Ortodonta

Założony przez almanka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):a moze ktoś zna jakiegoś specjalistę w warszawie godnego polecenia ???

Gość

02-12-2011, 23:16
#1
a moze ktoś zna jakiegoś specjalistę w warszawie godnego polecenia ???
Gość napisał(a):Może dr Suska{diabelek}{diabelek}{diabelek}Ma gabinet niedaleko Starzyńskiego tylko ceny warszawskie, dlatego podczas trzyletniego leczenia prawie co miesiąc byłam w O-ce

Gość

03-12-2011, 00:53
#2
Może dr Suska{diabelek}{diabelek}{diabelek}Ma gabinet niedaleko Starzyńskiego tylko ceny warszawskie, dlatego podczas trzyletniego leczenia prawie co miesiąc byłam w O-ce
Gość napisał(a):DR Gajda z Makowa Maz. - polecam :)  

Gość

03-12-2011, 17:44
#3
DR Gajda z Makowa Maz. - polecam :)  
Gość napisał(a):Witam proszę o opinie lekarza na ul.kołątaja był tam ktoś ???

Gość

27-12-2011, 16:01
#4
Witam proszę o opinie lekarza na ul.kołątaja był tam ktoś ???
Gość napisał(a):polecam ortodontów w b-stoku/ założyłam i zdjęłam w tym mieście i nie żałuję

Gość

28-12-2011, 19:19
#5
polecam ortodontów w b-stoku/ założyłam i zdjęłam w tym mieście i nie żałuję
Gość napisał(a): nigdy w zyciu do szumowskiej...okropna kobieta,poza tym brak efektu po zdjeci aparatu.nosilam 3 lata prawie

Gość

30-12-2011, 13:03
#6
nigdy w zyciu do szumowskiej...okropna kobieta,poza tym brak efektu po zdjeci aparatu.nosilam 3 lata prawie
Gość napisał(a):Od 3 miesięcy lecze sie u Pani Susk-Szałkowieskiej, o ogólnie jestem zadowolona, zawsze powie co będzie robić i pyta się czy po przykręceniu coś bolało czy przeszkadzało. Jestem zadowolona z efektów jej leczenia, po 3 miesiącach i widać poprawe. Nie mam dużej wady do skorygowania więc dlatego zdecydowałam sie na leczenie w ostrołęce.  

Gość

06-02-2012, 11:14
#7
Od 3 miesięcy lecze sie u Pani Susk-Szałkowieskiej, o ogólnie jestem zadowolona, zawsze powie co będzie robić i pyta się czy po przykręceniu coś bolało czy przeszkadzało. Jestem zadowolona z efektów jej leczenia, po 3 miesiącach i widać poprawe. Nie mam dużej wady do skorygowania więc dlatego zdecydowałam sie na leczenie w ostrołęce.  
Gość napisał(a):a co do kosztów u Pani Strzałowskiej na góre i na dół?{?}

Gość

10-02-2012, 14:36
#8
a co do kosztów u Pani Strzałowskiej na góre i na dół?{?}
Gość napisał(a):do polecającego B-stok: u jakiego lekarza się leczyłaś? Bo też szukam dla córki, polecano mi Bielaczyca i Grochowską... {co}

Gość

11-02-2012, 17:10
#9
do polecającego B-stok: u jakiego lekarza się leczyłaś? Bo też szukam dla córki, polecano mi Bielaczyca i Grochowską... {co}
Gość napisał(a):do polecającego B-stok: u jakiego lekarza się leczyłaś? Bo też szukam dla córki, polecano mi Bielaczyca i Grochowską... {co}

Gość

11-02-2012, 17:10
#10
do polecającego B-stok: u jakiego lekarza się leczyłaś? Bo też szukam dla córki, polecano mi Bielaczyca i Grochowską... {co}
Gość napisał(a):[color=#000000][/color][size=12][/size][center]ja zakładam u Bielaczyca..konkretny facet..zobaczymy jak leczenie:)

Gość

11-02-2012, 20:49
#11
[color=#000000][/color][size=12][/size][center]ja zakładam u Bielaczyca..konkretny facet..zobaczymy jak leczenie:)
Gość napisał(a):A jak cenowo przedstawia się B-stok? Porównywalnie z O-ką? Słyszałam też o lekarzu z białego, który przyjmuje w Łomży (bliżej). Macie jakieś info{?}

Gość

12-02-2012, 19:01
#12
A jak cenowo przedstawia się B-stok? Porównywalnie z O-ką? Słyszałam też o lekarzu z białego, który przyjmuje w Łomży (bliżej). Macie jakieś info{?}
Gość napisał(a):Cwalina? kazda wizyta 150..przyjumje tez w lomzy,, wtorki

Gość

13-02-2012, 14:39
#13
Cwalina? kazda wizyta 150..przyjumje tez w lomzy,, wtorki
Gość napisał(a):A jakie są opinie na temat ortodontki Elżbiety Duziak-Majewskiej, która przyjmuje w Ostrołęce na Kołłataja?

Gość

15-05-2012, 09:30
#14
A jakie są opinie na temat ortodontki Elżbiety Duziak-Majewskiej, która przyjmuje w Ostrołęce na Kołłataja?
Gość napisał(a):ja też zakładałam u Bielaczyca.jestem zadowolona z efektów..póki co{jezyk}i fajnie bo blisko,na samym wlocie do białegostoku:)

Gość

15-05-2012, 12:29
#15
ja też zakładałam u Bielaczyca.jestem zadowolona z efektów..póki co{jezyk}i fajnie bo blisko,na samym wlocie do białegostoku:)
Gość napisał(a):Polecam Cwaline, sama sie lecze u niego.Facet konkretny, odpowiada na zadane pytania.w porównaniu do Ostolęki to drogi, wizyty po 150zl,aparat 1600zl(2lata temu,teraz napewno drozej) za łuk.wada jest to, ze przyjmuje w Łomzy tylko we wtorki, a na poczatku trzeba jezdzic do Bialegostoku, no i jak zamek odpadnie to tez do Bialego

Gość

21-06-2012, 21:11
#16
Polecam Cwaline, sama sie lecze u niego.Facet konkretny, odpowiada na zadane pytania.w porównaniu do Ostolęki to drogi, wizyty po 150zl,aparat 1600zl(2lata temu,teraz napewno drozej) za łuk.wada jest to, ze przyjmuje w Łomzy tylko we wtorki, a na poczatku trzeba jezdzic do Bialegostoku, no i jak zamek odpadnie to tez do Bialego
Gość napisał(a):A ja polecam szczerze doktor Małgosię Sobolewską z Białegostoku!SUPER!Cała moja rodzina zrobiłam tam właśnie zęby- łącznie ze mną!Ceny normalne-naprawdę warto!!!Polecam!{usmiech}{ok}http://www.ars-dent.com.pl/inde x-00.html

Gość

23-06-2012, 08:27
#17
A ja polecam szczerze doktor Małgosię Sobolewską z Białegostoku!SUPER!Cała moja rodzina zrobiłam tam właśnie zęby- łącznie ze mną!Ceny normalne-naprawdę warto!!!Polecam!{usmiech}{ok}http://www.ars-dent.com.pl/inde x-00.html
Gość napisał(a):Hej wszystkim, czy w Ostrolece jest jakis ortodonta który zakłada aparaty incognito??  

Gość

12-07-2012, 19:24
#18
Hej wszystkim, czy w Ostrolece jest jakis ortodonta który zakłada aparaty incognito??  
Gość napisał(a):Polecam panią Agnieszkę Suskę Szałkowską szybko i dobrze  

Gość

06-04-2013, 12:07
#19
Polecam panią Agnieszkę Suskę Szałkowską szybko i dobrze  
Gość napisał(a):Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt.

Gość

27-06-2013, 16:34
#20
Byłam tylko u jednego ortodonty i NIE polecam - pani Szumowska. Skandaliczne traktowanie pacjentów (nie liczenie się z jego zdaniem), zero higieny, przeciąganie wizyt.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów