Nowe boisko przy MOSiR

Założony przez mały
strony: 1
mały napisał(a):Witam !Z tego co wiem,ogłszono ponownie przetarg na budowę boiska.Czy może znacie jakieś szczegóły ?Bo z tego co słyszałem , zamiast obiektu z prawdziwego zdarzenia,nasze władze chcą nas uszczęśiwić jakimś bublem .

mały

Wpisów: 1
Dołączył: 05.05.2009
05-05-2009, 14:12
#1
Witam !Z tego co wiem,ogłszono ponownie przetarg na budowę boiska.Czy może znacie jakieś szczegóły ?Bo z tego co słyszałem , zamiast obiektu z prawdziwego zdarzenia,nasze władze chcą nas uszczęśiwić jakimś bublem .
Gość napisał(a):Na to wygląda.Rozmawiałem z człowiekiem, który orientuje się w tych sprawach i jego zdaniem UM nie stawia prawie żadnych wymagań w przetargu. Tym samym może to robić byle kto.

Gość

11-05-2009, 09:18
#2
Na to wygląda.Rozmawiałem z człowiekiem, który orientuje się w tych sprawach i jego zdaniem UM nie stawia prawie żadnych wymagań w przetargu. Tym samym może to robić byle kto.
Gość napisał(a):A kiedy ma powstać

Gość

18-05-2009, 05:32
#3
A kiedy ma powstać
Gość napisał(a):może za 10 lat

Gość

18-05-2009, 10:05
#4
może za 10 lat
Gość napisał(a):Basen będzie zbudowany niedaleko stadionu - ma zostać wycięty pewien "lasek" i tam wybudują też basen. Co do szczegółów wiem a raczej domyślam się ze ma mieć wymiary takie jak nasz obecny stadion. Rury już zostały założone przez pracowników.

Gość

27-05-2009, 20:04
#5
Basen będzie zbudowany niedaleko stadionu - ma zostać wycięty pewien "lasek" i tam wybudują też basen. Co do szczegółów wiem a raczej domyślam się ze ma mieć wymiary takie jak nasz obecny stadion. Rury już zostały założone przez pracowników.
Gość napisał(a):Myśle że to jeszcze kilka lat.

Gość

26-04-2010, 09:55
#6
Myśle że to jeszcze kilka lat.
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

Gość

11-05-2010, 13:07
#7
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej
kamfapola napisał(a):Ja bym w tym temacie popytał znajomych. Moim zdaniem to się naprawdę dość dobrze sprawdza.

kamfapola

Wpisów: 4
Dołączył: 23.10.2017
26-10-2017, 21:10
#8
Ja bym w tym temacie popytał znajomych. Moim zdaniem to się naprawdę dość dobrze sprawdza.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów