agencja ochrony w Ostrołęce

Założony przez bboykisiel
strony: 1
bboykisiel napisał(a):Jaka jest najlepsza agencja ochrony w Ostrołęce. Poprosze o rade

bboykisiel

Wpisów: 1
Dołączył: 16.02.2009
16-02-2009, 16:42
#1
Jaka jest najlepsza agencja ochrony w Ostrołęce. Poprosze o rade
Gość napisał(a):napewno nie ''TARCZA'' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TARCZA to lipa

Gość

16-02-2009, 21:04
#2
napewno nie ''TARCZA'' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TARCZA to lipa
Gość napisał(a):TARCZA to przebierańcy hehe!!!!!!!!!!

Gość

16-02-2009, 21:06
#3
TARCZA to przebierańcy hehe!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):najwieksza renome ma GROM . ale czy jest najlepszy nie wiem... pracuja tam ludzie w moim wieku. Ktorzy nie zawsze dadza sobie rade... (oczywiscie nie o wszystkich mowie) ciezko powiedziec z ta ochrona hehe

Gość

16-02-2009, 22:36
#4
najwieksza renome ma GROM . ale czy jest najlepszy nie wiem... pracuja tam ludzie w moim wieku. Ktorzy nie zawsze dadza sobie rade... (oczywiscie nie o wszystkich mowie) ciezko powiedziec z ta ochrona hehe
Gość napisał(a):jeżeli chodzi o ochrone to oni są tylko i wyłącznie do wezwania policji w razie jakby coś się działo więc proponuje zatrudnić ciecia i bedzie pilnować non stop

Gość

17-02-2009, 13:44
#5
jeżeli chodzi o ochrone to oni są tylko i wyłącznie do wezwania policji w razie jakby coś się działo więc proponuje zatrudnić ciecia i bedzie pilnować non stop
Gość napisał(a):GROM{ok}

Gość

17-02-2009, 20:42
#6
GROM{ok}
Gość napisał(a):dzieki bardzo sporo osob doradzalo mi GROM wiec tam sie zgloszePozdraiwam

Gość

18-02-2009, 16:33
#7
dzieki bardzo sporo osob doradzalo mi GROM wiec tam sie zgloszePozdraiwam
Gość napisał(a):Ja mam Purzeczko teraz Securitas i jestem zadowolony. A w dodatku mojego sąsiada uratowali od kradzieży bo już okno mu zaczęli wyjmować. polecam.{ok}

Gość

10-06-2013, 21:31
#8
Ja mam Purzeczko teraz Securitas i jestem zadowolony. A w dodatku mojego sąsiada uratowali od kradzieży bo już okno mu zaczęli wyjmować. polecam.{ok}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów