SALA WESELNA - ODSTĄPIĘ

Założony przez ana7729
strony: 1 2 dalej
ana7729 napisał(a):ODSTĄPIĘ SALĘ NA WESELE W ZAJEŹDZIE "HUBUS" W OLSZEWIE BORKACH W TERMINIE 12.09.2009R. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT 664 198 277

ana7729

Wpisów: 1
Dołączył: 02.01.2009
02-01-2009, 14:50
#1
ODSTĄPIĘ SALĘ NA WESELE W ZAJEŹDZIE "HUBUS" W OLSZEWIE BORKACH W TERMINIE 12.09.2009R. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT 664 198 277
Gość napisał(a):za tą salę dziękuję.Wesele jest tylko raz w zyciu nie chciałbym jej za darmo.

Gość

29-05-2009, 20:18
#2
za tą salę dziękuję.Wesele jest tylko raz w zyciu nie chciałbym jej za darmo.
Gość napisał(a):nikt jej nie chce za darmo? a wesela (2 na raz) co tydzień odbywają się już trzeci rok. hahaa

Gość

29-05-2009, 21:38
#3
nikt jej nie chce za darmo? a wesela (2 na raz) co tydzień odbywają się już trzeci rok. hahaa
Gość napisał(a):Ten co pisze, że nie chce za darmo, pewnie z konkurencji......{gafa}

Gość

29-05-2009, 22:13
#4
Ten co pisze, że nie chce za darmo, pewnie z konkurencji......{gafa}
Gość napisał(a):hmm z tego co wiem "HUBUS" nie cieszy sie dobrą opinią... miałam tam pewna impreze z której nas jednym słowem "wyrzucono"... "bo szatnie zamykali "hahaahah{zly}{zly}

Gość

29-05-2009, 23:30
#5
hmm z tego co wiem "HUBUS" nie cieszy sie dobrą opinią... miałam tam pewna impreze z której nas jednym słowem "wyrzucono"... "bo szatnie zamykali "hahaahah{zly}{zly}
Gość napisał(a):..opinie nie biorą się z kosmosu - rok temu w Hubusie byłam na weselu - pierwsze wrażenie  {ok}..szkoda, że tylko pierwsze. Kelnerzy są mało profesjonalni - mało  brakowało  by barszcz wylądował na mojej sukience - przepychanie się między gośćmi. Kelnerki miłe tylko dla Panów. Bynajmniej takie było moje odczucie.Dania - małe porcje, ciepłe dania podawane na zimno.

Gość

30-05-2009, 00:28
#6
..opinie nie biorą się z kosmosu - rok temu w Hubusie byłam na weselu - pierwsze wrażenie  {ok}..szkoda, że tylko pierwsze. Kelnerzy są mało profesjonalni - mało  brakowało  by barszcz wylądował na mojej sukience - przepychanie się między gośćmi. Kelnerki miłe tylko dla Panów. Bynajmniej takie było moje odczucie.Dania - małe porcje, ciepłe dania podawane na zimno.
Gość napisał(a):[quote=Gość]..opinie nie biorą się z kosmosu - rok temu w Hubusie byłam na weselu - pierwsze wrażenie  {ok}..szkoda, że tylko pierwsze. Kelnerzy są mało profesjonalni - mało  brakowało  by barszcz wylądował na mojej sukience - przepychanie się między gośćmi. Kelnerki miłe tylko dla Panów. Bynajmniej takie było moje odczucie.Dania - małe porcje, ciepłe dania podawane na zimno.[/quote]..na 100dniówce podobna sytuacja. Ponad to pewni Panowie wyprosili Nas z lokalu - kazali czekać na taksówki przed budynkiem - dodam, że była zima:) - yhmm.. z miejsca się nie ruszyłam.

Gość

30-05-2009, 00:31
#7
[quote=Gość]..opinie nie biorą się z kosmosu - rok temu w Hubusie byłam na weselu - pierwsze wrażenie  {ok}..szkoda, że tylko pierwsze. Kelnerzy są mało profesjonalni - mało  brakowało  by barszcz wylądował na mojej sukience - przepychanie się między gośćmi. Kelnerki miłe tylko dla Panów. Bynajmniej takie było moje odczucie.Dania - małe porcje, ciepłe dania podawane na zimno.[/quote]..na 100dniówce podobna sytuacja. Ponad to pewni Panowie wyprosili Nas z lokalu - kazali czekać na taksówki przed budynkiem - dodam, że była zima:) - yhmm.. z miejsca się nie ruszyłam.
Gość napisał(a): I NASTĘPNE SIĘ ROZWIAŁO!!! HE{gafa}{gafa}{gafa}  tak to jest jak sale sie zamawia 2 lata albo rok  wstecz{gafa}{gafa}teraz tyle sal ze pół roku wcześniej można!! {ok}{ok}

Gość

30-05-2009, 06:45
#8
I NASTĘPNE SIĘ ROZWIAŁO!!! HE{gafa}{gafa}{gafa}  tak to jest jak sale sie zamawia 2 lata albo rok  wstecz{gafa}{gafa}teraz tyle sal ze pół roku wcześniej można!! {ok}{ok}
Gość napisał(a):i co z tego ,ze tyle sal  jest na rynku jak tylko 3  mają pojęcie o prawdziwej organizacji wesel Zaklady mięsne, Olimpia i AugustyniakNie sztuka wybudować  , trzeba mieć jeszcze pojęcie o tym co sie robi

Gość

30-05-2009, 09:42
#9
i co z tego ,ze tyle sal  jest na rynku jak tylko 3  mają pojęcie o prawdziwej organizacji wesel Zaklady mięsne, Olimpia i AugustyniakNie sztuka wybudować  , trzeba mieć jeszcze pojęcie o tym co sie robi
Gość napisał(a):świete słowa:)

Gość

30-05-2009, 11:08
#10
świete słowa:)
Gość napisał(a):Moim zdaniem:1. Niezapominajka2. Zakłady Mięsne3. dlugo, dlugo nic.Byłam na weselu u Agustyniaka niedawno - obsługa w porządku, wystrój też. Niestety przystawki bardzo słabej jakości (dania główne raczej smaczne).

Gość

30-05-2009, 11:15
#11
Moim zdaniem:1. Niezapominajka2. Zakłady Mięsne3. dlugo, dlugo nic.Byłam na weselu u Agustyniaka niedawno - obsługa w porządku, wystrój też. Niestety przystawki bardzo słabej jakości (dania główne raczej smaczne).
Gość napisał(a):W Hubusie jak dla mnie wszystkie dania smaczne, ale zdecydowanie za mało tego żarcia, bo jak można wyjaśnić salaterkę z sałatką z ilością jak dla jednej osoby postawioną na 10 osób  nie oczerniając nikogo pewnie kucharki wynoszą. A napoje rozstawione w 3 miejscach przy stoliku 30 osobowym. Ale akurat z tym się nie dziwię bo kierownikiem sali była pani która parę lat temu w spelunie piwo lała pijakom, więc jakie ona moze mieć doświadczenie i profesjonalne podejście. o godz 24 poszedłem po kawę, brak, o 1 kawy nadal było brak i filiżanek czystych już też        

Gość

30-05-2009, 11:32
#12
W Hubusie jak dla mnie wszystkie dania smaczne, ale zdecydowanie za mało tego żarcia, bo jak można wyjaśnić salaterkę z sałatką z ilością jak dla jednej osoby postawioną na 10 osób  nie oczerniając nikogo pewnie kucharki wynoszą. A napoje rozstawione w 3 miejscach przy stoliku 30 osobowym. Ale akurat z tym się nie dziwię bo kierownikiem sali była pani która parę lat temu w spelunie piwo lała pijakom, więc jakie ona moze mieć doświadczenie i profesjonalne podejście. o godz 24 poszedłem po kawę, brak, o 1 kawy nadal było brak i filiżanek czystych już też        
Gość napisał(a):Hahaha co za tępak pisze że można pół roku przed? Widać, że jesteś sam/a i nikt Cię nie chce {gafa} jak byś popytał/a w salach to byś wiedział/a że 1,5 roku przed załatwianie to norma, zwłaszcza jak chce się DOBRĄ salę e zespół a nie remizę strażacką i sąsiada zza płota grającego na grabiach ...

Gość

30-05-2009, 13:51
#13
Hahaha co za tępak pisze że można pół roku przed? Widać, że jesteś sam/a i nikt Cię nie chce {gafa} jak byś popytał/a w salach to byś wiedział/a że 1,5 roku przed załatwianie to norma, zwłaszcza jak chce się DOBRĄ salę e zespół a nie remizę strażacką i sąsiada zza płota grającego na grabiach ...
Gość napisał(a):niezapominajka? Ha Ha Wejscie po schodach co dla niektorych jest po polnocy trudnoscia zadnego holu na ktorym moznaby usiasc i porozmawiac , slupy na sali,lazienki po jednej kabinie i jeszcze jakby tego bylo malo ten przerazliwy smrod na Wojtkach

Gość

31-05-2009, 08:04
#14
niezapominajka? Ha Ha Wejscie po schodach co dla niektorych jest po polnocy trudnoscia zadnego holu na ktorym moznaby usiasc i porozmawiac , slupy na sali,lazienki po jednej kabinie i jeszcze jakby tego bylo malo ten przerazliwy smrod na Wojtkach
Gość napisał(a):tępak to ty jesteś !!! taaaak najlepiej zamawiać może 3 lata wstecz? hahahaaaa ale masz naje.....bane w główce parówo!!!{diabelek}zamawiaja 2 lata wstecz a potem tylko odstępują za grosze! goń się  sku......rwielu!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}buhaaahhahak aży swoja sale robi na swoj gust ( wlasciciele) komu nie pasuje to won!!! a augustyniak? sala weselna typowo weselna nic specjalnego!! no ale dla wieśniaków to ameryka jak samochodem wjeżdza sie na sale  malo co im oczy nie powypadaja!!!{gafa}{gafa}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko }{zdziwko}{zdziwko}a te spaliny potem leca na jedzenie ! to rzeczywiscie wlasciciele maja pojecie{ok}heee

Gość

31-05-2009, 16:47
#15
tępak to ty jesteś !!! taaaak najlepiej zamawiać może 3 lata wstecz? hahahaaaa ale masz naje.....bane w główce parówo!!!{diabelek}zamawiaja 2 lata wstecz a potem tylko odstępują za grosze! goń się  sku......rwielu!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}buhaaahhahak aży swoja sale robi na swoj gust ( wlasciciele) komu nie pasuje to won!!! a augustyniak? sala weselna typowo weselna nic specjalnego!! no ale dla wieśniaków to ameryka jak samochodem wjeżdza sie na sale  malo co im oczy nie powypadaja!!!{gafa}{gafa}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko }{zdziwko}{zdziwko}a te spaliny potem leca na jedzenie ! to rzeczywiscie wlasciciele maja pojecie{ok}heee
Gość napisał(a):każdemu podoba się co innego.......{usmiech}

Gość

31-05-2009, 16:49
#16
każdemu podoba się co innego.......{usmiech}
Gość napisał(a):kazdemu podoba się co innego i takie opinie tu są zbędne!!! zobaczysz sama na własne oczy jak bedzie....{tak}{ok}

Gość

31-05-2009, 20:07
#17
kazdemu podoba się co innego i takie opinie tu są zbędne!!! zobaczysz sama na własne oczy jak bedzie....{tak}{ok}
Gość napisał(a):....mnie osobiscie zastanawia ilośc jadu i wulgaryzmu w niektorych wypowiedziach. Mozna wyrazić własną opinię ...ale może trochę więcej kultury i mniej agresji.  Niektorzy oczekują uslug na najwyzszym poziomie ale z wypowiedzi widac ze do wysokiego poziomu to tym osobom to trochę brakuje....może warto docenic to  że jest duzy wybór sal  w rożnym stylu?  

Gość

31-05-2009, 22:38
#18
....mnie osobiscie zastanawia ilośc jadu i wulgaryzmu w niektorych wypowiedziach. Mozna wyrazić własną opinię ...ale może trochę więcej kultury i mniej agresji.  Niektorzy oczekują uslug na najwyzszym poziomie ale z wypowiedzi widac ze do wysokiego poziomu to tym osobom to trochę brakuje....może warto docenic to  że jest duzy wybór sal  w rożnym stylu?  
Gość napisał(a):jedzenie zadna rewelacja

Gość

01-06-2009, 01:21
#19
jedzenie zadna rewelacja
Gość napisał(a):[quote=Gość]tępak to ty jesteś !!! taaaak najlepiej zamawiać może 3 lata wstecz? hahahaaaa ale masz naje.....bane w główce parówo!!!{diabelek}zamawiaja 2 lata wstecz a potem tylko odstępują za grosze! goń się  sku......rwielu!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}buhaaahhahak aży swoja sale robi na swoj gust ( wlasciciele) komu nie pasuje to won!!! a augustyniak? sala weselna typowo weselna nic specjalnego!! no ale dla wieśniaków to ameryka jak samochodem wjeżdza sie na sale  malo co im oczy nie powypadaja!!!{gafa}{gafa}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko }{zdziwko}{zdziwko}a te spaliny potem leca na jedzenie ! to rzeczywiscie wlasciciele maja pojecie{ok}heee[/quote]Nie ma to jak wysoki poziom inteligencji, wykształcenia i kultury osobistej - brawo:) uśmiałam się czytając ten yntelygentny tekst. Nie przekonasz się nigdy jakie są realia i terminy na załatwianie sali bo jesteś tak przykrą osobą - idę o zakład, nie muszę cię nawet znać - że NIKT cię nie zechce na partnera życiowego, Noo chyba że ktoś tak mądry jak ty sam.Brawo, gratuluję inteligencji i dobrego wychowania. Na twoim miejscu pozwałabym za to własnych rodziców, wielką krzywdę ci zrobili

Gość

09-06-2009, 20:34
#20
[quote=Gość]tępak to ty jesteś !!! taaaak najlepiej zamawiać może 3 lata wstecz? hahahaaaa ale masz naje.....bane w główce parówo!!!{diabelek}zamawiaja 2 lata wstecz a potem tylko odstępują za grosze! goń się  sku......rwielu!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}buhaaahhahak aży swoja sale robi na swoj gust ( wlasciciele) komu nie pasuje to won!!! a augustyniak? sala weselna typowo weselna nic specjalnego!! no ale dla wieśniaków to ameryka jak samochodem wjeżdza sie na sale  malo co im oczy nie powypadaja!!!{gafa}{gafa}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko }{zdziwko}{zdziwko}a te spaliny potem leca na jedzenie ! to rzeczywiscie wlasciciele maja pojecie{ok}heee[/quote]Nie ma to jak wysoki poziom inteligencji, wykształcenia i kultury osobistej - brawo:) uśmiałam się czytając ten yntelygentny tekst. Nie przekonasz się nigdy jakie są realia i terminy na załatwianie sali bo jesteś tak przykrą osobą - idę o zakład, nie muszę cię nawet znać - że NIKT cię nie zechce na partnera życiowego, Noo chyba że ktoś tak mądry jak ty sam.Brawo, gratuluję inteligencji i dobrego wychowania. Na twoim miejscu pozwałabym za to własnych rodziców, wielką krzywdę ci zrobili

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów