RZEŹBY NA ULICY WARSZAWSKIEJ

Założony przez piorus1980
strony: 1
piorus1980 napisał(a):PILNIE POSZUKUJĘ INFORMACJI NA TEMAT RZEŹB PRZY ULICY WARSZAWSKIEJ. INTERESUJE MNIE ETYMOLOGIA ICH POWSTANIA ORAZ INFORMACJE DOTYCZĄCE ICH TWÓRCY. JEŚLI KTOŚ MÓGŁBY MI POMÓC BĘDĘ WDZIĘCZNY.

piorus1980

Wpisów: 1
Dołączył: 21.04.2009
21-04-2009, 15:49
#1
PILNIE POSZUKUJĘ INFORMACJI NA TEMAT RZEŹB PRZY ULICY WARSZAWSKIEJ. INTERESUJE MNIE ETYMOLOGIA ICH POWSTANIA ORAZ INFORMACJE DOTYCZĄCE ICH TWÓRCY. JEŚLI KTOŚ MÓGŁBY MI POMÓC BĘDĘ WDZIĘCZNY.
Gość napisał(a):Najprościej i najszybciej będzie zasięgnąć informacji w Urzędzie Miasta.

Gość

21-04-2009, 19:59
#2
Najprościej i najszybciej będzie zasięgnąć informacji w Urzędzie Miasta.
Gość napisał(a):nie jestem z Ostrołęki {smutny} może ktos z internautów może mi jakoś pomóc. chyba, ze w Urzędzie Miasta jest jakaś jednostka zajmująca się właśnie takimi rzeczami?

Gość

22-04-2009, 22:12
#3
nie jestem z Ostrołęki {smutny} może ktos z internautów może mi jakoś pomóc. chyba, ze w Urzędzie Miasta jest jakaś jednostka zajmująca się właśnie takimi rzeczami?
Gość napisał(a):Człowieku jesteś aż tak leniwy, że nie możesz wejść na stronę www.ostroleka.pl, zapisać sobie numer do UM i po prostu zadzwonić? Ehh...

Gość

23-04-2009, 14:39
#4
Człowieku jesteś aż tak leniwy, że nie możesz wejść na stronę www.ostroleka.pl, zapisać sobie numer do UM i po prostu zadzwonić? Ehh...
Gość napisał(a):TO CHYBA NIE JEST KWESTIA LENISTWA...  TAK NAPRAWDĘ NIEWIELU LUDZI WIE JAKA ROLE PEŁNIA TE RZEŹBY. KAŻDY PATRZY I PODZIWIA, BO COŚ SIĘ ZMIENIŁO W KRAJOBRAZIE. W MUZEUM I BIBLIOTEKACH NIKT NIE UMIAŁ NIC O NICH POWIEDZIEĆ. SĄ BO SĄ.

Gość

23-04-2009, 19:46
#5
TO CHYBA NIE JEST KWESTIA LENISTWA...  TAK NAPRAWDĘ NIEWIELU LUDZI WIE JAKA ROLE PEŁNIA TE RZEŹBY. KAŻDY PATRZY I PODZIWIA, BO COŚ SIĘ ZMIENIŁO W KRAJOBRAZIE. W MUZEUM I BIBLIOTEKACH NIKT NIE UMIAŁ NIC O NICH POWIEDZIEĆ. SĄ BO SĄ.
Gość napisał(a):ktoś chce porady, nie jest stąd, a Wy kurde tak jedziecie. co za ludzie...

Gość

07-05-2009, 23:10
#6
ktoś chce porady, nie jest stąd, a Wy kurde tak jedziecie. co za ludzie...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów