serwis mapowy i Firefox 3.0

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam,Firefox 3 sprawia wrażenie jakby miał problemy z serwisem mapowympod FF 2 działało ok. pod IE6  działa

Gość

26-06-2008, 00:51
#1
Witam,Firefox 3 sprawia wrażenie jakby miał problemy z serwisem mapowympod FF 2 działało ok. pod IE6  działa
Gość napisał(a):jest na to sposób - używaj FF2 lub IE6/7 ;)))) hihiiii

Gość

26-06-2008, 10:26
#2
jest na to sposób - używaj FF2 lub IE6/7 ;)))) hihiiii
Gość napisał(a):Cofanie się do firefoxa 2 mija się z ogólną potrzebą rozwoju ;)Biorąc pod uwagę to, że pod Operą i Safari nie działa (pojawia się stosowny komunikat nawet) i przestało działać z FF to do obsługi został tylko IE :/Ale domyślam się, że autorzy mapy szybko to nadrobią. Trzymam kciuki ;)

Gość

27-06-2008, 19:01
#3
Cofanie się do firefoxa 2 mija się z ogólną potrzebą rozwoju ;)Biorąc pod uwagę to, że pod Operą i Safari nie działa (pojawia się stosowny komunikat nawet) i przestało działać z FF to do obsługi został tylko IE :/Ale domyślam się, że autorzy mapy szybko to nadrobią. Trzymam kciuki ;)
Gość napisał(a):oj Arecki, złośliwy jesteś. ja wiem, że Twoja mapa "googla" na wszystkich przegladarkach ale tu nie jest to takie proste. Wkrotce maja pojawic sie nowe patch'e do MG i wtedy powinno dzialac. Cieprliwosci ;)pozdrQ

Gość

28-06-2008, 10:43
#4
oj Arecki, złośliwy jesteś. ja wiem, że Twoja mapa "googla" na wszystkich przegladarkach ale tu nie jest to takie proste. Wkrotce maja pojawic sie nowe patch'e do MG i wtedy powinno dzialac. Cieprliwosci ;)pozdrQ
Gość napisał(a):Kuba uwierz, że w tym nie było złośliwości - może troszkę w stosunku do poprzedniej wypowiedzi.Napisałem tu o tym dlatego, że  inne mapy MG ładowały się w FF3. A ostatnio chyba nie masz czasu na maile ;)Ale faktycznie widzę, że jest zgłoszony błąd z funkcją ładowania.P.S. niestety "moja" mapa doskwiera na ciągłe przekładane prace zakończenia, ale finisz już bliski. Może jeszcze 1-2 miesiące. Trzeba w końcu za mgr się zabrać ;)

Gość

28-06-2008, 13:25
#5
Kuba uwierz, że w tym nie było złośliwości - może troszkę w stosunku do poprzedniej wypowiedzi.Napisałem tu o tym dlatego, że  inne mapy MG ładowały się w FF3. A ostatnio chyba nie masz czasu na maile ;)Ale faktycznie widzę, że jest zgłoszony błąd z funkcją ładowania.P.S. niestety "moja" mapa doskwiera na ciągłe przekładane prace zakończenia, ale finisz już bliski. Może jeszcze 1-2 miesiące. Trzeba w końcu za mgr się zabrać ;)
Gość napisał(a):to wyżej to ja, tylko zapomniało mnie zalogowaćjeszcze raz powodzenia

Gość

28-06-2008, 13:36
#6
to wyżej to ja, tylko zapomniało mnie zalogowaćjeszcze raz powodzenia
Gość napisał(a):Śledze wciąż tracka MG z problemem.http://trac.osgeo.org/mapguide/ticket/378są pierwsze fixy, ale nie dzialaja poprawnie, więc trzeba poczekać. Maila to ja Ci podam innegoQ

Gość

01-07-2008, 08:00
#7
Śledze wciąż tracka MG z problemem.http://trac.osgeo.org/mapguide/ticket/378są pierwsze fixy, ale nie dzialaja poprawnie, więc trzeba poczekać. Maila to ja Ci podam innegoQ

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów