ortopeda - którego polecacie dla małych dzieci

Założony przez egna
strony: 1
Gość napisał(a):Dr Gadomski, byłam u niego z córcią na kontroli bioderek. Naprawdę polecam.

Gość

25-03-2009, 13:29
#1
Dr Gadomski, byłam u niego z córcią na kontroli bioderek. Naprawdę polecam.
Gość napisał(a):Zieliński :) naprawdę w porządku POLECAM wszystko dobrze wytłumaczy, pokieruje dalej jednym słowem SUPER {usmiech}

Gość

21-03-2010, 10:16
#2
Zieliński :) naprawdę w porządku POLECAM wszystko dobrze wytłumaczy, pokieruje dalej jednym słowem SUPER {usmiech}
Gość napisał(a):nie polecam dr Mierzejewskiego (robi usg w szpitalu) naprawdę bardzo nie miły{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

21-03-2010, 12:36
#3
nie polecam dr Mierzejewskiego (robi usg w szpitalu) naprawdę bardzo nie miły{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):i gurzedy tez nie polecam on to juz zupelnie jest nie miły{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}

Gość

21-03-2010, 17:13
#4
i gurzedy tez nie polecam on to juz zupelnie jest nie miły{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):i gurzedy tez nie polecam on to juz zupelnie jest nie miły{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}

Gość

21-03-2010, 17:13
#5
i gurzedy tez nie polecam on to juz zupelnie jest nie miły{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Podajcie numer telefonu do dr Gadomskiego{usmiech}

Gość

23-03-2010, 19:07
#6
Podajcie numer telefonu do dr Gadomskiego{usmiech}
Gość napisał(a):dr. Zieliński nie jest ortopedą. :?)

Gość

28-03-2010, 03:37
#7
dr. Zieliński nie jest ortopedą. :?)
Gość napisał(a):a właśnie że jest {diabelek}{diabelek}{usmiech}{usmiech}

Gość

06-04-2010, 11:22
#8
a właśnie że jest {diabelek}{diabelek}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):podajcie nr do zielńskiego

Gość

14-07-2011, 09:56
#9
podajcie nr do zielńskiego
Gość napisał(a):proszę o nr do dr zielińskiego

Gość

14-12-2011, 22:40
#10
proszę o nr do dr zielińskiego
Gość napisał(a):mojemu dziecku pomógł dr Przeżdziecki {usmiech}

Gość

14-12-2011, 22:45
#11
mojemu dziecku pomógł dr Przeżdziecki {usmiech}
Gość napisał(a):Proszę o podanie namiarów do dr Zielińskiego lub innego, którego polecacie dla 3-latka - wykręca mu się kostka do środka i jestem przerażona w jakim tempie to następuję. W centrum drowia dziecka zapisy na neastępny rok a ja potrzebuję już , nawet prywatnie, byleby skutecznie i stosunkowo niedaleko . Prosze o pomoc Mamy i Tatusiów!!

Gość

29-05-2012, 20:24
#12
Proszę o podanie namiarów do dr Zielińskiego lub innego, którego polecacie dla 3-latka - wykręca mu się kostka do środka i jestem przerażona w jakim tempie to następuję. W centrum drowia dziecka zapisy na neastępny rok a ja potrzebuję już , nawet prywatnie, byleby skutecznie i stosunkowo niedaleko . Prosze o pomoc Mamy i Tatusiów!!
Gość napisał(a):podnoszę temat

Gość

01-06-2012, 22:25
#13
podnoszę temat
Gość napisał(a):A co się dzieje? Mój synek miał problemy z nóżkami, ortopeda akurat nam nie mógł pomóc. Jakoś tak przypadkiem się przejechaliśmy do http://akupunkturapokrywka.pl/ bo mi kuzynka poleciła, że ich dzieci nakłuwał jak miały problemy z brzuszkami akurat. No i w przypadku naszego malucha się okazało, że jakoś nerwy były uciskane i dlatego ciągle płakał i go bolało, jakaś taka skomplikowana sprawa. W każdym razie ponakłuwał nam maleństwo i jest cacy. : )

Gość

31-10-2017, 15:02
#14
A co się dzieje? Mój synek miał problemy z nóżkami, ortopeda akurat nam nie mógł pomóc. Jakoś tak przypadkiem się przejechaliśmy do http://akupunkturapokrywka.pl/ bo mi kuzynka poleciła, że ich dzieci nakłuwał jak miały problemy z brzuszkami akurat. No i w przypadku naszego malucha się okazało, że jakoś nerwy były uciskane i dlatego ciągle płakał i go bolało, jakaś taka skomplikowana sprawa. W każdym razie ponakłuwał nam maleństwo i jest cacy. : )

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów