MECHANIK SAMOCHODOWY

Założony przez muma
strony: 1
muma napisał(a):Poszukuję dobrego a nawet b.dobrego mechanika samochodowego w szczególności speca od silników.Dzięki za namiary.Pozdrawiam wszystkich

muma

Wpisów: 1
Dołączył: 25.02.2009
26-02-2009, 12:39
#1
Poszukuję dobrego a nawet b.dobrego mechanika samochodowego w szczególności speca od silników.Dzięki za namiary.Pozdrawiam wszystkich
Gość napisał(a):naprawde polecam pana krzysztofa zielaka na pomianie okolo 200 m. przed przejazdem kolejowym po lewej stronie ( byla hurtownia alkocholu AL-POM)

Gość

26-02-2009, 15:52
#2
naprawde polecam pana krzysztofa zielaka na pomianie okolo 200 m. przed przejazdem kolejowym po lewej stronie ( byla hurtownia alkocholu AL-POM)
Gość napisał(a):Dominik Piersa - 661208456 z Ostrołęki POLECAM

Gość

26-02-2009, 19:19
#3
Dominik Piersa - 661208456 z Ostrołęki POLECAM
Gość napisał(a):pan Edek, przy więzieniu w Ostrołęce jadąc od Łomży ulicą Traugutta po prawej stronie pierwszy wjazd bezposrednio przed wiezieniem tam prosto i pierwsza w prawo, tam jest zakład.

Gość

26-02-2009, 21:21
#4
pan Edek, przy więzieniu w Ostrołęce jadąc od Łomży ulicą Traugutta po prawej stronie pierwszy wjazd bezposrednio przed wiezieniem tam prosto i pierwsza w prawo, tam jest zakład.
Gość napisał(a):najlepszy jest Radek z młynarzy - naprawdę warto podjechać te parę kilometrów - naprzeciwko CPN-u - lux, jak mnie w serwisie oszukali i chcieli naciągnąć na 8 tyś złotych (wymiana sprężarki) to tam pojechałem i się okazało, że mi czujnik od sterownika sprężarki odłączyli - Radek nie wziął grosza - wcisnąłem 20 na siłę, dobry też jest ten majster co w borkach w zakładzie blacharskim u grzymałów robi robotę naprawdę super - uwierzcie bo mam i miałem kilka już aut głównie diesle

Gość

26-02-2009, 21:47
#5
najlepszy jest Radek z młynarzy - naprawdę warto podjechać te parę kilometrów - naprzeciwko CPN-u - lux, jak mnie w serwisie oszukali i chcieli naciągnąć na 8 tyś złotych (wymiana sprężarki) to tam pojechałem i się okazało, że mi czujnik od sterownika sprężarki odłączyli - Radek nie wziął grosza - wcisnąłem 20 na siłę, dobry też jest ten majster co w borkach w zakładzie blacharskim u grzymałów robi robotę naprawdę super - uwierzcie bo mam i miałem kilka już aut głównie diesle
Gość napisał(a):solidny mechanik jest na czarnowcu. Adam K. ma nowo otwarty warsztat. RObi i elektronikę i klimatyzacje i mechanike chyba wszystko tu masz do niego numer 692575557. Ja sam mam kilka samochodow i przeżuciłem się do niego bo zna się na rzeczy robił mi elektronikę w nowym samochodzie sprowadzonym i można mu zaufać no i jest tani.  

Gość

01-08-2011, 23:18
#6
solidny mechanik jest na czarnowcu. Adam K. ma nowo otwarty warsztat. RObi i elektronikę i klimatyzacje i mechanike chyba wszystko tu masz do niego numer 692575557. Ja sam mam kilka samochodow i przeżuciłem się do niego bo zna się na rzeczy robił mi elektronikę w nowym samochodzie sprowadzonym i można mu zaufać no i jest tani.  
Gość napisał(a):Polecam warsztat Roberta Jarzyło. Od wielu lat naprawiam auto w tym warsztacie i jestem bardziej niz zadowolony. Szybko, solidnie i w przystepnych cenach. Warsztat miesci sie na ul. Wincentego Pola 2 (osiedle centrum). Polecam.

Gość

02-08-2011, 17:02
#7
Polecam warsztat Roberta Jarzyło. Od wielu lat naprawiam auto w tym warsztacie i jestem bardziej niz zadowolony. Szybko, solidnie i w przystepnych cenach. Warsztat miesci sie na ul. Wincentego Pola 2 (osiedle centrum). Polecam.
Gość napisał(a):a ja polecam pana ze Stacji. Chyba Świrski ma na nazwisko. Na samych końcu Stacji za torami ;)

Gość

02-08-2011, 23:51
#8
a ja polecam pana ze Stacji. Chyba Świrski ma na nazwisko. Na samych końcu Stacji za torami ;)
Gość napisał(a):Ja od kilku lat serwisuję swoje wszystkie auta w bosch service na targorze. Numer znajdziesz w sieci.

Gość

03-08-2011, 09:43
#9
Ja od kilku lat serwisuję swoje wszystkie auta w bosch service na targorze. Numer znajdziesz w sieci.
Gość napisał(a):Leszek z Miastkowa naprawi wszystko:)

Gość

12-08-2011, 21:05
#10
Leszek z Miastkowa naprawi wszystko:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]solidny mechanik jest na czarnowcu. Adam K. ma nowo otwarty warsztat. RObi i elektronikę i klimatyzacje i mechanike chyba wszystko tu masz do niego numer 692575557. Ja sam mam kilka samochodow i przeżuciłem się do niego bo zna się na rzeczy robił mi elektronikę w nowym samochodzie sprowadzonym i można mu zaufać no i jest tani.  [/quote]

Gość

02-03-2016, 11:54
#11
[quote=Gość]solidny mechanik jest na czarnowcu. Adam K. ma nowo otwarty warsztat. RObi i elektronikę i klimatyzacje i mechanike chyba wszystko tu masz do niego numer 692575557. Ja sam mam kilka samochodow i przeżuciłem się do niego bo zna się na rzeczy robił mi elektronikę w nowym samochodzie sprowadzonym i można mu zaufać no i jest tani.  [/quote]
Gość napisał(a):

Działa jeszcze?

Gość

09-08-2018, 13:27
#12

Działa jeszcze?

Gość napisał(a):

Ja polecam pana Szybkę, młody chlopak, dokladny i niedrogo bierze. Robi samochody na Kordowie, ale naprawdę warto, człowiek godny zaufania.

Gość

09-08-2018, 18:55
#13

Ja polecam pana Szybkę, młody chlopak, dokladny i niedrogo bierze. Robi samochody na Kordowie, ale naprawdę warto, człowiek godny zaufania.

Gość napisał(a):

M-service z Czerwina, potrafią zdziałać cuda :)

Gość

24-08-2018, 10:27
#14

M-service z Czerwina, potrafią zdziałać cuda :)

Gość napisał(a):

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość

03-09-2018, 11:23
#15

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość napisał(a):

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość

05-09-2018, 16:41
#16
Gość napisał(a):

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość napisał(a):

Cześć, gdzie w Ostrołęce bądź okolicach można zrobić chip tuning?

Gość napisał(a):

Janusz w stodole

Gość

18-09-2018, 13:57
#17

Janusz w stodole

Gość napisał(a):

Wujek Zdzicho lepszy :)

Gość

28-09-2018, 17:02
#18

Wujek Zdzicho lepszy :)


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów