Zajęcia dla najmłodszych

Założony przez Jovika78
strony: 1
Jovika78 napisał(a):Witam, mam synka półtorarocznego i poszukuje jakichs zajec w Ostrołęce lub najblizszej okolicy dla dzieci w jego wieku, tak, aby miał kontakt z rówieśnikami, bo zabawy z rodzicami to moim zdaniem nie jest wystarczająco dla pełnego rozwoju. Wiecie cos na ten temat? Do żłobka nie mam szns go zapisac, a widzę jak garnie sie on do dzieci.ps. a co myślicie o lokalu w którym możnaby było posiedzieć z dzieckiem i wypic kawkę, wiedzac że maluch ma miejsce do zabawy?

Jovika78

Wpisów: 2
Dołączył: 09.03.2009
22-10-2009, 12:13
#1
Witam, mam synka półtorarocznego i poszukuje jakichs zajec w Ostrołęce lub najblizszej okolicy dla dzieci w jego wieku, tak, aby miał kontakt z rówieśnikami, bo zabawy z rodzicami to moim zdaniem nie jest wystarczająco dla pełnego rozwoju. Wiecie cos na ten temat? Do żłobka nie mam szns go zapisac, a widzę jak garnie sie on do dzieci.ps. a co myślicie o lokalu w którym możnaby było posiedzieć z dzieckiem i wypic kawkę, wiedzac że maluch ma miejsce do zabawy?
Gość napisał(a):Świetny pomysł!!! co prawda mój maluszek ma dopiero 3 miesiące ale jak podrośnie to na pewno odwiedzalibyśmy takie miejsce!! jednak niestety chyba w o-ce nie mamy co liczyć,że taki lokal się pojawi {smutny}

Gość

22-10-2009, 13:42
#2
Świetny pomysł!!! co prawda mój maluszek ma dopiero 3 miesiące ale jak podrośnie to na pewno odwiedzalibyśmy takie miejsce!! jednak niestety chyba w o-ce nie mamy co liczyć,że taki lokal się pojawi {smutny}
Gość napisał(a):Taki lokal jest tylko potrzebni są chętni rodzice wraz z dziećmi, można też ustelić pierwszy termin takiego spotkania !

Gość

23-10-2009, 19:28
#3
Taki lokal jest tylko potrzebni są chętni rodzice wraz z dziećmi, można też ustelić pierwszy termin takiego spotkania !
Gość napisał(a):A gdzie jest w Ostrołęce taki lokal?

Gość

24-10-2009, 08:22
#4
A gdzie jest w Ostrołęce taki lokal?
Gość napisał(a):na Targowej

Gość

28-10-2009, 17:18
#5
na Targowej
Gość napisał(a):{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  

Gość

05-11-2009, 17:24
#6
{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  
Gość napisał(a):gdzie na Targowej? I jest on dla dzieci juz półtorarocznych lub młodszych? Dajcie jakieś namiary, trzeba to przeciez wykorzystać.

Gość

08-11-2009, 22:41
#7
gdzie na Targowej? I jest on dla dzieci juz półtorarocznych lub młodszych? Dajcie jakieś namiary, trzeba to przeciez wykorzystać.
Gość napisał(a):{usmiech}Swietlikowo nie ma nic wspólnego z ul. Targową. Mieści się na ul. Bogusławskiego{usmiech}

Gość

10-11-2009, 22:29
#8
{usmiech}Swietlikowo nie ma nic wspólnego z ul. Targową. Mieści się na ul. Bogusławskiego{usmiech}
Gość napisał(a):http://www.swietlikowo.eu/

Gość

16-11-2009, 02:56
#9
http://www.swietlikowo.eu/
Gość napisał(a):[quote=Jovika78]Witam, mam synka półtorarocznego i poszukuje jakichs zajec w Ostrołęce lub najblizszej okolicy dla dzieci w jego wieku, tak, aby miał kontakt z rówieśnikami, bo zabawy z rodzicami to moim zdaniem nie jest wystarczająco dla pełnego rozwoju. Wiecie cos na ten temat? Do żłobka nie mam szns go zapisac, a widzę jak garnie sie on do dzieci.ps. a co myślicie o lokalu w którym możnaby było posiedzieć z dzieckiem i wypic kawkę, wiedzac że maluch ma miejsce do zabawy? [/quote]

Gość

06-11-2013, 17:58
#10
[quote=Jovika78]Witam, mam synka półtorarocznego i poszukuje jakichs zajec w Ostrołęce lub najblizszej okolicy dla dzieci w jego wieku, tak, aby miał kontakt z rówieśnikami, bo zabawy z rodzicami to moim zdaniem nie jest wystarczająco dla pełnego rozwoju. Wiecie cos na ten temat? Do żłobka nie mam szns go zapisac, a widzę jak garnie sie on do dzieci.ps. a co myślicie o lokalu w którym możnaby było posiedzieć z dzieckiem i wypic kawkę, wiedzac że maluch ma miejsce do zabawy? [/quote]
Gość napisał(a):jestem ja najbardziej otwarta na takie miejca ja klubiki malucha np.przychodza matki z dziecmi do takiego klubiku a dzieci bawia sie miedzy soba,a rodzice moga napic sie kawki i porozmawiac.na zachodzie takie miejsca sa bardzo popularne przez rodzicow.moze ktos wie czy w ostrolece istnieje taki klubik.mam  2 dzieci ,1.5, 3 latka.chetnie bym je zabrala w takie miejsce.

Gość

06-11-2013, 18:03
#11
jestem ja najbardziej otwarta na takie miejca ja klubiki malucha np.przychodza matki z dziecmi do takiego klubiku a dzieci bawia sie miedzy soba,a rodzice moga napic sie kawki i porozmawiac.na zachodzie takie miejsca sa bardzo popularne przez rodzicow.moze ktos wie czy w ostrolece istnieje taki klubik.mam  2 dzieci ,1.5, 3 latka.chetnie bym je zabrala w takie miejsce.
Gość napisał(a):Warto wybrać się do "Jasia i Małgosi" na Kilińskiego.  

Gość

10-11-2013, 22:11
#12
Warto wybrać się do "Jasia i Małgosi" na Kilińskiego.  
Gość napisał(a):Polecam "Centrum BAMBI" na ul. Dobrej 20http://www.bambiradosc.pl/chodzimy tam z synkiem (2,5 roku) i można b. miło spędzić czas :)PozdrawiamMamaT

Gość

09-01-2014, 09:38
#13
Polecam "Centrum BAMBI" na ul. Dobrej 20http://www.bambiradosc.pl/chodzimy tam z synkiem (2,5 roku) i można b. miło spędzić czas :)PozdrawiamMamaT
wczasowicz napisał(a):Takie lokale bardzo dobrze sprawdzają się w innych miejscowościach to pewnie i tu by się sprawdziły.

wczasowicz

Wpisów: 3
Dołączył: 05.01.2014
14-01-2014, 18:10
#14
Takie lokale bardzo dobrze sprawdzają się w innych miejscowościach to pewnie i tu by się sprawdziły.
Gość napisał(a):

no może to dla troszkę starszych dzieci ale bardzo polecam zajęcia wokalne w http://voiceon.pl/

Gość

01-02-2018, 01:40
#15

no może to dla troszkę starszych dzieci ale bardzo polecam zajęcia wokalne w http://voiceon.pl/

Gość napisał(a):

Nasze przedszkole jest w kwarantannie. Mój syn jesienią w szkole. Jak mogę przygotować syna do szkoły?

Gość

31-03-2020, 09:41
#16

Nasze przedszkole jest w kwarantannie. Mój syn jesienią w szkole. Jak mogę przygotować syna do szkoły?


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów