Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):ODRADZAM ZIELONY ZAKĄTEK. BEZNADZIEJNE JEDZENIE,ZLE PODANE,DEKORACJE ESTETYKA SAL PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ,OGRODY NIE ZADBANE,WŁAŚCICIELE NIE MAJĄ POJĘCIA O IMPREZACH.

Gość

29-05-2014, 17:32
#1
ODRADZAM ZIELONY ZAKĄTEK. BEZNADZIEJNE JEDZENIE,ZLE PODANE,DEKORACJE ESTETYKA SAL PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ,OGRODY NIE ZADBANE,WŁAŚCICIELE NIE MAJĄ POJĘCIA O IMPREZACH.
Gość napisał(a):A co sądzicie o restauracji Gospoda pod Jemiołami? ;)  

Gość

11-08-2014, 17:48
#2
A co sądzicie o restauracji Gospoda pod Jemiołami? ;)  
Gość napisał(a):Orientuje się ktoś ile kosztuje wynajęcie małej sali na zakładach. Chciałabym ją wynająć na chrzciny

Gość

22-08-2014, 22:15
#3
Orientuje się ktoś ile kosztuje wynajęcie małej sali na zakładach. Chciałabym ją wynająć na chrzciny
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co uważacie na temat sali Wioletta? wie ktoś ile płaci się za osobę i co wchodzi w tą cene? [/quote]Tylko nie tu . Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

08-10-2014, 13:26
#4
[quote=Gość]A co uważacie na temat sali Wioletta? wie ktoś ile płaci się za osobę i co wchodzi w tą cene? [/quote]Tylko nie tu . Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A co jest nie tak z tym miejscem. Też biorę je pod uwagę

Gość

08-10-2014, 15:35
#5
A co jest nie tak z tym miejscem. Też biorę je pod uwagę
Gość napisał(a):1)czy miał ktoś ostatnio wesele w sali Aleksandria w Nożewie? możecie coś doradzić? słyszałam negatywne opinie o właścicielce? może ktoś przełamałby tą złą renomę? sala bardzo mi się podoba..2) a zakłady mięsne? podobno jest tam najlepsze jedzenie i mimo brzydkiego otoczenia, wewnątrz jest super,ale czy to prawda, że koniec końców pojawia się wiele ukrytych kosztów?

Gość

03-01-2015, 13:25
#6
1)czy miał ktoś ostatnio wesele w sali Aleksandria w Nożewie? możecie coś doradzić? słyszałam negatywne opinie o właścicielce? może ktoś przełamałby tą złą renomę? sala bardzo mi się podoba..2) a zakłady mięsne? podobno jest tam najlepsze jedzenie i mimo brzydkiego otoczenia, wewnątrz jest super,ale czy to prawda, że koniec końców pojawia się wiele ukrytych kosztów?
Gość napisał(a):na organizowaniu wesela w Ostrołęce znają się 3 sale. Elba-bis, Augustyniak i Olimpia. Dziękuję.

Gość

03-01-2015, 21:50
#7
na organizowaniu wesela w Ostrołęce znają się 3 sale. Elba-bis, Augustyniak i Olimpia. Dziękuję.
Gość napisał(a):Ja osobiście mogę polecić salę Renesans w Antoniach. W lipcu 2014 r. miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Kontakt z właściceilami super, nie narzucają włanych wizji, doradzają i starają się zrobić tak aby klient był zadowolony. A jeśli chodzi o ofertę to w porównaniu z innymi salami, które odwiedziłam ich była najlepsza. Polecam

Gość

10-01-2015, 11:55
#8
Ja osobiście mogę polecić salę Renesans w Antoniach. W lipcu 2014 r. miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Kontakt z właściceilami super, nie narzucają włanych wizji, doradzają i starają się zrobić tak aby klient był zadowolony. A jeśli chodzi o ofertę to w porównaniu z innymi salami, które odwiedziłam ich była najlepsza. Polecam
Gość napisał(a):a jak z jedzeniem  w renesansie?

Gość

10-01-2015, 19:38
#9
a jak z jedzeniem  w renesansie?
Gość napisał(a):tylko zakłady mięsne- elba bisnie ma zadnych ukrytych kosztów, wlascicielka jest bardzo wporzadku i idzie się ze wszystkim dogadać...

Gość

11-01-2015, 17:25
#10
tylko zakłady mięsne- elba bisnie ma zadnych ukrytych kosztów, wlascicielka jest bardzo wporzadku i idzie się ze wszystkim dogadać...
Gość napisał(a):[quote=Gość]a jak z jedzeniem  w renesansie? [/quote]Może innym smakowalo ale w mój gust nie trafiła żadna potrawa...

Gość

12-01-2015, 21:56
#11
[quote=Gość]a jak z jedzeniem  w renesansie? [/quote]Może innym smakowalo ale w mój gust nie trafiła żadna potrawa...
Gość napisał(a):Czy ktoś się orientuje jakie są ceny w Wersalu w Myszyńcu od osoby?

Gość

19-01-2015, 18:33
#12
Czy ktoś się orientuje jakie są ceny w Wersalu w Myszyńcu od osoby?
Gość napisał(a):ja ci nie powiem, miałam w zielonym zakątku, bylo srednio.za to mogę polecić mojego dja - Macieja Wilkanowksiego, świetnie grał, można go znaleźć w google

Gość

29-01-2015, 18:02
#13
ja ci nie powiem, miałam w zielonym zakątku, bylo srednio.za to mogę polecić mojego dja - Macieja Wilkanowksiego, świetnie grał, można go znaleźć w google
Gość napisał(a):Byłam w tym dworku Marysieńka w Drężku jako gość weselny. Sala duża, obsługa na poziomie, jednak menu okropne, nie było nic dobrego do jedzenia oprócz ziemniaków jako dodatek do drugiego dania. Niestety powinni zainwestować w dobrego kucharza, bo czuć, że dania, które podają są przyrządzane z najtańszych produktów, a na kuchni rządzą panie marysieńki.

Gość

10-06-2015, 13:34
#14
Byłam w tym dworku Marysieńka w Drężku jako gość weselny. Sala duża, obsługa na poziomie, jednak menu okropne, nie było nic dobrego do jedzenia oprócz ziemniaków jako dodatek do drugiego dania. Niestety powinni zainwestować w dobrego kucharza, bo czuć, że dania, które podają są przyrządzane z najtańszych produktów, a na kuchni rządzą panie marysieńki.
Gość napisał(a):Czy polecacie sale weselna w Rozanie Tang

Gość

14-07-2015, 20:42
#15
Czy polecacie sale weselna w Rozanie Tang
Gość napisał(a):Jeżeli wesele ma być z klasą i żeby na każdym robiło wrażenie to tylko Dworek Aleksandria. Sama w ostatnim czasie organizowałam tam ten wyjątkowy wieczór. Złe opinie to tylko i wyłącznie plotki, nie znajdujące pokrycia w rzeczywistości.  Właściciele cudowni. Kontakt z Nimi odbywał się bez problemu,jeszcze podczas organizacji  często pytałam i zawsze oznaczali się cierpliwością i zaangażowaniem. Dbający o renomę wiec napewno nie pozwolą wam zrobić kiczu, ale na wszystkie pomysły są przychylni. Obsługa niesamowita, wysoka kultura to są słowa które najlepiej ją opisują.  Wiadomo, ze wesele to duzy koszt ale na tą sale warto poświęcić każde pieniądze. My jako Młoda Para czuliśmy się jak w bajce. Goście zachwyceni, większość nie wiedziała nawet, że tak blisko Ostrołęki znajduje się tak piękne miejsce. Jeżeli wesele to tylko Dworek Aleksandria.M.SZ[quote=Gość]1)czy miał ktoś ostatnio wesele w sali Aleksandria w Nożewie? możecie coś doradzić? słyszałam negatywne opinie o właścicielce? może ktoś przełamałby tą złą renomę? sala bardzo mi się podoba..2) a zakłady mięsne? podobno jest tam najlepsze jedzenie i mimo brzydkiego otoczenia, wewnątrz jest super,ale czy to prawda, że koniec końców pojawia się wiele ukrytych kosztów? [/quote]

Gość

22-07-2015, 22:14
#16
Jeżeli wesele ma być z klasą i żeby na każdym robiło wrażenie to tylko Dworek Aleksandria. Sama w ostatnim czasie organizowałam tam ten wyjątkowy wieczór. Złe opinie to tylko i wyłącznie plotki, nie znajdujące pokrycia w rzeczywistości.  Właściciele cudowni. Kontakt z Nimi odbywał się bez problemu,jeszcze podczas organizacji  często pytałam i zawsze oznaczali się cierpliwością i zaangażowaniem. Dbający o renomę wiec napewno nie pozwolą wam zrobić kiczu, ale na wszystkie pomysły są przychylni. Obsługa niesamowita, wysoka kultura to są słowa które najlepiej ją opisują.  Wiadomo, ze wesele to duzy koszt ale na tą sale warto poświęcić każde pieniądze. My jako Młoda Para czuliśmy się jak w bajce. Goście zachwyceni, większość nie wiedziała nawet, że tak blisko Ostrołęki znajduje się tak piękne miejsce. Jeżeli wesele to tylko Dworek Aleksandria.M.SZ[quote=Gość]1)czy miał ktoś ostatnio wesele w sali Aleksandria w Nożewie? możecie coś doradzić? słyszałam negatywne opinie o właścicielce? może ktoś przełamałby tą złą renomę? sala bardzo mi się podoba..2) a zakłady mięsne? podobno jest tam najlepsze jedzenie i mimo brzydkiego otoczenia, wewnątrz jest super,ale czy to prawda, że koniec końców pojawia się wiele ukrytych kosztów? [/quote]
Gość napisał(a):Hotel Korona jest miejscem absolutnie godnym polecenia. Pokoje są piękne, czyste, dobrze wyposażone, o bardzo wysokim standardzie. Obsługa hotelu kulturalna, pomocna, bez zarzutu. Wszyscy goście naszego wesela byli bardzo zadowoleni – obsługa kelnerska na profesjonalnym poziomie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pani Kamila, manager hotelu, była niezwykle pomocna, wspierająca, czuwała nad każdym detalem zarówno przed weselem, jak i w trakcie jego trwania. Dzięki niej, my nie musieliśmy się o nic martwić, wiedzieliśmy, że wszystko jest w bardzo dobrych rękach. Jedzenie przepyszne, zróżnicowane, porcje bardzo sycące. Zdecydowanie polecam!

Gość

16-08-2015, 17:24
#17
Hotel Korona jest miejscem absolutnie godnym polecenia. Pokoje są piękne, czyste, dobrze wyposażone, o bardzo wysokim standardzie. Obsługa hotelu kulturalna, pomocna, bez zarzutu. Wszyscy goście naszego wesela byli bardzo zadowoleni – obsługa kelnerska na profesjonalnym poziomie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pani Kamila, manager hotelu, była niezwykle pomocna, wspierająca, czuwała nad każdym detalem zarówno przed weselem, jak i w trakcie jego trwania. Dzięki niej, my nie musieliśmy się o nic martwić, wiedzieliśmy, że wszystko jest w bardzo dobrych rękach. Jedzenie przepyszne, zróżnicowane, porcje bardzo sycące. Zdecydowanie polecam!
Gość napisał(a):a ja miałam wesele w zielonym zakątku. Było super : jedzenie dobre, z właścicielką można było się porozumieć. W sumie z własnym weselem byłam 3 razy i nigdy nie narzekałam.

Gość

17-08-2015, 13:50
#18
a ja miałam wesele w zielonym zakątku. Było super : jedzenie dobre, z właścicielką można było się porozumieć. W sumie z własnym weselem byłam 3 razy i nigdy nie narzekałam.
Gość napisał(a):Zielony Zakątek;-kiepska obsługa-jedzenie ,sałtki podchodzą wodą a mięsa podczas odgrzewania przesuszone.Brak standardów byłam 2krotnie menu te same a jedzienie rózne a niby te same potrawy.Kucharz jakiś z łapanki który pewnie widział jak się gotuje ale nie gotował,a kelnerki hehehe jedzie pociąg z daleka jedna za drgą sznurem hhahahah .Dekoracje znac ząb czasu,falbany ,serwety trudno okreslić kolor ,krem,pistacja hm....{dobani}

Gość

16-09-2015, 13:10
#19
Zielony Zakątek;-kiepska obsługa-jedzenie ,sałtki podchodzą wodą a mięsa podczas odgrzewania przesuszone.Brak standardów byłam 2krotnie menu te same a jedzienie rózne a niby te same potrawy.Kucharz jakiś z łapanki który pewnie widział jak się gotuje ale nie gotował,a kelnerki hehehe jedzie pociąg z daleka jedna za drgą sznurem hhahahah .Dekoracje znac ząb czasu,falbany ,serwety trudno okreslić kolor ,krem,pistacja hm....{dobani}
Gość napisał(a):do wyżej       widać ze jesteś frustratem {diabelek}                                                                                                                    

Gość

18-09-2015, 19:35
#20
do wyżej       widać ze jesteś frustratem {diabelek}                                                                                                                    

strony: wstecz 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów