CZY JESTEś PATRIOTą?

Założony przez ochódzki ryszard
strony: 1
ochódzki ryszard napisał(a):CZY JESTEŚ PATRIOTĄ ? Tylko prosze sie dobrze zastanowić nad tym i w odpowiedzi jesli jesteś - podaj jak to według ciebie wyglada ??

ochódzki ryszard

Wpisów: 6
Dołączył: 05.04.2006
16-04-2006, 19:31
#1
CZY JESTEŚ PATRIOTĄ ? Tylko prosze sie dobrze zastanowić nad tym i w odpowiedzi jesli jesteś - podaj jak to według ciebie wyglada ??
Gość napisał(a):trochę jestem patriotą1. nie pracuje na czarno chociaż mógłbym mieć więcej pieniędzy gdybym taką propozycje przyjął2. płace podatki3. nie kupuje benzyny u wschodnich sąsiadów4. gdyby wybuchła wojna - umiełbym zabić najeźdźcę5. gdbym był stary a wybuchła by wojna - pomagał bym wojsku6. biorę udział w wyborach (zawsze)7. interesuje mnie to co dzieje się z krajem8. mam zdanie na tematy polityczne9. wtedy gdy jeszcze paliłem - nie kupowałym od przemytników10. słucham polskiej muzyki :)11. ożeniłem się z Polką12. nie wybieram się na zachód chociaż mógłbym tam pojechać dla pieniędzy13. znam historie mojego narodujestem Polakiemmój dziadek był ułanem - jego oddział rozbiły wojska radzieckiemój ojciec znosił dzielnie komunizm knując przeciwko niemu, nie zapisał się do partii

Gość

16-04-2006, 23:30
#2
trochę jestem patriotą1. nie pracuje na czarno chociaż mógłbym mieć więcej pieniędzy gdybym taką propozycje przyjął2. płace podatki3. nie kupuje benzyny u wschodnich sąsiadów4. gdyby wybuchła wojna - umiełbym zabić najeźdźcę5. gdbym był stary a wybuchła by wojna - pomagał bym wojsku6. biorę udział w wyborach (zawsze)7. interesuje mnie to co dzieje się z krajem8. mam zdanie na tematy polityczne9. wtedy gdy jeszcze paliłem - nie kupowałym od przemytników10. słucham polskiej muzyki :)11. ożeniłem się z Polką12. nie wybieram się na zachód chociaż mógłbym tam pojechać dla pieniędzy13. znam historie mojego narodujestem Polakiemmój dziadek był ułanem - jego oddział rozbiły wojska radzieckiemój ojciec znosił dzielnie komunizm knując przeciwko niemu, nie zapisał się do partii
Gość napisał(a):Ekipy solidarnościowe odebrały nam wiarę we wszelkie ideały. Patriotyzm jest wielka siła twórcza, tym bardziej, ze teraz rządy Cudzoziemców nakładają nam nadmierne i skomplikowane, wielokrotne podatki, czyli kontrybucje /fan/

Gość

23-08-2008, 16:06
#3
Ekipy solidarnościowe odebrały nam wiarę we wszelkie ideały. Patriotyzm jest wielka siła twórcza, tym bardziej, ze teraz rządy Cudzoziemców nakładają nam nadmierne i skomplikowane, wielokrotne podatki, czyli kontrybucje /fan/
Gość napisał(a):Powiem szczerze ze dzis bardzo ciezko jest ustosunkowac sie do tak wielkiego slowa jakim jest patriotyzm. Na przestrzeni wielu lat patriotyzm byl uosabiany z heroiczna walka i poswieceniem jednostki na rzecz dosbra ogólu obywateli i panstwa. Dzis takie poswiecenie nie jest potrzebne wiec mozna tu mowiec o transformacji tego slowa i mysle ze tu trzeba by od tego wyjsc. Dzis patriota to osoba ktora bierze aktywny udzial w wyborach politycznych przez ktore wplywa na losy panstwa, udziela sie aktywnie w swym regionie na rzecz Państwa itp. Ja moge powiedziec ze jestem patriota tylko pytanie czy osoby uwazajace sie za patriotów w dzisiejszych czasach byly by nimi 200 lat temu.                                                                   PREZES

Gość

29-09-2008, 19:08
#4
Powiem szczerze ze dzis bardzo ciezko jest ustosunkowac sie do tak wielkiego slowa jakim jest patriotyzm. Na przestrzeni wielu lat patriotyzm byl uosabiany z heroiczna walka i poswieceniem jednostki na rzecz dosbra ogólu obywateli i panstwa. Dzis takie poswiecenie nie jest potrzebne wiec mozna tu mowiec o transformacji tego slowa i mysle ze tu trzeba by od tego wyjsc. Dzis patriota to osoba ktora bierze aktywny udzial w wyborach politycznych przez ktore wplywa na losy panstwa, udziela sie aktywnie w swym regionie na rzecz Państwa itp. Ja moge powiedziec ze jestem patriota tylko pytanie czy osoby uwazajace sie za patriotów w dzisiejszych czasach byly by nimi 200 lat temu.                                                                   PREZES
Gość napisał(a):kazdy jest na swój sposób

Gość

18-05-2009, 18:21
#5
kazdy jest na swój sposób
Artur3377 napisał(a):{dobani} jestem ale w tym Kraju to ciężko być Patriotom,ze względów na stare dzieje jest czym się szczycić!Ale patrząc na Rząd to mnie krew zalewa,kupa złodzieij i i idiotów aż wstyd mi za nich!,robią co chcą i nie liczą się z Narodem .Prawo jest do Bani dla nich dobre bo sami je ustanowili,niema Człowieka Godnego żeby rządził Krajem i to tyle Pozdrawiam Polaków którzy muszą się Mordować w Pięknej "Solidarnej"POLSCE

Artur3377

Wpisów: 5
Dołączył: 05.06.2009
07-06-2009, 11:48
#6
{dobani} jestem ale w tym Kraju to ciężko być Patriotom,ze względów na stare dzieje jest czym się szczycić!Ale patrząc na Rząd to mnie krew zalewa,kupa złodzieij i i idiotów aż wstyd mi za nich!,robią co chcą i nie liczą się z Narodem .Prawo jest do Bani dla nich dobre bo sami je ustanowili,niema Człowieka Godnego żeby rządził Krajem i to tyle Pozdrawiam Polaków którzy muszą się Mordować w Pięknej "Solidarnej"POLSCE
Gość napisał(a):Patriotyzmu nie należy nigdy przyrównywać z rządem i jego poczynaniami.Być patriotą to nie znaczy że popiera się rządzących. To znaczy że kochasz swój kraj nie zależnie czy mieszkasz w nim czy nie. Czy jest jesteś biedny czy nie. Kochasz go za jego przeszłość, za ludzi którzy przelali za niego swoją krew. Za jego kulturę.Już nie chce "By żyło się lepiej", bo jest coraz gorzej :)

Gość

07-06-2009, 14:01
#7
Patriotyzmu nie należy nigdy przyrównywać z rządem i jego poczynaniami.Być patriotą to nie znaczy że popiera się rządzących. To znaczy że kochasz swój kraj nie zależnie czy mieszkasz w nim czy nie. Czy jest jesteś biedny czy nie. Kochasz go za jego przeszłość, za ludzi którzy przelali za niego swoją krew. Za jego kulturę.Już nie chce "By żyło się lepiej", bo jest coraz gorzej :)
Artur3377 napisał(a):{zdziwko} no to w takim razie z tego co piszesz to być Patriotą ,a nie udzielać się i nie brać  udziału w życiu codziennym Państwa i Narodu z którym obcujesz na co dzień to jest kochanie telepatycznie. to moim zdaniem nie jest się PATRIOTĄ !bo samo to  że jesteś polakiem i historia jest taka a nie inna kochasz Polskę (Bzdura).Ci co mieszkają poza granicami też mówią że są patriotami a się dorabiają i POLSKĘ mają gdzieś !Ty pracować tu chorować,żyć i umierać i biedę klepać Miałem nie jedna okazję zostać w innym państwie i w sumie nic mnie nie trzymało w POLSCE ale tu się rodziłem i tu zostanę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{ok}

Artur3377

Wpisów: 5
Dołączył: 05.06.2009
11-06-2009, 12:45
#8
{zdziwko} no to w takim razie z tego co piszesz to być Patriotą ,a nie udzielać się i nie brać  udziału w życiu codziennym Państwa i Narodu z którym obcujesz na co dzień to jest kochanie telepatycznie. to moim zdaniem nie jest się PATRIOTĄ !bo samo to  że jesteś polakiem i historia jest taka a nie inna kochasz Polskę (Bzdura).Ci co mieszkają poza granicami też mówią że są patriotami a się dorabiają i POLSKĘ mają gdzieś !Ty pracować tu chorować,żyć i umierać i biedę klepać Miałem nie jedna okazję zostać w innym państwie i w sumie nic mnie nie trzymało w POLSCE ale tu się rodziłem i tu zostanę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{ok}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów