Ziobro sprawiedliwości

Założony przez mjetek
strony: 1
mjetek napisał(a):{usmiech}cytat pozwólcie drodzy:"Prokuratura Okręgowa w Warszawie chce postawić zarzut łapówkarstwa sędzi Sądu Okręgowego w Ostrołęce Barbarze S.Sprawa ma związek z opisywaną już wcześnniej na naszych łamach aferą korupcyjną w Sądzie Okręgowym Prokurator zażądał od sądu dyscyplinarnego, by uchylił sędzi S. przywilej osobistej nietykalności. Do czasu oficjalnego postawienia zarzutów sędzia może nadal orzekać w sprawach, które prowadzi sąd okręgowy. Prezes SO ma kłopot, bo oficjalnie sąd nie został powiadomiony o wniosku o uchylenie immunitetu sędzi S. Nie ma w związku z tym żadnej podstawy, by sędzię tę odsunąć od rozpatrywania spraw."Ale przecież przełożeni mogą poprosić panią sędzię by po prostu poszła na urlop do czasu wyjaśnienia sprawy" ? mówi Renata Mazur z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga."no to się zaczynabardzo chciałbym aby w sądach nie zasiadali ci, którzy sami dopuszczają się przestępstwwpisuje to do działu polityki dlatego, że myślę, że sprawa jest troche polityczna. Ziobro rusza do działania

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
14-04-2006, 21:46
#1
{usmiech}cytat pozwólcie drodzy:"Prokuratura Okręgowa w Warszawie chce postawić zarzut łapówkarstwa sędzi Sądu Okręgowego w Ostrołęce Barbarze S.Sprawa ma związek z opisywaną już wcześnniej na naszych łamach aferą korupcyjną w Sądzie Okręgowym Prokurator zażądał od sądu dyscyplinarnego, by uchylił sędzi S. przywilej osobistej nietykalności. Do czasu oficjalnego postawienia zarzutów sędzia może nadal orzekać w sprawach, które prowadzi sąd okręgowy. Prezes SO ma kłopot, bo oficjalnie sąd nie został powiadomiony o wniosku o uchylenie immunitetu sędzi S. Nie ma w związku z tym żadnej podstawy, by sędzię tę odsunąć od rozpatrywania spraw."Ale przecież przełożeni mogą poprosić panią sędzię by po prostu poszła na urlop do czasu wyjaśnienia sprawy" ? mówi Renata Mazur z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga."no to się zaczynabardzo chciałbym aby w sądach nie zasiadali ci, którzy sami dopuszczają się przestępstwwpisuje to do działu polityki dlatego, że myślę, że sprawa jest troche polityczna. Ziobro rusza do działania
Gość napisał(a):{gafa}zal mi cie bucu...c*** mu w zeberko{zakochany}

Gość

01-02-2010, 11:41
#2
{gafa}zal mi cie bucu...c*** mu w zeberko{zakochany}
fan napisał(a):  Sawicka głupia baba dała się wrobić isłusznie za to cierpi, ale Z Ziobro jest za cienki na A Leppera. Kaczyńscychcieli skompromitować Polskę i na oczach świata wyprowadzićWicepremiera Leppera w kajdankach z gmachu Ministerstwa na podstawie sfałszowanych zarzutów.  Z nieudanej prowokacji zrobili następna aferę: przeciekową. Miałem kilka dni wolnego i słuchałem Z Ziobry w przed Komisją Śledczą. Ziobro sam przyznał, że puścił farbę i powiedzial Kaczmarkowi o planowanymaresztowaniu Leppera. I tak sztuczna afera goni następną -iluzoryczną.A prawdziwych przestępców PIS i zm. Prezydent bronili i ja fan chcialbym o tym zaświadczyć. A jak ktoś z was chce wiedzieć kim jestem to jestem tu zalogowany, a jak podacie mail to podam adres abyście mogli mnie dopaść

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
24-04-2010, 20:45
#3
  Sawicka głupia baba dała się wrobić isłusznie za to cierpi, ale Z Ziobro jest za cienki na A Leppera. Kaczyńscychcieli skompromitować Polskę i na oczach świata wyprowadzićWicepremiera Leppera w kajdankach z gmachu Ministerstwa na podstawie sfałszowanych zarzutów.  Z nieudanej prowokacji zrobili następna aferę: przeciekową. Miałem kilka dni wolnego i słuchałem Z Ziobry w przed Komisją Śledczą. Ziobro sam przyznał, że puścił farbę i powiedzial Kaczmarkowi o planowanymaresztowaniu Leppera. I tak sztuczna afera goni następną -iluzoryczną.A prawdziwych przestępców PIS i zm. Prezydent bronili i ja fan chcialbym o tym zaświadczyć. A jak ktoś z was chce wiedzieć kim jestem to jestem tu zalogowany, a jak podacie mail to podam adres abyście mogli mnie dopaść
Gość napisał(a):{!}{!}[size=18][/size]{jezyk}[color=#0000ff][/color]to tak pedaly ****ne a ty orki japa niechce cie zawstydzac ale zeberka to ty niedostaniesz co najwyzej loda w jape a wiec ciiiich noo a ty downy ****ne marda w kubel i zamknoc ryje {zdziwko}    

Gość

11-05-2010, 13:00
#4
{!}{!}[size=18][/size]{jezyk}[color=#0000ff][/color]to tak pedaly ****ne a ty orki japa niechce cie zawstydzac ale zeberka to ty niedostaniesz co najwyzej loda w jape a wiec ciiiich noo a ty downy ****ne marda w kubel i zamknoc ryje {zdziwko}    
Gość napisał(a):Walcie sie na ryj melepeto!!! smierdzisz gównem cieciu !!! pedal !{!}{zly}

Gość

18-05-2010, 10:13
#5
Walcie sie na ryj melepeto!!! smierdzisz gównem cieciu !!! pedal !{!}{zly}
Gość napisał(a):peace {mruga}

Gość

18-05-2010, 11:58
#6
peace {mruga}
fan napisał(a):Unia Polityki Realnej zgłosiła inicjatywę ustawodawczą o zniesieniu finansowania partii politycznych z podatku ogółu Obywateli. Zbierane są podpisy

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
10-06-2010, 21:03
#7
Unia Polityki Realnej zgłosiła inicjatywę ustawodawczą o zniesieniu finansowania partii politycznych z podatku ogółu Obywateli. Zbierane są podpisy
Gość napisał(a):zamknąć wszystkich sędziów {diabelek}

Gość

10-06-2010, 22:01
#8
zamknąć wszystkich sędziów {diabelek}
Gość napisał(a):skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej

Gość

22-09-2010, 11:37
#9
skupuje kradzione radja numer telefonu 997 prosze dzwonic jak najszybciej
Gość napisał(a):[quote=Gość]peace {mruga} [/quote]a wez sie *****l bezmuzgie yeti !

Gość

09-12-2010, 15:40
#10
[quote=Gość]peace {mruga} [/quote]a wez sie *****l bezmuzgie yeti !
Gość napisał(a):chcesz nagrode? wysli sms o tresci CHWDP na numer 997, a nagroda przyjedzie radiowozem. PEDALÓWO ! TY DZIWKO STARA ! TY CHUJU MAMUTA !

Gość

09-12-2010, 15:42
#11
chcesz nagrode? wysli sms o tresci CHWDP na numer 997, a nagroda przyjedzie radiowozem. PEDALÓWO ! TY DZIWKO STARA ! TY CHUJU MAMUTA !

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów