meble na zamowienie-dobrze i nie drogo

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Olver, niekoniecznie tani ale solidny.

Gość

11-02-2014, 17:53
#1
Olver, niekoniecznie tani ale solidny.
Gość napisał(a):weźcie masakra z tymi meblami w Ostrołęce, pół roku temu się orientowałam w zabudowach wnękowych, Olver jak zrobił tanią szafę mojemu znajomemu to wyszła jakaś prowizorka bo nie miała bocznych ścian i pleców tylko prowadnice na drzwi, koleżanka zamawiała szafę wnękową na Rzekuniu w Komandorze to drogo i też zrobili jej bez pleców a ściana jest tak brudna że po otwarciu szafy aż wstyd. Ja zamówiłam w DEVO po pierwsze cena bardzo podobna do Komandora, pani projektant doradziła jak zagospodarować szafę wg moich potrzeb, miałam wszystko i jasno wyjaśnione jaki kolor jakie uchwyty jaki system jezdny, nawet odcień lustra ja chciałam przydymiane a co najważniejsze szafa jest solidna ma ściany, plecy i jest w całości na pewno posłuży nam na baaardzo długo. Montażyści bardzo sympatyczni i pożartować można było z nimi. Na prawdę polecam tą firmę. Firma chyba z Łomży ale mają swój punkt w Ostrołęce w sklepie Partner AGD to chyba ul Zawadzkiego jest zaraz obok ronda i tego sklepu ogrodniczego.

Gość

21-02-2014, 13:22
#2
weźcie masakra z tymi meblami w Ostrołęce, pół roku temu się orientowałam w zabudowach wnękowych, Olver jak zrobił tanią szafę mojemu znajomemu to wyszła jakaś prowizorka bo nie miała bocznych ścian i pleców tylko prowadnice na drzwi, koleżanka zamawiała szafę wnękową na Rzekuniu w Komandorze to drogo i też zrobili jej bez pleców a ściana jest tak brudna że po otwarciu szafy aż wstyd. Ja zamówiłam w DEVO po pierwsze cena bardzo podobna do Komandora, pani projektant doradziła jak zagospodarować szafę wg moich potrzeb, miałam wszystko i jasno wyjaśnione jaki kolor jakie uchwyty jaki system jezdny, nawet odcień lustra ja chciałam przydymiane a co najważniejsze szafa jest solidna ma ściany, plecy i jest w całości na pewno posłuży nam na baaardzo długo. Montażyści bardzo sympatyczni i pożartować można było z nimi. Na prawdę polecam tą firmę. Firma chyba z Łomży ale mają swój punkt w Ostrołęce w sklepie Partner AGD to chyba ul Zawadzkiego jest zaraz obok ronda i tego sklepu ogrodniczego.
Gość napisał(a):ZA CHWILE OTWEIRAJĄ OBI I BEDZIE MOZNA ROBIĆ SOBIE SZAFY SAMEMU TANIO I DOBRZEA WSZYSCY PARTACZE DOSTANĄ PO KIESZENIPRZYCIĄC PŁYTE TO I JA POTRAFIEPROWADNICE ZAMONTOWAC TEZ ZADNA SZTUKAJUZ NIE MÓWIE O ROBIENIU POLEK W GARDEROBACH

Gość

23-02-2014, 18:37
#3
ZA CHWILE OTWEIRAJĄ OBI I BEDZIE MOZNA ROBIĆ SOBIE SZAFY SAMEMU TANIO I DOBRZEA WSZYSCY PARTACZE DOSTANĄ PO KIESZENIPRZYCIĄC PŁYTE TO I JA POTRAFIEPROWADNICE ZAMONTOWAC TEZ ZADNA SZTUKAJUZ NIE MÓWIE O ROBIENIU POLEK W GARDEROBACH
Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą że jak obi wejdzie to ci prywatni garażowcy dostaną po tyłku, bo każdy kto myśli i ma trochę chęci to sam sobie zrobi szafę w standardzie. Za lepsze trzeba niestety zapłacić jak się chce mieć w tej szafie bajery.

Gość

24-02-2014, 19:10
#4
Zgadzam się z przedmówcą że jak obi wejdzie to ci prywatni garażowcy dostaną po tyłku, bo każdy kto myśli i ma trochę chęci to sam sobie zrobi szafę w standardzie. Za lepsze trzeba niestety zapłacić jak się chce mieć w tej szafie bajery.
Gość napisał(a):DEVO :) same reklamy tu :) Może jeszcze parę słów jakie to dobre te meble z Łomży :) To ta sama bajka proszę Pani ;)

Gość

24-06-2014, 20:58
#5
DEVO :) same reklamy tu :) Może jeszcze parę słów jakie to dobre te meble z Łomży :) To ta sama bajka proszę Pani ;)
Gość napisał(a):Ja polecam Leszka Zalewskiego z Łęgu Przedmiejskiego, ostatnią zamawiałam u niego kuchnie byłam bardzo zadowolona, przede wszystkim facet terminowy i jakościową wykonania tez ok.  

Gość

17-09-2014, 21:06
#6
Ja polecam Leszka Zalewskiego z Łęgu Przedmiejskiego, ostatnią zamawiałam u niego kuchnie byłam bardzo zadowolona, przede wszystkim facet terminowy i jakościową wykonania tez ok.  
Gość napisał(a):nie polecam firmy oliver  robiłem jestem nie zadowolony.

Gość

17-09-2014, 21:59
#7
nie polecam firmy oliver  robiłem jestem nie zadowolony.
Gość napisał(a):a czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o firmach, które ogłaszają się na MO: El Mar i Słomka- Meble?  

Gość

21-10-2014, 15:05
#8
a czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o firmach, które ogłaszają się na MO: El Mar i Słomka- Meble?  
Gość napisał(a):A  co do Pana Leszka Zalewskiego  ktoś  ma numer bo słyszałam  że dobrze robi meble ?  

Gość

29-10-2014, 18:49
#9
A  co do Pana Leszka Zalewskiego  ktoś  ma numer bo słyszałam  że dobrze robi meble ?  
Gość napisał(a):numer do pana leszka to 696973013  polecam, robil mi ten pan kuchnie bialo i  jestem bardzo zadowolona .

Gość

08-11-2014, 07:18
#10
numer do pana leszka to 696973013  polecam, robil mi ten pan kuchnie bialo i  jestem bardzo zadowolona .
Gość napisał(a):Witam, ja robiłam meble kuchenne u pana w sklepie AWANS koło ZUS  póżniej zamówiłam też szafę, jestem bardzo zadowolona z tego pana, wszystko mi wyjaśnił, powiedział co i jak, doradził wykonanie było ekstra montaż też. Polecam to jego numer 511-857-532

Gość

08-11-2014, 11:57
#11
Witam, ja robiłam meble kuchenne u pana w sklepie AWANS koło ZUS  póżniej zamówiłam też szafę, jestem bardzo zadowolona z tego pana, wszystko mi wyjaśnił, powiedział co i jak, doradził wykonanie było ekstra montaż też. Polecam to jego numer 511-857-532
Gość napisał(a):Ikea

Gość

09-11-2014, 16:06
#12
Ikea
Gość napisał(a):mi robili meble z Łomży- nie radzę wszystko zrąbali a kasę wzięli

Gość

21-11-2014, 13:44
#13
mi robili meble z Łomży- nie radzę wszystko zrąbali a kasę wzięli
Gość napisał(a):ja sobie zamówiłem mebelki na  www.dormir.pl  bo chciałem koniecznie mieć zaczepisty wysuwany blat w kuchni! absolutny must have, peace out!

Gość

05-10-2015, 13:14
#14
ja sobie zamówiłem mebelki na  www.dormir.pl  bo chciałem koniecznie mieć zaczepisty wysuwany blat w kuchni! absolutny must have, peace out!
Gość napisał(a):Jak już to tylko FADO u Pana Jarka...Mistrz swego fachu....{usmiech}

Gość

06-10-2015, 14:16
#15
Jak już to tylko FADO u Pana Jarka...Mistrz swego fachu....{usmiech}
karlik napisał(a):A próbowaliście przez internet czegoś poszukać. Są firmy, które działają na terenie calej Polski i robią bardzo dobre meble. Przy okazji, bo sama ostatnio sobie kupowałam, mogę polecić taki sklep: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Maja tam bardzo fajne designerskie lampy.  

karlik

Wpisów: 16
Dołączył: 01.04.2015
04-11-2015, 14:54
#16
A próbowaliście przez internet czegoś poszukać. Są firmy, które działają na terenie calej Polski i robią bardzo dobre meble. Przy okazji, bo sama ostatnio sobie kupowałam, mogę polecić taki sklep: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Maja tam bardzo fajne designerskie lampy.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam, ja robiłam meble kuchenne u pana w sklepie AWANS koło ZUS  póżniej zamówiłam też szafę, jestem bardzo zadowolona z tego pana, wszystko mi wyjaśnił, powiedział co i jak, doradził wykonanie było ekstra montaż też. Polecam to jego numer 511-857-532 [/quote]Pan w sklepie AWANS zadowolony z Twojej pracy?Wszystko Ci wytłumaczył co i jak i zrobiłaś sama te meble?Ile wziął kasy za wytłumaczenie jak samemu sobie zrobic meble?  

Gość

07-11-2015, 10:53
#17
[quote=Gość]Witam, ja robiłam meble kuchenne u pana w sklepie AWANS koło ZUS  póżniej zamówiłam też szafę, jestem bardzo zadowolona z tego pana, wszystko mi wyjaśnił, powiedział co i jak, doradził wykonanie było ekstra montaż też. Polecam to jego numer 511-857-532 [/quote]Pan w sklepie AWANS zadowolony z Twojej pracy?Wszystko Ci wytłumaczył co i jak i zrobiłaś sama te meble?Ile wziął kasy za wytłumaczenie jak samemu sobie zrobic meble?  
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  

Ja również podłączam się do opinia pana. Partacz który ładnie dobiera słowa. Dodam drogi partacz

Gość

20-09-2018, 13:26
#18
Gość napisał(a):Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  

Ja również podłączam się do opinia pana. Partacz który ładnie dobiera słowa. Dodam drogi partacz

Gość napisał(a):

Ja również polecam Ci poszukać gdzieś przez internet. W internecie masz dużo większą konkurencję i większy wybór. Ja brałem meble na raty poprzez portal i-raty.pl i również polecam taką opację, ponieważ jest bardziej opłacalna i wygodniejsza.

Gość

29-11-2018, 14:01
#19

Ja również polecam Ci poszukać gdzieś przez internet. W internecie masz dużo większą konkurencję i większy wybór. Ja brałem meble na raty poprzez portal i-raty.pl i również polecam taką opację, ponieważ jest bardziej opłacalna i wygodniejsza.

Gość napisał(a):

Warto jest się zastanowić

Gość

09-12-2018, 11:58
#20

Warto jest się zastanowić


strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów