Historia miasta i okolic na eOstroleka.pl

Założony przez Administrator
strony: 1
Administrator napisał(a):Co myślicie o pomyśle dodania jeszcze jednego działu w serwisie eOstroleka.pl - działu historycznego?Czy dobrze znacie historie naszego miasta i okolic?

Administrator

Wpisów: 42
09-03-2006, 19:17
#1
Co myślicie o pomyśle dodania jeszcze jednego działu w serwisie eOstroleka.pl - działu historycznego?Czy dobrze znacie historie naszego miasta i okolic?
sabsysia napisał(a):Jak dla mnie bomba. Myślę, że warto wiedzieć coś więcej o swoim mieście, o jego historii. Sam pomysł tych zdjęć Ostrołęki dawniej jest bardzo dobry{ok} {ok}{ok}

sabsysia

Wpisów: 19
Dołączył: 07.03.2006
10-03-2006, 08:44
#2
Jak dla mnie bomba. Myślę, że warto wiedzieć coś więcej o swoim mieście, o jego historii. Sam pomysł tych zdjęć Ostrołęki dawniej jest bardzo dobry{ok} {ok}{ok}
Administrator napisał(a):Będziemy szukać kogoś do współpracy. Wiem, że już dysponujemy krótkim, treściwym materiałem o kurpiowszczyźnie, które mógłby pojawić się w historii na eOstroleka.plale to jeszcze za mało,historia miasta- myślę, że to dobry pomysł nie tylko dla gości, ale także samych mieszkańców.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
10-03-2006, 08:54
#3
Będziemy szukać kogoś do współpracy. Wiem, że już dysponujemy krótkim, treściwym materiałem o kurpiowszczyźnie, które mógłby pojawić się w historii na eOstroleka.plale to jeszcze za mało,historia miasta- myślę, że to dobry pomysł nie tylko dla gości, ale także samych mieszkańców.PozdrawiamTomek TeOstroleka.pl
Gość napisał(a):Swietny pomysł. Swoja droga stare zdjecia - rewelacja. Powodzenia w rozbudowie strony!

Gość

12-03-2006, 13:29
#4
Swietny pomysł. Swoja droga stare zdjecia - rewelacja. Powodzenia w rozbudowie strony!
Gość napisał(a):pomysł bardzo dobry... jak na razie w serwisach o Ostrołęce ciężko znaleźć w przystępny sposób przygotowanej historii miasta...

Gość

14-03-2006, 14:15
#5
pomysł bardzo dobry... jak na razie w serwisach o Ostrołęce ciężko znaleźć w przystępny sposób przygotowanej historii miasta...
Raniuszek napisał(a):Mnie się tez wydaje ze historia naszego miasta to dobry temat. Jakoś nie czuję abym ze szkoly (podstawowej czy średniej) wyniosła dużo na ten temat. A to się czasem przydaje - bo przeciez nazywamy się Ostrołęczanami czy Kurpiami - a dużo na temat wlasnej odrebnosci, która z historii wynika nie do końca wiemy - mowię to z wlasnych doświadczen - bo sama się na tym czasem łapię... kiedy rozmawiam z ludzmi nie stąd.

Raniuszek

Wpisów: 2
Dołączył: 19.03.2006
19-03-2006, 13:29
#6
Mnie się tez wydaje ze historia naszego miasta to dobry temat. Jakoś nie czuję abym ze szkoly (podstawowej czy średniej) wyniosła dużo na ten temat. A to się czasem przydaje - bo przeciez nazywamy się Ostrołęczanami czy Kurpiami - a dużo na temat wlasnej odrebnosci, która z historii wynika nie do końca wiemy - mowię to z wlasnych doświadczen - bo sama się na tym czasem łapię... kiedy rozmawiam z ludzmi nie stąd.
mjetek napisał(a):no to mamy historię na stroncebardzo fajne i wciągający artykułydobrą lekcją historii naszego miasta są też zdjeciaczytałem o rozwoju ludności w Ostrołęce. to straszne, że czasami było tak mało mieszkańcówpozdro

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:04
#7
no to mamy historię na stroncebardzo fajne i wciągający artykułydobrą lekcją historii naszego miasta są też zdjeciaczytałem o rozwoju ludności w Ostrołęce. to straszne, że czasami było tak mało mieszkańcówpozdro

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów