Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Doktor Pyskło jest naprawdę bardzo ok!chodzę do niego z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona!moja szwagierka specjalni przyjeżdża w ciąży z innego powiatu i też sobie bardzo chwali!pozlecam{ok}{usmiech}

Gość

05-01-2011, 16:36
#1
Doktor Pyskło jest naprawdę bardzo ok!chodzę do niego z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona!moja szwagierka specjalni przyjeżdża w ciąży z innego powiatu i też sobie bardzo chwali!pozlecam{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Możesz się mądrzyć, ale jak nie masz większych problemów ginekologicznych to każdy konował z ostrołęki będzie dobry, a to masa chamów i dusigroszy... Ja miałam problem leczyłam się w białym i jestem w ciąży tylko i wyłącznie dzięki profesorowi i przeprowadzonej na wysokim poziomie laparoskopii... co ciekawe żaden lekarz w o-ce nie umiał przeczytać karty informacyjnej z kliniki w białym i nie wiedział co miałam za zabieg!!! Dla nich to kosmos a dla mnie szansa na życie moje i mojego dziecka... Jeśli chodzi o Walczaka, wybieram się do niego niedługo przed porodem, bo chcę urodzić w Wyszkowie i zostać potraktowana jak człowiek a nie jak przedmiot do pomiatania (byłam na oddziale przed kilka dni więc wypowiadam się z własnego doświadczenia), jednak na tą chwilę jest dla mnie za drogi... [/quote]skoro żaden lekarz nie umie przeczytać tej karty to może z zapisem coś nie tak, a nie z lekarzami...  co do zabiegu ok... tam jest klinika może mają lepszy sprzęt większe doświadczenie... ale nie rób z siebie cierpiętnicy i nie demonizuj wszystkich dookoła bo to jest żałosne i śmieszne jakoś wiele kobiet z problemami zachodzi w ciążę również w naszym mieście! i wiesz co moja droga ja jestem tego przykładem więc nie pisz mi tu o mądrzeniu się.

Gość

05-01-2011, 18:00
#2
[quote=Gość]Możesz się mądrzyć, ale jak nie masz większych problemów ginekologicznych to każdy konował z ostrołęki będzie dobry, a to masa chamów i dusigroszy... Ja miałam problem leczyłam się w białym i jestem w ciąży tylko i wyłącznie dzięki profesorowi i przeprowadzonej na wysokim poziomie laparoskopii... co ciekawe żaden lekarz w o-ce nie umiał przeczytać karty informacyjnej z kliniki w białym i nie wiedział co miałam za zabieg!!! Dla nich to kosmos a dla mnie szansa na życie moje i mojego dziecka... Jeśli chodzi o Walczaka, wybieram się do niego niedługo przed porodem, bo chcę urodzić w Wyszkowie i zostać potraktowana jak człowiek a nie jak przedmiot do pomiatania (byłam na oddziale przed kilka dni więc wypowiadam się z własnego doświadczenia), jednak na tą chwilę jest dla mnie za drogi... [/quote]skoro żaden lekarz nie umie przeczytać tej karty to może z zapisem coś nie tak, a nie z lekarzami...  co do zabiegu ok... tam jest klinika może mają lepszy sprzęt większe doświadczenie... ale nie rób z siebie cierpiętnicy i nie demonizuj wszystkich dookoła bo to jest żałosne i śmieszne jakoś wiele kobiet z problemami zachodzi w ciążę również w naszym mieście! i wiesz co moja droga ja jestem tego przykładem więc nie pisz mi tu o mądrzeniu się.
Gość napisał(a):Karta jest czytelna, szkoda że nie bierzesz pod uwagę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Każdy ma prawo wypowiadać się jak chcę i nie uważam, że moja wypowiedź jest śmieszna i żałosna gdyż nie demonizuję wszystkich dookoła poza tym w tej chwili chodzę z ciążą do ostrołęckiego lekarza... Mam swoje doświadczenie na ten temat i mam prawo o tym mówić głośno... A poza tym Gratulację!Nic nie wiem na temat prof. Jóźwika.

Gość

05-01-2011, 19:38
#3
Karta jest czytelna, szkoda że nie bierzesz pod uwagę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Każdy ma prawo wypowiadać się jak chcę i nie uważam, że moja wypowiedź jest śmieszna i żałosna gdyż nie demonizuję wszystkich dookoła poza tym w tej chwili chodzę z ciążą do ostrołęckiego lekarza... Mam swoje doświadczenie na ten temat i mam prawo o tym mówić głośno... A poza tym Gratulację!Nic nie wiem na temat prof. Jóźwika.
Gość napisał(a):[quote=Gość]A jesli jednak ostroleccy ginekolodzyi poród w szpitalu u nas  to kogo naprawde polecacie?Jankowski,Pyskło,Buciński a moze Piątek?czy moze ktos inny .prosze o odp [/quote]Absolutnie nie Jankowski i Buciński!!!Wszyscy inni.

Gość

05-01-2011, 23:58
#4
[quote=Gość]A jesli jednak ostroleccy ginekolodzyi poród w szpitalu u nas  to kogo naprawde polecacie?Jankowski,Pyskło,Buciński a moze Piątek?czy moze ktos inny .prosze o odp [/quote]Absolutnie nie Jankowski i Buciński!!!Wszyscy inni.
Gość napisał(a):Dlaczego właśnie według Ciebie nie oni?Mam pytanie czy z  dr. Pyskło  mozna siE dogadać zeby byl przy naszym porodzie?Słyszałam ,że Jankowski nie chce tłumacząc sie zbyt duża ilością  umówionych pacjentek no i co za tym idzie duża kasa za wizyty ,a przy poprodzie napewno mniejsza kasa.Ciekawa jestem jak jest z Pyskła?Mam jeszcze pyt.który z tych dr ma dyżury w szpiatalu?

Gość

06-01-2011, 08:44
#5
Dlaczego właśnie według Ciebie nie oni?Mam pytanie czy z  dr. Pyskło  mozna siE dogadać zeby byl przy naszym porodzie?Słyszałam ,że Jankowski nie chce tłumacząc sie zbyt duża ilością  umówionych pacjentek no i co za tym idzie duża kasa za wizyty ,a przy poprodzie napewno mniejsza kasa.Ciekawa jestem jak jest z Pyskła?Mam jeszcze pyt.który z tych dr ma dyżury w szpiatalu?
Gość napisał(a):Doktor Pyskło ma dyżur od 18-stej w czwartek do piątku...Myślę,że jakoś można się umówić.

Gość

06-01-2011, 09:03
#6
Doktor Pyskło ma dyżur od 18-stej w czwartek do piątku...Myślę,że jakoś można się umówić.
Gość napisał(a):interesuje mnie czy ma dyżury na oddziale ,na kogo spośrod ostroleckich lekarzy można liczyc ze bedą mieli dyżur w trakcie naszego porodu.

Gość

06-01-2011, 12:04
#7
interesuje mnie czy ma dyżury na oddziale ,na kogo spośrod ostroleckich lekarzy można liczyc ze bedą mieli dyżur w trakcie naszego porodu.
Gość napisał(a):Jankowski, Piątek i Buciński tłumaczą się zbyt ogromną ilością pacjentek i wg. nich niemożliwe jest przyjmowanie porodów wszystkich swoich pacjentek, nie wiem jak jest z innymi... Ale z tego co jeszcze wiem jak się da w łape to każdy będzie mógł...

Gość

06-01-2011, 12:42
#8
Jankowski, Piątek i Buciński tłumaczą się zbyt ogromną ilością pacjentek i wg. nich niemożliwe jest przyjmowanie porodów wszystkich swoich pacjentek, nie wiem jak jest z innymi... Ale z tego co jeszcze wiem jak się da w łape to każdy będzie mógł...
Gość napisał(a):a co powiecie o dr Seroczynskiej? Jest dobrym lekarzem?

Gość

06-01-2011, 14:30
#9
a co powiecie o dr Seroczynskiej? Jest dobrym lekarzem?
Gość napisał(a):polecam

Gość

06-01-2011, 16:17
#10
polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jankowski, Piątek i Buciński tłumaczą się zbyt ogromną ilością pacjentek i wg. nich niemożliwe jest przyjmowanie porodów wszystkich swoich pacjentek, nie wiem jak jest z innymi... Ale z tego co jeszcze wiem jak się da w łape to każdy będzie mógł... [/quote]A jak sobie to wyobrażasz? Lekarz ma całą poczekalnię ciężarnych, zostawia je i leci do rodzącej? Chciałybyście być wtedy w tej poczekalni? Dziewczyny trochę więcej wyobraźni i taktu, czy nie wymagacie za dużo? Ja rozumiem umówić się na cesarkę, kiedy wszystko jest zaplanowane, ale nie na poród naturalny, czasem nie da się zaplanować dokładnego terminu, poza tym lekarz może być poza Ostrołęką.  

Gość

06-01-2011, 23:14
#11
[quote=Gość]Jankowski, Piątek i Buciński tłumaczą się zbyt ogromną ilością pacjentek i wg. nich niemożliwe jest przyjmowanie porodów wszystkich swoich pacjentek, nie wiem jak jest z innymi... Ale z tego co jeszcze wiem jak się da w łape to każdy będzie mógł... [/quote]A jak sobie to wyobrażasz? Lekarz ma całą poczekalnię ciężarnych, zostawia je i leci do rodzącej? Chciałybyście być wtedy w tej poczekalni? Dziewczyny trochę więcej wyobraźni i taktu, czy nie wymagacie za dużo? Ja rozumiem umówić się na cesarkę, kiedy wszystko jest zaplanowane, ale nie na poród naturalny, czasem nie da się zaplanować dokładnego terminu, poza tym lekarz może być poza Ostrołęką.  
Gość napisał(a):ja jestem pacjentka dr. seroczynskiej i polecam!! doktor wszystko na spokojnie wytlumaczy i wyjasni... jest delikatna

Gość

06-01-2011, 23:44
#12
ja jestem pacjentka dr. seroczynskiej i polecam!! doktor wszystko na spokojnie wytlumaczy i wyjasni... jest delikatna
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja jestem pacjentka dr. seroczynskiej i polecam!! doktor wszystko na spokojnie wytlumaczy i wyjasni... jest delikatna [/quote]a gdzie ta pani przyjmuje ?? jakis nr tel ?

Gość

07-01-2011, 00:15
#13
[quote=Gość]ja jestem pacjentka dr. seroczynskiej i polecam!! doktor wszystko na spokojnie wytlumaczy i wyjasni... jest delikatna [/quote]a gdzie ta pani przyjmuje ?? jakis nr tel ?
Gość napisał(a):ona przyjmuje w feminie to jest numer do przychodni 7604411  

Gość

07-01-2011, 11:52
#14
ona przyjmuje w feminie to jest numer do przychodni 7604411  
Gość napisał(a):Wiele kobiet chce aby przy ich porodach byli lekarze prowadzący ich ciąże to ma związek z zaufaniem do danego lekarza, poza tym każda kobieta chce rodzić po ludzku i być traktowana po ludzku a o gin w oce legendy krążą, jedni mają do tego przykre doświadczenia bądź o nich słyszeli, to niestety nie ma dobrego wpływu na opinię... która do dobrych nie należy... Odnośnie lekarzy w Białymstoku czy Warszawie, pragnę zwrócić uwagę, że tam są specjaliści od leczenia niepłodności u nas w oce takich nie ma, świadczy to o tym również że specjaliści Ci z Białego czy Wa-wy operują większą wiedzą na temat anatomii i anomalii w anatomii oraz jak je leczyć niż lekarze w o-ce. Odnośnie porodu w o-ce mnie przeraża fakt, że tutaj stosują kleszcze przy porodach, moja kuzynka tak urodziła w ubiegłym roku w naszym szpitalu, to było straszne a dziecko miało później problemy... To nie jest plotka tylko fakt który mnie najbardziej zniechęcił do porodu tutaj... Kolejnym argumentem jest brak ZZOPozdrawiam

Gość

07-01-2011, 14:41
#15
Wiele kobiet chce aby przy ich porodach byli lekarze prowadzący ich ciąże to ma związek z zaufaniem do danego lekarza, poza tym każda kobieta chce rodzić po ludzku i być traktowana po ludzku a o gin w oce legendy krążą, jedni mają do tego przykre doświadczenia bądź o nich słyszeli, to niestety nie ma dobrego wpływu na opinię... która do dobrych nie należy... Odnośnie lekarzy w Białymstoku czy Warszawie, pragnę zwrócić uwagę, że tam są specjaliści od leczenia niepłodności u nas w oce takich nie ma, świadczy to o tym również że specjaliści Ci z Białego czy Wa-wy operują większą wiedzą na temat anatomii i anomalii w anatomii oraz jak je leczyć niż lekarze w o-ce. Odnośnie porodu w o-ce mnie przeraża fakt, że tutaj stosują kleszcze przy porodach, moja kuzynka tak urodziła w ubiegłym roku w naszym szpitalu, to było straszne a dziecko miało później problemy... To nie jest plotka tylko fakt który mnie najbardziej zniechęcił do porodu tutaj... Kolejnym argumentem jest brak ZZOPozdrawiam
Gość napisał(a):ja rodzilam za granica (nie za wschodnia {usmiech}) i tez mialam porod kleszczowy... faktycznie niezla rzeznia. ale jesli lekarz sie zna i wie co robi to tak samo dobra metoda co vacuum, zalezy z czym dany lekarz pewniej sie czuje... moje dziecko nie mialo po tym zadnych problemow, ja tez nie (pomijajac szok i cholerny bol)  

Gość

07-01-2011, 18:07
#16
ja rodzilam za granica (nie za wschodnia {usmiech}) i tez mialam porod kleszczowy... faktycznie niezla rzeznia. ale jesli lekarz sie zna i wie co robi to tak samo dobra metoda co vacuum, zalezy z czym dany lekarz pewniej sie czuje... moje dziecko nie mialo po tym zadnych problemow, ja tez nie (pomijajac szok i cholerny bol)  
Gość napisał(a):mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp

Gość

07-01-2011, 19:43
#17
mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp
Gość napisał(a):Rodziłam trzy razy. W każdej ciąży chodziłam prywatnie do lekarza, ale przy porodzie zależało mi aby była ze mną dobra położna, to ona będzie z Wami cały czas, to położne wiedzą czego rodząca potrzebuje, czuwają nad nią i nienarodzonym dzieckiem. Przy samym finale porodu lekarz stoi z boku. Potrzeby jest tylko do ewentualnego zszycia. Dajcie sobie spokój z lekarzami a zaufajcie położnym.  

Gość

07-01-2011, 20:56
#18
Rodziłam trzy razy. W każdej ciąży chodziłam prywatnie do lekarza, ale przy porodzie zależało mi aby była ze mną dobra położna, to ona będzie z Wami cały czas, to położne wiedzą czego rodząca potrzebuje, czuwają nad nią i nienarodzonym dzieckiem. Przy samym finale porodu lekarz stoi z boku. Potrzeby jest tylko do ewentualnego zszycia. Dajcie sobie spokój z lekarzami a zaufajcie położnym.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech}

Gość

07-01-2011, 21:02
#19
[quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech}
Gość napisał(a):Bardzo polecam doktora Walczaka. Ma klinikę w Wyszkowie i można tam rodzić na NFZ. Naprawdę normalny ludzki lekarz. W życiu nie położyłabym się do Ostrołęki.

Gość

07-01-2011, 21:22
#20
Bardzo polecam doktora Walczaka. Ma klinikę w Wyszkowie i można tam rodzić na NFZ. Naprawdę normalny ludzki lekarz. W życiu nie położyłabym się do Ostrołęki.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów