Ortodonta

Założony przez almanka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt. [/quote]Potwierdzam. Trafiłem z dzieckiem przed rokiem do Pani Szumowskiej. Za każdym razem byłem przy wizycie.  Szarpanie, przecięte usta, pozostawione ostre zakończenia drutów - wszędzie tylko nie tam. Lepiej żyć z krzywymi zębami.W pewnym momencie powiedziałem DOŚĆ i zmieniłem na innego lekarza (przyjmuje na brzegu Goworowskiej). Nazwiska niestety nie pamiętam, ale przyjmuje tam gdzie stomatolog Kucharski. Skrajność poprzedniczki: delikatność, kompetencja, sugeruje - nic nie narzuca. Wszystko O.K.

Gość

27-06-2013, 22:13
#1
[quote=Gość]Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt. [/quote]Potwierdzam. Trafiłem z dzieckiem przed rokiem do Pani Szumowskiej. Za każdym razem byłem przy wizycie.  Szarpanie, przecięte usta, pozostawione ostre zakończenia drutów - wszędzie tylko nie tam. Lepiej żyć z krzywymi zębami.W pewnym momencie powiedziałem DOŚĆ i zmieniłem na innego lekarza (przyjmuje na brzegu Goworowskiej). Nazwiska niestety nie pamiętam, ale przyjmuje tam gdzie stomatolog Kucharski. Skrajność poprzedniczki: delikatność, kompetencja, sugeruje - nic nie narzuca. Wszystko O.K.
Gość napisał(a):[quote=Gość]1. Poradnia ortodontycznaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDYK"07-410 Ostrołęka tel: 764 53 732. Poradnia ortodontycznaCentrum Zdrowia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnejul. Kołłątaja 1904-410 Ostrołęka tel: 029-7694557 dz.dobry .czy mógłby mi ktoś napisać jak skontaktować się z poradnią na Kołątaja , mam wizytę z synem na 8 lipca , a nawet niemożna się do nich dodzwonić , i niewiadomo gdzie mamy teraz się udać ?[/quote]

Gość

03-07-2014, 13:24
#2
[quote=Gość]1. Poradnia ortodontycznaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDYK"07-410 Ostrołęka tel: 764 53 732. Poradnia ortodontycznaCentrum Zdrowia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnejul. Kołłątaja 1904-410 Ostrołęka tel: 029-7694557 dz.dobry .czy mógłby mi ktoś napisać jak skontaktować się z poradnią na Kołątaja , mam wizytę z synem na 8 lipca , a nawet niemożna się do nich dodzwonić , i niewiadomo gdzie mamy teraz się udać ?[/quote]
Gość napisał(a): DZ.DOBRY , MOŻE KTOŚ Z PAŃSTWA WIE GDZIE PRZYJMUJE ORTODONTA Z UL.KOŁĄTAJA , MAM WIZYTĘ Z SYNKIEM NA 8 LIPCA , A NIEWIEM GDZIE SIĘ TERAZ UDAĆ , BO JAK DZWONIĘ NIEMA NUMERU TELEFONU , NIC .

Gość

03-07-2014, 13:26
#3
DZ.DOBRY , MOŻE KTOŚ Z PAŃSTWA WIE GDZIE PRZYJMUJE ORTODONTA Z UL.KOŁĄTAJA , MAM WIZYTĘ Z SYNKIEM NA 8 LIPCA , A NIEWIEM GDZIE SIĘ TERAZ UDAĆ , BO JAK DZWONIĘ NIEMA NUMERU TELEFONU , NIC .
Gość napisał(a):Przenieśli się do budynku naprzeciwko E.Leclerc.

Gość

03-07-2014, 13:46
#4
Przenieśli się do budynku naprzeciwko E.Leclerc.
Gość napisał(a):Jest mi strasznie smutno i nie wiem co mam robić????W wieku 17 -18 lat założyłam aparat stały, zajmowała się mną właśnie p. Szumowska, wszystko co o niej piszecie jest prawdą: nie miła, wiecznie zdenerwowana, pacjent zawsze zły i nie przestrzega jej zaleceń itd.Miałam dosć poważna wadę, a aparat zdjęła mi - doł po 15 miesiącach, a górę po 19 miesiącach. Na tamten czas myślałam, że efekt był super, przynajmniej w porównaniu z moją wadą - był super. Jednak jak się dowiedziałam po dłuższym czasie, zresztą widziałam to też na zdjeciach, ze moje zeby były w równej linni, ale lekko przechylone w lewo strone, przerwa miedzy 1 nie byla tez rowna z przegroda ust. No, ale i tak cieszylam sie, ze mam rowne zabki!!! Do czasu!!!!!!Przez 3 lata od zdjecia aparatu kazała mi nosić aparat ruchomy, głownie na noc i wizyty co 2-3 miesiace. Ale, ze była straszna, juz po 1 roku noszenia aparatu ruchomego przestałam korzystac z jej usług, ale aparat jeszcze zakładałam przez kolejny rok na noc. Niestety zgubiłam gdzieś pudełko z łukami -góra i dół, jak byłam na studiach, po prostu musiał mi jakoś wypasc z torebki, gdzies w komunikacji miejskiej. Nie wyrabiałam kolejnych bo to koszt 2x700 zł. Niestety, już po pol roku od zaprzestania noszenia tego aparatu, zauwazylam, ze wada powraca.Teraz mam 25 lat i niestety krzywe zęby, wada nie taka jak kiedyś, ale na pewno wymaga ponownego zalozenia aparatu. Kogo winić?????!!!!!!!!

Gość

21-04-2015, 19:37
#5
Jest mi strasznie smutno i nie wiem co mam robić????W wieku 17 -18 lat założyłam aparat stały, zajmowała się mną właśnie p. Szumowska, wszystko co o niej piszecie jest prawdą: nie miła, wiecznie zdenerwowana, pacjent zawsze zły i nie przestrzega jej zaleceń itd.Miałam dosć poważna wadę, a aparat zdjęła mi - doł po 15 miesiącach, a górę po 19 miesiącach. Na tamten czas myślałam, że efekt był super, przynajmniej w porównaniu z moją wadą - był super. Jednak jak się dowiedziałam po dłuższym czasie, zresztą widziałam to też na zdjeciach, ze moje zeby były w równej linni, ale lekko przechylone w lewo strone, przerwa miedzy 1 nie byla tez rowna z przegroda ust. No, ale i tak cieszylam sie, ze mam rowne zabki!!! Do czasu!!!!!!Przez 3 lata od zdjecia aparatu kazała mi nosić aparat ruchomy, głownie na noc i wizyty co 2-3 miesiace. Ale, ze była straszna, juz po 1 roku noszenia aparatu ruchomego przestałam korzystac z jej usług, ale aparat jeszcze zakładałam przez kolejny rok na noc. Niestety zgubiłam gdzieś pudełko z łukami -góra i dół, jak byłam na studiach, po prostu musiał mi jakoś wypasc z torebki, gdzies w komunikacji miejskiej. Nie wyrabiałam kolejnych bo to koszt 2x700 zł. Niestety, już po pol roku od zaprzestania noszenia tego aparatu, zauwazylam, ze wada powraca.Teraz mam 25 lat i niestety krzywe zęby, wada nie taka jak kiedyś, ale na pewno wymaga ponownego zalozenia aparatu. Kogo winić?????!!!!!!!!
Gość napisał(a):Macie może numer do Suskiej - Szałkowskiej? Znalazłam jakiś na internecie komórkowy ale pomyłka :/

Gość

08-07-2015, 00:09
#6
Macie może numer do Suskiej - Szałkowskiej? Znalazłam jakiś na internecie komórkowy ale pomyłka :/
Gość napisał(a):Witam, telefon do Lek. Stom. Agnieszki Suska-Szałkowskiej  509 869 336

Gość

09-07-2015, 16:12
#7
Witam, telefon do Lek. Stom. Agnieszki Suska-Szałkowskiej  509 869 336
Gość napisał(a):Ja zapisałam się do ortodonty w nowym gabinecie w Kadzidle Oldent, niestety nazwiska nie pamiętam. Wiem tylko że jest to doktor z Gdańska, więc  mam nadzieję że to ktoś kto zna się na rzeczy, bo czytając opinie o okolicznych ortodontach to można się załamać

Gość

14-05-2016, 22:34
#8
Ja zapisałam się do ortodonty w nowym gabinecie w Kadzidle Oldent, niestety nazwiska nie pamiętam. Wiem tylko że jest to doktor z Gdańska, więc  mam nadzieję że to ktoś kto zna się na rzeczy, bo czytając opinie o okolicznych ortodontach to można się załamać
protas napisał(a):Którego ortodontę możecie obecnie polecić do leczenia dosyć skomplikowanej wady?

protas

Wpisów: 3
Dołączył: 13.08.2016
13-08-2016, 15:22
#9
Którego ortodontę możecie obecnie polecić do leczenia dosyć skomplikowanej wady?
Gość napisał(a):MArzena Głębocka Łomża, Białytsok-Izabela Szarmach

Gość

18-08-2016, 08:26
#10
MArzena Głębocka Łomża, Białytsok-Izabela Szarmach
zyon napisał(a):Też Głębocką polecam. Jest ok :)  

zyon

Wpisów: 4
Dołączył: 08.09.2016
15-09-2016, 19:40
#11
Też Głębocką polecam. Jest ok :)  
Gość napisał(a):Ja polecam Cwalinów z Białegostoku - przyjmują też 2 razy w miesiącu w Łomży

Gość

21-09-2016, 16:19
#12
Ja polecam Cwalinów z Białegostoku - przyjmują też 2 razy w miesiącu w Łomży
Gość napisał(a):Czy ktoś orientuje się czy coś się zmieniło w Ostrołęce w temacie ortodoncji? Czy wciąż lepiej jechać do Łomży, bo siostra z Łomży, która się leczy w Demedzie u dr Kuć też namawia mnie, żeby tam jeździć tylko mi się strasznie nie chce jeździć aż do Łomży....  {co}

Gość

30-03-2017, 09:34
#13
Czy ktoś orientuje się czy coś się zmieniło w Ostrołęce w temacie ortodoncji? Czy wciąż lepiej jechać do Łomży, bo siostra z Łomży, która się leczy w Demedzie u dr Kuć też namawia mnie, żeby tam jeździć tylko mi się strasznie nie chce jeździć aż do Łomży....  {co}
Gość napisał(a):A dr Hanna Markowska lub Beata Wysocka z Ostrołęki ?Czy ktoś się leczył ?Jakie opinie ?

Gość

21-04-2017, 13:51
#14
A dr Hanna Markowska lub Beata Wysocka z Ostrołęki ?Czy ktoś się leczył ?Jakie opinie ?
Gość napisał(a):Ja polecam serdecznie Beate Wysocka. Pelen profesjonalizm. Jedyna w Ostrolce, która wie jak zeby leczyc.

Gość

03-05-2017, 23:23
#15
Ja polecam serdecznie Beate Wysocka. Pelen profesjonalizm. Jedyna w Ostrolce, która wie jak zeby leczyc.
Gość napisał(a):Do Szumowskiej chodziłam kilka lat temu i żałuję tego do dziś. Mam dalej krzywe zęby i martwą jedynkę przez tą babę.  

Gość

18-07-2017, 23:27
#16
Do Szumowskiej chodziłam kilka lat temu i żałuję tego do dziś. Mam dalej krzywe zęby i martwą jedynkę przez tą babę.  
Gość napisał(a):w gabinecie Pana Łukasza Kucharskiego przyjmuje ortodonta, gorąco polecam. Bardzo dobry fachowiec i na miejscu.

Gość

25-07-2017, 11:26
#17
w gabinecie Pana Łukasza Kucharskiego przyjmuje ortodonta, gorąco polecam. Bardzo dobry fachowiec i na miejscu.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt. [/quote]Potwierdzam. Trafiłem z dzieckiem przed rokiem do Pani Szumowskiej. Za każdym razem byłem przy wizycie.  Szarpanie, przecięte usta, pozostawione ostre zakończenia drutów - wszędzie tylko nie tam. Lepiej żyć z krzywymi zębami.W pewnym momencie powiedziałem DOŚĆ i zmieniłem na innego lekarza (przyjmuje na brzegu Goworowskiej). Nazwiska niestety nie pamiętam, ale przyjmuje tam gdzie stomatolog Kucharski. Skrajność poprzedniczki: delikatność, kompetencja, sugeruje - nic nie narzuca. Wszystko O.K. [/quote]

Gość

14-11-2017, 10:19
#18
[quote=Gość][quote=Gość]Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt. [/quote]Potwierdzam. Trafiłem z dzieckiem przed rokiem do Pani Szumowskiej. Za każdym razem byłem przy wizycie.  Szarpanie, przecięte usta, pozostawione ostre zakończenia drutów - wszędzie tylko nie tam. Lepiej żyć z krzywymi zębami.W pewnym momencie powiedziałem DOŚĆ i zmieniłem na innego lekarza (przyjmuje na brzegu Goworowskiej). Nazwiska niestety nie pamiętam, ale przyjmuje tam gdzie stomatolog Kucharski. Skrajność poprzedniczki: delikatność, kompetencja, sugeruje - nic nie narzuca. Wszystko O.K. [/quote]
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja polecam serdecznie Beate Wysocka. Pelen profesjonalizm. Jedyna w Ostrolce, która wie jak zeby leczyc.

lipp

Gość

01-08-2018, 14:00
#19
Gość napisał(a):Ja polecam serdecznie Beate Wysocka. Pelen profesjonalizm. Jedyna w Ostrolce, która wie jak zeby leczyc.

lipp

Gość napisał(a):

Polecam Panią Beatę Wysocką ma stronę na fb można zobaczyć jej pracę, babka zna się na rzeczy.

Gość

02-08-2018, 17:52
#20

Polecam Panią Beatę Wysocką ma stronę na fb można zobaczyć jej pracę, babka zna się na rzeczy.


strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów