Gdzie w Ostrołęce leczyć nadżerkę

Założony przez gabi1980
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):nie mogę tego czytać,  dziś się pytałam dr. Wikarskiego i się okazało że usuwanie nadżerki robi na kasę chorych i wcale nie trzeba płacić .. więc jak piszecie takie brednie to nie wiem czy płakać czy się śmiać.. :(

Gość

25-06-2009, 17:40
#1
nie mogę tego czytać,  dziś się pytałam dr. Wikarskiego i się okazało że usuwanie nadżerki robi na kasę chorych i wcale nie trzeba płacić .. więc jak piszecie takie brednie to nie wiem czy płakać czy się śmiać.. :(
Gość napisał(a):w Ostrołęce to chyba dr Jankowski jest dobrym lekarzem

Gość

13-08-2009, 02:30
#2
w Ostrołęce to chyba dr Jankowski jest dobrym lekarzem
Gość napisał(a):Tzw wypalankę może i robi się za darmo,ale za WYMROŻENIE (bezbolesne) trzeba zapłacić,nie sądzę żeby taki zabieg jakikolwiek lekarz w ostrołęce zrobił nie odpłatnie.Radze więc dokładniej czytać wypowiedzi :) Ps:trudno,żeby coś co jest robione na kase chorych było odpłatne :)

Gość

15-08-2009, 23:07
#3
Tzw wypalankę może i robi się za darmo,ale za WYMROŻENIE (bezbolesne) trzeba zapłacić,nie sądzę żeby taki zabieg jakikolwiek lekarz w ostrołęce zrobił nie odpłatnie.Radze więc dokładniej czytać wypowiedzi :) Ps:trudno,żeby coś co jest robione na kase chorych było odpłatne :)
Gość napisał(a):A nie wiecie czy w ostrołęce mozna wymrozić nadżerke na nfz?

Gość

09-09-2009, 17:04
#4
A nie wiecie czy w ostrołęce mozna wymrozić nadżerke na nfz?
Gość napisał(a):Nie zauważyłam ostatniej wypowiedzi :)

Gość

09-09-2009, 17:06
#5
Nie zauważyłam ostatniej wypowiedzi :)
Gość napisał(a):Mialam robiona krioterapie (zamrazanie) u dr.Mroza, zaplacilam 400 zl ale niestety ona wrocila, chociaz dr.Mroz twierdzil ze jej juz nie mam i dopiero dr.Wikarski powiedzial ze mam ja nadal, zrobil mi zabieg laserem, za darmo. Sam zabieg bolal ale pozniej bylo juz ok {mruga}

Gość

09-09-2009, 20:29
#6
Mialam robiona krioterapie (zamrazanie) u dr.Mroza, zaplacilam 400 zl ale niestety ona wrocila, chociaz dr.Mroz twierdzil ze jej juz nie mam i dopiero dr.Wikarski powiedzial ze mam ja nadal, zrobil mi zabieg laserem, za darmo. Sam zabieg bolal ale pozniej bylo juz ok {mruga}
Gość napisał(a):miałam usuwaną nadżerkę za pomoc zabiegu krioterpi u dr. Andrzeja Mroza /przychodnia na ul. Hallera/, gorąco polecam, specjalista, nie ma mowy o poprawkach, koszt 300,00 zł

Gość

10-09-2009, 10:23
#7
miałam usuwaną nadżerkę za pomoc zabiegu krioterpi u dr. Andrzeja Mroza /przychodnia na ul. Hallera/, gorąco polecam, specjalista, nie ma mowy o poprawkach, koszt 300,00 zł
Gość napisał(a):Ja byłam na zabiegu u dr Bucińskiego (wymrażanie) wszystko ok i nie bolało:)

Gość

20-09-2009, 11:17
#8
Ja byłam na zabiegu u dr Bucińskiego (wymrażanie) wszystko ok i nie bolało:)
Gość napisał(a):Jezeli chodzi o wymrazanie nadzerki na kase chorych to pisałam do nfz i odpisali mi ze kazda przychodnia dla kobiet ktora ma z nimi podpisana umowe powinna to robic... czyli wychodzi na to ze ktos tu klamie :) lekarze czy nfz?

Gość

22-09-2009, 21:13
#9
Jezeli chodzi o wymrazanie nadzerki na kase chorych to pisałam do nfz i odpisali mi ze kazda przychodnia dla kobiet ktora ma z nimi podpisana umowe powinna to robic... czyli wychodzi na to ze ktos tu klamie :) lekarze czy nfz?
Gość napisał(a):Wiem że zamraża Mróz na Hallera za 300zł prywatnie

Gość

27-09-2009, 16:35
#10
Wiem że zamraża Mróz na Hallera za 300zł prywatnie
Gość napisał(a):byłam u Wikarskiego i zaśpiewał 350 zł, koleżanka moja miala ten zabieg i tak samo tyle zapłacila. Natomiast w Białymstoku wykonuja na kase chorych ale w tym roku wykonczyl im sie juz limit i mozna przyjsc od nowego roku na zamrazanie na nfz. Ostroleka male miasto i sciagaja z nas ile moga i klama w zywe oczy.

Gość

30-09-2009, 15:03
#11
byłam u Wikarskiego i zaśpiewał 350 zł, koleżanka moja miala ten zabieg i tak samo tyle zapłacila. Natomiast w Białymstoku wykonuja na kase chorych ale w tym roku wykonczyl im sie juz limit i mozna przyjsc od nowego roku na zamrazanie na nfz. Ostroleka male miasto i sciagaja z nas ile moga i klama w zywe oczy.
Gość napisał(a):Dziewczyny nie leczcie nic w oce bo niedość że mogą coś popsuć to jeszcze kasę zdzierają, w Białymstoku robią taki zbieg za darmo w USK przy ul. Skłodowskiej 24

Gość

01-10-2009, 18:31
#12
Dziewczyny nie leczcie nic w oce bo niedość że mogą coś popsuć to jeszcze kasę zdzierają, w Białymstoku robią taki zbieg za darmo w USK przy ul. Skłodowskiej 24
Gość napisał(a):tam lekarki dobrze robią lody

Gość

02-11-2009, 13:04
#13
tam lekarki dobrze robią lody
Gość napisał(a):tam lekarki dobrze robią lody

Gość

02-11-2009, 13:05
#14
tam lekarki dobrze robią lody
Gość napisał(a):[quote=]tam lekarki dobrze robią lody[/quote]Puknij się w głowę, to może trochę oleju do niej wpadnie

Gość

02-11-2009, 22:18
#15
[quote=]tam lekarki dobrze robią lody[/quote]Puknij się w głowę, to może trochę oleju do niej wpadnie
Gość napisał(a):Jakie są aktualne ceny i którzy lekarze robią krioterapię nadżerki?Bardzo proszę o pomoc, nie wiecie czy robi dr Pawełek?

Gość

03-11-2010, 01:17
#16
Jakie są aktualne ceny i którzy lekarze robią krioterapię nadżerki?Bardzo proszę o pomoc, nie wiecie czy robi dr Pawełek?
Gość napisał(a):witammam nadźerkę jestem po pierwszym porodzie i wiem na 100% że kolejny poród będzie poprzez cesarskie chciałabym wykonać zabieg usunięcia... hmm interesuje mnie wymrażanie nadżerki drogie panie do kogo mam się zgłościć i ile to kosztuje

Gość

26-09-2011, 10:17
#17
witammam nadźerkę jestem po pierwszym porodzie i wiem na 100% że kolejny poród będzie poprzez cesarskie chciałabym wykonać zabieg usunięcia... hmm interesuje mnie wymrażanie nadżerki drogie panie do kogo mam się zgłościć i ile to kosztuje
Gość napisał(a):[quote=Gość]witammam nadźerkę jestem po pierwszym porodzie i wiem na 100% że kolejny poród będzie poprzez cesarskie chciałabym wykonać zabieg usunięcia... hmm interesuje mnie wymrażanie nadżerki drogie panie do kogo mam się zgłościć i ile to kosztuje [/quote]ja miałam wymrażaną u dr Jankowskiego - koszt chyba 400 zł (o ile dobrze pamiętam)

Gość

26-09-2011, 15:27
#18
[quote=Gość]witammam nadźerkę jestem po pierwszym porodzie i wiem na 100% że kolejny poród będzie poprzez cesarskie chciałabym wykonać zabieg usunięcia... hmm interesuje mnie wymrażanie nadżerki drogie panie do kogo mam się zgłościć i ile to kosztuje [/quote]ja miałam wymrażaną u dr Jankowskiego - koszt chyba 400 zł (o ile dobrze pamiętam)
Gość napisał(a):BEZ OPERACJI Z FIRMĄ POREVER LIVING PRODUCTS PRODUKTY REWELACYJNE NA NADŻERKĘ I NIE TYLKO.SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A WSZYSTKO OPOWIEM CI O NICH.POZDRAWIAM .SYLAS@INTERIA.EU

Gość

10-08-2012, 09:44
#19
BEZ OPERACJI Z FIRMĄ POREVER LIVING PRODUCTS PRODUKTY REWELACYJNE NA NADŻERKĘ I NIE TYLKO.SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A WSZYSTKO OPOWIEM CI O NICH.POZDRAWIAM .SYLAS@INTERIA.EU

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów