dzielnice Ostrołęki. Proszę o pomoc.

Założony przez socker2
strony: 1 2 dalej
socker2 napisał(a):WitamChciałbym was bardzo prosić o pomoc związaną z rozdzieleniem Ostrołęki na 4 regiony (dzielnice, osiedla itp.). To znaczy jestem administratorem gry w przeglądarce internetowej gangsters.pl . Jest to gra, w której użytkownik wciela się w tak jakby kryminaliste, czyli gangstera. W tej właśnie grze tworzymy obecnie Gangi (możliwość zakładania własnej grupy przestępczej, czyli to taki dział do grupowych działań). Każdy gang będzie mógł przejmować dzielnice 100 największych miast w Polsce (+ Kołobrzeg, Wołomin i Zakopane).Nie mieszkam w Ostrołęce, stąd prośba do forumowiczów...do mieszkańców o pomoc przy odpowiednim nazewnictwie 4 dzielnic miasta. Oczywiście sam szukałem informacji o Ostrołęce i próbowałem podzielić miasto na 4 regiony, jednak na pewno nie zrobiłem tego tak dobrze, jak mógłby to zrobić mieszkaniec Ostrołęki. Poniżej wklejam moje dzielnice i prosiłbym bardzo o komentarz, czy rzeczywiście poprawnie podzieliłem miasto na 4 części. Jeżeli moje wymysły nie są odpowiednie:) to byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podał swoje propozycje, które będą zgodne z rzeczywistością:)Wojciechowice, Centrum, Stacja, BemowoW gangsters dzielnic do Ostrołęki powinno być dokładnie 4 (niestety nie może być więcej, oraz również mniej). Dzielnice powinny być tak rozpisane, żeby zawierały one każdy skrawek miasta. To znaczy dla przykładu załóżmy, że dane miasto jest w kształcie np. kwadratowej szachownicy. Do tego miasta potrzebne są 64 dzielnice. Miasto powinno być tak rozdzielone, żeby dzielnice zawierały każdą część tej mapy (szachownicy). W tym przypadku akurat szachownica ma 64 pola, więc każde pole będzie należeć do jakiejś dzielnicy.Trochę nabazgrałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi:) Do każdego miasta będzie również dostępna mapa google z zaznaczonymi dzielnicami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, aby regiony zawierały całe terytorium Ostrołęki. Poniżej wklejam również przykład odpowiedniego podziału Warszawy (niestety znalazłem taką mapkę tylko do stolicy).http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/28B2D1DB-D849-4 B1A-92DE-B46268115669/0/mapa_warszawa_biale_tlo.jpg

socker2

Wpisów: 1
Dołączył: 28.07.2009
29-07-2009, 17:45
#1
WitamChciałbym was bardzo prosić o pomoc związaną z rozdzieleniem Ostrołęki na 4 regiony (dzielnice, osiedla itp.). To znaczy jestem administratorem gry w przeglądarce internetowej gangsters.pl . Jest to gra, w której użytkownik wciela się w tak jakby kryminaliste, czyli gangstera. W tej właśnie grze tworzymy obecnie Gangi (możliwość zakładania własnej grupy przestępczej, czyli to taki dział do grupowych działań). Każdy gang będzie mógł przejmować dzielnice 100 największych miast w Polsce (+ Kołobrzeg, Wołomin i Zakopane).Nie mieszkam w Ostrołęce, stąd prośba do forumowiczów...do mieszkańców o pomoc przy odpowiednim nazewnictwie 4 dzielnic miasta. Oczywiście sam szukałem informacji o Ostrołęce i próbowałem podzielić miasto na 4 regiony, jednak na pewno nie zrobiłem tego tak dobrze, jak mógłby to zrobić mieszkaniec Ostrołęki. Poniżej wklejam moje dzielnice i prosiłbym bardzo o komentarz, czy rzeczywiście poprawnie podzieliłem miasto na 4 części. Jeżeli moje wymysły nie są odpowiednie:) to byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podał swoje propozycje, które będą zgodne z rzeczywistością:)Wojciechowice, Centrum, Stacja, BemowoW gangsters dzielnic do Ostrołęki powinno być dokładnie 4 (niestety nie może być więcej, oraz również mniej). Dzielnice powinny być tak rozpisane, żeby zawierały one każdy skrawek miasta. To znaczy dla przykładu załóżmy, że dane miasto jest w kształcie np. kwadratowej szachownicy. Do tego miasta potrzebne są 64 dzielnice. Miasto powinno być tak rozdzielone, żeby dzielnice zawierały każdą część tej mapy (szachownicy). W tym przypadku akurat szachownica ma 64 pola, więc każde pole będzie należeć do jakiejś dzielnicy.Trochę nabazgrałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi:) Do każdego miasta będzie również dostępna mapa google z zaznaczonymi dzielnicami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, aby regiony zawierały całe terytorium Ostrołęki. Poniżej wklejam również przykład odpowiedniego podziału Warszawy (niestety znalazłem taką mapkę tylko do stolicy).http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/28B2D1DB-D849-4 B1A-92DE-B46268115669/0/mapa_warszawa_biale_tlo.jpg
Gość napisał(a):o żesz w mordękuźwagangsterów zapytaj.Jeden z najbardziej idiotycznych pomysłów na grę, o jakim słyszałem. No może jeszcze była kiedyś taka gra, hooligans, czy coś, że się kierowało grupami pseudokibców, a jeszcze lepszą grę wymyślili Niemcy, rozpoczynała się do tego, że to Polska na nich napadła w 1939, a oni tylko się bronili....a tu będą gangsterzy.i później będzie na ulicach pełno "gangsterów", którzy będą odtwarzali grę w realua co, niech się dzieci uczą jak być najlepszym gangsterem i kierować najlepszą grupą przestępczą w krajutfu

Gość

29-07-2009, 20:24
#2
o żesz w mordękuźwagangsterów zapytaj.Jeden z najbardziej idiotycznych pomysłów na grę, o jakim słyszałem. No może jeszcze była kiedyś taka gra, hooligans, czy coś, że się kierowało grupami pseudokibców, a jeszcze lepszą grę wymyślili Niemcy, rozpoczynała się do tego, że to Polska na nich napadła w 1939, a oni tylko się bronili....a tu będą gangsterzy.i później będzie na ulicach pełno "gangsterów", którzy będą odtwarzali grę w realua co, niech się dzieci uczą jak być najlepszym gangsterem i kierować najlepszą grupą przestępczą w krajutfu
Gość napisał(a):Podziel Ostrołękę na Wojciechowice, Śródmieście, Centrum, Jaracza {chytry}

Gość

29-07-2009, 21:30
#3
Podziel Ostrołękę na Wojciechowice, Śródmieście, Centrum, Jaracza {chytry}
Gość napisał(a):lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)

Gość

30-07-2009, 13:55
#4
lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)
Gość napisał(a):czeczy, waryniak, pekin

Gość

04-08-2009, 23:25
#5
czeczy, waryniak, pekin
Gość napisał(a):lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)Takie rozwiązanie mi też się podoba

Gość

05-08-2009, 12:50
#6
lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)Takie rozwiązanie mi też się podoba
Gość napisał(a):Tak , jak pozostałe dwie osoby napisały czyli :Wojciechowice , Centrum , Stare miasto i śródmieście .rodzicom osoby , która napisała drugi komentarz musi być naprawdę przykro , że maja za dziecko takiegod****a

Gość

15-08-2009, 12:41
#7
Tak , jak pozostałe dwie osoby napisały czyli :Wojciechowice , Centrum , Stare miasto i śródmieście .rodzicom osoby , która napisała drugi komentarz musi być naprawdę przykro , że maja za dziecko takiegod****a
Gość napisał(a):[quote=]lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)Takie rozwiązanie mi też się podoba[/quote]dołączę się też do tego - podoba mi sie

Gość

15-08-2009, 21:51
#8
[quote=]lepiej raczej będzie Wojciechowice, Centrum, Śródmieście, Stare Miasto :)Takie rozwiązanie mi też się podoba[/quote]dołączę się też do tego - podoba mi sie
Gość napisał(a):A O STACJI KTÓRA JEST JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH OSIEDLI W OSTROŁĘCE ZAPOMIELIŚCIE LUDZIE...

Gość

27-01-2012, 00:57
#9
A O STACJI KTÓRA JEST JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH OSIEDLI W OSTROŁĘCE ZAPOMIELIŚCIE LUDZIE...
Gość napisał(a):A JEDNAK STACJA  BYŁA WYMIENIONA NA POCZĄTKU SŁUSZNIE..

Gość

27-01-2012, 01:04
#10
A JEDNAK STACJA  BYŁA WYMIENIONA NA POCZĄTKU SŁUSZNIE..
Gość napisał(a):Złodziejowo, Psaraka, Pekin i Wysranowo {tak}

Gość

27-01-2012, 09:11
#11
Złodziejowo, Psaraka, Pekin i Wysranowo {tak}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Złodziejowo, Psaraka, Pekin i Wysranowo {tak} [/quote]DOBRE, sie uśmiałem na dobranoc {mruga}

Gość

28-01-2012, 21:12
#12
[quote=Gość]Złodziejowo, Psaraka, Pekin i Wysranowo {tak} [/quote]DOBRE, sie uśmiałem na dobranoc {mruga}
Gość napisał(a):złodziejowo ,jak tam zawsze grzeczne dzieci mieszkały ,psarak, czeczenia ,to co innego.

Gość

29-01-2012, 00:15
#13
złodziejowo ,jak tam zawsze grzeczne dzieci mieszkały ,psarak, czeczenia ,to co innego.
Gość napisał(a):stacja, wojciechowice, łazek, centrum

Gość

30-01-2012, 00:32
#14
stacja, wojciechowice, łazek, centrum
Gość napisał(a):Nie pyta Pan o takie rzeczy na tym forum bo sam Pan widzi, że na wszystkie tematy wypowiada się banda niedorozwojów - można to stwierdzić po wpisach na ten i inne tematy. Prościej będzie popatrzeć na mapePozdrawiam

Gość

30-01-2012, 14:56
#15
Nie pyta Pan o takie rzeczy na tym forum bo sam Pan widzi, że na wszystkie tematy wypowiada się banda niedorozwojów - można to stwierdzić po wpisach na ten i inne tematy. Prościej będzie popatrzeć na mapePozdrawiam
Gość napisał(a):http://www.eostroleka.pl/mapa.htmlpo prawej stronie zaznacz (postaw "ptaszka") granice osiedli. To ci powinno najbardziej pomóc. Oczywiście nasze miasto ma więcej niż 4 dzielnice/osiedla - wybierz sobie jakie chcesz.pozdrawiam i powodzeniaB.

Gość

30-01-2012, 17:44
#16
http://www.eostroleka.pl/mapa.htmlpo prawej stronie zaznacz (postaw "ptaszka") granice osiedli. To ci powinno najbardziej pomóc. Oczywiście nasze miasto ma więcej niż 4 dzielnice/osiedla - wybierz sobie jakie chcesz.pozdrawiam i powodzeniaB.
Gość napisał(a):To tylko podział na potrzeby gry a nie książki historycznej. W dodatku gry "gangsterskiej".Odrobinę wyobraźni!

Gość

31-01-2012, 08:11
#17
To tylko podział na potrzeby gry a nie książki historycznej. W dodatku gry "gangsterskiej".Odrobinę wyobraźni!
Gość napisał(a):Policjant stworzył temat.

Gość

31-01-2012, 23:00
#18
Policjant stworzył temat.
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:03
#19
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):Tym pierwszym graczem niech się zajmie prokuratura i psycholog policyjny.. Później wyrośnie z niego taka matka z Sosnowca

Gość

09-02-2012, 21:36
#20
Tym pierwszym graczem niech się zajmie prokuratura i psycholog policyjny.. Później wyrośnie z niego taka matka z Sosnowca

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów