Sushi w Ostrołęce

Założony przez freestyleONA
strony: 1 2 dalej
freestyleONA napisał(a):Czy w Ostrołęce są lokale, które podają Sushi?{co}

freestyleONA

Wpisów: 6
Dołączył: 07.06.2007
19-09-2008, 16:59
#1
Czy w Ostrołęce są lokale, które podają Sushi?{co}
Gość napisał(a):zapomnij słonko{diabelek}

Gość

19-09-2008, 21:16
#2
zapomnij słonko{diabelek}
Gość napisał(a):W Borowiku ale to nie w Ostrołece

Gość

20-09-2008, 00:28
#3
W Borowiku ale to nie w Ostrołece
Gość napisał(a):ale borowik jest bardzo nie daleko ostrołeki i podoja profesjonalnie zrobione sushi wiem b sam probowalem {usmiech}

Gość

14-11-2008, 18:04
#4
ale borowik jest bardzo nie daleko ostrołeki i podoja profesjonalnie zrobione sushi wiem b sam probowalem {usmiech}
Gość napisał(a):Borowik odradzam, bylam na sushi, ktore w smaku nie przypomina prawdziwego sushi, robione z najtanszych mrozonych skladnikow, ceny strasznie wywindowane ,kiedys tam bylo inaczej. Zaznaczam ,ze nie jest to konkurencja,bo tak beda tlumaczyc sie wlasciciele, tylko  niezadowolony klient.

Gość

15-11-2008, 17:46
#5
Borowik odradzam, bylam na sushi, ktore w smaku nie przypomina prawdziwego sushi, robione z najtanszych mrozonych skladnikow, ceny strasznie wywindowane ,kiedys tam bylo inaczej. Zaznaczam ,ze nie jest to konkurencja,bo tak beda tlumaczyc sie wlasciciele, tylko  niezadowolony klient.
Gość napisał(a):a moze tak w oce otworzyc bar sushi? utrzyma sie??

Gość

14-12-2008, 09:32
#6
a moze tak w oce otworzyc bar sushi? utrzyma sie??
Gość napisał(a):[quote=Gość]a moze tak w oce otworzyc bar sushi? utrzyma sie??[/quote]myślę, że tak:) - genialne jedzonko, trzeba tylko się na nim poznać... Ważne by nie było ono zdegradowane, wręcz przeciwnie.. tradycyjnie podane z pałeczkami

Gość

14-12-2008, 11:36
#7
[quote=Gość]a moze tak w oce otworzyc bar sushi? utrzyma sie??[/quote]myślę, że tak:) - genialne jedzonko, trzeba tylko się na nim poznać... Ważne by nie było ono zdegradowane, wręcz przeciwnie.. tradycyjnie podane z pałeczkami
Gość napisał(a):sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka

Gość

14-12-2008, 16:04
#8
sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka
Gość napisał(a):w lokalu powinno byc na pisane  w menu jakie sushi jest podawane,a nikt sie nie powinien pytac, a po za tym jezeli chodzi o smak to chyba w borowiku jest podawany trzeci ,trudno okreslony rodzaj sushi hhhe ostroleckie....

Gość

14-12-2008, 17:47
#9
w lokalu powinno byc na pisane  w menu jakie sushi jest podawane,a nikt sie nie powinien pytac, a po za tym jezeli chodzi o smak to chyba w borowiku jest podawany trzeci ,trudno okreslony rodzaj sushi hhhe ostroleckie....
Gość napisał(a):I jak z tym sushi? Ktoś otwiera lokalik?

Gość

25-01-2009, 12:25
#10
I jak z tym sushi? Ktoś otwiera lokalik?
Gość napisał(a):jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,

Gość

11-03-2010, 21:02
#11
jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,
Gość napisał(a):jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,

Gość

11-03-2010, 21:03
#12
jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,
Gość napisał(a):jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,

Gość

11-03-2010, 21:03
#13
jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,
Gość napisał(a):jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,

Gość

11-03-2010, 21:04
#14
jezeli ktos ma ochote na prawdziwe sushi, najlepszej jakosci ,to prosze dajcie znac ,bedziecie zachwyceni,borowik to nie jest sushi ,  695-66-55-56  pozdr leszek robie je od 14 lat ,
Gość napisał(a):nowy lokal w Oce - off cafe ponoć serwuje sushi...co myślicie?pytanie dosyć retoryczne, dla mnie to woła o pomstę do nieba i na miejscu właścicieli zdjęłabym ten punkt menu dla własnego czystego sumienia i szacunku ...

Gość

11-03-2010, 21:16
#15
nowy lokal w Oce - off cafe ponoć serwuje sushi...co myślicie?pytanie dosyć retoryczne, dla mnie to woła o pomstę do nieba i na miejscu właścicieli zdjęłabym ten punkt menu dla własnego czystego sumienia i szacunku ...
Gość napisał(a):[quote=Gość]sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka[/quote]

Gość

19-03-2010, 10:39
#16
[quote=Gość]sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka[/quote]

Gość

19-03-2010, 10:39
#17
[quote=Gość]sa dwa rodzaje sushi kalifornijskie i japonskie trzeba zapytac jakie podaja w danym lokalu wtedy nie bedzie zaskoczenia za w innym barze smakowało inaczejsushi jest robione tylko z mrozonych składników w Polsce nie ma swiezych owocow morza taka jest prawda nawet te opisane jako swieze przyjechały do kraju zamrozone np  swieze malze kupuje sie tylko w srody tego dnia jest dostawa dla calej Polski i sa wmiare swieze poza sroda radze ich nie kupywac jezeli juz chcemy kupic to kupujemy w srode i tego dnia przyrządzamy nie mrozimy dwa razy mrozone lub długo rozmrozone sa trujace ale tego juz wam nikt nie powie smacznego i powodzonka[/quote]
Gość napisał(a):jadłam sushi w Off cafe i było dobre

Gość

19-03-2010, 13:03
#18
jadłam sushi w Off cafe i było dobre
Gość napisał(a):w off cafe jadłem....w dobrej cenie i dobre

Gość

19-03-2010, 13:46
#19
w off cafe jadłem....w dobrej cenie i dobre
Gość napisał(a):robiłam w Japońskiej knajpie sushi 3 miechy  i musze przyznać że w off cafe dają dadę.{ok}

Gość

19-03-2010, 13:54
#20
robiłam w Japońskiej knajpie sushi 3 miechy  i musze przyznać że w off cafe dają dadę.{ok}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów