Pałac w Szczawinie

Założony przez SpecialFriend
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):po raz kolejny powtórzę,jestem MĘŻCZYZNĄ i nie mam NIC WSPÓLNEGO Z PAŁACEM W SZCZAWINIE.

Gość

02-12-2009, 13:35
#1
po raz kolejny powtórzę,jestem MĘŻCZYZNĄ i nie mam NIC WSPÓLNEGO Z PAŁACEM W SZCZAWINIE.
Gość napisał(a):poza tym napisałem,że nie segreguję oraz nie szufladkuję ludzi ze względu na pochodzonie,gdyż takie podejście do sprawy jest absolutnym idiotyzmem i można być prostakiem pochodzącym z Paryża,jak również osobą bardzo kulturalną pochodzącą ze wsi.W ani jednym z moich postów,poza tym z Kozią Wólką,w którym notabene dodałem iż chodzi mi o maniery,a nie pochodzenie nie szydziłem z osób ze wsi.Czytajcie dokładnie.

Gość

02-12-2009, 13:42
#2
poza tym napisałem,że nie segreguję oraz nie szufladkuję ludzi ze względu na pochodzonie,gdyż takie podejście do sprawy jest absolutnym idiotyzmem i można być prostakiem pochodzącym z Paryża,jak również osobą bardzo kulturalną pochodzącą ze wsi.W ani jednym z moich postów,poza tym z Kozią Wólką,w którym notabene dodałem iż chodzi mi o maniery,a nie pochodzenie nie szydziłem z osób ze wsi.Czytajcie dokładnie.
Gość napisał(a):Szkoda czasu, zrozumienie prostego tekstu dla niektórych bywa ponad ich możliwości, jak sobie coś ubzdurają , to nie ma mocnych......

Gość

02-12-2009, 15:07
#3
Szkoda czasu, zrozumienie prostego tekstu dla niektórych bywa ponad ich możliwości, jak sobie coś ubzdurają , to nie ma mocnych......
Gość napisał(a):Pani Pałacyk można porównać trochę do trabanta .... niby starodawny ale nie zabytkowy, do tego mały, ciasny i nie bardzo da się przerobić na coś lepszego. pozdrawiam Panią {gafa}PS. może warto zastanowić się w przyszłości nad otwarciem raczej muzeum, ewentualnie skansenu[/quote]Wypowiedź trafiona w 100% ten pałacyk to stary kapeć zacerowany panelami MDF, a sztuka?! sztuka to tam nie przewrócić się od nadmiaru KICZU i tandety {jezyk} najtańsze badziewie z rynku staroci udaje nie wiadomo co{gafa} stare wcale nie równa się sztuka. Zam osobiście hrabiny i szlachciców z urodzenia z dziada pradziada i żadne z nich nigdy w życiu nie pozwoliłoby sobie na wypowiedzi tego pokroju co pani właścicielka "trabanta" ( jeszcze raz brawo za tego trampka pozdrawiam){diabelek}

Gość

04-12-2009, 00:11
#4
Pani Pałacyk można porównać trochę do trabanta .... niby starodawny ale nie zabytkowy, do tego mały, ciasny i nie bardzo da się przerobić na coś lepszego. pozdrawiam Panią {gafa}PS. może warto zastanowić się w przyszłości nad otwarciem raczej muzeum, ewentualnie skansenu[/quote]Wypowiedź trafiona w 100% ten pałacyk to stary kapeć zacerowany panelami MDF, a sztuka?! sztuka to tam nie przewrócić się od nadmiaru KICZU i tandety {jezyk} najtańsze badziewie z rynku staroci udaje nie wiadomo co{gafa} stare wcale nie równa się sztuka. Zam osobiście hrabiny i szlachciców z urodzenia z dziada pradziada i żadne z nich nigdy w życiu nie pozwoliłoby sobie na wypowiedzi tego pokroju co pani właścicielka "trabanta" ( jeszcze raz brawo za tego trampka pozdrawiam){diabelek}
Gość napisał(a):[quote=]po raz kolejny powtórzę,jestem MĘŻCZYZNĄ i nie mam NIC WSPÓLNEGO Z PAŁACEM W SZCZAWINIE.[/quote]No jeżeli Pani to naprawdę to Pan to moim zdaniem niech Pan więcej nie pisze na forum bo robi Pan straszną antyreklamę Pani którą tak gorliwie broni. Na kurpiowszczyźnie nazywamy to niedźwiedzią przysługą.

Gość

04-12-2009, 00:28
#5
[quote=]po raz kolejny powtórzę,jestem MĘŻCZYZNĄ i nie mam NIC WSPÓLNEGO Z PAŁACEM W SZCZAWINIE.[/quote]No jeżeli Pani to naprawdę to Pan to moim zdaniem niech Pan więcej nie pisze na forum bo robi Pan straszną antyreklamę Pani którą tak gorliwie broni. Na kurpiowszczyźnie nazywamy to niedźwiedzią przysługą.
Gość napisał(a):Pałac sam w sobie jest piękny, ale nadaje się jedynie do sesji zdjęciowej (polecam piękny plener). Wierzcie mi lub nie ale jego wnętrze nie nadaje się na wesele. Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. Jesli ktoś chce tam wesele, proszę bardzo, ale niech nie zwiedzie Was, że to pałac itd., bo to miejsce nie ma nic wspólnego z dawnymi zabytkowymi dworkami. To raczej średniej jakości imitacja PAłACU. {dobani}

Gość

19-02-2010, 15:29
#6
Pałac sam w sobie jest piękny, ale nadaje się jedynie do sesji zdjęciowej (polecam piękny plener). Wierzcie mi lub nie ale jego wnętrze nie nadaje się na wesele. Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. Jesli ktoś chce tam wesele, proszę bardzo, ale niech nie zwiedzie Was, że to pałac itd., bo to miejsce nie ma nic wspólnego z dawnymi zabytkowymi dworkami. To raczej średniej jakości imitacja PAłACU. {dobani}
Gość napisał(a):Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. W takich warunkach chyba nikt nie chciałby organizować sobie przyjęcia weslenego :(Aż przykro, jesli to prwadziwe informacje, bo to ładny plener do wesela na powietrzu, słyszałem, że są tam takie mozliwości.

Gość

24-02-2010, 15:08
#7
Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. W takich warunkach chyba nikt nie chciałby organizować sobie przyjęcia weslenego :(Aż przykro, jesli to prwadziwe informacje, bo to ładny plener do wesela na powietrzu, słyszałem, że są tam takie mozliwości.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. W takich warunkach chyba nikt nie chciałby organizować sobie przyjęcia weslenego :(Aż przykro, jesli to prwadziwe informacje, bo to ładny plener do wesela na powietrzu, słyszałem, że są tam takie mozliwości.[/quoteZgadzam się, obiekt jest idealny do zdjęć w plenerze. Fotki wychodzą cudne, ale odradzam tam organizację całej uroczystości {nie} Wesele na powietrzu jest dość ryzykowne, bo wszystko zależy od pogody. Byłam na takim u koleżanki: lał deszcz i ogólnie była lipa! Goście mieli dość zabawy i wiekszość wcześnie się rozjechała. Zostali tylko najwytrwalsi {diabelek} Ale decyzję każdy musi podjąć osobiście {co}

Gość

25-02-2010, 15:18
#8
[quote=Gość]Goście siedzą w dwóch różnych salach, nie ma tam klimatyzacji, więc trzeba otwierać stare skrzypiące okna, no a wtedy owady zlatują się do światła i pławią w talerzach {zdziwko} Nie wspominam już o karaluchach, które grasują po drewnianej podłodze! Tańce odbywają się w wąskim korytarzyku. Jedzenie zimne, obsługa opieszała {dobani}. W takich warunkach chyba nikt nie chciałby organizować sobie przyjęcia weslenego :(Aż przykro, jesli to prwadziwe informacje, bo to ładny plener do wesela na powietrzu, słyszałem, że są tam takie mozliwości.[/quoteZgadzam się, obiekt jest idealny do zdjęć w plenerze. Fotki wychodzą cudne, ale odradzam tam organizację całej uroczystości {nie} Wesele na powietrzu jest dość ryzykowne, bo wszystko zależy od pogody. Byłam na takim u koleżanki: lał deszcz i ogólnie była lipa! Goście mieli dość zabawy i wiekszość wcześnie się rozjechała. Zostali tylko najwytrwalsi {diabelek} Ale decyzję każdy musi podjąć osobiście {co}
Gość napisał(a):To tam są położone panele na podłodze? Profanacja i wiocha.

Gość

24-03-2013, 14:13
#9
To tam są położone panele na podłodze? Profanacja i wiocha.
Gość napisał(a):Niedawno wykonywałem pracę dla właścicielki Pałacu w Szczawinie nie otrzymałem zapłaty za pracę. Oszuści  

Gość

04-08-2014, 15:59
#10
Niedawno wykonywałem pracę dla właścicielki Pałacu w Szczawinie nie otrzymałem zapłaty za pracę. Oszuści  

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów