NAJLEPSZA KWIACIARNIA W OSTROŁĘCE..?

Założony przez tako1
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):która kwiaciarnia dowozi kwiaty w ostrołęce

Gość

14-02-2013, 07:59
#1
która kwiaciarnia dowozi kwiaty w ostrołęce
Gość napisał(a):która kwiaciarnia dowozi kwiaty w ostrołęce

Gość

14-02-2013, 08:00
#2
która kwiaciarnia dowozi kwiaty w ostrołęce
Gość napisał(a):[quote=tako1]Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np. wiązanki ślubne?[/quote]Koło starego szpitala , ładnie robią.

Gość

05-01-2014, 23:16
#3
[quote=tako1]Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np. wiązanki ślubne?[/quote]Koło starego szpitala , ładnie robią.
Gość napisał(a):[quote=tako1]Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np.na dzien matki piekne bukietyProsze o adres internetowy{usmiech}

Gość

10-05-2015, 08:01
#4
[quote=tako1]Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np.na dzien matki piekne bukietyProsze o adres internetowy{usmiech}
Gość napisał(a):e-kwaiciarnia i e-kwiaty teraz są modne :)można układać i puszczać takie wiązanki, że aż uszy więdną

Gość

10-05-2015, 11:51
#5
e-kwaiciarnia i e-kwiaty teraz są modne :)można układać i puszczać takie wiązanki, że aż uszy więdną
Gość napisał(a):NAJLEPSZA KWIACIARKA W OSTROŁĘCE?proszę o adres... internetowy

Gość

10-05-2015, 11:52
#6
NAJLEPSZA KWIACIARKA W OSTROŁĘCE?proszę o adres... internetowy
agus napisał(a):kwiaciarnia na Hallera! zamówiłam tam sobie wiązankę ślubną, panie przemiłe, świetnie mi doradziły :)

agus

Wpisów: 3
Dołączył: 10.10.2015
10-10-2015, 12:48
#7
kwiaciarnia na Hallera! zamówiłam tam sobie wiązankę ślubną, panie przemiłe, świetnie mi doradziły :)

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: dsite
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów