Opalanie natryskowe Air Brush,zdrowa opalenizna w 10 minut

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Jak po 10 postach napisałam o pillingu to teraz już wszyscy piszą,że przed opalaniem trzeba zrobić pilling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oj wy fachowcy !!!!

Gość

28-12-2008, 22:18
#1
Jak po 10 postach napisałam o pillingu to teraz już wszyscy piszą,że przed opalaniem trzeba zrobić pilling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oj wy fachowcy !!!!
Gość napisał(a):Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.

Gość

05-01-2009, 09:44
#2
Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.
Gość napisał(a):Hey...czy moze ktos mi napisac ile kosztuje ten zabieg w verniss?????z gory dziekuje

Gość

12-03-2009, 21:27
#3
Hey...czy moze ktos mi napisac ile kosztuje ten zabieg w verniss?????z gory dziekuje
Gość napisał(a):takie opalanie jest nie zdrowe

Gość

17-08-2009, 09:54
#4
takie opalanie jest nie zdrowe
Gość napisał(a):a czy mógł by ktoś napisać ile orientacyjnie kosztuje taki zabieg i czy w Ostrołęce jest salon Kosmetyczny który wykonuje nitkowanie

Gość

17-08-2009, 12:43
#5
a czy mógł by ktoś napisać ile orientacyjnie kosztuje taki zabieg i czy w Ostrołęce jest salon Kosmetyczny który wykonuje nitkowanie
Gość napisał(a):Szczerze to zamiast opalania natryskowego wolałabym kupić samoopalacz w piance(bo najlepiej się rozprowadza i nie zostawia smug) np firmy DAX i samodzielnie nałożyć go na ciało {mruga}

Gość

19-08-2009, 19:33
#6
Szczerze to zamiast opalania natryskowego wolałabym kupić samoopalacz w piance(bo najlepiej się rozprowadza i nie zostawia smug) np firmy DAX i samodzielnie nałożyć go na ciało {mruga}
Gość napisał(a):Witam, czytalam opinie na temat tego opalania zarowno zle jak i dobre, no ale wiadomo trzeba bylo sprawdzic zeby sie przekonac. Wykonalam zabieg w handlowcu w Vernis, przemila obsluga, ale jesli o samo opalanie{dobani}.Bardzo widoczne zacieki jakbym wysmarowala sie samoopalaczem w nocy{zdziwko},opalenizna utrzymala sie na szczescie 4 dni, mimo zapewnien  ze 2 tyg bedzie widoczna. Takze nie wiem czy warto placic tyle pieniedzy.Ogolenie jestem na {nie}, ale to juz od Was zalezy czy skorzystacie z tych uslug opalania.

Gość

31-08-2009, 20:37
#7
Witam, czytalam opinie na temat tego opalania zarowno zle jak i dobre, no ale wiadomo trzeba bylo sprawdzic zeby sie przekonac. Wykonalam zabieg w handlowcu w Vernis, przemila obsluga, ale jesli o samo opalanie{dobani}.Bardzo widoczne zacieki jakbym wysmarowala sie samoopalaczem w nocy{zdziwko},opalenizna utrzymala sie na szczescie 4 dni, mimo zapewnien  ze 2 tyg bedzie widoczna. Takze nie wiem czy warto placic tyle pieniedzy.Ogolenie jestem na {nie}, ale to juz od Was zalezy czy skorzystacie z tych uslug opalania.
Gość napisał(a):Witam,mogłaby mi któraś z pań napisać ile kosztuje taki zabieg ?

Gość

28-04-2010, 20:45
#8
Witam,mogłaby mi któraś z pań napisać ile kosztuje taki zabieg ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek}

Gość

28-04-2010, 22:09
#9
[quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek}

Gość

28-04-2010, 22:13
#10
[quote=Gość][quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek} [/quote]A i jeszcze FRENCH ART szkoli rolników na manicure i makijaże i inne zabiegi !!!CHROŃ NAS PANIE BOŻE ŻEBYŚMY NIE TRAFILI NA FACHOWCÓW PO TAKICH SZKOLENIACH{dobani}BO NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY{diabelek}

Gość

28-04-2010, 22:23
#11
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Uważasz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek} [/quote]A i jeszcze FRENCH ART szkoli rolników na manicure i makijaże i inne zabiegi !!!CHROŃ NAS PANIE BOŻE ŻEBYŚMY NIE TRAFILI NA FACHOWCÓW PO TAKICH SZKOLENIACH{dobani}BO NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY{diabelek}
Gość napisał(a):korzystałam z usług salonu vernis pod koniec kwietnia i jestem bardzo zadowolona.zaraz po nałożeniu bronzera nie wyglądałam zbyt dobrze miałam sporo zacieków i bałam się potwornie, że one pozostaną- myliłam się. wzięłam prysznic po ok. 7 godzinach i nadmiar barwnika zmył się i została wspaniała i równomierna opalenizna. szczerze polecam.

Gość

18-05-2010, 23:48
#12
korzystałam z usług salonu vernis pod koniec kwietnia i jestem bardzo zadowolona.zaraz po nałożeniu bronzera nie wyglądałam zbyt dobrze miałam sporo zacieków i bałam się potwornie, że one pozostaną- myliłam się. wzięłam prysznic po ok. 7 godzinach i nadmiar barwnika zmył się i została wspaniała i równomierna opalenizna. szczerze polecam.
Gość napisał(a):zapomniałam dodać, że zabieg na całe ciało kosztuje 80 zł, od pasa w górę 50 zł

Gość

18-05-2010, 23:50
#13
zapomniałam dodać, że zabieg na całe ciało kosztuje 80 zł, od pasa w górę 50 zł
Gość napisał(a):Hej czy któraś z Was korzystała z opalania natryskowego w salonie Perła na ul. Hallera w Ostrołęce i mogłaby mi napisać jakie były tego efekty i ile to kosztuje i czy można się opalać jak się ma mały trądzik.

Gość

27-05-2010, 16:30
#14
Hej czy któraś z Was korzystała z opalania natryskowego w salonie Perła na ul. Hallera w Ostrołęce i mogłaby mi napisać jakie były tego efekty i ile to kosztuje i czy można się opalać jak się ma mały trądzik.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Uwa asz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek} [/quote]A i jeszcze FRENCH ART szkoli rolników na manicure i makijaże i inne zabiegi !!!CHROŃ NAS PANIE BOŻE ŻEBYŚMY NIE TRAFILI NA FACHOWCÓW PO TAKICH SZKOLENIACH{dobani}BO NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY{diabelek} [/quote]Sami FACHOWCY...

Gość

27-05-2010, 22:28
#15
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Uwa asz że jesteś taka genialna i wszyscy dowiedzieli się od Ciebie? :P Każda babeczka wie doskonale, że przed nałożeniem samoopalacza trzeba zrobić peeling,a to, że ktoś o tym nie pisze nie znaczy że nie wie. Ameryki nie odkryłaś więc ogranicz stosowanie wykrzykników wobec innych użytkowników forum.[/quote]Następny Ostrołęcki fachowiec{dobani}Wcześniej nikt nie napisał o pillingu{diabelek} [/quote]Bo to kolejna AUTOREKLAMA Vernisu{gafa}W Vernisie teraz to już ROLNIKÓW Z JBB zaczeli szkolić do manicuru itp{diabelek} [/quote]A i jeszcze FRENCH ART szkoli rolników na manicure i makijaże i inne zabiegi !!!CHROŃ NAS PANIE BOŻE ŻEBYŚMY NIE TRAFILI NA FACHOWCÓW PO TAKICH SZKOLENIACH{dobani}BO NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY{diabelek} [/quote]Sami FACHOWCY...
Gość napisał(a):[quote=Gość]korzystałam z usług salonu vernis pod koniec kwietnia i jestem bardzo zadowolona.zaraz po nałożeniu bronzera nie wyglądałam zbyt dobrze miałam sporo zacieków i bałam się potwornie, że one pozostaną- myliłam się. wzięłam prysznic po ok. 7 godzinach i nadmiar barwnika zmył się i została wspaniała i równomierna opalenizna. szczerze polecam. [/quoteNIE RÓB WSI {dobani}

Gość

27-05-2010, 22:29
#16
[quote=Gość]korzystałam z usług salonu vernis pod koniec kwietnia i jestem bardzo zadowolona.zaraz po nałożeniu bronzera nie wyglądałam zbyt dobrze miałam sporo zacieków i bałam się potwornie, że one pozostaną- myliłam się. wzięłam prysznic po ok. 7 godzinach i nadmiar barwnika zmył się i została wspaniała i równomierna opalenizna. szczerze polecam. [/quoteNIE RÓB WSI {dobani}
Gość napisał(a):Hej czy któraś z Was korzystała z opalania natryskowego w salonie Perła na ul. Hallera w Ostrołęce i mogłaby mi napisać jakie były tego efekty i ile to kosztuje i czy można się opalać jak się ma mały trądzik. Proszę o szybką odpowiedż.

Gość

28-05-2010, 10:39
#17
Hej czy któraś z Was korzystała z opalania natryskowego w salonie Perła na ul. Hallera w Ostrołęce i mogłaby mi napisać jakie były tego efekty i ile to kosztuje i czy można się opalać jak się ma mały trądzik. Proszę o szybką odpowiedż.
Gość napisał(a):Ja korzystałam z salonu Perła :) Opalenizna była bardzo ładna bez zacieków. Napewno można z trądzikiem musisz się dopytać. koszt 70zl

Gość

30-05-2010, 17:27
#18
Ja korzystałam z salonu Perła :) Opalenizna była bardzo ładna bez zacieków. Napewno można z trądzikiem musisz się dopytać. koszt 70zl
Gość napisał(a):Dzięki bardzo za odpowiedż, idę na wesele i troche się boje żebym nie miała zacieków i żeby ta opalenizna nie była pomarańczowa.

Gość

31-05-2010, 09:42
#19
Dzięki bardzo za odpowiedż, idę na wesele i troche się boje żebym nie miała zacieków i żeby ta opalenizna nie była pomarańczowa.
Gość napisał(a):a co to jest pilling? Tak zapytam Panią fachowiec, która była zbulwersowana, że nikt wcześniej o tym nie wspomniał i sama odkryła Amerykę.. Tak szczerze o pillingu nie słyszałam za dużo, wikipedia tłumaczy, że to proces powstawania kulek na materiale czy coś takiego..ja proponuję zrobić wcześniej peeling...a co do samego opalania - nie korzystałam, bo samoopalacz wychodzi taniej i jak się trafi na ten najlepszy dla siebie, to nie będzie ani afektu pomarańczy, ani smug :) a jak będą to pretensje mogę mieć TYLKO do siebie.

Gość

31-05-2010, 10:13
#20
a co to jest pilling? Tak zapytam Panią fachowiec, która była zbulwersowana, że nikt wcześniej o tym nie wspomniał i sama odkryła Amerykę.. Tak szczerze o pillingu nie słyszałam za dużo, wikipedia tłumaczy, że to proces powstawania kulek na materiale czy coś takiego..ja proponuję zrobić wcześniej peeling...a co do samego opalania - nie korzystałam, bo samoopalacz wychodzi taniej i jak się trafi na ten najlepszy dla siebie, to nie będzie ani afektu pomarańczy, ani smug :) a jak będą to pretensje mogę mieć TYLKO do siebie.

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów