NEUROLOG - kogo polecacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):http://wss.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=arti cle&id=31&Itemid=21Bardzo dobra kadra. Polecam

Gość

29-03-2014, 01:59
#1
http://wss.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=arti cle&id=31&Itemid=21Bardzo dobra kadra. Polecam
Gość napisał(a):Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek

Gość

09-04-2014, 08:25
#2
Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek
Gość napisał(a):No to szkoda ze cie ta krew nie zalała, bo by głupot było mniej na necie. Mojej babci przeciągnęła życie o kilka lat a i kumplowi pomogła.Ja tam wcale za lekarzami nie jestem ale straszenie dobrym lekarzem wiele szkody potrzebującym przynieść może.  

Gość

13-10-2014, 13:50
#3
No to szkoda ze cie ta krew nie zalała, bo by głupot było mniej na necie. Mojej babci przeciągnęła życie o kilka lat a i kumplowi pomogła.Ja tam wcale za lekarzami nie jestem ale straszenie dobrym lekarzem wiele szkody potrzebującym przynieść może.  
Gość napisał(a):moi kochani leczcie się wszedzie, nawet na Białorusi byle nie w ostrołęce.. tylko kasę biorą, mało robią , pacjentów mają za nic..

Gość

04-03-2015, 23:33
#4
moi kochani leczcie się wszedzie, nawet na Białorusi byle nie w ostrołęce.. tylko kasę biorą, mało robią , pacjentów mają za nic..
Gość napisał(a):prosze o numer do doktor jachimowicz{?}

Gość

24-04-2015, 14:32
#5
prosze o numer do doktor jachimowicz{?}
Gość napisał(a):808-359-609

Gość

24-04-2015, 17:39
#6
808-359-609
Gość napisał(a):http://spislekarzy.pl - poszukaj tutaj, można też poczytać opinie na stronie :)

Gość

29-05-2015, 14:28
#7
http://spislekarzy.pl - poszukaj tutaj, można też poczytać opinie na stronie :)
Gość napisał(a):Za te wszystkie obelgi pod adresem lekarzy , ktoś się za to powinien zabrać i namierzyć i zgłosić tam gdzie trzeba.

Gość

01-06-2015, 19:29
#8
Za te wszystkie obelgi pod adresem lekarzy , ktoś się za to powinien zabrać i namierzyć i zgłosić tam gdzie trzeba.
Gość napisał(a):Dr Jachimowicz do niczego się nie nadaje. Nie zleca żadnych badań tylko wypisuje leki - po kolei  jak leci. Nie przejmuje się niczym, a co tam! Jak leki nie działają to rozkłada ręce i puta pacjenta co ma z nim zrobić - OTO jest FANTASTYCZNY LEKARZ!!!!

Gość

18-10-2015, 09:59
#9
Dr Jachimowicz do niczego się nie nadaje. Nie zleca żadnych badań tylko wypisuje leki - po kolei  jak leci. Nie przejmuje się niczym, a co tam! Jak leki nie działają to rozkłada ręce i puta pacjenta co ma z nim zrobić - OTO jest FANTASTYCZNY LEKARZ!!!!
Gość napisał(a):W Warszawie mają dobrych lekarzy-neurologów, przyjmują w Psychomedic, to prywatna klinika skupiająca bardzo dobrych fachowców. Można się u nich zarejestrować online, albo telefonicznie - 22 253 88 88. Jak sprawa jest poważna, warto zasięgnąć opinii kilku lekarzy, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Gość

10-12-2016, 00:45
#10
W Warszawie mają dobrych lekarzy-neurologów, przyjmują w Psychomedic, to prywatna klinika skupiająca bardzo dobrych fachowców. Można się u nich zarejestrować online, albo telefonicznie - 22 253 88 88. Jak sprawa jest poważna, warto zasięgnąć opinii kilku lekarzy, przynajmniej takie jest moje zdanie.
Gość napisał(a):Wydaje mi się ze mam prawo do oceny naszych neurologów. Miałam do czynienia ze wszystkimi. Wszyscy według mnie są nie do końca najlepsi. Jedyny którego mogę polecić to doktor Kogut ale on przyjmuje prywatnie. Duszak i Tykocka to na pewno NIE Pierwsza to kasa a druga diagnozuje od razu depresje. J

Gość

21-12-2016, 12:26
#11
Wydaje mi się ze mam prawo do oceny naszych neurologów. Miałam do czynienia ze wszystkimi. Wszyscy według mnie są nie do końca najlepsi. Jedyny którego mogę polecić to doktor Kogut ale on przyjmuje prywatnie. Duszak i Tykocka to na pewno NIE Pierwsza to kasa a druga diagnozuje od razu depresje. J
Gość napisał(a):To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.

Gość

21-12-2016, 16:04
#12
To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek

Prawdopodobnie masz uszkodzony błędnik jedź do doktor GrażynyTacikowskiej Wawa Jerozolimskie 30. Tel 226354109 Centrum Słuchu i MowyMedincus super lekarz

Gość

23-11-2018, 12:03
#13
Gość napisał(a):Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek

Prawdopodobnie masz uszkodzony błędnik jedź do doktor GrażynyTacikowskiej Wawa Jerozolimskie 30. Tel 226354109 Centrum Słuchu i MowyMedincus super lekarz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek

Prawdopodobnie masz uszkodzony błędnik jedź do doktor GrażynyTacikowskiej Wawa Jerozolimskie 30. Tel 226354109 Centrum Słuchu i MowyMedincus super lekarz

Tylko w Warszawie bo w Ostrołęce nikt ci nie pomoże zwłaszcza z błędnikiem stracisz czas i pieniądze.Ja osobiście polecam dr.Katarzynę Pierchałę przyjmuje m.in.w poradni laryngologicznej na Banacha lub w przychodni Aurismed.Pierwsza wizyta prywatna a później ewentualne badania i leczenie na nfz

Gość

23-11-2018, 19:43
#14
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Prosze o pomoc .Mam zawroty głowy,nic mnie nie boli .Najgorzej jest przy wstawaniu z  lózka ,czasami zbiera na wymioty ,to trwa już dwa tyg.Mirek

Prawdopodobnie masz uszkodzony błędnik jedź do doktor GrażynyTacikowskiej Wawa Jerozolimskie 30. Tel 226354109 Centrum Słuchu i MowyMedincus super lekarz

Tylko w Warszawie bo w Ostrołęce nikt ci nie pomoże zwłaszcza z błędnikiem stracisz czas i pieniądze.Ja osobiście polecam dr.Katarzynę Pierchałę przyjmuje m.in.w poradni laryngologicznej na Banacha lub w przychodni Aurismed.Pierwsza wizyta prywatna a później ewentualne badania i leczenie na nfz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.

To żadne pomówienia. Nasze konowały to tylko KASA! KASA! I jeszcze raz KASA!

Najpierw powinni zwrócić KASĘ za studia - najdroższe w systemie kształcenia.

Gość

23-11-2018, 20:32
#15
Gość napisał(a):To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.

To żadne pomówienia. Nasze konowały to tylko KASA! KASA! I jeszcze raz KASA!

Najpierw powinni zwrócić KASĘ za studia - najdroższe w systemie kształcenia.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.

To żadne pomówienia. Nasze konowały to tylko KASA! KASA! I jeszcze raz KASA!

Najpierw powinni zwrócić KASĘ za studia - najdroższe w systemie kształcenia.

Gość

24-11-2018, 10:31
#16
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):To widocznie nie znasz ostrołęckich lekarzy ,a za oszczerstwa i pomówienia powinno ponieść się odpowiedzialność.

To żadne pomówienia. Nasze konowały to tylko KASA! KASA! I jeszcze raz KASA!

Najpierw powinni zwrócić KASĘ za studia - najdroższe w systemie kształcenia.

Gość napisał(a):

Pani Doktor Beata, postawiła mnie na nogi po udarze. Naprawdę dzięki tej Pani funkcjonuję. Bardzo polecam i gorąco Pozdrawiam.

Gość

29-05-2019, 23:00
#17

Pani Doktor Beata, postawiła mnie na nogi po udarze. Naprawdę dzięki tej Pani funkcjonuję. Bardzo polecam i gorąco Pozdrawiam.

Gość napisał(a):

Dr Tykocka to okropna osoba. Nie poswięca uwagi pacjentowi. Liczy się tylko czas wizyty. Odniosłam wrażenie, ze nic ją nie obchodzę

Gość

01-05-2020, 18:15
#18

Dr Tykocka to okropna osoba. Nie poswięca uwagi pacjentowi. Liczy się tylko czas wizyty. Odniosłam wrażenie, ze nic ją nie obchodzę

Gość napisał(a):

Co ty opowiadasz. Ja leczę się u tej Pani i uważam że tyle czasu ile ona poświęca pacjentowi na diagnostykę to każdemu życzę.

Jeżeli w szpitalu dziennie przyjmuje 60 pacjentów to trudno żeby z tobą godzinami gadała. Lekarz też człowiek ,a za obrażanie i wyzwiska

powinnaś odpowiedzieć karnie.

Gość

05-05-2020, 19:32
#19

Co ty opowiadasz. Ja leczę się u tej Pani i uważam że tyle czasu ile ona poświęca pacjentowi na diagnostykę to każdemu życzę.

Jeżeli w szpitalu dziennie przyjmuje 60 pacjentów to trudno żeby z tobą godzinami gadała. Lekarz też człowiek ,a za obrażanie i wyzwiska

powinnaś odpowiedzieć karnie.

Gość napisał(a):

Ja też uważam ,że to świetny lekarz . Poleciła mi ją osoba z rodziny i jestem bardzo zadowolona . Ona i jej syn który jest profesorem neurohirurgi

w Warszawie bardzo mi pomogli w mojej chorobie .Szalenie mili ludzie.  

Gość

06-05-2020, 09:14
#20

Ja też uważam ,że to świetny lekarz . Poleciła mi ją osoba z rodziny i jestem bardzo zadowolona . Ona i jej syn który jest profesorem neurohirurgi

w Warszawie bardzo mi pomogli w mojej chorobie .Szalenie mili ludzie.  


strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów