Szukam krawcowej

Założony przez mała222
strony: 1 2 dalej
mała222 napisał(a):Szukam krawcowej na terenie Ostrołęki .dobrej i taniej ,może ktoś się odezwie ,z góry dzięki{usmiech}

mała222

Wpisów: 4
Dołączył: 09.11.2008
09-11-2008, 20:35
#1
Szukam krawcowej na terenie Ostrołęki .dobrej i taniej ,może ktoś się odezwie ,z góry dzięki{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.

Gość

21-01-2009, 23:34
#2
Polecam JOLANTĘ TYMIŃSKĄ jestem bardzo zadowolona z Jej usług.Ostatnio szyła mi sukienkę wizytową i wzięła tylko 40zł.Mieszka na Psarskiego to jest pierwszy blok od przedszkola ostatnia klatka i chyba 3 piętro ,ze schodów prosto do Jej mieszkania.Myślę że pomogłam.
Gość napisał(a):[b]ciekawe czy będzie zadowolona jak przeczyta, że ktoś tak dokładnie podaje jej adres - wystarczył by telefon

Gość

13-08-2009, 02:24
#3
[b]ciekawe czy będzie zadowolona jak przeczyta, że ktoś tak dokładnie podaje jej adres - wystarczył by telefon
Gość napisał(a):Moim zdaniem najlepszą krawcową w Ostrołęce jest Barbara Wilga , ma zakład krawiecki na ul Gorbatowa

Gość

13-09-2009, 08:10
#4
Moim zdaniem najlepszą krawcową w Ostrołęce jest Barbara Wilga , ma zakład krawiecki na ul Gorbatowa
Gość napisał(a):To nie Pani Barbara Tylko Pani Ewa Wilga. Popieram najlepsza krawcowa.  Korzystam z jej usług od kilku lat i zawsze jest tylko jedna miara i kolejna przed odbiorem. żadnych poprawek idealnie skrojone uszyte . Polecam

Gość

13-09-2009, 13:07
#5
To nie Pani Barbara Tylko Pani Ewa Wilga. Popieram najlepsza krawcowa.  Korzystam z jej usług od kilku lat i zawsze jest tylko jedna miara i kolejna przed odbiorem. żadnych poprawek idealnie skrojone uszyte . Polecam
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej{diabelek}

Gość

11-05-2010, 13:02
#6
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej{diabelek}
Gość napisał(a):Usługi Pani Wilgi nie należą do tanich...

Gość

07-06-2010, 16:40
#7
Usługi Pani Wilgi nie należą do tanich...
Gość napisał(a):Usługi Pani Wilgi nie należą do tanich...

Gość

07-06-2010, 16:41
#8
Usługi Pani Wilgi nie należą do tanich...
Gość napisał(a):Nie należą , ale warto zapłacić za dobrze wykonaną usługę . A jeżeli ktos chce się połaszczyć na niższe koszta to i tak mu na jedno wyjdzie jak będzie musiał zanieść do poprawki do drugiej krawcowej. Skórka za wyprawkę ;)  

Gość

07-06-2010, 19:30
#9
Nie należą , ale warto zapłacić za dobrze wykonaną usługę . A jeżeli ktos chce się połaszczyć na niższe koszta to i tak mu na jedno wyjdzie jak będzie musiał zanieść do poprawki do drugiej krawcowej. Skórka za wyprawkę ;)  
Gość napisał(a):Każdy by chciał prawie za darmo, ciekawe czy chcielibyście Szanowni Państwo pracować za pół darmo dla kogoś;)  

Gość

07-06-2010, 21:40
#10
Każdy by chciał prawie za darmo, ciekawe czy chcielibyście Szanowni Państwo pracować za pół darmo dla kogoś;)  
Gość napisał(a):[quote=mała222]Szukam krawcowej na terenie Ostrołęki .dobrej i taniej ,może ktoś się odezwie ,z góry dzięki{usmiech}[/quote]nie podważam umiejętności Pani Wilgi bo na prawdę zna się na rzeczy ale jej usługi są dosyć drogie a jak czytamy powyżej chodzi o dobrą krawcową o niskich cenach.

Gość

07-06-2010, 22:23
#11
[quote=mała222]Szukam krawcowej na terenie Ostrołęki .dobrej i taniej ,może ktoś się odezwie ,z góry dzięki{usmiech}[/quote]nie podważam umiejętności Pani Wilgi bo na prawdę zna się na rzeczy ale jej usługi są dosyć drogie a jak czytamy powyżej chodzi o dobrą krawcową o niskich cenach.
Gość napisał(a):Polecam Panią Kasię Prusik na centrum w domkach na  Kołłątaja.Zawsze korzystam z jej usług i zawsze jestem zadowolona. Robi dokładnie i  ceny niewygórowane.

Gość

08-06-2010, 11:42
#12
Polecam Panią Kasię Prusik na centrum w domkach na  Kołłątaja.Zawsze korzystam z jej usług i zawsze jestem zadowolona. Robi dokładnie i  ceny niewygórowane.
Gość napisał(a):{nie}{chytry}{co}{zakochany}{zdziwko}{ok}{dobani}{!}{?}{gafa }{gafa}{diabelek}{jezyk}{jezyk}skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejSPAMFJTYINHIDOFHFDSUIOVDFJBNJGBYVBGYUVYVHUGYGDEFG HJKL;'';BVZXCVBNM,.PLKJH{usmiech}{smutny}{zly}{jezyk}{gafa}{ wstyd}

Gość

25-11-2010, 13:56
#13
{nie}{chytry}{co}{zakochany}{zdziwko}{ok}{dobani}{!}{?}{gafa }{gafa}{diabelek}{jezyk}{jezyk}skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejskupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciejSPAMFJTYINHIDOFHFDSUIOVDFJBNJGBYVBGYUVYVHUGYGDEFG HJKL;'';BVZXCVBNM,.PLKJH{usmiech}{smutny}{zly}{jezyk}{gafa}{ wstyd}
Gość napisał(a):Jak dobra to nie tania!!!

Gość

30-11-2010, 00:01
#14
Jak dobra to nie tania!!!
Gość napisał(a):Jak dobra to nie tania!!!

Gość

30-11-2010, 00:02
#15
Jak dobra to nie tania!!!
Gość napisał(a):Ponawiam pytanie. Szukam krawcowej, zakladu krawieckiego... w kazdym razie kogos, kto potrafi szyc sukienki. Jesli ktos korzystal z takich uslug i moze kogos polecic to prosze o info, i przyblizona cene za uszycie sukienki oraz czas oczekiwania. Pozdrawiam

Gość

09-10-2011, 15:52
#16
Ponawiam pytanie. Szukam krawcowej, zakladu krawieckiego... w kazdym razie kogos, kto potrafi szyc sukienki. Jesli ktos korzystal z takich uslug i moze kogos polecic to prosze o info, i przyblizona cene za uszycie sukienki oraz czas oczekiwania. Pozdrawiam
Gość napisał(a):ja zawsze chodzę do jednej krawcowej- koło ryneczku , blok na stojący obok kiosku , 3 lub 4 klatka jest wywieszka w oknie na parterze - ta Pani zawsze zrobi tak jak ją poproszę i niedrogo bierze , może tam spróbuj {usmiech}ja jestem zadowolona{ok}

Gość

10-10-2011, 12:29
#17
ja zawsze chodzę do jednej krawcowej- koło ryneczku , blok na stojący obok kiosku , 3 lub 4 klatka jest wywieszka w oknie na parterze - ta Pani zawsze zrobi tak jak ją poproszę i niedrogo bierze , może tam spróbuj {usmiech}ja jestem zadowolona{ok}
Gość napisał(a):ja korzystam z usług takiej pani na deptaku, sprzedaje sukienki i na miejscu poprawia a że mam nietypową figurę to mi bardzo ułatwia wybór sukienki. Ma sklep naprzeciwko cukierni Leszczyńskich ale nie pamiętam nazwy sklepu.

Gość

29-01-2012, 19:35
#18
ja korzystam z usług takiej pani na deptaku, sprzedaje sukienki i na miejscu poprawia a że mam nietypową figurę to mi bardzo ułatwia wybór sukienki. Ma sklep naprzeciwko cukierni Leszczyńskich ale nie pamiętam nazwy sklepu.
Gość napisał(a):Polecam Panią Ewę Wilga. Ktoś wyżej napisał, że jest droga, a moim zdaniem cena jest adekwatna do profesjonalnej roboty. Pozdrawiam.Klientka.

Gość

30-01-2012, 16:20
#19
Polecam Panią Ewę Wilga. Ktoś wyżej napisał, że jest droga, a moim zdaniem cena jest adekwatna do profesjonalnej roboty. Pozdrawiam.Klientka.
Gość napisał(a):A ja polecam zakład krawiecki WIOLETTA w Handlowcu . {ok}

Gość

03-03-2012, 00:07
#20
A ja polecam zakład krawiecki WIOLETTA w Handlowcu . {ok}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów