Forum - edycja profilu

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):[quote]Wystąpiły problemy przy rejestracji:Stare hasło nie pasuje.[/quote]Taki komunikat pojawia się, gdy cokolwiek próbuję zmienić.

Gość

14-09-2009, 08:32
#1
[quote]Wystąpiły problemy przy rejestracji:Stare hasło nie pasuje.[/quote]Taki komunikat pojawia się, gdy cokolwiek próbuję zmienić.
Gość napisał(a):Oglądałem niezwykle interesujące zdjęcia w galerii, dotyczące 5 pułku kawalerii. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie błędy ortograficzne w podpisach pod niektórymi zdjęciami ! I tak: zdjęcie nr 18 - powinno być "jedna z kuźni pułkowych", a nie "kuchni półkowych". Zdjęcie nr 19 - powinno być "kuchnia pułkowa", a nie "kuchnia półkowa", zdjęcie nr 20 - jest "półk", a powinno być "pułk" i zdjęcie nr 64 - jest "dowudca", a powinno być "dowódca". Pozdrawiam.

Gość

11-10-2009, 09:42
#2
Oglądałem niezwykle interesujące zdjęcia w galerii, dotyczące 5 pułku kawalerii. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie błędy ortograficzne w podpisach pod niektórymi zdjęciami ! I tak: zdjęcie nr 18 - powinno być "jedna z kuźni pułkowych", a nie "kuchni półkowych". Zdjęcie nr 19 - powinno być "kuchnia pułkowa", a nie "kuchnia półkowa", zdjęcie nr 20 - jest "półk", a powinno być "pułk" i zdjęcie nr 64 - jest "dowudca", a powinno być "dowódca". Pozdrawiam.
Gość napisał(a):forum powinno byc dostepne do czytania wszystkim, a komentowania jedynie uzytownikom!!! nie raz tu zagladam szukajac roznych informacji, a jedyne czego mozna sie dowiedziec to kto lepiej sie reklamuje! salony fryzjersi, sale weselne i zespoly, restauracje, kebaby.., gdyby kazdy kto chce sie wypowiedziec musial byc zalogowany, mnie byloby pseudo zachwalaczy, czyli wlascicieli czy pracowniow reklamujacych swoje biznesy, bo niewielu by sie chcialo zaladac kilka roznych profili. Pomyslcie o tym bo w tej chwili co drugi wate na forum jest nieuzyteczny!KTO JEST ZA???

Gość

22-11-2009, 09:50
#3
forum powinno byc dostepne do czytania wszystkim, a komentowania jedynie uzytownikom!!! nie raz tu zagladam szukajac roznych informacji, a jedyne czego mozna sie dowiedziec to kto lepiej sie reklamuje! salony fryzjersi, sale weselne i zespoly, restauracje, kebaby.., gdyby kazdy kto chce sie wypowiedziec musial byc zalogowany, mnie byloby pseudo zachwalaczy, czyli wlascicieli czy pracowniow reklamujacych swoje biznesy, bo niewielu by sie chcialo zaladac kilka roznych profili. Pomyslcie o tym bo w tej chwili co drugi wate na forum jest nieuzyteczny!KTO JEST ZA???
kris napisał(a):Jestem ZA!Na forum powinni się wypowiadać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Nie byłoby takiego bałaganu w wypowiedziach i nie będzie może tak, że ktoś sobie samemu odpowiada.Tak jest na innych forach i tak być powinno.

kris

Wpisów: 10
Dołączył: 19.11.2009
22-11-2009, 19:37
#4
Jestem ZA!Na forum powinni się wypowiadać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Nie byłoby takiego bałaganu w wypowiedziach i nie będzie może tak, że ktoś sobie samemu odpowiada.Tak jest na innych forach i tak być powinno.
Gość napisał(a):Co zrobić by usunąć konto?

Gość

07-01-2010, 21:04
#5
Co zrobić by usunąć konto?
Marcin napisał(a):Witam,Proszę napisać do nas maila z prośbo o usunięcie.Adres znajduje się w dziele kontakt.Pozdrawiam.

Marcin

Wpisów: 8
Dołączył: 10.03.2006
08-01-2010, 07:27
#6
Witam,Proszę napisać do nas maila z prośbo o usunięcie.Adres znajduje się w dziele kontakt.Pozdrawiam.
z3tor napisał(a):Marcin usuń mi konto pisalem juz kilka razy

z3tor

Wpisów: 1
Dołączył: 08.01.2010
09-01-2010, 14:14
#7
Marcin usuń mi konto pisalem juz kilka razy

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów