Fajerwerki na weselu !!!

Założony przez mj_greep
strony: 1
Gość napisał(a):prawie jak sylweste{gafa}

Gość

15-06-2009, 14:57
#1
prawie jak sylweste{gafa}
Gość napisał(a):sylwester{gafa}{dobani}

Gość

15-06-2009, 14:57
#2
sylwester{gafa}{dobani}
Gość napisał(a):jak dla mnie fajna sprawa :) nie wiem czy w Augustyniaku nie organizują na specjalne zamówienie....

Gość

15-06-2009, 17:38
#3
jak dla mnie fajna sprawa :) nie wiem czy w Augustyniaku nie organizują na specjalne zamówienie....
Gość napisał(a):Napewno w  Olimpii można coś takiego zorganizować.

Gość

15-06-2009, 18:23
#4
Napewno w  Olimpii można coś takiego zorganizować.
Gość napisał(a):W Ostrołęce jest firma która zajmuje się fajerwerkami, wynajmowaliśmy ich na nasze wesele pokaz był naprawdę przepiękny, a do tego braliśmy jeszcze fajerwerki w środku jak wjeżdżał tort coś fantastycznego. Polecamy naprawdę warto na to trochę kasy wydać!Jeżeli się nic nie zmieniło to, to jest num tel 604505597 do nich.A, a zapłaciliśmy za wszystko 2000zł

Gość

16-06-2009, 10:26
#5
W Ostrołęce jest firma która zajmuje się fajerwerkami, wynajmowaliśmy ich na nasze wesele pokaz był naprawdę przepiękny, a do tego braliśmy jeszcze fajerwerki w środku jak wjeżdżał tort coś fantastycznego. Polecamy naprawdę warto na to trochę kasy wydać!Jeżeli się nic nie zmieniło to, to jest num tel 604505597 do nich.A, a zapłaciliśmy za wszystko 2000zł
Gość napisał(a):bylam kiedys na weselu i widzialam cos takiego, poprostu fantastyczny efekt, jesli ktos ma kase to naprawde powinien ja wydac wlasnie na fajerwerki :)

Gość

16-06-2009, 20:11
#6
bylam kiedys na weselu i widzialam cos takiego, poprostu fantastyczny efekt, jesli ktos ma kase to naprawde powinien ja wydac wlasnie na fajerwerki :)
Gość napisał(a):My mielismy piękny 10-minutowy pokaz z podkładem muzycznym za 2000 pln. Zacynało się od serca czerwonego, a kończyło na bombach na niebie. No po prostu rewelacja. Organizowała nam to firma z Zielonej Góry, która zajmuje się tym profesjonalnie od kilku lat. Namiary do nich to: fajerwerki@michnet.eu

Gość

05-07-2009, 23:19
#7
My mielismy piękny 10-minutowy pokaz z podkładem muzycznym za 2000 pln. Zacynało się od serca czerwonego, a kończyło na bombach na niebie. No po prostu rewelacja. Organizowała nam to firma z Zielonej Góry, która zajmuje się tym profesjonalnie od kilku lat. Namiary do nich to: fajerwerki@michnet.eu
Gość napisał(a):tylko się nie podpalcie bo to nie żarty{zdziwko}

Gość

22-07-2011, 22:47
#8
tylko się nie podpalcie bo to nie żarty{zdziwko}
Gość napisał(a):[quote=Gość]tylko się nie podpalcie bo to nie żarty{zdziwko} [/quote]długo trzeba myśleć nad takim wpisem{co}

Gość

30-07-2011, 03:06
#9
[quote=Gość]tylko się nie podpalcie bo to nie żarty{zdziwko} [/quote]długo trzeba myśleć nad takim wpisem{co}
Gość napisał(a):Świetna sprawa:)

Gość

12-08-2011, 21:08
#10
Świetna sprawa:)
Gość napisał(a):KaBumm!!

Gość

29-08-2011, 16:09
#11
KaBumm!!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów