Gdzie w Ostrołęce leczyć nadżerkę

Założony przez gabi1980
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam w Przasnyszu u Fularskiego to jeden z lepszych lekarzy w tym mieście, zresztą można wejść na wschodzące słoneczka na stronę Przasnysza i tam kobiety wypowiadają się konkretnie o tym lekarzu. Zabieg robi w ramach wizyty, a kosztuje ona 50zł. Metoda to leser, zamrażanie Robił mi również USG i też nie dopłacałam, jedynie zapłaciłam za wizytę.[/quote]Aż wręcz nie do uwierzenia,  że jest taka rozbieżność w cenie miedzy Przasnyszem a Ostrołęką. Ale jeśli to prawda, to Drodzy Lekarze widać w Przasnyszu można, tylko czemu u nas nie.

Gość

17-01-2009, 16:58
#1
[quote=Gość]Byłam w Przasnyszu u Fularskiego to jeden z lepszych lekarzy w tym mieście, zresztą można wejść na wschodzące słoneczka na stronę Przasnysza i tam kobiety wypowiadają się konkretnie o tym lekarzu. Zabieg robi w ramach wizyty, a kosztuje ona 50zł. Metoda to leser, zamrażanie Robił mi również USG i też nie dopłacałam, jedynie zapłaciłam za wizytę.[/quote]Aż wręcz nie do uwierzenia,  że jest taka rozbieżność w cenie miedzy Przasnyszem a Ostrołęką. Ale jeśli to prawda, to Drodzy Lekarze widać w Przasnyszu można, tylko czemu u nas nie.
Gość napisał(a):lekarze w Przasnyszu biorą różnie od 50zł  nawet do 100zł

Gość

17-01-2009, 17:04
#2
lekarze w Przasnyszu biorą różnie od 50zł  nawet do 100zł
Gość napisał(a):a miałam w sierpniu usuwana nadżerkę u Wikarskiego. Nic nie płaciłam.

Gość

18-01-2009, 08:40
#3
a miałam w sierpniu usuwana nadżerkę u Wikarskiego. Nic nie płaciłam.
Gość napisał(a):?

Gość

18-01-2009, 11:41
#4
?
Gość napisał(a):Słuchajcie czy ktoś przetłumaczy na nasze co to jest wogóle nadżerka? Starałam się wyszukać informacji na ten temat, jednak medyczne określenia nic mi nie mówią.{co}

Gość

18-01-2009, 14:18
#5
Słuchajcie czy ktoś przetłumaczy na nasze co to jest wogóle nadżerka? Starałam się wyszukać informacji na ten temat, jednak medyczne określenia nic mi nie mówią.{co}
Gość napisał(a):Czy któraś z pań mołgaby mi napisać za ile, jaką metodą, czy prywatnie, czy na NFZ robi nadżerkę dr. Buciński i dr. Jankowski? Lub zaproponować innego lekarza. Muszę wyleczyć nadżerkę po porodzie a nie wiem do kogo iść żeby zrobił dobrze a przy tym w rozsądnej cenie lub najlepiej na NFZ?

Gość

19-01-2009, 09:54
#6
Czy któraś z pań mołgaby mi napisać za ile, jaką metodą, czy prywatnie, czy na NFZ robi nadżerkę dr. Buciński i dr. Jankowski? Lub zaproponować innego lekarza. Muszę wyleczyć nadżerkę po porodzie a nie wiem do kogo iść żeby zrobił dobrze a przy tym w rozsądnej cenie lub najlepiej na NFZ?
Gość napisał(a):MAM PYTANIE DO PANI,KTÓRA LECZYŁA NADŻERKĘ U DR.WIKARSKIEGO:JAKĄ METODĄ MIAŁA PANI ROBIONĄ I CZY BOLAŁO.JA MAM UMÓWIONĄ WIZYTĘ ZA MIESIĄC NA ZABIEG I SIĘ OKROPNIE BOJĘ.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ.

Gość

20-02-2009, 18:45
#7
MAM PYTANIE DO PANI,KTÓRA LECZYŁA NADŻERKĘ U DR.WIKARSKIEGO:JAKĄ METODĄ MIAŁA PANI ROBIONĄ I CZY BOLAŁO.JA MAM UMÓWIONĄ WIZYTĘ ZA MIESIĄC NA ZABIEG I SIĘ OKROPNIE BOJĘ.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ.
Gość napisał(a):miałam usuwaną nadżerkę w znieczuleniu miejscowym, nie powiem bolało mimo to. zabieg nazywa się konizacja - wykonywana pętlą elektryczną - tak chyba nazywa sie to urządzenie.

Gość

21-02-2009, 12:15
#8
miałam usuwaną nadżerkę w znieczuleniu miejscowym, nie powiem bolało mimo to. zabieg nazywa się konizacja - wykonywana pętlą elektryczną - tak chyba nazywa sie to urządzenie.
Gość napisał(a):do pani która pytało o zabieg u doktoa wikarskiego - miałam usuwaną nadżerkę w znieczuleniu miejscowym, nie powiem bolało mimo to. zabieg nazywa się konizacja - wykonywana pętlą elektryczną - tak chyba nazywa sie to urządzenie.

Gość

21-02-2009, 12:17
#9
do pani która pytało o zabieg u doktoa wikarskiego - miałam usuwaną nadżerkę w znieczuleniu miejscowym, nie powiem bolało mimo to. zabieg nazywa się konizacja - wykonywana pętlą elektryczną - tak chyba nazywa sie to urządzenie.
Gość napisał(a):czy bardzo bolał ten zabieg,i czy miała pani jakieś komplikacje po ?

Gość

21-02-2009, 17:54
#10
czy bardzo bolał ten zabieg,i czy miała pani jakieś komplikacje po ?
Gość napisał(a):bolało ale to trwa tylko pare minut, jakoś da się to przezyć. przez ok 6 tygdoni wystepuje wydzielina najpierw przezroczysta z czasem coraz bardzije brudnawa to efekt gojenia się.bedzie ok. powodzenia

Gość

21-02-2009, 18:29
#11
bolało ale to trwa tylko pare minut, jakoś da się to przezyć. przez ok 6 tygdoni wystepuje wydzielina najpierw przezroczysta z czasem coraz bardzije brudnawa to efekt gojenia się.bedzie ok. powodzenia
Gość napisał(a):Witam,czy któraś z pań miała krwawienia po (wypalance) nadżerki,bo ja mam i nie wiem co robić,proszę o radę.

Gość

30-03-2009, 08:05
#12
Witam,czy któraś z pań miała krwawienia po (wypalance) nadżerki,bo ja mam i nie wiem co robić,proszę o radę.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam,czy któraś z pań miała krwawienia po (wypalance) nadżerki,bo ja mam i nie wiem co robić,proszę o radę.[/quote]Powinna zgłosić sie pani do swojego ginekologa.

Gość

30-03-2009, 10:56
#13
[quote=Gość]Witam,czy któraś z pań miała krwawienia po (wypalance) nadżerki,bo ja mam i nie wiem co robić,proszę o radę.[/quote]Powinna zgłosić sie pani do swojego ginekologa.
Gość napisał(a):Witam ja rowniez mam nadżerkę najprawdopodobniej ze stanem przednowotworowym za 2 tyg bede miala kolposkopie ktora ma to potwierdzic lub wykluczyc i nastapnie usuniecie nadzerki laserem u dr.Wikarskiego .. duzo dobrego slyszalam na jedo temat wiec mu ufam ale moje pytanie jest troche inne poniewaz gdy sie dowiedzialam o tych prawdopodobnych zmianach nowotwor. z szoku zapomnialam sie spytac jak bedzie zabieg wygladal mam na mysli czy doktor tylko uzywa jednej metody lasera z ta pętla czy sa jeszcze inne moze ktoras z pan wie cos wiecej .. pozdrawiam

Gość

25-04-2009, 11:02
#14
Witam ja rowniez mam nadżerkę najprawdopodobniej ze stanem przednowotworowym za 2 tyg bede miala kolposkopie ktora ma to potwierdzic lub wykluczyc i nastapnie usuniecie nadzerki laserem u dr.Wikarskiego .. duzo dobrego slyszalam na jedo temat wiec mu ufam ale moje pytanie jest troche inne poniewaz gdy sie dowiedzialam o tych prawdopodobnych zmianach nowotwor. z szoku zapomnialam sie spytac jak bedzie zabieg wygladal mam na mysli czy doktor tylko uzywa jednej metody lasera z ta pętla czy sa jeszcze inne moze ktoras z pan wie cos wiecej .. pozdrawiam
Gość napisał(a):ja miałam robiono krioterapie u doktora Jankowskiego ,nic nie boli ,trwa to co najmniej 15 minut.koszt 400 zl .naprawdę polecam .{ok}

Gość

27-04-2009, 19:16
#15
ja miałam robiono krioterapie u doktora Jankowskiego ,nic nie boli ,trwa to co najmniej 15 minut.koszt 400 zl .naprawdę polecam .{ok}
Gość napisał(a):ja mialam wymrazana nadzerke u dr Bucinskiego tylko bylo to juz ze 2 lata temu i nie pamietam ile zaplacilam. polecam goraco tego lekarza jest dokladny i troszczy sie o pacjentow. sam zabieg praktycznie wogole nie bolal i nie mialam potem zadnych powiklan. na prawde dobrze to wspominam!!!!

Gość

16-05-2009, 13:05
#16
ja mialam wymrazana nadzerke u dr Bucinskiego tylko bylo to juz ze 2 lata temu i nie pamietam ile zaplacilam. polecam goraco tego lekarza jest dokladny i troszczy sie o pacjentow. sam zabieg praktycznie wogole nie bolal i nie mialam potem zadnych powiklan. na prawde dobrze to wspominam!!!!
Gość napisał(a):tylko krioterapia u dr.jankowskiego!!!!polecam.koszt 400 zł.ale naprawde warto

Gość

16-05-2009, 15:48
#17
tylko krioterapia u dr.jankowskiego!!!!polecam.koszt 400 zł.ale naprawde warto
Gość napisał(a):jak tak czytam co niektore wypowiedzi na temat lekarza niwinskiego to mnie skreca z zalu gdyz jest to bardzo dobry lekarz; wypalanie nadzerki nie boli a te co tak narzekaja to pewnie tez jedza bułkę przez bibułkę naprawde kobiety wescie sie w garsc; a nadzerka u moze by nawet u malej dziewczynki {mruga}

Gość

25-05-2009, 11:42
#18
jak tak czytam co niektore wypowiedzi na temat lekarza niwinskiego to mnie skreca z zalu gdyz jest to bardzo dobry lekarz; wypalanie nadzerki nie boli a te co tak narzekaja to pewnie tez jedza bułkę przez bibułkę naprawde kobiety wescie sie w garsc; a nadzerka u moze by nawet u malej dziewczynki {mruga}
Gość napisał(a):stanowczo wszystkim odradzam dr wikarskiego i jego laserowe usuwanie nadżerki. nie dosc ze bierze za to kase, to jeszcze wmawia, ze nadzerka nigdy wiecej nie pojawi sie. ja miałam u niego robiony ten zabieg i wmawial mi ze juz nadzerki nie mam, a jak trafilam do innego lekarza, to sie jednak okazalo ze wciaz jest ! na dodatek jestem osoba, ktora nie rodzila jeszcze dzieci, a przez ten zabieg moge miec problemy z zajsciem w ciaze badz tez donoszeniem jej. stanowczo odradzam WIKARSKIEGO !!!!!

Gość

27-05-2009, 13:46
#19
stanowczo wszystkim odradzam dr wikarskiego i jego laserowe usuwanie nadżerki. nie dosc ze bierze za to kase, to jeszcze wmawia, ze nadzerka nigdy wiecej nie pojawi sie. ja miałam u niego robiony ten zabieg i wmawial mi ze juz nadzerki nie mam, a jak trafilam do innego lekarza, to sie jednak okazalo ze wciaz jest ! na dodatek jestem osoba, ktora nie rodzila jeszcze dzieci, a przez ten zabieg moge miec problemy z zajsciem w ciaze badz tez donoszeniem jej. stanowczo odradzam WIKARSKIEGO !!!!!
Gość napisał(a):ja też miałam robioną krioterapię u dr Jankowskiego i naprawdę polecam!!!nic nie boli{usmiech}

Gość

27-05-2009, 13:56
#20
ja też miałam robioną krioterapię u dr Jankowskiego i naprawdę polecam!!!nic nie boli{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów