Mocne i słabe strony

Założony przez Administrator
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):Chojnowski, pisz i kasuj u siebie jeśli można tak mówić aby nikogo nie urazić, wszak każda mniejszość ma swoje prawa

Gość

10-02-2010, 02:42
#1
Chojnowski, pisz i kasuj u siebie jeśli można tak mówić aby nikogo nie urazić, wszak każda mniejszość ma swoje prawa
Gość napisał(a):Brak formularza do wysyłania zdjęć, filmów itp. moja-ostroleka to ma i to oni pewnie dostają więcej materiału od czytelników.

Gość

04-01-2011, 21:36
#2
Brak formularza do wysyłania zdjęć, filmów itp. moja-ostroleka to ma i to oni pewnie dostają więcej materiału od czytelników.
Gość napisał(a):eostroleka na głównej u mistrzów:[url]http://mistrzowie.org/324278/Warsztaty-dla-dz ieci[/url]

Gość

19-08-2011, 10:32
#3
eostroleka na głównej u mistrzów:[url]http://mistrzowie.org/324278/Warsztaty-dla-dz ieci[/url]
Gość napisał(a):Mocną stroną jest swastyka w banerze. To jakaś nazistowska strona? Nawet w rocznicę wybuchu wojny to się nie powinno zdarzyć.  

Gość

01-09-2011, 12:01
#4
Mocną stroną jest swastyka w banerze. To jakaś nazistowska strona? Nawet w rocznicę wybuchu wojny to się nie powinno zdarzyć.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mocną stroną jest swastyka w banerze. To jakaś nazistowska strona? Nawet w rocznicę wybuchu wojny to się nie powinno zdarzyć.  [/quote]No faktycznie, nieźle to wygląda, to chyba propagowanie symboli nazistowskich.W rocznicę wybuchu II wojny światowej tym bardziej się to nie powinno wydarzyć.

Gość

01-09-2011, 12:57
#5
[quote=Gość]Mocną stroną jest swastyka w banerze. To jakaś nazistowska strona? Nawet w rocznicę wybuchu wojny to się nie powinno zdarzyć.  [/quote]No faktycznie, nieźle to wygląda, to chyba propagowanie symboli nazistowskich.W rocznicę wybuchu II wojny światowej tym bardziej się to nie powinno wydarzyć.
Gość napisał(a):Myślę że strona powinna mieć ciemne tło, gdyż na tym jaśminowym źle wyglądają zdjęcia i kolory. Poza tym w ogłoszeniach powinna być możliwość dodawania większej ilości zdjęć za dodatkową dopłatą, oraz zdjęć w większej rozdzielczości. Bardzo złą rzeczą jest wciskanie reklam Google między nagłówek naszego ogłoszenia a jego treść. To powoduje duże zamieszanie.  

Gość

08-01-2012, 02:05
#6
Myślę że strona powinna mieć ciemne tło, gdyż na tym jaśminowym źle wyglądają zdjęcia i kolory. Poza tym w ogłoszeniach powinna być możliwość dodawania większej ilości zdjęć za dodatkową dopłatą, oraz zdjęć w większej rozdzielczości. Bardzo złą rzeczą jest wciskanie reklam Google między nagłówek naszego ogłoszenia a jego treść. To powoduje duże zamieszanie.  
Gość napisał(a):w banerze "Balujemy" na głównej - zamiast imprezy jest imrezy ;) mały błąd :)

Gość

08-01-2012, 15:40
#7
w banerze "Balujemy" na głównej - zamiast imprezy jest imrezy ;) mały błąd :)
Gość napisał(a):Czy eostroleka jest w wersji mobile, na telefony?Mi w telefonie niestety otwiera się normalna strona.

Gość

24-02-2012, 11:15
#8
Czy eostroleka jest w wersji mobile, na telefony?Mi w telefonie niestety otwiera się normalna strona.
Gość napisał(a):Witam,myślę, że kopiując informacje z innych stron internetowych należałoby podać autora, lub przynajmniej adres witryny, skąd informacja została wzięta. Tak chyba stanowi prawo i dobre wychowanie. Poza tym w serwisie podoba mi się, że są informacje również z powiatu. Pozdrawiam

Gość

24-02-2012, 19:19
#9
Witam,myślę, że kopiując informacje z innych stron internetowych należałoby podać autora, lub przynajmniej adres witryny, skąd informacja została wzięta. Tak chyba stanowi prawo i dobre wychowanie. Poza tym w serwisie podoba mi się, że są informacje również z powiatu. Pozdrawiam
Gość napisał(a):wszystko jest ok,tylko dlaczego w galerii jest tak malo o osiedlu Stacja?Wszystkie zdjecia z imprez szkolnych i przedszkolnych z calej O-ki tylko nie ma nic z 3-ki i przedszkola?Chyba troche smutno tym dzieciakom,co?Nie bylam w Polsce przeszlo 3 lata chetnie zobaczylabym chociaz jakas fotke z mojego osiedla na takim portalu jak ten!Pozdrawiam B

Gość

07-03-2012, 04:56
#10
wszystko jest ok,tylko dlaczego w galerii jest tak malo o osiedlu Stacja?Wszystkie zdjecia z imprez szkolnych i przedszkolnych z calej O-ki tylko nie ma nic z 3-ki i przedszkola?Chyba troche smutno tym dzieciakom,co?Nie bylam w Polsce przeszlo 3 lata chetnie zobaczylabym chociaz jakas fotke z mojego osiedla na takim portalu jak ten!Pozdrawiam B

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów