czy ktoś był na weselu z zespołem remont lub nixin z Różana?

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Tak sie sklada ze ja bylem. nixon z rózana to bardzo fajny 4 osobowy zespoł ktory gra swietna muzyke i znakomicie rozbawia towarzystwo. Jest wart polecenia. pozdrawiam.

Gość

03-12-2008, 01:38
#1
Tak sie sklada ze ja bylem. nixon z rózana to bardzo fajny 4 osobowy zespoł ktory gra swietna muzyke i znakomicie rozbawia towarzystwo. Jest wart polecenia. pozdrawiam.
Gość napisał(a):świetne{diabelek}

Gość

03-12-2008, 10:38
#2
świetne{diabelek}
Gość napisał(a):remont poraszka wokalistka nie umie śpiewać a zachowuje się jak by była światowy wirtułozem Nixin i owszem polecam fajne chłopaki

Gość

01-03-2009, 19:35
#3
remont poraszka wokalistka nie umie śpiewać a zachowuje się jak by była światowy wirtułozem Nixin i owszem polecam fajne chłopaki
Gość napisał(a):A ja polecam REMONT, elegancko ubrani, nie pijacy panowie, graja na żywo, zabawią wszystkich i młodych i tych starszych  

Gość

02-03-2009, 16:45
#4
A ja polecam REMONT, elegancko ubrani, nie pijacy panowie, graja na żywo, zabawią wszystkich i młodych i tych starszych  
Gość napisał(a):{nie}

Gość

09-03-2009, 15:32
#5
{nie}
Gość napisał(a):A ja polecam zespół Klezmersi są rewelacyjni ,muzycy genialni pod kazdym względem,Chłopców z placu broni biją na głowę  poprostu cóś pieknego, na drugim miejscu Toto,Yes,Kat, TSA tylko trochę drożej biorą

Gość

09-03-2009, 19:14
#6
A ja polecam zespół Klezmersi są rewelacyjni ,muzycy genialni pod kazdym względem,Chłopców z placu broni biją na głowę  poprostu cóś pieknego, na drugim miejscu Toto,Yes,Kat, TSA tylko trochę drożej biorą
Gość napisał(a):Witam, REMONT gral u mnie na weselu. Bardzo mi sie podobalo. Zdecydowalismy sie na nich gdyz bylismy wczesniej na innych weselach na ktorych grali. Goraco polecam.

Gość

23-03-2009, 07:57
#7
Witam, REMONT gral u mnie na weselu. Bardzo mi sie podobalo. Zdecydowalismy sie na nich gdyz bylismy wczesniej na innych weselach na ktorych grali. Goraco polecam.
Gość napisał(a):Witam, REMONT gral u mnie na weselu. Bardzo mi sie podobalo. Zdecydowalismy sie na nich gdyz bylismy wczesniej na innych weselach na ktorych grali. Goraco polecam.

Gość

23-03-2009, 07:57
#8
Witam, REMONT gral u mnie na weselu. Bardzo mi sie podobalo. Zdecydowalismy sie na nich gdyz bylismy wczesniej na innych weselach na ktorych grali. Goraco polecam.
Gość napisał(a):Czy ktoś mógłby podać mi KONTAKT do zespołu REMONT z Różana? Bardzo proszę!{tak}              

Gość

30-05-2009, 00:06
#9
Czy ktoś mógłby podać mi KONTAKT do zespołu REMONT z Różana? Bardzo proszę!{tak}              
Gość napisał(a):..myślę, że warto wspomnieć o zespole KANON - proszę mi wierzyć, że Panowie grają świetnie - impreza weselna trwała do rana:) http://kanon.jasky.pl/kanon/polecam

Gość

30-05-2009, 08:57
#10
..myślę, że warto wspomnieć o zespole KANON - proszę mi wierzyć, że Panowie grają świetnie - impreza weselna trwała do rana:) http://kanon.jasky.pl/kanon/polecam
Gość napisał(a): najlepsze mazowieckie zespoły weselne grające w 100% na żywo     {tak}{tak}{tak} http://marcin.toplista.info/

Gość

30-05-2009, 09:00
#11
najlepsze mazowieckie zespoły weselne grające w 100% na żywo     {tak}{tak}{tak} http://marcin.toplista.info/
Gość napisał(a):remont super

Gość

10-06-2009, 20:07
#12
remont super
Gość napisał(a):u nas na weselu był Remont{usmiech} Wszyscy się dobrze bawili{ok} POLECAM{tak}

Gość

12-06-2009, 14:22
#13
u nas na weselu był Remont{usmiech} Wszyscy się dobrze bawili{ok} POLECAM{tak}
Gość napisał(a):ma ktos plyte z wesela na ktorym gral zespol remont z rozanabardzo prosze jesli ktos ma to niech sie odezwie

Gość

29-10-2009, 11:41
#14
ma ktos plyte z wesela na ktorym gral zespol remont z rozanabardzo prosze jesli ktos ma to niech sie odezwie
Gość napisał(a):Remont to ogromne doświadczenie i profesjonalizmLider trzyma fason i wszystko jest OK

Gość

29-10-2009, 12:11
#15
Remont to ogromne doświadczenie i profesjonalizmLider trzyma fason i wszystko jest OK
Gość napisał(a):Dla mnie to wokalistka z "Remont" jakaś ochwacona na cały świat, zero uśmiechu, wygląda jakby zmuszał ją ktoś do śpiewania{smutny}

Gość

29-10-2009, 13:52
#16
Dla mnie to wokalistka z "Remont" jakaś ochwacona na cały świat, zero uśmiechu, wygląda jakby zmuszał ją ktoś do śpiewania{smutny}
Gość napisał(a):Ale sam zespól może byc. a na wokalistkę nie musisz patrzec. Grac grają dobrze i na żywo.

Gość

12-01-2010, 19:18
#17
Ale sam zespól może byc. a na wokalistkę nie musisz patrzec. Grac grają dobrze i na żywo.
Gość napisał(a):

Tylko Remont .Nikxon to pijaki i nawet faktury nie wystawią jadą na lewo za dużą kasę a efekt mało zadawalający .Polecam gorąco REMONT zespół z klasą i na poziomie

Gość

13-02-2022, 19:11
#18

Tylko Remont .Nikxon to pijaki i nawet faktury nie wystawią jadą na lewo za dużą kasę a efekt mało zadawalający .Polecam gorąco REMONT zespół z klasą i na poziomie

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Tylko Remont .Nikxon to pijaki i nawet faktury nie wystawią jadą na lewo za dużą kasę a efekt mało zadawalający .Polecam gorąco REMONT zespół z klasą i na poziomie

Oooo .Człowiek dziabnie litra żeby pani młoda była ładniejsza i zaraz PIJAK .

Gość

16-02-2022, 19:28
#19
Gość napisał(a):

Tylko Remont .Nikxon to pijaki i nawet faktury nie wystawią jadą na lewo za dużą kasę a efekt mało zadawalający .Polecam gorąco REMONT zespół z klasą i na poziomie

Oooo .Człowiek dziabnie litra żeby pani młoda była ładniejsza i zaraz PIJAK .


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów