czy jest w Ostrołęce szkoła rodzenia???

Założony przez magddusia
strony: 1 2 dalej
magddusia napisał(a):czy ktos wie czy jest w ostrołęce szkoła rodzenia??? jak tak to gzie się znajduje i ile koszuję ???

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
10-06-2009, 21:32
#1
czy ktos wie czy jest w ostrołęce szkoła rodzenia??? jak tak to gzie się znajduje i ile koszuję ???
Gość napisał(a):jest kilka szkół rodzenia ja polecam szkołe rodzenia przy szpitalu:) prowadzą ją położne które pracują na porodówce więc jakas tam znajomość już jest :) jak ja chodziłam tam do szkoły rodzenia płaciłam 80zł od osoby i co najwazniejsze jest zwiedzanie szpitala itp :) jednym słowem polecam numeru niestety już nie mam bo zmieniłam tel ale jak zadzwonisz do szpitala to dadzą ci numer szkoły rodzenia a prowadzi ją pani mirka dąbrowska

Gość

29-06-2009, 21:50
#2
jest kilka szkół rodzenia ja polecam szkołe rodzenia przy szpitalu:) prowadzą ją położne które pracują na porodówce więc jakas tam znajomość już jest :) jak ja chodziłam tam do szkoły rodzenia płaciłam 80zł od osoby i co najwazniejsze jest zwiedzanie szpitala itp :) jednym słowem polecam numeru niestety już nie mam bo zmieniłam tel ale jak zadzwonisz do szpitala to dadzą ci numer szkoły rodzenia a prowadzi ją pani mirka dąbrowska
Gość napisał(a):rowniez polecam szpital!

Gość

29-06-2009, 23:59
#3
rowniez polecam szpital!
Gość napisał(a):od którego momentu trzeba chodzić do szkoły rodzenia - dodam - jestem w 3 mieciącu

Gość

13-08-2009, 02:23
#4
od którego momentu trzeba chodzić do szkoły rodzenia - dodam - jestem w 3 mieciącu
Gość napisał(a):Świetna szkołą rodzenia jest w Wojciechowicach w przychodni rodzinnej Prowadzi ją Barbara Pędzich Nie są to duże grupy i dla każdego znajdzie swój czas. My z żoną byliśmy bardzo zadowolenie tel do tej Pani 668 762 701

Gość

23-09-2009, 22:50
#5
Świetna szkołą rodzenia jest w Wojciechowicach w przychodni rodzinnej Prowadzi ją Barbara Pędzich Nie są to duże grupy i dla każdego znajdzie swój czas. My z żoną byliśmy bardzo zadowolenie tel do tej Pani 668 762 701
Gość napisał(a):A odnośnie ciężarnych. Czy są jakieś zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży? Np. aerobic czy coś takiego?

Gość

18-01-2011, 17:15
#6
A odnośnie ciężarnych. Czy są jakieś zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży? Np. aerobic czy coś takiego?
Gość napisał(a):od kiedy do szkoły rodzenia...? hm... dobre pytanie zapisz się najlepiej jak już będziesz tak w piątym/szóstym miesiącu ciąży - wcześniej też oczywiście możesz się zapisać, ale to nie ma sensu, bo dużo rzeczy do czasu porodu zdąży ci już ulecieć z głowy. Teraz możesz zapisać się np. na jakieś ogólne ćwiczenia dla mam w ciąży.

Gość

18-01-2011, 18:42
#7
od kiedy do szkoły rodzenia...? hm... dobre pytanie zapisz się najlepiej jak już będziesz tak w piątym/szóstym miesiącu ciąży - wcześniej też oczywiście możesz się zapisać, ale to nie ma sensu, bo dużo rzeczy do czasu porodu zdąży ci już ulecieć z głowy. Teraz możesz zapisać się np. na jakieś ogólne ćwiczenia dla mam w ciąży.
Gość napisał(a):aha zapomniałam dodać - jeżeli nie masz żadnych przeciwwskazań od lekarza prowadzącego to zapisz się po prostu na basen - to są najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych!!!

Gość

18-01-2011, 18:46
#8
aha zapomniałam dodać - jeżeli nie masz żadnych przeciwwskazań od lekarza prowadzącego to zapisz się po prostu na basen - to są najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych!!!
Gość napisał(a):Gdzie jeszcze SĄ PROWADZONE JAKIES ZAJECIA DLA KOBIET?mamna myśli jakis lekki aerobic czy cos podobnego

Gość

18-01-2011, 21:34
#9
Gdzie jeszcze SĄ PROWADZONE JAKIES ZAJECIA DLA KOBIET?mamna myśli jakis lekki aerobic czy cos podobnego
Gość napisał(a):Szkoła rodzenia przy szpitalu prowadzona przez Panią Żebrowską i Panią Mirkę Dąbrowską super, godna polecenia a jak się ma szczęście tak jak w moim przypadku i poród z położną Mirką to pełen profesjonalizm i pełne zadowolenie nie przesadzam.  

Gość

19-01-2011, 19:13
#10
Szkoła rodzenia przy szpitalu prowadzona przez Panią Żebrowską i Panią Mirkę Dąbrowską super, godna polecenia a jak się ma szczęście tak jak w moim przypadku i poród z położną Mirką to pełen profesjonalizm i pełne zadowolenie nie przesadzam.  
Gość napisał(a):Coś się komuś pomyliły nazwiska -nie znam żadnej p.Żebrowskiej a też uczeszczałam na zajęcia w szkole rodzenia

Gość

20-01-2011, 18:10
#11
Coś się komuś pomyliły nazwiska -nie znam żadnej p.Żebrowskiej a też uczeszczałam na zajęcia w szkole rodzenia
Gość napisał(a):i jakie masz wrazenie ?godna jest polecenia innym mamuśkom?

Gość

20-01-2011, 21:29
#12
i jakie masz wrazenie ?godna jest polecenia innym mamuśkom?
Gość napisał(a):Czy może mi któraś kobietka podpowiedzieć gdzie dokładnie w Olszewo Borkach przyjmuje dr.Pawełek?Nie mogę tego nigdzie znależć.A może jeszcze numer telefonu? Z góry dziękuje!!!

Gość

25-01-2011, 13:17
#13
Czy może mi któraś kobietka podpowiedzieć gdzie dokładnie w Olszewo Borkach przyjmuje dr.Pawełek?Nie mogę tego nigdzie znależć.A może jeszcze numer telefonu? Z góry dziękuje!!!
Gość napisał(a):A ja mam pytanie odnośnie tego jak się rodzi w Ostrołęce?? Słyszałam różne opinie, i troche mnie strach obleciał

Gość

25-01-2011, 14:46
#14
A ja mam pytanie odnośnie tego jak się rodzi w Ostrołęce?? Słyszałam różne opinie, i troche mnie strach obleciał
Gość napisał(a):ja rodziłam w Ostrołęce i mam dobre zdanie, ale wiadomo każdy ma inny poród i inne zdanie. Duzo też zależy jaka zmiana sie trafi. Ogólnie ból jest i tego nie unikniesz :)wszystko jest dla ludzi :)powodzenia!

Gość

25-01-2011, 17:49
#15
ja rodziłam w Ostrołęce i mam dobre zdanie, ale wiadomo każdy ma inny poród i inne zdanie. Duzo też zależy jaka zmiana sie trafi. Ogólnie ból jest i tego nie unikniesz :)wszystko jest dla ludzi :)powodzenia!
Gość napisał(a):Można nie cierpieć gdy dają znieczulenie ZO ale w O-ce rzadko dają... To rzeźnia nie szpital...

Gość

25-01-2011, 22:18
#16
Można nie cierpieć gdy dają znieczulenie ZO ale w O-ce rzadko dają... To rzeźnia nie szpital...
Gość napisał(a):A jak to jest ze znieczuleniem ZO?? Oni sami decyduje czy je podac, czy sama moge sobie tego zazyczyc oczywiscie za opłata?

Gość

26-01-2011, 10:24
#17
A jak to jest ze znieczuleniem ZO?? Oni sami decyduje czy je podac, czy sama moge sobie tego zazyczyc oczywiscie za opłata?
Gość napisał(a):Dr. Pawełek przyjmuje w przychodni  w olszewo Borkach te.761- 32-63

Gość

26-01-2011, 10:58
#18
Dr. Pawełek przyjmuje w przychodni  w olszewo Borkach te.761- 32-63
Gość napisał(a):A kto to jest Rodzeń, że ma własną szkołę {co}

Gość

26-01-2011, 13:15
#19
A kto to jest Rodzeń, że ma własną szkołę {co}
Gość napisał(a):czy ktoś posiada jakieś numery kontaktowe do szkoły rodzenia przy szpitalu? będę bardzo wdzięczna ponieważ już byłam tam kilka razy i niestety zawsze była zamknięta.

Gość

10-02-2011, 20:03
#20
czy ktoś posiada jakieś numery kontaktowe do szkoły rodzenia przy szpitalu? będę bardzo wdzięczna ponieważ już byłam tam kilka razy i niestety zawsze była zamknięta.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów