Stomatologia Dziecięca

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Moje dziecko ma mieć operacyjnie usuwaną górną szczękę (próchnica),koszt w W-wie tj. operacji to ponad trzy tysiące złotych-może ktoś słyszał o NFZecie na tą operację albo tańszej placówce.  

Gość

05-11-2008, 00:35
#1
Moje dziecko ma mieć operacyjnie usuwaną górną szczękę (próchnica),koszt w W-wie tj. operacji to ponad trzy tysiące złotych-może ktoś słyszał o NFZecie na tą operację albo tańszej placówce.  
Gość napisał(a):Jak to? Małe dziecko i usuwanie szczęki, chyba zębów, i to nie wszystkich. To co Pan napisał brzmi jak horror.{zdziwko}

Gość

06-11-2008, 11:33
#2
Jak to? Małe dziecko i usuwanie szczęki, chyba zębów, i to nie wszystkich. To co Pan napisał brzmi jak horror.{zdziwko}
Gość napisał(a):Przepraszam,to przejęzyczenie,chodziło Mi oczywiście o próchnicę górnych ząbków.

Gość

06-11-2008, 19:27
#3
Przepraszam,to przejęzyczenie,chodziło Mi oczywiście o próchnicę górnych ząbków.
Gość napisał(a):Widzę że to jest dla Was temat TABU,ale tu chodzi o dziecko.

Gość

07-11-2008, 21:29
#4
Widzę że to jest dla Was temat TABU,ale tu chodzi o dziecko.
Gość napisał(a):Moze raczej nikt nie wie jak Panu pomóc  w tej sprawie.

Gość

08-11-2008, 07:51
#5
Moze raczej nikt nie wie jak Panu pomóc  w tej sprawie.
Gość napisał(a):Chodzi mi o placówke która mogła by to zrobić szybko i solidnie.

Gość

08-11-2008, 12:54
#6
Chodzi mi o placówke która mogła by to zrobić szybko i solidnie.
Gość napisał(a):Szukam dobrego stomatologa, chodzi o próchnicę u niemowląt. Nie mam pojęcia kogo wybrać.

Gość

25-03-2009, 13:31
#7
Szukam dobrego stomatologa, chodzi o próchnicę u niemowląt. Nie mam pojęcia kogo wybrać.
Gość napisał(a):Proponuję pochodzic trochę po stomatologach. W Meditransie jest stomatolog dziecięcy, ale nie wiem o niej wiele. Proponuję po prostu iść i rozmawiać. W każdym razie mi udzielły fachowej porady, gdy moje dziecko wbiło sobie górną jedynkę :)

Gość

03-06-2009, 11:41
#8
Proponuję pochodzic trochę po stomatologach. W Meditransie jest stomatolog dziecięcy, ale nie wiem o niej wiele. Proponuję po prostu iść i rozmawiać. W każdym razie mi udzielły fachowej porady, gdy moje dziecko wbiło sobie górną jedynkę :)
Gość napisał(a):Na ul. Kościuszki jest bardzo miła Pani stomatolog. Chodzę tam z moją córcią jak również sama korzystam z jej usług, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim{usmiech}Nazywa się MAŁGORZATA CISZKOWSKA. Pozdrawiam

Gość

05-06-2009, 18:24
#9
Na ul. Kościuszki jest bardzo miła Pani stomatolog. Chodzę tam z moją córcią jak również sama korzystam z jej usług, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim{usmiech}Nazywa się MAŁGORZATA CISZKOWSKA. Pozdrawiam
Gość napisał(a):STOMATOLOG DLA DZIECI Z WADO SERCA W OSTROŁĘCE

Gość

02-12-2009, 18:48
#10
STOMATOLOG DLA DZIECI Z WADO SERCA W OSTROŁĘCE
Gość napisał(a):witamProponuję Pania Perzanowską przyjmuje na 11 Listopada w domu prywatnym. Od lat leczy nam ząbki, kiedys mi jako nastolatce teraz moim dzieciom. Wspaniała kobieta,doswiaczony stomatolog i bardzo uczciwa.Czego chciec więcej.P.S. nawet mój mąż, bardzo bojaźliwy , przekonał sie.

Gość

04-12-2009, 22:13
#11
witamProponuję Pania Perzanowską przyjmuje na 11 Listopada w domu prywatnym. Od lat leczy nam ząbki, kiedys mi jako nastolatce teraz moim dzieciom. Wspaniała kobieta,doswiaczony stomatolog i bardzo uczciwa.Czego chciec więcej.P.S. nawet mój mąż, bardzo bojaźliwy , przekonał sie.
Gość napisał(a):                           Polecam dobrego stomatologa !{ok}Cześć {usmiech} Polecam bardzo dobrego Stomatologa . Nie pamiętam jak ma nazwisko . Ale myśle że go szybko odnajdziecie {mruga} On przyjmuje na ulicy Kościuszki w tej przychodni co jest jak się z mostu zjeżdża . {tak} Ja długo szukałam takiego stomatologa i wkońcu znalazłam . On bardzo dobrze znieczula i ma coś takiego w sobie że każde dziecko przekona {jezyk} Trochę dużo bierze ale naprawde się opłaca do niego chodzić . Na każdego pacjenta ma przeznaczoną 1 h . Przyjmuje tam mężczyzna i kobieta . Ja sama się przekonałam ile tam ludzi przychodzi . Długo się nie czeka na wizyte bo tylko gdzieś z tydzień a w nagłych wypadkach to nawet na drugi dzień przyjmą .                                                       Naprawde polecam {ok}

Gość

14-02-2010, 12:13
#12
                           Polecam dobrego stomatologa !{ok}Cześć {usmiech} Polecam bardzo dobrego Stomatologa . Nie pamiętam jak ma nazwisko . Ale myśle że go szybko odnajdziecie {mruga} On przyjmuje na ulicy Kościuszki w tej przychodni co jest jak się z mostu zjeżdża . {tak} Ja długo szukałam takiego stomatologa i wkońcu znalazłam . On bardzo dobrze znieczula i ma coś takiego w sobie że każde dziecko przekona {jezyk} Trochę dużo bierze ale naprawde się opłaca do niego chodzić . Na każdego pacjenta ma przeznaczoną 1 h . Przyjmuje tam mężczyzna i kobieta . Ja sama się przekonałam ile tam ludzi przychodzi . Długo się nie czeka na wizyte bo tylko gdzieś z tydzień a w nagłych wypadkach to nawet na drugi dzień przyjmą .                                                       Naprawde polecam {ok}
Gość napisał(a):wioletta czaplinska(na przeciwko zus-u).przemila,delikatna.moj synek uwielbia do niej chodzic.

Gość

15-02-2010, 11:33
#13
wioletta czaplinska(na przeciwko zus-u).przemila,delikatna.moj synek uwielbia do niej chodzic.
Gość napisał(a):Witam!Od lat chodzę do stomatolog M.Ciszkowska Denico, jestem osobą dorosłą, bojącą sie jakich kolwiek dentystów. Pani Ciszkowska jest dla dzieci i dlatego do niej chodze, ponieważ jest przyjemna i delikana. Pozdrawiam!

Gość

16-07-2012, 12:49
#14
Witam!Od lat chodzę do stomatolog M.Ciszkowska Denico, jestem osobą dorosłą, bojącą sie jakich kolwiek dentystów. Pani Ciszkowska jest dla dzieci i dlatego do niej chodze, ponieważ jest przyjemna i delikana. Pozdrawiam!
Gość napisał(a):Ja mogę zdecydowanie polecić Klinikę Państwa Pietruskich z Białegostoku. Mieści się na ul. Waszyngtona. Bardzo dobrzy specjaliści najnowocześniejszy sprzęt! Wiadomo tylko daleko. Jest również nie wiem czy to się nazywa klinika DEMED w Łomży też słyszałam bardzo pozytywne opinie i ceny tańsze. Nr tel można znaleźć w internecie.

Gość

26-07-2012, 15:31
#15
Ja mogę zdecydowanie polecić Klinikę Państwa Pietruskich z Białegostoku. Mieści się na ul. Waszyngtona. Bardzo dobrzy specjaliści najnowocześniejszy sprzęt! Wiadomo tylko daleko. Jest również nie wiem czy to się nazywa klinika DEMED w Łomży też słyszałam bardzo pozytywne opinie i ceny tańsze. Nr tel można znaleźć w internecie.
Gość napisał(a):Pani Ciszkowska Małgorzata przyjmuje obecnie na ul 6 Września 12Osiedle przy  ul. SienkiewiczaTel ten sam:888 799 302

Gość

27-04-2013, 06:39
#16
Pani Ciszkowska Małgorzata przyjmuje obecnie na ul 6 Września 12Osiedle przy  ul. SienkiewiczaTel ten sam:888 799 302

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów