był dobrym specjalistą tylko chyba jego czasy już minęły, czas by na emeryturę. Pacjentki traktuje jednakowo (chodzi o sposób leczenia - wiem bo rozmawiałam z kobietami), nie robi żadnych badań - oprócz cytologi. Wiele razy byłam u niego na wizytach nie tylko w Ostrołęce, ale i w Białymstoku, zbywa a za wizytę trzeba płacić. Powinnam mieć zabieg, który odwlekał prawie rok i to akurat miało swój ujemny skutek.
Gość napisał(a):zgadzam się! profesor okazał się naciągaczem!!!

Gość

22-01-2011, 13:42
#10
zgadzam się! profesor okazał się naciągaczem!!!
Gość napisał(a):Leczyłam się dość długo u profesora "[b]bardzo mu zawierzyłam[/b]" i  skutkiem długotrwałego brania closty...jest brak miesiączki, którą trzeba teraz wywołać. Wielokrotnie dopytywałam się czy oby nie za długo biorę ten lek zawsze słyszałam "nie trzeba się tym przejmować"Jestem załamana.

Gość

23-01-2011, 19:05
#11
Leczyłam się dość długo u profesora "[b]bardzo mu zawierzyłam[/b]" i  skutkiem długotrwałego brania closty...jest brak miesiączki, którą trzeba teraz wywołać. Wielokrotnie dopytywałam się czy oby nie za długo biorę ten lek zawsze słyszałam "nie trzeba się tym przejmować"Jestem załamana.
Gość napisał(a):My z M również mamy problem{smutny}.Leczymy się w NOVUM już ponad 3 lata.Mąż miał robioną biopsje,gdyż wykryto u niego azoospermię.Jesteśmy już po I ICSI{nie}nieudanej,krio {nie}.No i teraz zbieramy się do II podejścia.Każdy poleca tę klinikę,w której doszło do sukcesu.A wyboru musicie dokonać sami.Mam nadzieje,że owocnego....{tak}{usmiech}

Gość

12-03-2011, 11:21
#12
My z M również mamy problem{smutny}.Leczymy się w NOVUM już ponad 3 lata.Mąż miał robioną biopsje,gdyż wykryto u niego azoospermię.Jesteśmy już po I ICSI{nie}nieudanej,krio {nie}.No i teraz zbieramy się do II podejścia.Każdy poleca tę klinikę,w której doszło do sukcesu.A wyboru musicie dokonać sami.Mam nadzieje,że owocnego....{tak}{usmiech}
Gość napisał(a):My z M również mamy problem{smutny}.Leczymy się w NOVUM już ponad 3 lata.Mąż miał robioną biopsje,gdyż wykryto u niego azoospermię.Jesteśmy już po I ICSI{nie}nieudanej,krio {nie}.No i teraz zbieramy się do II podejścia.Każdy poleca tę klinikę,w której doszło do sukcesu.A wyboru musicie dokonać sami.Mam nadzieje,że owocnego....{tak}{usmiech}

Gość

12-03-2011, 11:26
#13
My z M również mamy problem{smutny}.Leczymy się w NOVUM już ponad 3 lata.Mąż miał robioną biopsje,gdyż wykryto u niego azoospermię.Jesteśmy już po I ICSI{nie}nieudanej,krio {nie}.No i teraz zbieramy się do II podejścia.Każdy poleca tę klinikę,w której doszło do sukcesu.A wyboru musicie dokonać sami.Mam nadzieje,że owocnego....{tak}{usmiech}
Gość napisał(a):GORĄCO POLECAM DOC.MAŁGORZATĘ JERZAK! TO CUDOTWÓRCZYNI!!!

Gość

13-06-2011, 11:03
#14
GORĄCO POLECAM DOC.MAŁGORZATĘ JERZAK! TO CUDOTWÓRCZYNI!!!
Gość napisał(a):GORĄCO POLECAM DOC.MAŁGORZATĘ JERZAK! TO CUDOTWÓRCZYNI!!!

Gość

13-06-2011, 11:03
#15
GORĄCO POLECAM DOC.MAŁGORZATĘ JERZAK! TO CUDOTWÓRCZYNI!!!
Gość napisał(a):Leczę się po swoich przejściach w klinice 'bocian" w Białymstoku, poznałam tam kilka pań z Ostrołęki, które już maja swoje dzieci, jednak jest teraz w ciąży.Polecam dr Mrugacza, jestem co prawda po pierwszym nieudanym ICSI planuję podejść do krio. Trzeba kobiety walczyć o nasze szczęście.  

Gość

13-06-2011, 12:22
#16
Leczę się po swoich przejściach w klinice 'bocian" w Białymstoku, poznałam tam kilka pań z Ostrołęki, które już maja swoje dzieci, jednak jest teraz w ciąży.Polecam dr Mrugacza, jestem co prawda po pierwszym nieudanym ICSI planuję podejść do krio. Trzeba kobiety walczyć o nasze szczęście.  
Gość napisał(a):jedna jest teraz w ciązy

Gość

13-06-2011, 12:23
#17
jedna jest teraz w ciązy
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja wam powiem że żadna z tych instytucji nie czynią cudów tylko golą kasę, mu na przełomie 8 lat wydaliśmy około 100 tyś złotych i nic. Wpadliśmy na wspaniały pomysł by wyjechać na wakacje i zapomnieć o wszystkim i to było strzałem w dziesiątkę. Dopiero teraz lekarz stwierdził a może to jednak ta blokada tkwiła w głowie.   [/quote]My również z mężem wyjeżdżamy, ale myślę, że nie zawsze uda się odblokować.Jednak gratuluję maleństwa.

Gość

13-06-2011, 12:24
#18
[quote=Gość]A ja wam powiem że żadna z tych instytucji nie czynią cudów tylko golą kasę, mu na przełomie 8 lat wydaliśmy około 100 tyś złotych i nic. Wpadliśmy na wspaniały pomysł by wyjechać na wakacje i zapomnieć o wszystkim i to było strzałem w dziesiątkę. Dopiero teraz lekarz stwierdził a może to jednak ta blokada tkwiła w głowie.   [/quote]My również z mężem wyjeżdżamy, ale myślę, że nie zawsze uda się odblokować.Jednak gratuluję maleństwa.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów