Kurs stylizacji paznokci w Ostrołęce.

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Brawo Pani Marto{usmiech}

Gość

11-04-2009, 10:11
#1
Brawo Pani Marto{usmiech}
Gość napisał(a):Witam ponownie.Co za dziwny zbieg okoliczności że do momentu ukazania się komentarza, kiedy ktoś wyraża swoje oburzenie tonem wypowiedzi zwolenników/pracowników owej firmy nikt nie traktuje tych komentarzy jako niestosowanych, natomiast w momencie jego ukazania jej właścicielka reaguje natychmiastowo od razu odżegnując wszystkie złośliwe komentarze, obelgi typu ograniczeni, bez rozumu, bez ambicji itp.) w stronę rzekomej chorej konkurencji. Co za straszny zbieg okoliczności???  Dziwne.Ja pokusiłabym się o stwierdzenie że owa Pani żyje tym forum, przegląda je nawet do późnych godzin nocnych, a wszystkie komentarze są jej doskonale znane może nawet redagowane!!! A co jest najgorsze to próba zastraszania opinii publicznej piszący w niewygodny sposób dla owej firmy a to już wykracza poza granice przyzwoitości. Radziłabym przyjąć inną taktykę pozyskiwania klientów bo ta się chyba nie sprawdzi.Serdecznie pozdrawiam wszystkich czytających to forum oraz życzę Spokojnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Gość

11-04-2009, 17:34
#2
Witam ponownie.Co za dziwny zbieg okoliczności że do momentu ukazania się komentarza, kiedy ktoś wyraża swoje oburzenie tonem wypowiedzi zwolenników/pracowników owej firmy nikt nie traktuje tych komentarzy jako niestosowanych, natomiast w momencie jego ukazania jej właścicielka reaguje natychmiastowo od razu odżegnując wszystkie złośliwe komentarze, obelgi typu ograniczeni, bez rozumu, bez ambicji itp.) w stronę rzekomej chorej konkurencji. Co za straszny zbieg okoliczności???  Dziwne.Ja pokusiłabym się o stwierdzenie że owa Pani żyje tym forum, przegląda je nawet do późnych godzin nocnych, a wszystkie komentarze są jej doskonale znane może nawet redagowane!!! A co jest najgorsze to próba zastraszania opinii publicznej piszący w niewygodny sposób dla owej firmy a to już wykracza poza granice przyzwoitości. Radziłabym przyjąć inną taktykę pozyskiwania klientów bo ta się chyba nie sprawdzi.Serdecznie pozdrawiam wszystkich czytających to forum oraz życzę Spokojnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych.
frenchart napisał(a):Witam ponownie.Miałam nadzieję, że wyjaśniając większość wątpliwości w poprzednim wpisie zakończę w końcu te ciągłe szczucie mnie i tego czym się zajmuję.  Jak widać przychylnych mi osób nie brakuje. Dodam tylko ponownie, że szkoda iż takie osoby nie mają na tyle odwagi aby podpisać się pod swoimi słowami. Łatwo kogoś krytykować będąc anonimowym. Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować na mój temat to zapraszam do jawnej rozmowy. W poprzednim wpisie wyraźnie zaznaczyłam iż odcinam się od wypowiedzi moich poprzedniczek zarówno tych pozytywnych o mnie jak i negatywnych dotyczących "chorej konkurencji" oraz dodaję iż żaden z powyższych wpisów nie jest autorstwem żadnej z pracujących w naszej firmie osób. Poziom mojej mojej inteligencji i kultury jest na tyle wysoki, że nie muszę uciekać się do takich chwytów a jak już wcześniej wspomniałam stać mnie na płatną reklamę w lokalnych mediach co zresztą z powodzeniem robię i nie popieram sztucznej autoreklamy na forach. Może zasmucę co niektóre osoby ale na brak klientów nie narzekam i w odróżnieniu od co niektórych znam granice przyzwoitości.Przypatruję się temu co dzieje się na różnych forach i jakiej treści zamieszczane są tam komentarze, i chyba nie ma w tym nic dziwnego, a swój komentarz postanowiłam w końcu zamieścić gdyż ilość i jakość kłamstw oraz pomówień jakie są kierowane pod adresem mojej osoby oraz firmy przeszedł już wszelkie możliwe granice przyzwoitości.  Jakikolwiek by się nie pojawił temat dotyczący stylizacji paznokci, makijaży czy też zagadnień kosmetycznych bardzo szybko przemienia się w falę krytyki i oszczerstw właśnie pod moim adresem. Nie zamierzam komukolwiek i w jakikolwiek sposób się odgrażać czy też zastraszać jak to ujęła moja anonimowa poprzedniczka , informuję jedynie iż pewne granice przyzwoitości zostały już chyba przekroczone i nie zamierzam bezczynnie przyglądać się jak po raz kolejny "życzliwi" mi ludzie piszą kolejne brednie i kłamstwa na mój temat. Są w naszym państwie instytucje które zajmują się tego typu sprawami i jeśli zajdzie taka konieczność zamierzam skorzystać z możliwości dobiegania się swoich praw. Jeżeli którakolwiek z tych osób posiada jakiekolwiek argumenty potwierdzające ich słowa a dotyczące bezpośrednio mnie lub mojej działalności   to przede wszystkim zapraszam do ujawnienia się i podjęcia jawnej dyskusji. Łatwo rzucać pomówieniami będąc anonimowym ale widocznie żadna z tych osób nie ma na tyle odwagi i argumentów aby się pod swoimi słowami podpisać. Zastanawiający jest tylko fakt jak często z pozoru niewinny temat przeradza się w antyreklamę mnie i mojej firmy i chyba nie trzeba być specjalnie inteligentnym aby wydedukować kto i co tak naprawdę jest celem podobnych do tego tematów i wpisów.Owszem mamy demokrację i każdy ma prawo się wypowiedzieć na dowolny temat jednak niestety niektóre osoby przekraczają pewne granice a ich wypowiedzi w znacznym stopniu mijają się z prawdą stając się w pewnym momencie zwyczajnymi pomówieniami niestety przy okazji działając na moją niekorzyść. Ale może o to właśnie moim poprzedniczkom chodzi. Antyreklama jednej firmy jest automatycznie reklamą innej i najwyraźniej tym innym zależy na oczernianiu akurat mojej, zupełnie nie wiem czemu ponieważ zawsze uważałam iż konkurencja jest jak najbardziej wskazana pod warunkiem, że zdrowa. Ale do tego trzeba jeszcze dojrzeć i przede wszystkim mieć wrodzony szacunek i kulturę osobistą czego niektórym najzwyczajniej brakuje. Być może kieruje nimi strach ,zazdrość i zawiść ale nie mi to oceniać ale tą drogą donikąd nie zabrniecie.  Zacznijcie moje drogie bardziej skupiać się na swoim życiu prywatnym, pracy, firmie i własnej reklamie a to co robią inni zostawcie do weryfikacji klientom. Jeśli będziecie na tyle dobre w tym co robicie to myślę, że z powodzeniem dacie sobie radę na naszym lokalnym rynku bez takich tanich chwytów a klienci sami będą do was pukać. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam wszystkich również tych najbardziej 'życzliwych" ponownie życząc wam spokojnych świąt, więcej szacunku i kultury w stosunku do siebie i przede wszystkim do drugiego człowieka. Marta SzczubełekFRENCH ART

frenchart

Wpisów: 2
Dołączył: 09.04.2009
11-04-2009, 19:57
#3
Witam ponownie.Miałam nadzieję, że wyjaśniając większość wątpliwości w poprzednim wpisie zakończę w końcu te ciągłe szczucie mnie i tego czym się zajmuję.  Jak widać przychylnych mi osób nie brakuje. Dodam tylko ponownie, że szkoda iż takie osoby nie mają na tyle odwagi aby podpisać się pod swoimi słowami. Łatwo kogoś krytykować będąc anonimowym. Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować na mój temat to zapraszam do jawnej rozmowy. W poprzednim wpisie wyraźnie zaznaczyłam iż odcinam się od wypowiedzi moich poprzedniczek zarówno tych pozytywnych o mnie jak i negatywnych dotyczących "chorej konkurencji" oraz dodaję iż żaden z powyższych wpisów nie jest autorstwem żadnej z pracujących w naszej firmie osób. Poziom mojej mojej inteligencji i kultury jest na tyle wysoki, że nie muszę uciekać się do takich chwytów a jak już wcześniej wspomniałam stać mnie na płatną reklamę w lokalnych mediach co zresztą z powodzeniem robię i nie popieram sztucznej autoreklamy na forach. Może zasmucę co niektóre osoby ale na brak klientów nie narzekam i w odróżnieniu od co niektórych znam granice przyzwoitości.Przypatruję się temu co dzieje się na różnych forach i jakiej treści zamieszczane są tam komentarze, i chyba nie ma w tym nic dziwnego, a swój komentarz postanowiłam w końcu zamieścić gdyż ilość i jakość kłamstw oraz pomówień jakie są kierowane pod adresem mojej osoby oraz firmy przeszedł już wszelkie możliwe granice przyzwoitości.  Jakikolwiek by się nie pojawił temat dotyczący stylizacji paznokci, makijaży czy też zagadnień kosmetycznych bardzo szybko przemienia się w falę krytyki i oszczerstw właśnie pod moim adresem. Nie zamierzam komukolwiek i w jakikolwiek sposób się odgrażać czy też zastraszać jak to ujęła moja anonimowa poprzedniczka , informuję jedynie iż pewne granice przyzwoitości zostały już chyba przekroczone i nie zamierzam bezczynnie przyglądać się jak po raz kolejny "życzliwi" mi ludzie piszą kolejne brednie i kłamstwa na mój temat. Są w naszym państwie instytucje które zajmują się tego typu sprawami i jeśli zajdzie taka konieczność zamierzam skorzystać z możliwości dobiegania się swoich praw. Jeżeli którakolwiek z tych osób posiada jakiekolwiek argumenty potwierdzające ich słowa a dotyczące bezpośrednio mnie lub mojej działalności   to przede wszystkim zapraszam do ujawnienia się i podjęcia jawnej dyskusji. Łatwo rzucać pomówieniami będąc anonimowym ale widocznie żadna z tych osób nie ma na tyle odwagi i argumentów aby się pod swoimi słowami podpisać. Zastanawiający jest tylko fakt jak często z pozoru niewinny temat przeradza się w antyreklamę mnie i mojej firmy i chyba nie trzeba być specjalnie inteligentnym aby wydedukować kto i co tak naprawdę jest celem podobnych do tego tematów i wpisów.Owszem mamy demokrację i każdy ma prawo się wypowiedzieć na dowolny temat jednak niestety niektóre osoby przekraczają pewne granice a ich wypowiedzi w znacznym stopniu mijają się z prawdą stając się w pewnym momencie zwyczajnymi pomówieniami niestety przy okazji działając na moją niekorzyść. Ale może o to właśnie moim poprzedniczkom chodzi. Antyreklama jednej firmy jest automatycznie reklamą innej i najwyraźniej tym innym zależy na oczernianiu akurat mojej, zupełnie nie wiem czemu ponieważ zawsze uważałam iż konkurencja jest jak najbardziej wskazana pod warunkiem, że zdrowa. Ale do tego trzeba jeszcze dojrzeć i przede wszystkim mieć wrodzony szacunek i kulturę osobistą czego niektórym najzwyczajniej brakuje. Być może kieruje nimi strach ,zazdrość i zawiść ale nie mi to oceniać ale tą drogą donikąd nie zabrniecie.  Zacznijcie moje drogie bardziej skupiać się na swoim życiu prywatnym, pracy, firmie i własnej reklamie a to co robią inni zostawcie do weryfikacji klientom. Jeśli będziecie na tyle dobre w tym co robicie to myślę, że z powodzeniem dacie sobie radę na naszym lokalnym rynku bez takich tanich chwytów a klienci sami będą do was pukać. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam wszystkich również tych najbardziej 'życzliwych" ponownie życząc wam spokojnych świąt, więcej szacunku i kultury w stosunku do siebie i przede wszystkim do drugiego człowieka. Marta SzczubełekFRENCH ART
Gość napisał(a):OK,w związku z tym że zrobiło się tu bardzo nieprzyjemnie i niesympatycznie może dajmy sobie na wstrzymanie z tym kto jak szkoli,bo każdy ma swoje zdanie i każdemu się co innego podoba więc do  porozumienia  na ten temat nie dojdziemy,kilka osób pisało  o bardzo dobrch firmach nie związanych z EF(przy czy zaznaczam że EF nie jest firmą posiadającą jedną markę w sprzedaży)Czy którać z was pracowała na akrylach Graffiti Nails?,mają chyba swojego dystrybutora w Łomży ceny są przystępne ale jestem ciekawa waszych opini,Ostrołęka to małe miasto i wiadomo że jesteśmy dla siebie konkurencją,ale może chociaż na tym forum będziemy mogły trochę podyskutować.

Gość

14-04-2009, 13:37
#4
OK,w związku z tym że zrobiło się tu bardzo nieprzyjemnie i niesympatycznie może dajmy sobie na wstrzymanie z tym kto jak szkoli,bo każdy ma swoje zdanie i każdemu się co innego podoba więc do  porozumienia  na ten temat nie dojdziemy,kilka osób pisało  o bardzo dobrch firmach nie związanych z EF(przy czy zaznaczam że EF nie jest firmą posiadającą jedną markę w sprzedaży)Czy którać z was pracowała na akrylach Graffiti Nails?,mają chyba swojego dystrybutora w Łomży ceny są przystępne ale jestem ciekawa waszych opini,Ostrołęka to małe miasto i wiadomo że jesteśmy dla siebie konkurencją,ale może chociaż na tym forum będziemy mogły trochę podyskutować.
Gość napisał(a):ależ tu jest złości na tym forum {diabelek}Kursy kursami ... ale jednak jak człowiek nie ma predyspozycji do wykonywania tego typu zawodu to i kursy za dużo nie pomogą.Na kursie nauczymy się podstaw tworzenia prawidłowej budowy paznokcia met zelową i akrylową reszta już tylko zależy od nas samych. Piękne zdobienia zależą od naszej wyobraźni, predyspozycji, zdolności itp. Po kursie (dodam nie robionym w O-ce :)) nauczyłam się prawidłowo tworzyć konstrukcję paznokcia, a potem metodą prób i błędów na koleżankach, rodzinie ćwiczyłam zachowanie różnych żeli i akryli dostępnych na naszym rynku, bywałam na pokazach różnych firm, na targach itp aż wybrałam produkty odpowiadające moim wymaganiom.  Dodam że internet to też super sprawa ,zwłaszcza jeśli ktoś umie j. ang gdyż na zagranicznych stronach jest masa informacji i filmików jak wykonywać piękne zdobienia, pewne techniki można podpatrzeć a później wdrożyć we własną pracę :)Starając się o pracę nie pokazywałam stosu papierów z ukończonych kursów czy z pokazowych targów tylko pokazywałam moją pracę i umiejętności i to w każdym zakładzie bylo bardzień cenione niż te wszystkie certyfikaty.Z mojego doświadczenia wnioskuję że klientki bardziej cenią to jak wymyślne robię pazurki niż to ile mam certyfikatów. Podsumowując: Na kursie poznałam techniki pracy a jako samouczek nauczylam sie robic piękne paznokcie. Pozdrawiam wszystkie Paznokciowe panie :)

Gość

05-06-2009, 10:07
#5
ależ tu jest złości na tym forum {diabelek}Kursy kursami ... ale jednak jak człowiek nie ma predyspozycji do wykonywania tego typu zawodu to i kursy za dużo nie pomogą.Na kursie nauczymy się podstaw tworzenia prawidłowej budowy paznokcia met zelową i akrylową reszta już tylko zależy od nas samych. Piękne zdobienia zależą od naszej wyobraźni, predyspozycji, zdolności itp. Po kursie (dodam nie robionym w O-ce :)) nauczyłam się prawidłowo tworzyć konstrukcję paznokcia, a potem metodą prób i błędów na koleżankach, rodzinie ćwiczyłam zachowanie różnych żeli i akryli dostępnych na naszym rynku, bywałam na pokazach różnych firm, na targach itp aż wybrałam produkty odpowiadające moim wymaganiom.  Dodam że internet to też super sprawa ,zwłaszcza jeśli ktoś umie j. ang gdyż na zagranicznych stronach jest masa informacji i filmików jak wykonywać piękne zdobienia, pewne techniki można podpatrzeć a później wdrożyć we własną pracę :)Starając się o pracę nie pokazywałam stosu papierów z ukończonych kursów czy z pokazowych targów tylko pokazywałam moją pracę i umiejętności i to w każdym zakładzie bylo bardzień cenione niż te wszystkie certyfikaty.Z mojego doświadczenia wnioskuję że klientki bardziej cenią to jak wymyślne robię pazurki niż to ile mam certyfikatów. Podsumowując: Na kursie poznałam techniki pracy a jako samouczek nauczylam sie robic piękne paznokcie. Pozdrawiam wszystkie Paznokciowe panie :)
Gość napisał(a):Witam :) Z tej strony Renata .M odbiegając od tematu chciałam wszystkie Panie zaprosić do nowo otwartego sklepu : REMIprofessional -artykuły do pielęgnacji stóp, dłoni i stylizacji paznokci ul Piłsudskiego 34B (za kebabem Gringo schodami w dół sie schodzi )godz otwarcia : Pon -Pt 09:17  Sob 10-14 Pozdrawiam Serdecznie wszystkich i Zapraszam {usmiech}

Gość

22-06-2010, 09:49
#6
Witam :) Z tej strony Renata .M odbiegając od tematu chciałam wszystkie Panie zaprosić do nowo otwartego sklepu : REMIprofessional -artykuły do pielęgnacji stóp, dłoni i stylizacji paznokci ul Piłsudskiego 34B (za kebabem Gringo schodami w dół sie schodzi )godz otwarcia : Pon -Pt 09:17  Sob 10-14 Pozdrawiam Serdecznie wszystkich i Zapraszam {usmiech}
Gość napisał(a):i87oi9999999999999999

Gość

22-06-2010, 20:56
#7
i87oi9999999999999999
Gość napisał(a):{diabelek}{chytry}

Gość

23-06-2010, 20:25
#8
{diabelek}{chytry}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam :) Z tej strony Renata .M odbiegając od tematu chciałam wszystkie Panie zaprosić do nowo otwartego sklepu : REMIprofessional -artykuły do pielęgnacji stóp, dłoni i stylizacji paznokci ul Piłsudskiego 34B (za kebabem Gringo schodami w dół sie schodzi )godz otwarcia : Pon -Pt 09:17  Sob 10-14 Pozdrawiam Serdecznie wszystkich i Zapraszam {usmiech} [/quote]Przykro mi pracuję do 18.00, a chętnie bym przyszła.:(

Gość

24-06-2010, 23:01
#9
[quote=Gość]Witam :) Z tej strony Renata .M odbiegając od tematu chciałam wszystkie Panie zaprosić do nowo otwartego sklepu : REMIprofessional -artykuły do pielęgnacji stóp, dłoni i stylizacji paznokci ul Piłsudskiego 34B (za kebabem Gringo schodami w dół sie schodzi )godz otwarcia : Pon -Pt 09:17  Sob 10-14 Pozdrawiam Serdecznie wszystkich i Zapraszam {usmiech} [/quote]Przykro mi pracuję do 18.00, a chętnie bym przyszła.:(
Gość napisał(a):Dobra przestańcie się kłócić, i może by ktoś napisał ile taki kurs kosztuje??Z góry dzieki za odp.

Gość

28-07-2011, 15:43
#10
Dobra przestańcie się kłócić, i może by ktoś napisał ile taki kurs kosztuje??Z góry dzieki za odp.
Gość napisał(a):O Ostrołęce się nie wypowiem, ale robiłam w Poznnaniu, w Centrum Szkoleniowym Corio i szczerze mówiąc polecam - można się tam u nich nauczyć tej stylizacji paznokci, miła atmosfera, świetni instruktorzy... jak dla mnie bomba.  

Gość

02-04-2016, 14:36
#11
O Ostrołęce się nie wypowiem, ale robiłam w Poznnaniu, w Centrum Szkoleniowym Corio i szczerze mówiąc polecam - można się tam u nich nauczyć tej stylizacji paznokci, miła atmosfera, świetni instruktorzy... jak dla mnie bomba.  
moscibroda napisał(a):Osobiście polecałbym sprawdził Poznań :) Znają się na rzeczy!

moscibroda

Wpisów: 4
Dołączył: 02.04.2016
06-04-2016, 08:16
#12
Osobiście polecałbym sprawdził Poznań :) Znają się na rzeczy!

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów