Fryzjer na studniówkę !

Założony przez viola
strony: 1 2 3 4 dalej
viola napisał(a):Witam wszystkich,jakiego fryzjera a raczej jaki  salon polecacie na  upięcie, czesanie na studniówke ?

viola

Wpisów: 1
Dołączył: 22.01.2009
22-01-2009, 09:11
#1
Witam wszystkich,jakiego fryzjera a raczej jaki  salon polecacie na  upięcie, czesanie na studniówke ?
Gość napisał(a):Hej ja polecam zakład fryzjerski U EWY na ul.Kopernika

Gość

22-01-2009, 11:06
#2
Hej ja polecam zakład fryzjerski U EWY na ul.Kopernika
Gość napisał(a):METAMORFOZA - Pani Iwona mnie czesała na 100dniówkę.. Mega.. w połączeniu fryzury z kiecką i makijażem czułam się jak siężniczka

Gość

22-01-2009, 12:06
#3
METAMORFOZA - Pani Iwona mnie czesała na 100dniówkę.. Mega.. w połączeniu fryzury z kiecką i makijażem czułam się jak siężniczka
Gość napisał(a):A ja znalazłam w końcu tą fryzjerke z krótkimi włosami z Metamorfozy jak zwykle przeszła sama siebie :)

Gość

22-01-2009, 21:26
#4
A ja znalazłam w końcu tą fryzjerke z krótkimi włosami z Metamorfozy jak zwykle przeszła sama siebie :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja znalazłam w końcu tą fryzjerke z krótkimi włosami z Metamorfozy jak zwykle przeszła sama siebie :) [/quote]kogo ma Pani na myśli?  Panią Kingę? - Ona założyła własną działalność

Gość

23-01-2009, 13:52
#5
[quote=Gość]A ja znalazłam w końcu tą fryzjerke z krótkimi włosami z Metamorfozy jak zwykle przeszła sama siebie :) [/quote]kogo ma Pani na myśli?  Panią Kingę? - Ona założyła własną działalność
Gość napisał(a):Gorąco polecam panią Kinge B. ma ona zakład w Inter Hotelu ( Diva Hair Studio) Jest rewlacyjna i caly czas usmiechnieta co sprawia ze jest sympatyczna atmosfera :)

Gość

23-01-2009, 23:08
#6
Gorąco polecam panią Kinge B. ma ona zakład w Inter Hotelu ( Diva Hair Studio) Jest rewlacyjna i caly czas usmiechnieta co sprawia ze jest sympatyczna atmosfera :)
Gość napisał(a):cd . Pani Kinga B. pracowala w Metamorfozie :) takie czaenr wloski ma

Gość

23-01-2009, 23:09
#7
cd . Pani Kinga B. pracowala w Metamorfozie :) takie czaenr wloski ma
Gość napisał(a):Polecam Panią Magdę na Goworowskiej, STUDIO URODY MARIA, chodzę do niej się czesać od kilku lat na wszystkie uroczystości, polecam wszystkim znajomym, nigdy się nie zawiodłam !!!  

Gość

24-01-2009, 11:46
#8
Polecam Panią Magdę na Goworowskiej, STUDIO URODY MARIA, chodzę do niej się czesać od kilku lat na wszystkie uroczystości, polecam wszystkim znajomym, nigdy się nie zawiodłam !!!  
Gość napisał(a):Właśnie wróciłam od Pani Kingi :) Fryzura poprostu CUDOOOOOOOOOOO :):):):) bardzo polecam :)

Gość

24-01-2009, 16:14
#9
Właśnie wróciłam od Pani Kingi :) Fryzura poprostu CUDOOOOOOOOOOO :):):):) bardzo polecam :)
Gość napisał(a):Ta Pani z krótkimi włosamo czesała mnie tydzień temu :) pierwszy raz u niej byłam i .................... totalny szok :) Ona poprostu czaruje tymi włosami 31 stycznia tez mnie czesze ;D

Gość

24-01-2009, 17:03
#10
Ta Pani z krótkimi włosamo czesała mnie tydzień temu :) pierwszy raz u niej byłam i .................... totalny szok :) Ona poprostu czaruje tymi włosami 31 stycznia tez mnie czesze ;D
Gość napisał(a):żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O

Gość

24-01-2009, 17:21
#11
żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O
Gość napisał(a):[quote=Gość]żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O[/quote]Zgadzam się, ale lipa... cienkie fryzjerki...tym bardziej polecam STUDIO URODY MARIA na Goworowskiej i Panią Magdę !!!

Gość

25-01-2009, 00:59
#12
[quote=Gość]żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O[/quote]Zgadzam się, ale lipa... cienkie fryzjerki...tym bardziej polecam STUDIO URODY MARIA na Goworowskiej i Panią Magdę !!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O[/quote]Zgadzam się, ale lipa... cienkie fryzjerki...tym bardziej polecam STUDIO URODY MARIA na Goworowskiej i Panią Magdę !!!

Gość

25-01-2009, 00:59
#13
[quote=Gość]żenująca reklama kingi  -  sama siebie musisz zachwaląć?To samo IP w każdej wypowiedzi :O[/quote]Zgadzam się, ale lipa... cienkie fryzjerki...tym bardziej polecam STUDIO URODY MARIA na Goworowskiej i Panią Magdę !!!
Gość napisał(a):polecam metamorfoze

Gość

25-01-2009, 08:26
#14
polecam metamorfoze
Gość napisał(a):Z TEGO CO JA TU WIDZE TO PANI KINGA ZA CHWALENIEM SIE SAMEJ SIEBIE TO NIC NIEPOTRAFI NIECH SIE NAUCZY NAJPREW WLOSY MALOWAC CZESAC ITD. TO MOZE KTOS JO POCHWALI BO NARAZIE TO JEST JEDNO WIELKO SCIEMO

Gość

26-01-2009, 16:27
#15
Z TEGO CO JA TU WIDZE TO PANI KINGA ZA CHWALENIEM SIE SAMEJ SIEBIE TO NIC NIEPOTRAFI NIECH SIE NAUCZY NAJPREW WLOSY MALOWAC CZESAC ITD. TO MOZE KTOS JO POCHWALI BO NARAZIE TO JEST JEDNO WIELKO SCIEMO
Gość napisał(a):No i mamy kolejną auto reklamę cudownie p.Kingo pani to robi !!!!!!!!!!!!!!!!Ale kobieto trochę klasy!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś nie umie się obsługiwać kompem to widać {gafa} WSTYD i WIELKI PLUS ZA GŁUPOTĘ {nie}

Gość

26-01-2009, 20:46
#16
No i mamy kolejną auto reklamę cudownie p.Kingo pani to robi !!!!!!!!!!!!!!!!Ale kobieto trochę klasy!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś nie umie się obsługiwać kompem to widać {gafa} WSTYD i WIELKI PLUS ZA GŁUPOTĘ {nie}
Gość napisał(a):DO WSPOMNIANEJ P. KINGI!!!FORUM JEST PO TO, ABY WYPOWIEDZIEĆ SIĘ W DANYM TEMACIE W 100% OBIEKTYWNIE. NIE JEST TO MIEJSCE NA REKLAMĘ SAMEJ SIEBIE. WIDZĄC OPISY UDAŁO CI SIĘ KOBIETO ZROBIĆ SUUUUPER ANTYREKLAMĘ!!! SZKODA, ŻE UWAŻASZ SWOJE POTENCJALNE KLIENTKI ZA IDIOTKI (przy wypowiedziach widnieje nr IP i nie pomyślałaś o tym). CIEKAWE CZY ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA IDZIE W PARZE Z UMIEJĘTNOŚCIAMI FRYZJERSKIMI, BO JEŚLI TAK TO CO TU DUŻO MÓWIĆ...Wracając do tematu forum, każdy ma inny gust, więc najlepiej sprawdzić fryzjera na własnej skórze :) Każdemu podoba się co innego. Opinie innych jak widać nie są dobrym źródłem informacji. Powodzenia

Gość

26-01-2009, 22:21
#17
DO WSPOMNIANEJ P. KINGI!!!FORUM JEST PO TO, ABY WYPOWIEDZIEĆ SIĘ W DANYM TEMACIE W 100% OBIEKTYWNIE. NIE JEST TO MIEJSCE NA REKLAMĘ SAMEJ SIEBIE. WIDZĄC OPISY UDAŁO CI SIĘ KOBIETO ZROBIĆ SUUUUPER ANTYREKLAMĘ!!! SZKODA, ŻE UWAŻASZ SWOJE POTENCJALNE KLIENTKI ZA IDIOTKI (przy wypowiedziach widnieje nr IP i nie pomyślałaś o tym). CIEKAWE CZY ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA IDZIE W PARZE Z UMIEJĘTNOŚCIAMI FRYZJERSKIMI, BO JEŚLI TAK TO CO TU DUŻO MÓWIĆ...Wracając do tematu forum, każdy ma inny gust, więc najlepiej sprawdzić fryzjera na własnej skórze :) Każdemu podoba się co innego. Opinie innych jak widać nie są dobrym źródłem informacji. Powodzenia
Gość napisał(a):Sprawa Pani Kingi. Z tego co mi wiadomo to ta Pani pracuje w godz od 9-17 a czasem 18. Nie ma dostępu do inertnetu wiec moglaby sobie poklikac na klawiaturze ale tylko takiej zabawkowej!!! A jesli ma ktos wątpliwosci co do pracy tej Pani to radze sprawdzic a nie bez sensu wypisywać jakies bzdury!!!

Gość

28-01-2009, 18:11
#18
Sprawa Pani Kingi. Z tego co mi wiadomo to ta Pani pracuje w godz od 9-17 a czasem 18. Nie ma dostępu do inertnetu wiec moglaby sobie poklikac na klawiaturze ale tylko takiej zabawkowej!!! A jesli ma ktos wątpliwosci co do pracy tej Pani to radze sprawdzic a nie bez sensu wypisywać jakies bzdury!!!
Gość napisał(a):Pani Kinga ma dostęp do internetu!!!!!!!!!! a to że pracuje od 9-może nawet:) 18 to nic nie znaczy bo INTERNET JEST CAŁODOBOWY:)))głupie tłumaczenie.Zgadzam się z wcześniejszą poprzedniczką trzeba by sprawdzić żeby coś powiedzieć na ten temat ale ja wole nie ryzykować. Z tego co pamiętam to ta pani jeszcze niedawno sprzedawała bieliznę w handlowcu i obsługiwała wesela w Alicji i jakoś ciężko mi uwierzyć w jej doświadczenie:(

Gość

28-01-2009, 21:04
#19
Pani Kinga ma dostęp do internetu!!!!!!!!!! a to że pracuje od 9-może nawet:) 18 to nic nie znaczy bo INTERNET JEST CAŁODOBOWY:)))głupie tłumaczenie.Zgadzam się z wcześniejszą poprzedniczką trzeba by sprawdzić żeby coś powiedzieć na ten temat ale ja wole nie ryzykować. Z tego co pamiętam to ta pani jeszcze niedawno sprzedawała bieliznę w handlowcu i obsługiwała wesela w Alicji i jakoś ciężko mi uwierzyć w jej doświadczenie:(
Gość napisał(a): Aja widze ze komus wyraznie zalezy zeby obrazac pania Kingę,ciekawe komu???????????Mysle ze nie jest to reklama samej siebie przez pania Kingę ale wypowiedzi kogos kto byl u Niej na wloskach i wie jak czesze i maluje.ja rowniez bylam  i mimo ze jestem wybredna i wymagajaca jezeli chodzi o moje wlosy jestem zadowolona i na pewno nie raz skorzystam z jej rad i uslug

Gość

28-01-2009, 22:28
#20
Aja widze ze komus wyraznie zalezy zeby obrazac pania Kingę,ciekawe komu???????????Mysle ze nie jest to reklama samej siebie przez pania Kingę ale wypowiedzi kogos kto byl u Niej na wloskach i wie jak czesze i maluje.ja rowniez bylam  i mimo ze jestem wybredna i wymagajaca jezeli chodzi o moje wlosy jestem zadowolona i na pewno nie raz skorzystam z jej rad i uslug

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów