eOstrołęka się przydaje gdy zamawiam żarcie

Założony przez mjetek
strony: 1
mjetek napisał(a):hej!www.eOstroleka.pl jest spoko.któregoś razu chciałem zamówić jedzenie. często trzymam w domu Rozmaitości Ostrołęckie, ale tam raz są reklamy, a raz ich nie ma.Pomyślałem, że wejdę na eOstrołęka i znajde numer telefonu - i tak się stało. Zamówiłem kebaba {mruga}Potem jeszcze musialem poprosić o poradę jakieś biuro rachunkowe - telefon znalazłem tutaj.Powiedzcie czy wy też tego używacie. A jeżeli nie tego to czego?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
13-04-2006, 19:28
#1
hej!www.eOstroleka.pl jest spoko.któregoś razu chciałem zamówić jedzenie. często trzymam w domu Rozmaitości Ostrołęckie, ale tam raz są reklamy, a raz ich nie ma.Pomyślałem, że wejdę na eOstrołęka i znajde numer telefonu - i tak się stało. Zamówiłem kebaba {mruga}Potem jeszcze musialem poprosić o poradę jakieś biuro rachunkowe - telefon znalazłem tutaj.Powiedzcie czy wy też tego używacie. A jeżeli nie tego to czego?
netes napisał(a):Ja też używam do tego eOstrołęki, szybko, prosto i konkretnie ;)

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
27-06-2006, 17:04
#2
Ja też używam do tego eOstrołęki, szybko, prosto i konkretnie ;)
lulu napisał(a):A ja uważam, że menu online jest rewelacyjne. Można spokojne zdecydować co chcę zamówić i dopiero potem dzwonić.A pozatym dzieki menu online przekanałam się, że można zafundowac sobie elegancki wieczór za niewygórowaną cenę. Wkrótce wybieram się na kolacyjke do Marco Polo, ponieważ w odniesieniu do poziomu lokalu ceny są bardzo przystępne.

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
28-06-2006, 10:46
#3
A ja uważam, że menu online jest rewelacyjne. Można spokojne zdecydować co chcę zamówić i dopiero potem dzwonić.A pozatym dzieki menu online przekanałam się, że można zafundowac sobie elegancki wieczór za niewygórowaną cenę. Wkrótce wybieram się na kolacyjke do Marco Polo, ponieważ w odniesieniu do poziomu lokalu ceny są bardzo przystępne.
Gość napisał(a):a ja się dowoedziałem, że Pizza Rica ma pizze z 4 gatunkami sera - polecamjeszcze nie skusiłem się na ten specjał z kapustą i kiełbasą ale już niebawem :)))))

Gość

28-06-2006, 12:00
#4
a ja się dowoedziałem, że Pizza Rica ma pizze z 4 gatunkami sera - polecamjeszcze nie skusiłem się na ten specjał z kapustą i kiełbasą ale już niebawem :)))))
Gość napisał(a):A ja zamuwiłem Kebab tel.-czas oczekiwania ok. ? 2godz.Nie do pomyślenia[w normalności normalnej]DALEJ głodny-normalnie po polsku-do loduwy.....

Gość

17-01-2010, 18:19
#5
A ja zamuwiłem Kebab tel.-czas oczekiwania ok. ? 2godz.Nie do pomyślenia[w normalności normalnej]DALEJ głodny-normalnie po polsku-do loduwy.....
Gość napisał(a):ja też lubię e-ostroleke..i chciałabym by trochę tego ładu, porządku i milej atmosfery przeniosło się w rzeczywisty świat {ok}

Gość

18-01-2010, 01:06
#6
ja też lubię e-ostroleke..i chciałabym by trochę tego ładu, porządku i milej atmosfery przeniosło się w rzeczywisty świat {ok}
Gość napisał(a):Ogólne eOstrołęka jest lepszym serwisem od mojej-ostroleki - ładniej zrobiona strona, wiadomości nie trzeba szukać wśród tony reklam, lepsza galeria, wchodząc na stronę zawsze jest na czym oko zawiesić, nie mówiąc już o menu, kamerkach czy choćby panoramie 360 ;) - mam nadzieje, że wygracie ten wyścig z konkurencją

Gość

18-01-2010, 12:08
#7
Ogólne eOstrołęka jest lepszym serwisem od mojej-ostroleki - ładniej zrobiona strona, wiadomości nie trzeba szukać wśród tony reklam, lepsza galeria, wchodząc na stronę zawsze jest na czym oko zawiesić, nie mówiąc już o menu, kamerkach czy choćby panoramie 360 ;) - mam nadzieje, że wygracie ten wyścig z konkurencją
Gość napisał(a):eOstrołęka jest spoko- nie dla wulgarystówpolecam i trzymam kciuki za portalik pozdr{ok}

Gość

18-01-2010, 16:06
#8
eOstrołęka jest spoko- nie dla wulgarystówpolecam i trzymam kciuki za portalik pozdr{ok}
Gość napisał(a):nonono :))

Gość

19-01-2010, 15:16
#9
nonono :))
Gość napisał(a):proponuje zakończyć ten samozachwalający wątek :)

Gość

19-01-2010, 19:07
#10
proponuje zakończyć ten samozachwalający wątek :)
Gość napisał(a):eOstrołęka rządzi ;-)

Gość

01-02-2010, 13:32
#11
eOstrołęka rządzi ;-)
nojaha napisał(a):{usmiech}

nojaha

Wpisów: 1
Dołączył: 28.01.2010
01-02-2010, 13:32
#12
{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów