DERMATOLOG

Założony przez Karczoszka
strony: wstecz 1 2 3 4 5
Gość napisał(a):a która to przasnyska duża firma (której aż 100 pracowników ma dostęp do internetu) ma takie IP?

Gość

07-11-2013, 11:15
#1
a która to przasnyska duża firma (której aż 100 pracowników ma dostęp do internetu) ma takie IP?
Gość napisał(a):a dlaczego z przasnyskich, może z ostrołęckich?

Gość

14-11-2013, 11:00
#2
a dlaczego z przasnyskich, może z ostrołęckich?
Gość napisał(a):Nie może być firma ostrołęcka, gdyż IP jest z Przasnysza {diabelek}

Gość

14-11-2013, 13:16
#3
Nie może być firma ostrołęcka, gdyż IP jest z Przasnysza {diabelek}
Gość napisał(a):Wyszło szydło z woka! {gafa}Naprawdę jesteś specjalistą/tką od IP.Może te wszystkie poprzednie wpisy to od Ciebie, tylko pod zmienionym IP? Owszem, jestem z Przasnysza i dlatego będę wychwalać swoją panią doktor Stryjewską i już. WOLNO MI {usmiech}

Gość

21-11-2013, 15:50
#4
Wyszło szydło z woka! {gafa}Naprawdę jesteś specjalistą/tką od IP.Może te wszystkie poprzednie wpisy to od Ciebie, tylko pod zmienionym IP? Owszem, jestem z Przasnysza i dlatego będę wychwalać swoją panią doktor Stryjewską i już. WOLNO MI {usmiech}
Gość napisał(a):No widzisz, i po co te szopki i teksty w stylu"a dlaczego z przasnyskich, może z ostrołęckich?"Niemniej, nadal pozostaje aktualne pytanie, która to przasnyska duża firma udostępnia aż 100 swoim pracownikom internet w miejscu pracy?A może to też tylko taka ściema, jak to jest Pani Stryjewska??{diabelek}

Gość

21-11-2013, 16:41
#5
No widzisz, i po co te szopki i teksty w stylu"a dlaczego z przasnyskich, może z ostrołęckich?"Niemniej, nadal pozostaje aktualne pytanie, która to przasnyska duża firma udostępnia aż 100 swoim pracownikom internet w miejscu pracy?A może to też tylko taka ściema, jak to jest Pani Stryjewska??{diabelek}
Gość napisał(a):Widzę, że lubisz mieć ostatni głos, więc Ci go oddaję. To jest mój ostatni wpis. Nie lubię toczyć dyskusji z ludźmi, którzy obrabiają innych. Poza tym nie chcę zrobić krzywdy swojej pani doktor, a na to się zanosi. Jeśli chcesz wiedzieć, firm przasnyskich, które mają ponad stu użytkowników pod jednym serwerem jest wiele, choćby osiem szkół, czy urzędy.W przypadku dolegliwości dermatologicznych radzę, przyjedź do nas.A teraz ULŻYJ SOBIE....

Gość

22-11-2013, 13:18
#6
Widzę, że lubisz mieć ostatni głos, więc Ci go oddaję. To jest mój ostatni wpis. Nie lubię toczyć dyskusji z ludźmi, którzy obrabiają innych. Poza tym nie chcę zrobić krzywdy swojej pani doktor, a na to się zanosi. Jeśli chcesz wiedzieć, firm przasnyskich, które mają ponad stu użytkowników pod jednym serwerem jest wiele, choćby osiem szkół, czy urzędy.W przypadku dolegliwości dermatologicznych radzę, przyjedź do nas.A teraz ULŻYJ SOBIE....
Gość napisał(a):[quote=Gość]Poza tym nie chcę zrobić krzywdy swojej pani doktor[/quote]To już chyba trochę za późno, nie trzeba było codziennie, post pod postem (mimo że nikt nie pytał) jej za wszelką cenę zachwalać, a tak to każdy sam sobie wyciągnie wnioski:[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]22[/b], 14:00:57:[/i]W Przasnyszu dr Stryjewska 606834794 Jest super i jest też alergologiem[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]23[/b], 09:10:48:[/i]Polecam dr Stryjewską. Zawsze mi pomogła.[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]24[/b], 12:31:11:[/i]Polecam, polecam dr Stryjewską. Nie szafuje sterydami, jest o.k.

Gość

22-11-2013, 14:00
#7
[quote=Gość]Poza tym nie chcę zrobić krzywdy swojej pani doktor[/quote]To już chyba trochę za późno, nie trzeba było codziennie, post pod postem (mimo że nikt nie pytał) jej za wszelką cenę zachwalać, a tak to każdy sam sobie wyciągnie wnioski:[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]22[/b], 14:00:57:[/i]W Przasnyszu dr Stryjewska 606834794 Jest super i jest też alergologiem[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]23[/b], 09:10:48:[/i]Polecam dr Stryjewską. Zawsze mi pomogła.[i]95.48.208.194 Wysłany: 2013-10-[b]24[/b], 12:31:11:[/i]Polecam, polecam dr Stryjewską. Nie szafuje sterydami, jest o.k.
Gość napisał(a):ja polecam dr. Noll byłam z 10 letnia córka bardzo sympatyczna i wystarczyła jedna wizyta. wizyta 80 zl warto bylo.  

Gość

13-02-2014, 09:05
#8
ja polecam dr. Noll byłam z 10 letnia córka bardzo sympatyczna i wystarczyła jedna wizyta. wizyta 80 zl warto bylo.  
Gość napisał(a):Bo te Chełchowskie to wszystkie tylko na kasę lecą{nie}Następna nie kompetentna , niemiła{gafa} i żądna kasy{co}, przy tym podrywająca wszystkich facetów{dobani}, pracuje w banku na Kopernika. Żenada!!!!{zly}

Gość

07-05-2014, 11:04
#9
Bo te Chełchowskie to wszystkie tylko na kasę lecą{nie}Następna nie kompetentna , niemiła{gafa} i żądna kasy{co}, przy tym podrywająca wszystkich facetów{dobani}, pracuje w banku na Kopernika. Żenada!!!!{zly}
prawnik napisał(a):Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  

prawnik

Wpisów: 4
Dołączył: 24.06.2014
24-06-2014, 20:37
#10
Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  
Gość napisał(a):Ja z czystym sumieniem polecam dr Grotkowską (Ostrów ). Mam wrażenie, że ostrołęccy lekarze od jakiegoś czasu idą na ilośc a nie na jakość. Na trądzik Tetralysal lub Izotek, na atopię Elidel lub inny steryd, bo najłatwiej. Co tam skutki uboczne! Dr Noll-Kaczyńska przepisała zewnętrzne sterydy i leki antyhistaminowe doustne i na tym sie skończyło. Nie szukała przyczyny. Do P. Grotkowskiej trafiłam dzięki znajomej. Za pierwsza wizytę nie wzięła pieniędzy tylko zrobiła wywiad i zleciła badania, by poznać przyczynę. Po miesiącu bez sterydow ogromna poprawa. Przyjmuje także na NFZ.  

Gość

29-06-2014, 14:50
#11
Ja z czystym sumieniem polecam dr Grotkowską (Ostrów ). Mam wrażenie, że ostrołęccy lekarze od jakiegoś czasu idą na ilośc a nie na jakość. Na trądzik Tetralysal lub Izotek, na atopię Elidel lub inny steryd, bo najłatwiej. Co tam skutki uboczne! Dr Noll-Kaczyńska przepisała zewnętrzne sterydy i leki antyhistaminowe doustne i na tym sie skończyło. Nie szukała przyczyny. Do P. Grotkowskiej trafiłam dzięki znajomej. Za pierwsza wizytę nie wzięła pieniędzy tylko zrobiła wywiad i zleciła badania, by poznać przyczynę. Po miesiącu bez sterydow ogromna poprawa. Przyjmuje także na NFZ.  
Gość napisał(a):Nie polecam  Pani Stryjewskiej. Leczenie  trądziku jej kuracjami doprowadziło mnie do konieczności leczenia układu pokarmowego i silnej anemii...

Gość

09-12-2014, 21:46
#12
Nie polecam  Pani Stryjewskiej. Leczenie  trądziku jej kuracjami doprowadziło mnie do konieczności leczenia układu pokarmowego i silnej anemii...
Gość napisał(a):mam pytanie czy pani doktor Noll-Kaczyńska przyjmuje tylko na Kilińskiego,proszę o szybką odpowiedź bardzo ważne.

Gość

02-03-2015, 09:55
#13
mam pytanie czy pani doktor Noll-Kaczyńska przyjmuje tylko na Kilińskiego,proszę o szybką odpowiedź bardzo ważne.
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

12-04-2015, 18:14
#14
{mruga}
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

14-04-2015, 13:41
#15
{mruga}
Gość napisał(a):Tutaj możesz poczytać sobie opinie o wszystkich lekarzach z Ostrołęki http://spislekarzy.pl  

Gość

29-05-2015, 12:06
#16
Tutaj możesz poczytać sobie opinie o wszystkich lekarzach z Ostrołęki http://spislekarzy.pl  
Gość napisał(a):Pani Doktor bierze za wizyte 100 zł a nie 80 zł bardzo pozytywna i uśmiechnienta polecam byłem Raz ale chyba nie trafiona diagnoza bo nie pozbyłem się problemu :( przyjmuje przy Orange na Kilińskiego :)

Gość

02-10-2016, 08:49
#17
Pani Doktor bierze za wizyte 100 zł a nie 80 zł bardzo pozytywna i uśmiechnienta polecam byłem Raz ale chyba nie trafiona diagnoza bo nie pozbyłem się problemu :( przyjmuje przy Orange na Kilińskiego :)

strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów