Polacy do domu

Założony przez zgaga
strony: 1
zgaga napisał(a):Polacy się nie popisali w pierwszym meczu, ale miejmy nadzieję ze w drugim dadzą rade i głupie niemieckie żarty na nasz temat zmienią kolejność.Chłopaki do boju!!!!!!!!!Jak myślicie dadza rade czy nie?? {co}

zgaga

Wpisów: 2
Dołączył: 05.05.2006
10-06-2006, 22:29
#1
Polacy się nie popisali w pierwszym meczu, ale miejmy nadzieję ze w drugim dadzą rade i głupie niemieckie żarty na nasz temat zmienią kolejność.Chłopaki do boju!!!!!!!!!Jak myślicie dadza rade czy nie?? {co}
SHQ napisał(a):Nie interesuje się piłką ale mam nadzieje, że jeszcze co nieco dadzą z siebie bo chociaż nie oglądałem ostatniego meczu to wynikła z niego jedna wielka żenada podobno :/ Proszę was zrechabilitujcie się

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
11-06-2006, 00:45
#2
Nie interesuje się piłką ale mam nadzieje, że jeszcze co nieco dadzą z siebie bo chociaż nie oglądałem ostatniego meczu to wynikła z niego jedna wielka żenada podobno :/ Proszę was zrechabilitujcie się
mjetek napisał(a):niestety to była wielka porażka. Tyle wiary kibiców, tyle dopingu, a tu nic. Ale słusznie wytknieto im za duże rozluźnienie, za mało koncentracji.Może pomyśleli, że można przejsć nad Ekwadorem jak po maśle. Było inaczej. Oni wykorzystali wszystko co można było, a nasi nie mieli nawet zbyt wielu strzłów.Mam nadzieje, że ten wątek na forum przerodzi się w coś innego po następnym meczu. Ale czy nie jest to nadzeja zwana matką głupich.Kibicować można, trzeba nawet - potem rozliczymy Janasa i piłkarzy."Ja nas nie widze na mistrzostwach"

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
11-06-2006, 09:42
#3
niestety to była wielka porażka. Tyle wiary kibiców, tyle dopingu, a tu nic. Ale słusznie wytknieto im za duże rozluźnienie, za mało koncentracji.Może pomyśleli, że można przejsć nad Ekwadorem jak po maśle. Było inaczej. Oni wykorzystali wszystko co można było, a nasi nie mieli nawet zbyt wielu strzłów.Mam nadzieje, że ten wątek na forum przerodzi się w coś innego po następnym meczu. Ale czy nie jest to nadzeja zwana matką głupich.Kibicować można, trzeba nawet - potem rozliczymy Janasa i piłkarzy."Ja nas nie widze na mistrzostwach"
Gość napisał(a):Niemcy wklepią im ze 3 bramy i Polacy do domu {diabelek}

Gość

13-06-2006, 10:17
#4
Niemcy wklepią im ze 3 bramy i Polacy do domu {diabelek}
Gość napisał(a):zobaczymy co jutro nasi pokażąoby coś wyszło wreszcie bo narazie to mamy miny nietęgie

Gość

13-06-2006, 19:02
#5
zobaczymy co jutro nasi pokażąoby coś wyszło wreszcie bo narazie to mamy miny nietęgie
Gość napisał(a):Jak jutro będzie?Pewnie tak:"Mundialeiro MundialeiroJak można było przegrać cztery zeiro?Cztery zeiro cztery zeiroSkończone dla nas mundialeiro"{smutny}

Gość

13-06-2006, 19:12
#6
Jak jutro będzie?Pewnie tak:"Mundialeiro MundialeiroJak można było przegrać cztery zeiro?Cztery zeiro cztery zeiroSkończone dla nas mundialeiro"{smutny}
Gość napisał(a):Z Niemcami porażka 1:0co teraz ???{smutny}

Gość

14-06-2006, 23:08
#7
Z Niemcami porażka 1:0co teraz ???{smutny}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów