nauki przedmałżeńskie w Klasztorze

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Czy ktoś ma namiar na osobę prowadzącą nauki przedmałżeńskie? Nie chodzi mi o kurs, tylko 3 spotkania, które są organizowane przed ślubem?

Gość

09-06-2009, 20:34
#1
Czy ktoś ma namiar na osobę prowadzącą nauki przedmałżeńskie? Nie chodzi mi o kurs, tylko 3 spotkania, które są organizowane przed ślubem?
Gość napisał(a):nie mam namiaru na osobę prowadzącą, ale te nauki odbywają sie w każdy piątek o 17.15 w salce katechetycznej przy Klasztorze{usmiech}

Gość

10-06-2009, 12:09
#2
nie mam namiaru na osobę prowadzącą, ale te nauki odbywają sie w każdy piątek o 17.15 w salce katechetycznej przy Klasztorze{usmiech}
Gość napisał(a):i można tak "z biegu" pójsc?:)bez żadnych zapisów?

Gość

10-06-2009, 16:33
#3
i można tak "z biegu" pójsc?:)bez żadnych zapisów?
Gość napisał(a):z tego co ja wiem to tak, chodziliśmy tam na kurs przedmałżeński{ok}i ten Pan , który to prowadził mówił że trzeba tylko iść, zresztą możesz jakiegoś księdza w Klasztorze zapytać, Oni są ok i chętnie udzielą odpowiedzi, wiem bo sama pytałam byłam mile zaskoczona {usmiech}

Gość

13-06-2009, 10:25
#4
z tego co ja wiem to tak, chodziliśmy tam na kurs przedmałżeński{ok}i ten Pan , który to prowadził mówił że trzeba tylko iść, zresztą możesz jakiegoś księdza w Klasztorze zapytać, Oni są ok i chętnie udzielą odpowiedzi, wiem bo sama pytałam byłam mile zaskoczona {usmiech}
Gość napisał(a):a gdzie zrobic kurs przedmałżeński?

Gość

22-06-2009, 13:58
#5
a gdzie zrobic kurs przedmałżeński?
Gość napisał(a):kurs przedmałżeński można zrobićteż w klasztorze{ok} co miesiąc chyba sa organizowane te spotkania, chyba wpierwsza nieedzielę każdego msc po mszy swiętej o 13, w salce katechetycznej, są 4 spotkania po godzinie na ostatnim dostaje sie papierek ukończenia takiego kursu ( kosztuje to 50 zł od jednego świadectwa){usmiech}

Gość

22-06-2009, 16:09
#6
kurs przedmałżeński można zrobićteż w klasztorze{ok} co miesiąc chyba sa organizowane te spotkania, chyba wpierwsza nieedzielę każdego msc po mszy swiętej o 13, w salce katechetycznej, są 4 spotkania po godzinie na ostatnim dostaje sie papierek ukończenia takiego kursu ( kosztuje to 50 zł od jednego świadectwa){usmiech}
Gość napisał(a):a gdzie mozna zrobic nauki w jaroslawiu{co}{co}

Gość

21-05-2011, 16:04
#7
a gdzie mozna zrobic nauki w jaroslawiu{co}{co}
Gość napisał(a):a gdzie mozna zrobic nauki w jaroslawiu{co}{co}

Gość

21-05-2011, 16:05
#8
a gdzie mozna zrobic nauki w jaroslawiu{co}{co}
Gość napisał(a):może ma ktoś kontakt do osoby która prowadzi takie nauki w farze

Gość

08-04-2012, 20:04
#9
może ma ktoś kontakt do osoby która prowadzi takie nauki w farze
Gość napisał(a):myślę że najlepiej iść do kancelarii i zapytać o kontakt albo poprostu iść do Klasztoru tam nauki prowadzi p. Makowiecka. Są to dwa spotkania dostaje się 3 wpisy no i oczywiście 50 zł trzeba zapłącić.

Gość

12-04-2012, 22:53
#10
myślę że najlepiej iść do kancelarii i zapytać o kontakt albo poprostu iść do Klasztoru tam nauki prowadzi p. Makowiecka. Są to dwa spotkania dostaje się 3 wpisy no i oczywiście 50 zł trzeba zapłącić.
Gość napisał(a):wiec w Klasztorze w każdy piątek  o godz. 17.00 są te nauki przedmałżeńskie ? a nauki a kurs to chyba coś innego ??  

Gość

13-04-2012, 11:43
#11
wiec w Klasztorze w każdy piątek  o godz. 17.00 są te nauki przedmałżeńskie ? a nauki a kurs to chyba coś innego ??  
Gość napisał(a):Czy ktoś wie czy coś się zmieniło w sprawie nauk przedmałżeńskich?? Nadal są to 3 spotkania? A co z osobami które pracują od 14 do 22??

Gość

13-11-2014, 00:09
#12
Czy ktoś wie czy coś się zmieniło w sprawie nauk przedmałżeńskich?? Nadal są to 3 spotkania? A co z osobami które pracują od 14 do 22??
Gość napisał(a):Poszukuję numeru telefonu do poradni rodzinnej przy klasztorze

Gość

20-02-2015, 16:57
#13
Poszukuję numeru telefonu do poradni rodzinnej przy klasztorze
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś wie czy coś się zmieniło w sprawie nauk przedmałżeńskich?? Nadal są to 3 spotkania? A co z osobami które pracują od 14 do 22?? [/quote]nie dostaną pozwolenia na ślub, dopiero zmiana pracy rozwiązuje problem  

Gość

24-02-2015, 22:24
#14
[quote=Gość]Czy ktoś wie czy coś się zmieniło w sprawie nauk przedmałżeńskich?? Nadal są to 3 spotkania? A co z osobami które pracują od 14 do 22?? [/quote]nie dostaną pozwolenia na ślub, dopiero zmiana pracy rozwiązuje problem  
Gość napisał(a):Poszukuje numeru do  poradni rodzinnej w klasztorze.

Gość

12-05-2015, 18:49
#15
Poszukuje numeru do  poradni rodzinnej w klasztorze.
Gość napisał(a):Czy nauki to to samo co kurs przedmałżeński?

Gość

13-05-2015, 17:45
#16
Czy nauki to to samo co kurs przedmałżeński?
Gość napisał(a):Nie to samo. Trzeba zrobić kurs plus nauki przedmałżeńskie

Gość

14-05-2015, 12:36
#17
Nie to samo. Trzeba zrobić kurs plus nauki przedmałżeńskie

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów