Który z wymienionych kandydatów ma największe szanse na wygranie wyborów przezydenckich w Ostrołęce w 2010 roku?

Założony przez Administrator
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Zarzycki{tak} a tak za marginesem to jest zwykły sondaż, a wy zaczynacie kłótnię o byle co...boże...{diabelek}

Gość

16-10-2008, 21:47
#1
Zarzycki{tak} a tak za marginesem to jest zwykły sondaż, a wy zaczynacie kłótnię o byle co...boże...{diabelek}
Gość napisał(a):Ja uważam, że po kompletnym zawodzie prezydentury p. Kotowskiego ...największe szansę będzie mieł p. Załuska ,który dla Ostrołęki pozyskał ponad 200milionów z Unii Europrjskiej ,wybudował obwodnicę i odnowił szkoły ,obiżył swoje pobory zgodnie z deklaracją wyborczą .Przeznaję z zawstydzeniem , że głosowałam na p. Kotowskiego , ale bardzo się zawiodłam.Jeśli będzie kandydował p. ZAłuska to ja i moi znajomi będziemy głosowali na niego -tylko czy będzie startował ?

Gość

17-10-2008, 18:23
#2
Ja uważam, że po kompletnym zawodzie prezydentury p. Kotowskiego ...największe szansę będzie mieł p. Załuska ,który dla Ostrołęki pozyskał ponad 200milionów z Unii Europrjskiej ,wybudował obwodnicę i odnowił szkoły ,obiżył swoje pobory zgodnie z deklaracją wyborczą .Przeznaję z zawstydzeniem , że głosowałam na p. Kotowskiego , ale bardzo się zawiodłam.Jeśli będzie kandydował p. ZAłuska to ja i moi znajomi będziemy głosowali na niego -tylko czy będzie startował ?
Gość napisał(a):ciekawe, jak teraz będzie kupował głosy

Gość

17-10-2008, 20:33
#3
ciekawe, jak teraz będzie kupował głosy
Gość napisał(a):Słuchajcie wypowiadam sie obiektywnie, jest gośc Zarzycki, nie chcę go gloryfikowac , ale dzięki niemu mieliśmu sukcesy w koszykówce w sz. p. nr 10, nawiązał współpracę młodzieży z Meppen, jest szanowany po drugiej stronie Odry oraz u nas (rozmawiałem osobiście z radnymi z Meppen), myślę , że gościu na pewno nie przyniesie nam wstydu i jest OK !!! Zarzyk na prezydenta !!!!!!!!!

Gość

18-10-2008, 00:58
#4
Słuchajcie wypowiadam sie obiektywnie, jest gośc Zarzycki, nie chcę go gloryfikowac , ale dzięki niemu mieliśmu sukcesy w koszykówce w sz. p. nr 10, nawiązał współpracę młodzieży z Meppen, jest szanowany po drugiej stronie Odry oraz u nas (rozmawiałem osobiście z radnymi z Meppen), myślę , że gościu na pewno nie przyniesie nam wstydu i jest OK !!! Zarzyk na prezydenta !!!!!!!!!
Gość napisał(a):Masz rację gościu , to fakt, on na pewno nie przyniesie nam wstydu i co najważniejsze zna Hansa-Gerta Poetteringa, - osobiście !!!!!!!! szacun Zarzyk!!!!!!!!

Gość

18-10-2008, 01:06
#5
Masz rację gościu , to fakt, on na pewno nie przyniesie nam wstydu i co najważniejsze zna Hansa-Gerta Poetteringa, - osobiście !!!!!!!! szacun Zarzyk!!!!!!!!
Gość napisał(a):To fakt , ale mógłbyś się Zarzycki nie garbic, to nie przystoi kolejnemu prezydentowi 1

Gość

18-10-2008, 01:10
#6
To fakt , ale mógłbyś się Zarzycki nie garbic, to nie przystoi kolejnemu prezydentowi 1
Gość napisał(a):To fakt czasami gościu się garbi, ale kręgosłup polityczny ma jak mało kto, Zarzyk bądż sobą !!!!!!!!!

Gość

18-10-2008, 01:15
#7
To fakt czasami gościu się garbi, ale kręgosłup polityczny ma jak mało kto, Zarzyk bądż sobą !!!!!!!!!
Gość napisał(a):Zarzycki - NASZA OSTROŁĘKA !!!!!!!!!!!!

Gość

18-10-2008, 01:20
#8
Zarzycki - NASZA OSTROŁĘKA !!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Wojtek wygra z                                                                                                                                                                                                                                                                        Kurpiewskim i zrobimy koalicje z Kotowskim bo tak powinno byc od poczatku a nie jakis tam kartofel

Gość

18-10-2008, 07:09
#9
Wojtek wygra z                                                                                                                                                                                                                                                                        Kurpiewskim i zrobimy koalicje z Kotowskim bo tak powinno byc od poczatku a nie jakis tam kartofel
Gość napisał(a):{diabelek}To taki Zarzyk  mysli o prezydenturze? Koń by sie uśmial Paranoja

Gość

18-10-2008, 18:59
#10
{diabelek}To taki Zarzyk  mysli o prezydenturze? Koń by sie uśmial Paranoja
Gość napisał(a):Panie Wojtku, przestań chłopie pompować Swoją osobę , bo to dziurawy balon !

Gość

20-10-2008, 09:46
#11
Panie Wojtku, przestań chłopie pompować Swoją osobę , bo to dziurawy balon !
Gość napisał(a):Kotowski , Kowalczyk,Zarzycki Kurpiewski - śmiecu warte panowie opamiętajcie się ! Ambicje ambicjami ale przydało by się trochę zdrowego rozsądku!

Gość

20-10-2008, 09:50
#12
Kotowski , Kowalczyk,Zarzycki Kurpiewski - śmiecu warte panowie opamiętajcie się ! Ambicje ambicjami ale przydało by się trochę zdrowego rozsądku!
Gość napisał(a):znowu wybierzcie nauczciela i skonczy sie tak to jak z Kotowksim. Bedzie tylko sie interesowal naszymi osiagnieciami w sporcie i czym wiecej procz tego chyba nie na tym to ma polegac

Gość

23-10-2008, 18:09
#13
znowu wybierzcie nauczciela i skonczy sie tak to jak z Kotowksim. Bedzie tylko sie interesowal naszymi osiagnieciami w sporcie i czym wiecej procz tego chyba nie na tym to ma polegac
Gość napisał(a):" Futrzaka" za ogon i wywalić z ratusza. Brudna polityka nie pociąga porządnych ludzi do kandydowania dlatego same miernoty widnieją na liście.

Gość

24-10-2008, 09:59
#14
" Futrzaka" za ogon i wywalić z ratusza. Brudna polityka nie pociąga porządnych ludzi do kandydowania dlatego same miernoty widnieją na liście.
Gość napisał(a):CZŻBY OSTROŁĘKA NIE MIAŁA PRAWDZIYWYCH MENADZERÓW ZNAJĄCYCH SIE NA ZARZĄDZANIU, TE POLIŁEPKI PRZYNIOSĄ TYLKO WSYD MIESZKAŃCĄ.

Gość

24-10-2008, 21:10
#15
CZŻBY OSTROŁĘKA NIE MIAŁA PRAWDZIYWYCH MENADZERÓW ZNAJĄCYCH SIE NA ZARZĄDZANIU, TE POLIŁEPKI PRZYNIOSĄ TYLKO WSYD MIESZKAŃCĄ.
Gość napisał(a):A Darek Bralski.

Gość

26-10-2008, 22:44
#16
A Darek Bralski.
Gość napisał(a):żaden!!!!!!!!!!

Gość

28-10-2008, 08:29
#17
żaden!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):zarzyk z kowalem ślą do znajomych błagania o sms  , hi hi

Gość

28-10-2008, 15:27
#18
zarzyk z kowalem ślą do znajomych błagania o sms  , hi hi
Gość napisał(a):Te sondaże jedna wielka lipa {mruga} Tych mord to My mamy dość oglądać{smutny} niech się wezmą do .........lopaty{ok}{ok}

Gość

30-10-2008, 22:57
#19
Te sondaże jedna wielka lipa {mruga} Tych mord to My mamy dość oglądać{smutny} niech się wezmą do .........lopaty{ok}{ok}
Gość napisał(a):Zarzycki wysyla blagalne esemesy, zeby na niego oddac glos...{diabelek}

Gość

09-11-2008, 22:45
#20
Zarzycki wysyla blagalne esemesy, zeby na niego oddac glos...{diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów