Zapraszamy do współpracy z eOstroleka.pl

Założony przez Administrator
strony: 1 2 dalej
Administrator napisał(a):Zapraszamy do współpracy z serwisem eOstroleka.plByć może chciałbyś pisać wiadomości lub aktualności, może jesteś zainteresowany tworzeniem nowego działu.Czekamy na Wasze propozycje.Tomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
10-03-2006, 10:48
#1
Zapraszamy do współpracy z serwisem eOstroleka.plByć może chciałbyś pisać wiadomości lub aktualności, może jesteś zainteresowany tworzeniem nowego działu.Czekamy na Wasze propozycje.Tomek TeOstroleka.pl
sabsysia napisał(a):Dość ineresująca propozycja, godna uwagi {usmiech}A jak się można dowiedzieć czegoś więcej o tej współpracy{?}Jak to by wyglądało w praktyce{?} {mruga} Pozdrawiam{!}{usmiech}

sabsysia

Wpisów: 19
Dołączył: 07.03.2006
11-03-2006, 20:17
#2
Dość ineresująca propozycja, godna uwagi {usmiech}A jak się można dowiedzieć czegoś więcej o tej współpracy{?}Jak to by wyglądało w praktyce{?} {mruga} Pozdrawiam{!}{usmiech}
Administrator napisał(a):Witam.Jeżeli nie znamy się, nie znamy Twoich zainteresowań nie jesteśmy też w stanie proponować czegokolwiek. Najlepiej jest współpracować z ludzimi, którzy wykonują coś z pasję, czymś konkretnym się interesują i właśnie temu tematowi mogą się oddawać.Na dzień dzisiejszy wiemy, że chcemy stworzyć dział historyczny - tak więc zapraszamy tych, którzy temu działowi mogą się poświęcić. Mamy już kolegę historyka, który obiecał popracować trochę dla eOstroleka.plSzukamy też tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki jako dziennikarze, tych, którzy mają szczególną wrażliwość i potrafią aparatem zatrzymywać czas, ilustrować wydrzenia i postacie.Zapraszamy. Każdy może coś dać z siebie - jeżeli tylko chce.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
12-03-2006, 12:06
#3
Witam.Jeżeli nie znamy się, nie znamy Twoich zainteresowań nie jesteśmy też w stanie proponować czegokolwiek. Najlepiej jest współpracować z ludzimi, którzy wykonują coś z pasję, czymś konkretnym się interesują i właśnie temu tematowi mogą się oddawać.Na dzień dzisiejszy wiemy, że chcemy stworzyć dział historyczny - tak więc zapraszamy tych, którzy temu działowi mogą się poświęcić. Mamy już kolegę historyka, który obiecał popracować trochę dla eOstroleka.plSzukamy też tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki jako dziennikarze, tych, którzy mają szczególną wrażliwość i potrafią aparatem zatrzymywać czas, ilustrować wydrzenia i postacie.Zapraszamy. Każdy może coś dać z siebie - jeżeli tylko chce.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
garif napisał(a):Witam Zdziwiłem sie troche ( ale pozytywnie ) jak dowiedziałem sie o tym ze powstała nowa strona o Ostrołęce.  I musze powiedziec ze prezentuje sie bardzo ciekawie jak na sam poczatek swojego istnienia :). Mam nadzieje ze bedzie sie rozwijac i po pewnym czasie dorowna albo przescignie w popularnosci moja-ostroleke. Im wiecej konkurencji tym lepiej :D A jesli chodzi o jakas pomoc co do tworzenia tej strony moglbym zaoferowac sie do "pracy" na forum jesli to by bylo mozliwe :) Pozdrawiam  

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
12-03-2006, 13:16
#4
Witam Zdziwiłem sie troche ( ale pozytywnie ) jak dowiedziałem sie o tym ze powstała nowa strona o Ostrołęce.  I musze powiedziec ze prezentuje sie bardzo ciekawie jak na sam poczatek swojego istnienia :). Mam nadzieje ze bedzie sie rozwijac i po pewnym czasie dorowna albo przescignie w popularnosci moja-ostroleke. Im wiecej konkurencji tym lepiej :D A jesli chodzi o jakas pomoc co do tworzenia tej strony moglbym zaoferowac sie do "pracy" na forum jesli to by bylo mozliwe :) Pozdrawiam  
Administrator napisał(a):dziękujemy. propozycja ciekawa a funkcja potrzebna. skontakrujemy się z Tobą i pogadamy o tym.pozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
12-03-2006, 16:24
#5
dziękujemy. propozycja ciekawa a funkcja potrzebna. skontakrujemy się z Tobą i pogadamy o tym.pozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
garif napisał(a):Ok , w takim razie czekam na kontakt :)

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
13-03-2006, 10:36
#6
Ok , w takim razie czekam na kontakt :)
sabsysia napisał(a):Spoko, rozumiem. Ale ja, aż tak się nie znam na stronkach internetowych, żebym mogła coś konkretnego zaproponować. Lubię pisać, także artykuły i już jakiekolwiek doświadczenie w tym mam. Jak coś wymyśle w czym mogłabym pomóc to się odezwe. Pozdrawiam!

sabsysia

Wpisów: 19
Dołączył: 07.03.2006
13-03-2006, 11:37
#7
Spoko, rozumiem. Ale ja, aż tak się nie znam na stronkach internetowych, żebym mogła coś konkretnego zaproponować. Lubię pisać, także artykuły i już jakiekolwiek doświadczenie w tym mam. Jak coś wymyśle w czym mogłabym pomóc to się odezwe. Pozdrawiam!
Lolu napisał(a):Ja chciałem powiedzieć, że jesli trzeba coś z grafiką to ja zawsze :)

Lolu

Wpisów: 2
Dołączył: 22.03.2006
22-03-2006, 13:59
#8
Ja chciałem powiedzieć, że jesli trzeba coś z grafiką to ja zawsze :)
Administrator napisał(a):Sabsysia - może to dla Ciebie będzie robota. Poszukujemy kogoś kto będzie miał odrobinkę czasu, aby móc raz na jakiś czas pójść w jedno takie miejsce, zrobić kilka zdjęć i napisać coś.Jeśli chodzi o grafikę - być może będzie jakieś zajęcie przy banerach reklamowych. Będziemy w kontakcie.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
26-03-2006, 23:07
#9
Sabsysia - może to dla Ciebie będzie robota. Poszukujemy kogoś kto będzie miał odrobinkę czasu, aby móc raz na jakiś czas pójść w jedno takie miejsce, zrobić kilka zdjęć i napisać coś.Jeśli chodzi o grafikę - być może będzie jakieś zajęcie przy banerach reklamowych. Będziemy w kontakcie.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
sabsysia napisał(a):He he he... Brzmi tajemniczo{chytry} Bardzo chętnie. To czekam{usmiech}

sabsysia

Wpisów: 19
Dołączył: 07.03.2006
27-03-2006, 15:30
#10
He he he... Brzmi tajemniczo{chytry} Bardzo chętnie. To czekam{usmiech}
SHQ napisał(a):Serwis najlepszy w mieście, ale mało znany i to jest problem nawet w największej wyszukiwarce czyli w Google jeżeli wpiszesz 'Ostrołęka' nie odnajdzie tej strony :/

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
04-06-2006, 09:53
#11
Serwis najlepszy w mieście, ale mało znany i to jest problem nawet w największej wyszukiwarce czyli w Google jeżeli wpiszesz 'Ostrołęka' nie odnajdzie tej strony :/
Administrator napisał(a):Dziękujemy za opinię o naszym serwisie. Rzeczywiście promocja serwisu to cały czas ważny element w naszej działalności. Robimy w tym zakresie tyle ile na ten czas możemy. Dwa razy robiliśmy kampanię plakatowania na mieście, zamieszczamy reklamę w prasie, serwis nasz jest sponsorem audycji GOŚĆ RADIA OKO, zamieszczamy też reklamę w serwisie internetowym Radia OKO.Niebawem ruszy duża akcja, która powinna przybliżyć nasz serwis mieszkańcom.Przypomnieć trzeba, że istniejemy od 8 marca 2006 roku - inne serwisy naszego miasta mają za sobą już długie okresy funkcjonowania. Najstarszy jaki znam ma za sobą już 9 lat. U nas zaczyna się 4 miesiąc funkcjonowania - jesteśmy więc zadowoleni z tego co mamy do tej pory, z tych osób, które do nas trafiają.Wyszkiwarka jest odrębnym problemem. To prawda, że na hasło "ostrołęka" nasza strona wyświetla się na dalekich pozycjach. Mamy nadzieje, że to powoli się zmieni. Pocieszające jest to, że jeżeli wpisemy hasło "ostrolęka" w połączeniu z innym - np. aktualności, np. baza firm, albo kamera - wtedy wyświetla się link do nas na wysokich pozycjach.Bardziej staramy się, aby trafiano do nas z przekonaniem, że u nas znajduje się wszystko czego potrzebują. Możemy pochwalić się największą w ostrołęce bazą firm - darmowa prezentacja umożliwia jej rozbudowywanie - a my chcemy dostarczać takich informacji wszystkim. Ja osobiście teraz nie przeglądam wizytówek, aby znaleźć numer np. do biura rachunkowego - wiem, że znajde go w bazie eOstroleka.pl, szukam sklepu komputerowego - znajde go w bazie.Staramy się też, aby serwis był uporządkowany. Za wszelką cenę idziemy w jakość, a nie ilość. Pilnujemy ogłoszeń, aby nie dodawano po kilka razy tych samych, pilnujemy komentarzy, aby nie obrażały osób. W bazie firm zawsze można zgłosić brak jakiejś firmy, albo nieprawidłowe, nieaktualne dane. Dane firm wpisywane przez uzytkowników są zawsze sprawdzane i porządkowane, aby były ułożone według przyjętego szablonu.Cały czas też jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Do tej pory do naszego zespołu należą Agnieszka Z i Sylwia. Nad serwisem pracują też jej właściciele czyli Marcin i ja.Sumując wszystko: mamy określony plan działania i konsekwentnie go realizujemy. Niebawem kolejne nowości w serwisie, które jeszcze bardziej będą zachęcać, aby być z nami codziennie, używać serwisu i "poruszać się po mieście".Pozdrawiam i zapraszamTomek T

Administrator

Wpisów: 42
04-06-2006, 13:46
#12
Dziękujemy za opinię o naszym serwisie. Rzeczywiście promocja serwisu to cały czas ważny element w naszej działalności. Robimy w tym zakresie tyle ile na ten czas możemy. Dwa razy robiliśmy kampanię plakatowania na mieście, zamieszczamy reklamę w prasie, serwis nasz jest sponsorem audycji GOŚĆ RADIA OKO, zamieszczamy też reklamę w serwisie internetowym Radia OKO.Niebawem ruszy duża akcja, która powinna przybliżyć nasz serwis mieszkańcom.Przypomnieć trzeba, że istniejemy od 8 marca 2006 roku - inne serwisy naszego miasta mają za sobą już długie okresy funkcjonowania. Najstarszy jaki znam ma za sobą już 9 lat. U nas zaczyna się 4 miesiąc funkcjonowania - jesteśmy więc zadowoleni z tego co mamy do tej pory, z tych osób, które do nas trafiają.Wyszkiwarka jest odrębnym problemem. To prawda, że na hasło "ostrołęka" nasza strona wyświetla się na dalekich pozycjach. Mamy nadzieje, że to powoli się zmieni. Pocieszające jest to, że jeżeli wpisemy hasło "ostrolęka" w połączeniu z innym - np. aktualności, np. baza firm, albo kamera - wtedy wyświetla się link do nas na wysokich pozycjach.Bardziej staramy się, aby trafiano do nas z przekonaniem, że u nas znajduje się wszystko czego potrzebują. Możemy pochwalić się największą w ostrołęce bazą firm - darmowa prezentacja umożliwia jej rozbudowywanie - a my chcemy dostarczać takich informacji wszystkim. Ja osobiście teraz nie przeglądam wizytówek, aby znaleźć numer np. do biura rachunkowego - wiem, że znajde go w bazie eOstroleka.pl, szukam sklepu komputerowego - znajde go w bazie.Staramy się też, aby serwis był uporządkowany. Za wszelką cenę idziemy w jakość, a nie ilość. Pilnujemy ogłoszeń, aby nie dodawano po kilka razy tych samych, pilnujemy komentarzy, aby nie obrażały osób. W bazie firm zawsze można zgłosić brak jakiejś firmy, albo nieprawidłowe, nieaktualne dane. Dane firm wpisywane przez uzytkowników są zawsze sprawdzane i porządkowane, aby były ułożone według przyjętego szablonu.Cały czas też jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Do tej pory do naszego zespołu należą Agnieszka Z i Sylwia. Nad serwisem pracują też jej właściciele czyli Marcin i ja.Sumując wszystko: mamy określony plan działania i konsekwentnie go realizujemy. Niebawem kolejne nowości w serwisie, które jeszcze bardziej będą zachęcać, aby być z nami codziennie, używać serwisu i "poruszać się po mieście".Pozdrawiam i zapraszamTomek T
Gość napisał(a):Jestem osobą mającą predyspozycje dziennikarskie. Pisałem już do gazety i na strony internetowe także jestem zainteresowany. Jeno pytanie: czy bierzecie pod uwagę osoby niepełnoletnie?

Gość

05-06-2006, 18:57
#13
Jestem osobą mającą predyspozycje dziennikarskie. Pisałem już do gazety i na strony internetowe także jestem zainteresowany. Jeno pytanie: czy bierzecie pod uwagę osoby niepełnoletnie?
Gość napisał(a):ja sie interesuje fotografią i jak trzeba tez moge sklepać pare sensownych zdań na jakiś temat.Pozdarawiam PROPAN

Gość

06-06-2006, 20:15
#14
ja sie interesuje fotografią i jak trzeba tez moge sklepać pare sensownych zdań na jakiś temat.Pozdarawiam PROPAN
Administrator napisał(a):Witam!Proszę podaj do siebie jakiś kontakt, albo napisz na maila tomasz@eostroleka.plTomek

Administrator

Wpisów: 42
07-06-2006, 04:16
#15
Witam!Proszę podaj do siebie jakiś kontakt, albo napisz na maila tomasz@eostroleka.plTomek
Gość napisał(a):Witam! ja interesuje sie historią, wędkarstwem, no i życiem w mieście jeżeli mój wiek nie jest przeszkodą (17 lat) to oferuję swoją pomoc! :)

Gość

16-06-2006, 18:15
#16
Witam! ja interesuje sie historią, wędkarstwem, no i życiem w mieście jeżeli mój wiek nie jest przeszkodą (17 lat) to oferuję swoją pomoc! :)
Gość napisał(a):Zapomniałem jeszcze dodać ze sportem! (piłka nozna i siatkówka) :)

Gość

16-06-2006, 18:16
#17
Zapomniałem jeszcze dodać ze sportem! (piłka nozna i siatkówka) :)
Administrator napisał(a):napisz do mnie na adres tomasz@eostroleka.plnumery gg znajdziesz w dziale "kontakt" - link na dole stronypozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
16-06-2006, 22:31
#18
napisz do mnie na adres tomasz@eostroleka.plnumery gg znajdziesz w dziale "kontakt" - link na dole stronypozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):do czego potrzebna wam wspolpraca skoro i tak 95% materialu jest skopiowane z mojej-ostroleki

Gość

06-06-2008, 19:11
#19
do czego potrzebna wam wspolpraca skoro i tak 95% materialu jest skopiowane z mojej-ostroleki
Gość napisał(a):[quote]do czego potrzebna wam wspolpraca skoro i tak 95% materialu jest skopiowane z mojej-ostroleki[/quote]Ale ty jesteś mało rozgarnięty/ta, właśnie pomoc jest potrzebna do tego kopiowania {jezyk}.Tak btw to do dziś nie wiedziałem, że jest coś takiego jak moja(twoja?)-ostroleka.

Gość

06-06-2008, 20:31
#20
[quote]do czego potrzebna wam wspolpraca skoro i tak 95% materialu jest skopiowane z mojej-ostroleki[/quote]Ale ty jesteś mało rozgarnięty/ta, właśnie pomoc jest potrzebna do tego kopiowania {jezyk}.Tak btw to do dziś nie wiedziałem, że jest coś takiego jak moja(twoja?)-ostroleka.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów