PSYCHOLOG w Ostrołęce

Założony przez marek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):dołączam się do pytania o te anoreksje

Gość

24-06-2016, 10:01
#1
dołączam się do pytania o te anoreksje
Gość napisał(a):Specjalistyczne przygotowanie i wieloletnie doświadczenie zawodowe posiada Alina Suchecka PSYCHOTERAPEUTA w nurcie terapii systemowej (rodzinnej). Kontakt: 509 268 097

Gość

24-06-2016, 18:20
#2
Specjalistyczne przygotowanie i wieloletnie doświadczenie zawodowe posiada Alina Suchecka PSYCHOTERAPEUTA w nurcie terapii systemowej (rodzinnej). Kontakt: 509 268 097
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

Gość

16-01-2017, 23:12
#3
Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

Gość

16-01-2017, 23:13
#4
Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}
Gość napisał(a):polecam Panią Bastek

Gość

22-05-2017, 14:40
#5
polecam Panią Bastek
Gość napisał(a):Wybieram się z dzieciem do tej Poradni Niepublicznej, kto tam jest neurologopedą?

Gość

24-05-2017, 17:12
#6
Wybieram się z dzieciem do tej Poradni Niepublicznej, kto tam jest neurologopedą?
Gość napisał(a):są dwie neurologopedki  

Gość

31-05-2017, 20:42
#7
są dwie neurologopedki  
Gość napisał(a):Od 1,5 roku przyjeżdżam z Ostrowi mazowieckiej ze swoim synkiem do Niepublicznej  Specjalistycznej Poradni PP na Wczesne Wspomaganie Rozwoju nieodpłatnie. Jestem bardzo zadowolona. Mój synek zrobił duże postępy. Pracuje tam z dużym doświadczeniem wykwalifikowana kadra.Naprawdę polecam.Mój synek ma zajęcia z neurologopedą, muzykoterapię ,zajęcia z pedagogiem, rehabilitację.

Gość

11-09-2017, 21:30
#8
Od 1,5 roku przyjeżdżam z Ostrowi mazowieckiej ze swoim synkiem do Niepublicznej  Specjalistycznej Poradni PP na Wczesne Wspomaganie Rozwoju nieodpłatnie. Jestem bardzo zadowolona. Mój synek zrobił duże postępy. Pracuje tam z dużym doświadczeniem wykwalifikowana kadra.Naprawdę polecam.Mój synek ma zajęcia z neurologopedą, muzykoterapię ,zajęcia z pedagogiem, rehabilitację.
Gość napisał(a):W Fundacji Promyk jest Niepubliczna PPP i jest od dwóch lat organizowane Wczesne Wspomaganie Rozwoju nieodpłatnie. Uczęszczam  tam od dwóch lat ze swoją córeczką. Zauważyła w gabinetach dużo ciekawych pomocy  do terapii, są  trzy sale do integracji sensorycznej. korzystam również Aktywnego Treningu Słuchowego. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Gość

11-09-2017, 21:41
#9
W Fundacji Promyk jest Niepubliczna PPP i jest od dwóch lat organizowane Wczesne Wspomaganie Rozwoju nieodpłatnie. Uczęszczam  tam od dwóch lat ze swoją córeczką. Zauważyła w gabinetach dużo ciekawych pomocy  do terapii, są  trzy sale do integracji sensorycznej. korzystam również Aktywnego Treningu Słuchowego. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Gość napisał(a):a co sądzicie o psychiatrze co przyjmuje na wojtkach-p.Jaksina ?

Gość

15-09-2017, 10:34
#10
a co sądzicie o psychiatrze co przyjmuje na wojtkach-p.Jaksina ?
Gość napisał(a):A jak to jest z Poradnią AGA na Goworowskiej? Nic nikt nie pisze, podpowiedzcie. Mam tam skierowanie, ale słyszałam różne opinie. Mam dziecko 4 lata, potrzebuje integracji sensorycznej, psychologa. Nie wiem czy mam szansę na więcej specjalistów, do kogo mam się w tej poradni zwrócić.

Gość

15-09-2017, 14:08
#11
A jak to jest z Poradnią AGA na Goworowskiej? Nic nikt nie pisze, podpowiedzcie. Mam tam skierowanie, ale słyszałam różne opinie. Mam dziecko 4 lata, potrzebuje integracji sensorycznej, psychologa. Nie wiem czy mam szansę na więcej specjalistów, do kogo mam się w tej poradni zwrócić.
Gość napisał(a):W Adze podobno nie jest tak źle, coraz bardziej się starają :)

Gość

15-09-2017, 17:35
#12
W Adze podobno nie jest tak źle, coraz bardziej się starają :)
Gość napisał(a):Witam jestem osobą dorosła i potrzebuję pomocy psychoterapełty. Kogo polecacie w Ostrołęce dobrze by było gdyby to były usługi z NFZ.Bardzo proszę o pomoc  

Gość

04-10-2017, 09:42
#13
Witam jestem osobą dorosła i potrzebuję pomocy psychoterapełty. Kogo polecacie w Ostrołęce dobrze by było gdyby to były usługi z NFZ.Bardzo proszę o pomoc  
Gość napisał(a):Poradnia AGA prowadzi zajęcia na wysokim poziomie. Warto tam uczęszczać.Polecam !

Gość

04-10-2017, 19:59
#14
Poradnia AGA prowadzi zajęcia na wysokim poziomie. Warto tam uczęszczać.Polecam !
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam Panią Pokrasiewicz [/quote]Podała mężowi tak silne leki w 2012, że szkoda słów, niepolecam

Tak daje silne leki które ciężko odstawic niepolecam

Gość

22-03-2019, 18:06
#15
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam Panią Pokrasiewicz [/quote]Podała mężowi tak silne leki w 2012, że szkoda słów, niepolecam

Tak daje silne leki które ciężko odstawic niepolecam

Gość napisał(a):

Ostro wykreca po tych lekach co się dzieje po nich? na co małżonek choruje? Schizofrenia czy afektywna dwubiegunowa?

Gość

23-03-2019, 13:38
#16

Ostro wykreca po tych lekach co się dzieje po nich? na co małżonek choruje? Schizofrenia czy afektywna dwubiegunowa?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a): Polecam psycholog Annę Samsel która pracuje w Fundacji ,, Promyk'' na ul. Kołobrzewskiej 7. W Fundacji ,,Promyk''są zajęcia Si, Logopedia, Muzykoterapia, Terapia ręki, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne,mediacje, terapia psychologiczna i inne. Wejdź na ich stronę .

REKLAMA

Gość

29-03-2019, 10:13
#17
Gość napisał(a): Polecam psycholog Annę Samsel która pracuje w Fundacji ,, Promyk'' na ul. Kołobrzewskiej 7. W Fundacji ,,Promyk''są zajęcia Si, Logopedia, Muzykoterapia, Terapia ręki, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne,mediacje, terapia psychologiczna i inne. Wejdź na ich stronę .

REKLAMA

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

Gość

29-03-2019, 10:13
#18
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

REKLAMA

Gość

29-03-2019, 10:14
#19
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Uczęszczam od dwóch miesięcy do Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce ze swoją 4 letnią córeczką. Moja córeczka ma zajęcia z neurologopedą , integrację sensoryczną, zajęcia z pedagogiem. Jestem bardzo zadowolona.Pracujący tam zespół jest  z dużym doświadczeniem.Poradnia posiada dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Polecam.{usmiech}

REKLAMA

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):łukaszewski daniel to psychol, pracuje w domu dziecka tam warto popytać , ma ksywe onfident'' to pojeb

Gość

18-04-2019, 08:55
#20
Gość napisał(a):łukaszewski daniel to psychol, pracuje w domu dziecka tam warto popytać , ma ksywe onfident'' to pojeb

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów