Gdzie w Ostrołęce wybrać się na dobrą i romantyczną kolację?!?!?!?!?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5
Gość napisał(a):Może Korona Hotel? wystrój, obsługa pierwsza klasa jeżeli bierzemy pod uwagę miejsca w Ostrołęce oraz okolicy. {usmiech}

Gość

28-09-2014, 16:25
#1
Może Korona Hotel? wystrój, obsługa pierwsza klasa jeżeli bierzemy pod uwagę miejsca w Ostrołęce oraz okolicy. {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka [/quote]co do Restauracji na Targorze moim zdaniem jest bardzo dobre jedzenie i obsługa, dzisiaj byłem ze znajomymi i obsługiwała nas bardzo miła młoda dziewczyna. Słyszałem, że większość jedzenia kucharki robią same i nie podają tej chemii w puszkach jak w większości restauracjach.  

Gość

29-09-2014, 23:15
#2
[quote=Gość]Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka [/quote]co do Restauracji na Targorze moim zdaniem jest bardzo dobre jedzenie i obsługa, dzisiaj byłem ze znajomymi i obsługiwała nas bardzo miła młoda dziewczyna. Słyszałem, że większość jedzenia kucharki robią same i nie podają tej chemii w puszkach jak w większości restauracjach.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam targor truck  [/quote]A dlaczegoż to Pani nie poleca? ja tam uwielbiam jedzenie, nigdy nie brakuje tego co chce zamówić jedynie pod wieczór polecają jakieś konkretne danie nie wiem, może za dużo im zostało czy coś, można sie nie zgodzić i wybrać coś innego. Ps. A schabowe są wyśmienite!! {ok}Mniam Mniam... {usmiech}

Gość

30-09-2014, 13:46
#3
[quote=Gość]Nie polecam targor truck  [/quote]A dlaczegoż to Pani nie poleca? ja tam uwielbiam jedzenie, nigdy nie brakuje tego co chce zamówić jedynie pod wieczór polecają jakieś konkretne danie nie wiem, może za dużo im zostało czy coś, można sie nie zgodzić i wybrać coś innego. Ps. A schabowe są wyśmienite!! {ok}Mniam Mniam... {usmiech}
Gość napisał(a):Tylko że już nic nie zostało,nie było w czym wybierać,  akurat miałam ochote na coś innego niż schabowy. może źle trafiłam.

Gość

30-09-2014, 14:13
#4
Tylko że już nic nie zostało,nie było w czym wybierać,  akurat miałam ochote na coś innego niż schabowy. może źle trafiłam.
Gość napisał(a):kebab sahara{jezyk}

Gość

01-10-2014, 13:33
#5
kebab sahara{jezyk}
Gość napisał(a):Marco Polo ?

Gość

02-10-2014, 02:30
#6
Marco Polo ?
Gość napisał(a):Marco polo już nie istnieje. Tam jest teraz poradnia lekarska. Chyba że gdzieś przenieśli. :)

Gość

02-10-2014, 10:23
#7
Marco polo już nie istnieje. Tam jest teraz poradnia lekarska. Chyba że gdzieś przenieśli. :)
Gość napisał(a):Dla mnie najlepszą restauracją jest VAN BINH:-)bogate menu i pyszne jedzenie:-)

Gość

04-10-2014, 16:53
#8
Dla mnie najlepszą restauracją jest VAN BINH:-)bogate menu i pyszne jedzenie:-)
Gość napisał(a):byłam ostatnio w van bin i dostalam zamrozona zapiekanke fuj okropnosc

Gość

07-10-2014, 23:09
#9
byłam ostatnio w van bin i dostalam zamrozona zapiekanke fuj okropnosc
Gość napisał(a):Pasta rica fajny klimat, bardzo smaczne jedzenie,  w środku trochę wrzawa jak we włoskiej knajpce, bardzo fajnie  

Gość

08-10-2014, 12:21
#10
Pasta rica fajny klimat, bardzo smaczne jedzenie,  w środku trochę wrzawa jak we włoskiej knajpce, bardzo fajnie  

strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów