nauka jazdy w ostrołece

Założony przez marinka666
strony: 1 2 dalej
marinka666 napisał(a):Nie jestem z Ostrołeki ale bede tam zdawac egzamin prawa jazdy. Mam pytania odnosnie rond czy moze ktos mi powiedziec gdzie znajduja sie  w ostrolece ronda bezkolizyjne i jak sie tam zachowuje?prosze o pomoc{smutny}

marinka666

Wpisów: 1
Dołączył: 14.07.2009
14-07-2009, 12:54
#1
Nie jestem z Ostrołeki ale bede tam zdawac egzamin prawa jazdy. Mam pytania odnosnie rond czy moze ktos mi powiedziec gdzie znajduja sie  w ostrolece ronda bezkolizyjne i jak sie tam zachowuje?prosze o pomoc{smutny}
Gość napisał(a):W Ostrołęce nie ma takich rond. Jak chcesz takie zobaczyć to proszę: http://www.rc.fm/polityczne/przebudujmy-ronda.html

Gość

14-07-2009, 14:32
#2
W Ostrołęce nie ma takich rond. Jak chcesz takie zobaczyć to proszę: http://www.rc.fm/polityczne/przebudujmy-ronda.html
Gość napisał(a):hmm to co ten moj instruktor mi nagadal:/

Gość

14-07-2009, 16:48
#3
hmm to co ten moj instruktor mi nagadal:/
Gość napisał(a):A czy ktoś może mi powiedzieć cos na temat Pana Marcina -INSTRUKTORA ze szkoły nauki jazdy GT ???jak uczy i ogólnie?

Gość

09-11-2012, 13:31
#4
A czy ktoś może mi powiedzieć cos na temat Pana Marcina -INSTRUKTORA ze szkoły nauki jazdy GT ???jak uczy i ogólnie?
Gość napisał(a):A czy ktoś może mi powiedzieć cos na temat Pana Marcina -INSTRUKTORA ze szkoły nauki jazdy GT ???jak uczy i ogólnie?

Gość

09-11-2012, 13:32
#5
A czy ktoś może mi powiedzieć cos na temat Pana Marcina -INSTRUKTORA ze szkoły nauki jazdy GT ???jak uczy i ogólnie?
Gość napisał(a):Marcin przez to nie zrobisz sobie reklamyhahaha

Gość

09-11-2012, 20:36
#6
Marcin przez to nie zrobisz sobie reklamyhahaha
Gość napisał(a):Na pewno uczy jak kazdy inny instruktor z wielu szkoł w Ostrolece

Gość

09-11-2012, 21:58
#7
Na pewno uczy jak kazdy inny instruktor z wielu szkoł w Ostrolece
Gość napisał(a):Osobiście znam Marcina i wiem, że nie ma czasu na tego typu reklamy ale uważam, że zna się na swojej pracy i jest to instruktor godny polecenia :)

Gość

10-11-2012, 21:49
#8
Osobiście znam Marcina i wiem, że nie ma czasu na tego typu reklamy ale uważam, że zna się na swojej pracy i jest to instruktor godny polecenia :)
Gość napisał(a):Robiłam cały kurs w szkole GT i zdałam za pierwszym razem bez żadnego problemu:) Fajni instruktorzy,znający się na swoim fachu. Ogólnie polecam tę szkołę, nie tylko na jazdy doszkalające ale również na cały kurs.

Gość

11-11-2012, 11:36
#9
Robiłam cały kurs w szkole GT i zdałam za pierwszym razem bez żadnego problemu:) Fajni instruktorzy,znający się na swoim fachu. Ogólnie polecam tę szkołę, nie tylko na jazdy doszkalające ale również na cały kurs.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Osobiście znam Marcina i wiem, że nie ma czasu na tego typu reklamy ale uważam, że zna się na swojej pracy i jest to instruktor godny polecenia :) {zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}{zakochany}{zakochany}[/quote]{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}

Gość

20-11-2012, 14:56
#10
[quote=Gość]Osobiście znam Marcina i wiem, że nie ma czasu na tego typu reklamy ale uważam, że zna się na swojej pracy i jest to instruktor godny polecenia :) {zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}{zakochany}{zakochany}[/quote]{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}
Gość napisał(a):{mruga} no pan Marcin jest naprawdę godny polecenia  ,a szkoła GT , no lepszej  w ostrołęce już nie ma ha,ha,ha  

Gość

21-11-2012, 09:35
#11
{mruga} no pan Marcin jest naprawdę godny polecenia  ,a szkoła GT , no lepszej  w ostrołęce już nie ma ha,ha,ha  
Gość napisał(a):najlepiej uczy krzychu spod lasku w swojej ładzie 2107do tego piotrek vel stallone jako pilot

Gość

23-11-2012, 02:29
#12
najlepiej uczy krzychu spod lasku w swojej ładzie 2107do tego piotrek vel stallone jako pilot
Gość napisał(a):Pan Marcin nie potrzebuje reklamy,pół miasta go zna {mruga}.Bardzo dobrze uczy,chociaż mógłby pić mniej kawki,bo straszne drogi w tej ostrołęce są .{jezyk}

Gość

26-11-2012, 16:09
#13
Pan Marcin nie potrzebuje reklamy,pół miasta go zna {mruga}.Bardzo dobrze uczy,chociaż mógłby pić mniej kawki,bo straszne drogi w tej ostrołęce są .{jezyk}
Gość napisał(a):Domasik:D

Gość

02-12-2012, 10:18
#14
Domasik:D
Gość napisał(a):POLECAM "ZNAK" mają siedzibę na  sochaczewskiego

Gość

10-12-2012, 10:08
#15
POLECAM "ZNAK" mają siedzibę na  sochaczewskiego
Gość napisał(a):polecam  pana roberta zaorskiego  

Gość

10-12-2012, 13:29
#16
polecam  pana roberta zaorskiego  
Gość napisał(a):Chcę zapisać się na kurs kat. B.  Wiecie, które szkoły nie prowadzą wykładów. Nie chcę wpakować się w minę. Przez telefon to wszyscy mowią, ze prowadzą, ale znajomi opowiadają dziwne historie. proszę o pomoc

Gość

27-02-2013, 12:39
#17
Chcę zapisać się na kurs kat. B.  Wiecie, które szkoły nie prowadzą wykładów. Nie chcę wpakować się w minę. Przez telefon to wszyscy mowią, ze prowadzą, ale znajomi opowiadają dziwne historie. proszę o pomoc
Gość napisał(a):BEZ WYKŁADÓW : PIASTA; PROMOTOR,  

Gość

27-02-2013, 14:09
#18
BEZ WYKŁADÓW : PIASTA; PROMOTOR,  
Gość napisał(a):tzn szukasz szkolyktóra prowadzi wyklady sumiennie czy takiej która nie prowadzi wykladów bo juz nie rozumiem

Gość

27-02-2013, 22:00
#19
tzn szukasz szkolyktóra prowadzi wyklady sumiennie czy takiej która nie prowadzi wykladów bo juz nie rozumiem
Gość napisał(a):[quote=Gość]BEZ WYKŁADÓW : PIASTA; PROMOTOR,  [/quote]to znaczy?

Gość

28-02-2013, 15:37
#20
[quote=Gość]BEZ WYKŁADÓW : PIASTA; PROMOTOR,  [/quote]to znaczy?

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów