czy jest w Ostrołęce szkoła rodzenia???

Założony przez magddusia
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):297651325, 502597127. Tam jest chyba czynne w poniedziałki od 17 do 19

Gość

11-02-2011, 10:03
#1
297651325, 502597127. Tam jest chyba czynne w poniedziałki od 17 do 19
Gość napisał(a):Polecam szkołę połoznej a już niebawem doradcy laktacyjnego (ta kobieta wciąż się rozwija) Basi Pędzich, która zajęcia prowadzi w przychodni rodzinnej dr Mirońskiej (pawilon w Wojciechowicach). Położna świetna, z najaktualniejszymi wiadomościami, tak jak pisałam nie spoczywa na laurach tylko cały czas się szkoli. Można się do niej także zapisać - wybrać ją jako połóżną i wtedy spotyka się z ciężarnymi w ramach nfz. Zajęcia są bardzo pouczające, wystarczy trochę chęci.Pozdrawiam i polecamAnia

Gość

11-02-2011, 13:57
#2
Polecam szkołę połoznej a już niebawem doradcy laktacyjnego (ta kobieta wciąż się rozwija) Basi Pędzich, która zajęcia prowadzi w przychodni rodzinnej dr Mirońskiej (pawilon w Wojciechowicach). Położna świetna, z najaktualniejszymi wiadomościami, tak jak pisałam nie spoczywa na laurach tylko cały czas się szkoli. Można się do niej także zapisać - wybrać ją jako połóżną i wtedy spotyka się z ciężarnymi w ramach nfz. Zajęcia są bardzo pouczające, wystarczy trochę chęci.Pozdrawiam i polecamAnia
Gość napisał(a):numer telefonu jest na stronie internetowej szpitala - to są numery na oddziały położniczy i noworodkowy lub wpisz w google prowadzącą: Mirka Dąbrowska szkoła rodzenia jak dobrze poszukasz znajdziesz nr kom, ja w ten sposób znalazłam, ale niestety już numeru nie posiadam

Gość

09-05-2011, 14:55
#3
numer telefonu jest na stronie internetowej szpitala - to są numery na oddziały położniczy i noworodkowy lub wpisz w google prowadzącą: Mirka Dąbrowska szkoła rodzenia jak dobrze poszukasz znajdziesz nr kom, ja w ten sposób znalazłam, ale niestety już numeru nie posiadam
Gość napisał(a):I wyzej sa nr jak nie widac, trzeba tylko wbic w telefon i zadzwonic, to jest nr do pani dabrowskiej na 100%

Gość

09-05-2011, 16:46
#4
I wyzej sa nr jak nie widac, trzeba tylko wbic w telefon i zadzwonic, to jest nr do pani dabrowskiej na 100%
Gość napisał(a):A czy w tej szkole rodzenia uczą może jak wiązać chustę do noszenia noworodka, lub czy może wiecie gdzie się można tego w naszej O-ce nauczyć?

Gość

15-09-2011, 22:57
#5
A czy w tej szkole rodzenia uczą może jak wiązać chustę do noszenia noworodka, lub czy może wiecie gdzie się można tego w naszej O-ce nauczyć?
Gość napisał(a):to i problem z tą chustą{wstyd}wpisz w google i tam Ci wyskoczy wszystko od A do Z{ok}trochę pomyśleć trzeba{jezyk}pozdrawiam{mruga}

Gość

16-09-2011, 10:33
#6
to i problem z tą chustą{wstyd}wpisz w google i tam Ci wyskoczy wszystko od A do Z{ok}trochę pomyśleć trzeba{jezyk}pozdrawiam{mruga}
Gość napisał(a):w google i na youtube są opisy i filmiki, aj jednak bym chciała aby ktoś mi pokazał osobiście, czy moje wiązanie jest bezpieczne

Gość

16-09-2011, 11:52
#7
w google i na youtube są opisy i filmiki, aj jednak bym chciała aby ktoś mi pokazał osobiście, czy moje wiązanie jest bezpieczne
Gość napisał(a):numer do pani Mirosławy Dąbrowskiej ze szkoły rodzenia 502 597 127 a może warto zapytać lekarza prowadzącego o wizyty położnej które odbywają się w domu i tematyka spotkań dotyczy całego okresu ciąży porodu połogu i opieki nad noworodkiem.

Gość

19-09-2011, 10:44
#8
numer do pani Mirosławy Dąbrowskiej ze szkoły rodzenia 502 597 127 a może warto zapytać lekarza prowadzącego o wizyty położnej które odbywają się w domu i tematyka spotkań dotyczy całego okresu ciąży porodu połogu i opieki nad noworodkiem.
Gość napisał(a):Polecam z takie wizyty domowe położnych, sama korzystam!  to samo co szkoła rodzenia tylko się nie płaci{ok}

Gość

20-09-2011, 18:03
#9
Polecam z takie wizyty domowe położnych, sama korzystam!  to samo co szkoła rodzenia tylko się nie płaci{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Świetna szkołą rodzenia jest w Wojciechowicach w przychodni rodzinnej Prowadzi ją Barbara Pędzich Nie są to duże grupy i dla każdego znajdzie swój czas. My z żoną byliśmy bardzo zadowolenie tel do tej Pani 668 762 701 [/quote]A ja nie polecam, ta Pani jest bardzo nieprzyjemna

Gość

06-11-2011, 14:14
#10
[quote=Gość]Świetna szkołą rodzenia jest w Wojciechowicach w przychodni rodzinnej Prowadzi ją Barbara Pędzich Nie są to duże grupy i dla każdego znajdzie swój czas. My z żoną byliśmy bardzo zadowolenie tel do tej Pani 668 762 701 [/quote]A ja nie polecam, ta Pani jest bardzo nieprzyjemna
Gość napisał(a):Czy ten największy park zabaw to już funkcjonuje:http://www.eostroleka.pl/najwiekszy-park-zabaw-j uz-wiosna-przy-bursztynowej,art21617.htmlbo niby miał być otwarty do 15 maja 2011 roku, a ja nic nie słyszałam o jego otwarciu?

Gość

14-11-2011, 11:40
#11
Czy ten największy park zabaw to już funkcjonuje:http://www.eostroleka.pl/najwiekszy-park-zabaw-j uz-wiosna-przy-bursztynowej,art21617.htmlbo niby miał być otwarty do 15 maja 2011 roku, a ja nic nie słyszałam o jego otwarciu?
Gość napisał(a):Podbijam temat, proszę o opinie dot. zajęć w szkole rodzenia, o czym się tam mówi, czy są ćwiczenia dla ciężarnych, wiem tylko, że jest 6 dwugodzinnych spotkań, płaci się podobno 80 zł od OSOBY, ale czy to jest od osoby czy od pary?? Czy jak chce się iść z mężem, to płaci się 160 zł??  

Gość

26-09-2012, 16:29
#12
Podbijam temat, proszę o opinie dot. zajęć w szkole rodzenia, o czym się tam mówi, czy są ćwiczenia dla ciężarnych, wiem tylko, że jest 6 dwugodzinnych spotkań, płaci się podobno 80 zł od OSOBY, ale czy to jest od osoby czy od pary?? Czy jak chce się iść z mężem, to płaci się 160 zł??  
Gość napisał(a):Acha, post wyżej dotyczy szkoły rodzenia przy szpitalu...

Gość

26-09-2012, 16:30
#13
Acha, post wyżej dotyczy szkoły rodzenia przy szpitalu...
Gość napisał(a):Płaci się 80 zł od osoby, od pary wychodzi 160 zł, trochę zdzierstwo, przy wielu szpitalach nie płaci się w ogóle (np takie zajęcia są dofinansowywane z budżetu miasta)... Myślę, że jakby było chociaż te 80-100 zł od PARY, to już byłoby więcej chętnych... A za co ten partner ma płacić, za to, że oddycha i zużyje powietrze?? {diabelek} A takie zajęcia przygotowują do porodu i później gdy do szpitala trafia świadoma para, to ułatwia to pracę położnym i lekarzom...{jezyk}

Gość

26-10-2012, 12:37
#14
Płaci się 80 zł od osoby, od pary wychodzi 160 zł, trochę zdzierstwo, przy wielu szpitalach nie płaci się w ogóle (np takie zajęcia są dofinansowywane z budżetu miasta)... Myślę, że jakby było chociaż te 80-100 zł od PARY, to już byłoby więcej chętnych... A za co ten partner ma płacić, za to, że oddycha i zużyje powietrze?? {diabelek} A takie zajęcia przygotowują do porodu i później gdy do szpitala trafia świadoma para, to ułatwia to pracę położnym i lekarzom...{jezyk}
Gość napisał(a):Mam pytanie odnosnie szkoły rodzenia w szpitalu naszym. Czy polecacie i czy ta cena 80 zł za osobe to jest za jedno spotkanie czy juz za calosc??

Gość

05-11-2014, 14:47
#15
Mam pytanie odnosnie szkoły rodzenia w szpitalu naszym. Czy polecacie i czy ta cena 80 zł za osobe to jest za jedno spotkanie czy juz za calosc??
Gość napisał(a):Ja spotykam sie z polozna na fundusz i to wtedy,kiedy mi odpowiada.

Gość

05-11-2014, 20:20
#16
Ja spotykam sie z polozna na fundusz i to wtedy,kiedy mi odpowiada.
Gość napisał(a):

Szkoła Rodzenia Iskierka przy parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (Fara) zaprasza na zajęcia wszystkich rodziców, którzy chcieliby zgłębić tematy ciąży, porodu i połogu oraz opieki nad niemowlęciem i małym dzieckiem. Zajęcia odbywają się w budynku Domu Parafialnego (jedna z sal liceum klasycznego) przy ul. Szwedzkiej 2 w Ostrołęce. Nie liczy się wiek ciąży. Aktualny koszt za zajęcia należy śledzić na stronie www.facebook.com/IskierkaKSZR
Współpracujemy z wieloma specjalistami, m.in. położną, doradcą laktacyjnym, doradcą ds. noszenia dzieci w chuście, psychologiem, instruktorem NMPR, ratownikiem medycznym, pediatrą, specjalistą ds. bezpieczeństwa dzieci w podróży, przedstawicielem Polskiego Banku Komórek Macierzystych.
Zapraszamy!

Gość

12-11-2018, 15:41
#17

Szkoła Rodzenia Iskierka przy parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (Fara) zaprasza na zajęcia wszystkich rodziców, którzy chcieliby zgłębić tematy ciąży, porodu i połogu oraz opieki nad niemowlęciem i małym dzieckiem. Zajęcia odbywają się w budynku Domu Parafialnego (jedna z sal liceum klasycznego) przy ul. Szwedzkiej 2 w Ostrołęce. Nie liczy się wiek ciąży. Aktualny koszt za zajęcia należy śledzić na stronie www.facebook.com/IskierkaKSZR
Współpracujemy z wieloma specjalistami, m.in. położną, doradcą laktacyjnym, doradcą ds. noszenia dzieci w chuście, psychologiem, instruktorem NMPR, ratownikiem medycznym, pediatrą, specjalistą ds. bezpieczeństwa dzieci w podróży, przedstawicielem Polskiego Banku Komórek Macierzystych.
Zapraszamy!


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów