Okulista

Założony przez marta50
strony: 1
marta50 napisał(a):Czy w Ostrołęce jest okulista, który wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne?

marta50

Wpisów: 1
Dołączył: 19.09.2008
19-09-2008, 15:35
#1
Czy w Ostrołęce jest okulista, który wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne?
Gość napisał(a):w Ostrołęce nie ma dobrych okulistów i nikt nie wykonuje tu żadnych zabiegów.Ja miałam zbieg w Przasnyszu i jetem bardzo zadowolona.W Ostrołęce nie ma oddziału okulistycznego, no i dobrze.Ostołęccy okuliści powinni lecieć w kosmos, nie znają się zupełnie na chorobach oczu.polecam dr Bochniak.

Gość

19-09-2008, 19:47
#2
w Ostrołęce nie ma dobrych okulistów i nikt nie wykonuje tu żadnych zabiegów.Ja miałam zbieg w Przasnyszu i jetem bardzo zadowolona.W Ostrołęce nie ma oddziału okulistycznego, no i dobrze.Ostołęccy okuliści powinni lecieć w kosmos, nie znają się zupełnie na chorobach oczu.polecam dr Bochniak.
Gość napisał(a):Zgadzam się z powyższą wypowiedzią..specjalistów okulistów w Ostrołęce nie ma, najlepiej udać się do Przasnysza gdzie jest oddział okulistyczny.

Gość

20-09-2008, 14:17
#3
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią..specjalistów okulistów w Ostrołęce nie ma, najlepiej udać się do Przasnysza gdzie jest oddział okulistyczny.
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Gość

09-05-2009, 17:14
#4
A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.
Gość napisał(a):Przyjmuje w vision express

Gość

03-07-2009, 00:04
#5
Przyjmuje w vision express
Gość napisał(a):Przyjmuje w vision express

Gość

03-07-2009, 00:04
#6
Przyjmuje w vision express
Gość napisał(a):A ja bardzo polecam doktora Lewalskiego ze Szczytna.Bardzo konkretny, udziela dobrej i fachowej pomocy i z tego co wiem to robi również drobne zabiegi okulistyczne.

Gość

03-07-2009, 08:44
#7
A ja bardzo polecam doktora Lewalskiego ze Szczytna.Bardzo konkretny, udziela dobrej i fachowej pomocy i z tego co wiem to robi również drobne zabiegi okulistyczne.
Gość napisał(a):faktycznie ostrołęccy okuliści są do d... miałam z nimi do czynienia, polecić mogę jedynie dr Zielińską, wiem że przyjmowała na kasę w nowym szpitalu jeden dzień w tyg. ale teraz nie wiem jak jest, trzeba by zadzwonić, a prywatnie wiem że przyjmowała u optyka w handlowcu, to chyba tu za lodziarnią ( nie pomylić z pseudo doktor jarząbek {zly} )a jeśli chodzi o zabiegi to ja bardzo chwaliłam sobie lekarzy z Ciechanowa np dr lewczuk i dr sobolewską ale nie wiem czy nadal pracują na oddziale, zaćmę to tam usuwali hurtem i było ok

Gość

09-07-2009, 18:49
#8
faktycznie ostrołęccy okuliści są do d... miałam z nimi do czynienia, polecić mogę jedynie dr Zielińską, wiem że przyjmowała na kasę w nowym szpitalu jeden dzień w tyg. ale teraz nie wiem jak jest, trzeba by zadzwonić, a prywatnie wiem że przyjmowała u optyka w handlowcu, to chyba tu za lodziarnią ( nie pomylić z pseudo doktor jarząbek {zly} )a jeśli chodzi o zabiegi to ja bardzo chwaliłam sobie lekarzy z Ciechanowa np dr lewczuk i dr sobolewską ale nie wiem czy nadal pracują na oddziale, zaćmę to tam usuwali hurtem i było ok
Gość napisał(a):Nie polecam dokrora Gumkowskiego! Przyszlam do niego na konsultacje odnosnie tego czy moge rodzic naturalnie, nie zrobil mi zadnych badan i wypisal ze moge. Bylam pozniej u drugiego okulisty w bialym stoku zrobil mi dokladne badania i powiedzual ze odradza porod naturalny ze wzgledu na mozliwosc odklejenia sie siatkowki....

Gość

13-07-2009, 13:14
#9
Nie polecam dokrora Gumkowskiego! Przyszlam do niego na konsultacje odnosnie tego czy moge rodzic naturalnie, nie zrobil mi zadnych badan i wypisal ze moge. Bylam pozniej u drugiego okulisty w bialym stoku zrobil mi dokladne badania i powiedzual ze odradza porod naturalny ze wzgledu na mozliwosc odklejenia sie siatkowki....
Kudzma55 napisał(a):Czy ten okulista w Ostrołęce nadal przyjmuję ?Wyszperałem ten temat a jest mi ta wiadomość potrzebna.

Kudzma55

Wpisów: 1
Dołączył: 02.09.2013
02-09-2013, 08:36
#10
Czy ten okulista w Ostrołęce nadal przyjmuję ?Wyszperałem ten temat a jest mi ta wiadomość potrzebna.
Gość napisał(a):[quote=marta50]Czy w Ostrołęce jest okulista, który wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne?[/quote]Dobry okulista przyjmuje w nowym szpitalu- Bochniak.

Gość

05-01-2014, 23:05
#11
[quote=marta50]Czy w Ostrołęce jest okulista, który wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne?[/quote]Dobry okulista przyjmuje w nowym szpitalu- Bochniak.
Gość napisał(a):Dr Bielak nie pracuje już w Vision ex. Teraz ma gabinet gdzieś na Kilińskiego.Www.okulista-ostroleka.pl

Gość

17-03-2014, 00:14
#12
Dr Bielak nie pracuje już w Vision ex. Teraz ma gabinet gdzieś na Kilińskiego.Www.okulista-ostroleka.pl
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dr Bielak nie pracuje już w Vision ex. Teraz ma gabinet gdzieś na Kilińskiego.Www.okulista-ostroleka.pl [/quote]

Gość

17-03-2014, 18:39
#13
[quote=Gość]Dr Bielak nie pracuje już w Vision ex. Teraz ma gabinet gdzieś na Kilińskiego.Www.okulista-ostroleka.pl [/quote]
Gość napisał(a):Ja z kolei jestem zadowolona z usług dr Gumkowskiego. Byłam u niego z 3 miesięczną córeczką (ropiało jej oczko, miała przytkany kanalik). Doktor przepisał małej kropelki i naprawdę przeszło jak ręką odjął, a naprawdę walczyłam z tym ropiejącym oczkiem na różne sposoby. Bałam się że jak pójdę do okulisty to wyśle mnie na przetkanie tego kanalika a tego bardzo chciałam uniknąć. Doktor mnie uspokoił i powiedział, że on też jest przeciwnikiem przetykania kanalików i ,że dziecku ten kanalik do roku czasu ma prawo zatykać się odtykać samoistnie. Polecam doktora i pozdrawiam

Gość

17-08-2014, 14:03
#14
Ja z kolei jestem zadowolona z usług dr Gumkowskiego. Byłam u niego z 3 miesięczną córeczką (ropiało jej oczko, miała przytkany kanalik). Doktor przepisał małej kropelki i naprawdę przeszło jak ręką odjął, a naprawdę walczyłam z tym ropiejącym oczkiem na różne sposoby. Bałam się że jak pójdę do okulisty to wyśle mnie na przetkanie tego kanalika a tego bardzo chciałam uniknąć. Doktor mnie uspokoił i powiedział, że on też jest przeciwnikiem przetykania kanalików i ,że dziecku ten kanalik do roku czasu ma prawo zatykać się odtykać samoistnie. Polecam doktora i pozdrawiam
Gość napisał(a):Gumkowski to moze koty leczyc a nie ludzi, porażka. A dr. Bielak równiez polecam. Pytałam o nia w Vision i zmartwiłam sie ze nie przyjmuje już. Ale własnie zapisałam sie do niej na wizytę na Kilińskiego {usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

21-08-2014, 14:42
#15
Gumkowski to moze koty leczyc a nie ludzi, porażka. A dr. Bielak równiez polecam. Pytałam o nia w Vision i zmartwiłam sie ze nie przyjmuje już. Ale własnie zapisałam sie do niej na wizytę na Kilińskiego {usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Czy doktor przyjmuje prywatnie np w niedziele ? i czy można się z nim jakoś skontaktować ?

Gość

24-01-2016, 12:07
#16
Czy doktor przyjmuje prywatnie np w niedziele ? i czy można się z nim jakoś skontaktować ?
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Dr. Bielak. Przyjmuje w Ostrołęce na ulicy Geodetów 25.

Gość

04-11-2019, 21:58
#17
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Dr. Bielak. Przyjmuje w Ostrołęce na ulicy Geodetów 25.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Na ul kilinskiego

Gość

06-11-2019, 14:42
#18
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Na ul kilinskiego

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Na ul kilinskiego???????? raczej na ul. Geodetów w przychodni dermatologicznej z dr Nol

Gość

06-11-2019, 15:37
#19
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja słyszałam o jakiejś dobrej okulistce pracującej w Wołominie i przyjmującej gdzieś w Ostrołece. Operowała zacme matce mojej znajomej. Podobno super babka. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje w Ostrołece.

Na ul kilinskiego???????? raczej na ul. Geodetów w przychodni dermatologicznej z dr Nol


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów