PSYCHOLOG w Ostrołęce

Założony przez marek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Łukaszewski, hahahahhahahhaa, on sam potrzebuje:)

Gość

27-08-2010, 07:24
#1
Łukaszewski, hahahahhahahhaa, on sam potrzebuje:)
Gość napisał(a):Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego.

Gość

27-08-2010, 11:34
#2
Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Łukaszewski, hahahahhahahhaa, on sam potrzebuje:) [/quote]Nie wiem czy potrzebuje czy nie, ale jest skuteczny. Tyle w temacie.

Gość

27-08-2010, 15:24
#3
[quote=Gość]Łukaszewski, hahahahhahahhaa, on sam potrzebuje:) [/quote]Nie wiem czy potrzebuje czy nie, ale jest skuteczny. Tyle w temacie.
Gość napisał(a):Pan Daniel Łukaszewski jak najbardziej na TAK :)Mój wybawca {zakochany}

Gość

15-01-2011, 23:16
#4
Pan Daniel Łukaszewski jak najbardziej na TAK :)Mój wybawca {zakochany}
Gość napisał(a):Łukaszewski Super człowiek .. :) ach te wyklady z psychologii ...:P

Gość

16-01-2011, 18:15
#5
Łukaszewski Super człowiek .. :) ach te wyklady z psychologii ...:P
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego. [/quote]Czy ta pani zajmuje się tylko problemami uzależnień czy też innymi?

Gość

17-01-2011, 08:51
#6
[quote=Gość]Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego. [/quote]Czy ta pani zajmuje się tylko problemami uzależnień czy też innymi?
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o terapeutę od uzależnień polecam Panią Basię Truszkowską która przyjmuje w poradni u P. Lisowskiej...Polecam też Panią Basię Kamińską w Ośrodku Interwencji Kryzysowej (terapeutka) i oczywiście Pana Łukasza również w Ośrodku

Gość

17-01-2011, 09:17
#7
Jeśli chodzi o terapeutę od uzależnień polecam Panią Basię Truszkowską która przyjmuje w poradni u P. Lisowskiej...Polecam też Panią Basię Kamińską w Ośrodku Interwencji Kryzysowej (terapeutka) i oczywiście Pana Łukasza również w Ośrodku
Gość napisał(a):ja szukam psychoterapeuty, chodzi o nerwicę i lęki. Kogo polecacie?

Gość

17-01-2011, 10:27
#8
ja szukam psychoterapeuty, chodzi o nerwicę i lęki. Kogo polecacie?
Gość napisał(a):Proszę podać na jakiej ul. mieści się Ośrodek Interwencji Kryzysowej i czy potrzebna jest skierowanie od lekarza.Z góry dzięki  

Gość

17-01-2011, 11:12
#9
Proszę podać na jakiej ul. mieści się Ośrodek Interwencji Kryzysowej i czy potrzebna jest skierowanie od lekarza.Z góry dzięki  
Gość napisał(a):www.google.pl nie boli  

Gość

17-01-2011, 12:14
#10
www.google.pl nie boli  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego. [/quote]Czy ta pani zajmuje się tylko problemami uzależnień czy też innymi? [/quote]

Gość

04-03-2012, 20:30
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Dobry psychoterapeuta dla dorosłych to pani Anna Nasierowska. Naprawdę polecam. Przyjmuje w PLU w Ostrołęce na Jana Pawła 120 oraz u Dr Pokraśniewicz na Prądzyńskiego. [/quote]Czy ta pani zajmuje się tylko problemami uzależnień czy też innymi? [/quote]
Gość napisał(a):A czy słyszeliście o łagunie z Białegostoku?

Gość

05-03-2012, 21:53
#12
A czy słyszeliście o łagunie z Białegostoku?
Gość napisał(a):jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic

Gość

08-03-2012, 23:35
#13
jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic [/quote]Albo udajesz idiotkę, albo nią po prostu jesteś, jeśli nie znasz telefonu na policję to po prostu na własnych nóżkach z córkami możesz póść na policję i to zgłosić, bo anonimowo to każdy idiota na internecie potrafi napisać.

Gość

09-03-2012, 06:51
#14
[quote=Gość]jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic [/quote]Albo udajesz idiotkę, albo nią po prostu jesteś, jeśli nie znasz telefonu na policję to po prostu na własnych nóżkach z córkami możesz póść na policję i to zgłosić, bo anonimowo to każdy idiota na internecie potrafi napisać.
Gość napisał(a):przepraszam bardzo ale nie mam zamiaru zeby potem ktos siee dowiedzial ze to ja i zebym to ja miala problemy pojsc na policje to nie problem tylko co potem?prosze uwazac takze ze słownictwem to jest dorosły mezczyzna nie mam zamiaru aby cos mi sie stało  

Gość

09-03-2012, 11:49
#15
przepraszam bardzo ale nie mam zamiaru zeby potem ktos siee dowiedzial ze to ja i zebym to ja miala problemy pojsc na policje to nie problem tylko co potem?prosze uwazac takze ze słownictwem to jest dorosły mezczyzna nie mam zamiaru aby cos mi sie stało  
Gość napisał(a):Pani Barbara Truszkowska, wspaniały terapeuta.

Gość

09-03-2012, 22:37
#16
Pani Barbara Truszkowska, wspaniały terapeuta.
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic [/quote]a jaki dokladny adres i jak sie nazywa ciekawe?

Gość

12-03-2012, 22:50
#17
[quote=Gość]jakis czas temu ja z moimi cirkami widzialysmy jak pewnien ostrołęczanim z ul.Kilińskiego podnosi reke na pewna dziewczyna-kobiete uwazamy ze chyba jest człowiekiem nerwowym i moje dzieci boja sie ze go spotkaja co zrobic [/quote]a jaki dokladny adres i jak sie nazywa ciekawe?
Gość napisał(a):jeśli chodzi o sam oddział atmosfera dobra. Pracuje się tam dostatecznie. Podejście terapeutyczna mierna  

Gość

18-06-2012, 22:23
#18
jeśli chodzi o sam oddział atmosfera dobra. Pracuje się tam dostatecznie. Podejście terapeutyczna mierna  
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja szukam psychoterapeuty, chodzi o nerwicę i lęki. Kogo polecacie? [/quote]    Rozumiem cię też miewam leki połączone z depresją... fatalne samopoczucie , chodze na psychoterapie do pani sucheckiej nr. tel.509268097... przyjmuje na skrytej. Jak narazie spotkania trwają ale przynajmiej umiem funkcjonowac.. GORĄCO POLECAM

Gość

21-06-2012, 13:41
#19
[quote=Gość]ja szukam psychoterapeuty, chodzi o nerwicę i lęki. Kogo polecacie? [/quote]    Rozumiem cię też miewam leki połączone z depresją... fatalne samopoczucie , chodze na psychoterapie do pani sucheckiej nr. tel.509268097... przyjmuje na skrytej. Jak narazie spotkania trwają ale przynajmiej umiem funkcjonowac.. GORĄCO POLECAM
Gość napisał(a):zgadzam się ze stwierdzeniem że Łukaszewski sam potrzebuje takiej pomocy...  

Gość

20-11-2012, 13:39
#20
zgadzam się ze stwierdzeniem że Łukaszewski sam potrzebuje takiej pomocy...  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów