meble na zamowienie-dobrze i nie drogo

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Polecam firmę FADO.  [url]http://www.fado-meble.pl/[/url]

Gość

28-10-2009, 20:36
#1
Polecam firmę FADO.  [url]http://www.fado-meble.pl/[/url]
Gość napisał(a):Podnoszę wontek, kogo polecacie zwłaszcza do zrobienia kuchni?? Która firma propnuje funkcjonalne rozwiązania do kuchni, a przy tym jest solidna i za rozsądną cenę???

Gość

28-02-2010, 20:06
#2
Podnoszę wontek, kogo polecacie zwłaszcza do zrobienia kuchni?? Która firma propnuje funkcjonalne rozwiązania do kuchni, a przy tym jest solidna i za rozsądną cenę???
Gość napisał(a):Meble kuchenne i szafy robią dobrze w Komandorze w Rzekuniu, oni są mistrzami w swojej branży.

Gość

14-05-2010, 16:45
#3
Meble kuchenne i szafy robią dobrze w Komandorze w Rzekuniu, oni są mistrzami w swojej branży.
Gość napisał(a):Ale niestety nie dowidziałem się o ceny ,jeśli możecie to rzućcie kilka cen dla porównania {usmiech}

Gość

16-06-2010, 13:28
#4
Ale niestety nie dowidziałem się o ceny ,jeśli możecie to rzućcie kilka cen dla porównania {usmiech}
Gość napisał(a):Ale niestety nie dowidziałem się o ceny ,jeśli możecie to rzućcie kilka cen dla porównania {usmiech}

Gość

16-06-2010, 13:28
#5
Ale niestety nie dowidziałem się o ceny ,jeśli możecie to rzućcie kilka cen dla porównania {usmiech}
Gość napisał(a):co do ceny, to wszystko jest uzależnione od metrażu np. kuchni i projektu jaki będzie się Tobie podobał:) Pomimo tych kilku negatywnych komentarzy odnośnie Alaski postanowiłam tam zajrzeć, ponieważ moje dwie znajome bardzo sobie chwaliły meble, które im wykonali (kuchenne i szafy wnękowe). Pomiary i projekt zrobiono mi w ciągu 2 dni i nic mnie to nie kosztowało, obsługa bardzo sympatyczna i miła, informacje udzielono mi bardzo szczegółowo i na meble do kuchni czekałam około 3 tygodni ponieważ fronty były z mdf-u lakierowanego i czas oczekiwania był uzależniony od linii produkcyjnej danego producenta frontów. Znajoma zamawiała całe meble z płyty i czas oczekiwania na montaż mebli wyniósł ją tydzień czasu. Sprawdzałam w paru innych firmach i czas jaki mi podawano to było minimum 5-6 tyg. Z mebli jestem bardzo zadowolona i każdemu mogę z czystym sumieniem polecić ALASKĘ!!!! Ceny konkurencyjne, sprawna obsługa i montaż bez zarzutu

Gość

21-06-2010, 16:13
#6
co do ceny, to wszystko jest uzależnione od metrażu np. kuchni i projektu jaki będzie się Tobie podobał:) Pomimo tych kilku negatywnych komentarzy odnośnie Alaski postanowiłam tam zajrzeć, ponieważ moje dwie znajome bardzo sobie chwaliły meble, które im wykonali (kuchenne i szafy wnękowe). Pomiary i projekt zrobiono mi w ciągu 2 dni i nic mnie to nie kosztowało, obsługa bardzo sympatyczna i miła, informacje udzielono mi bardzo szczegółowo i na meble do kuchni czekałam około 3 tygodni ponieważ fronty były z mdf-u lakierowanego i czas oczekiwania był uzależniony od linii produkcyjnej danego producenta frontów. Znajoma zamawiała całe meble z płyty i czas oczekiwania na montaż mebli wyniósł ją tydzień czasu. Sprawdzałam w paru innych firmach i czas jaki mi podawano to było minimum 5-6 tyg. Z mebli jestem bardzo zadowolona i każdemu mogę z czystym sumieniem polecić ALASKĘ!!!! Ceny konkurencyjne, sprawna obsługa i montaż bez zarzutu
Gość napisał(a):Ja też mam kuchnię z Alaski. Już kilka lat- wtedy mieli siedzibę koło US. Wszystko się trzyma, montaż był sprawny, posprzątali i jest ok.Ceny dokładnie już nie pamiętam, zresztą i tak nie ma teraz porównania. Moja koleżanka ok miesiąc temu się orientowała i na zamówienie cena zaczynała się od 12 tys. Wybrała więc BRW, są teraz w promocji i jej akurat szafki które są w ofercie pasują

Gość

21-06-2010, 20:56
#7
Ja też mam kuchnię z Alaski. Już kilka lat- wtedy mieli siedzibę koło US. Wszystko się trzyma, montaż był sprawny, posprzątali i jest ok.Ceny dokładnie już nie pamiętam, zresztą i tak nie ma teraz porównania. Moja koleżanka ok miesiąc temu się orientowała i na zamówienie cena zaczynała się od 12 tys. Wybrała więc BRW, są teraz w promocji i jej akurat szafki które są w ofercie pasują
Gość napisał(a):Witam, ja również zamawiałam meble w Alasce, nie mam żadnych zastrzeżeń co do montażu i wykonania. Pracownicy bardzo mili, panowie po montażu nawet posprzątali po sobie, co rzadko się zdarza {usmiech}. Projekt bardzo nam się podobał, mimo małej kuchni, jest bardzo fajnie zagospodarowana i wygodna. Cena nie była wygórowana, ale wiadomo, za wygody się płaci {usmiech}.A co do Szefa ( jak wcześniej czytałam), to akurat nie rozmawiałam z Nim osobiście, ponieważ wszystko było sprawnie załatwione w sklepie z Paniami, które widać, że znają się na tym bardzo dobrze. {usmiech}

Gość

23-06-2010, 23:39
#8
Witam, ja również zamawiałam meble w Alasce, nie mam żadnych zastrzeżeń co do montażu i wykonania. Pracownicy bardzo mili, panowie po montażu nawet posprzątali po sobie, co rzadko się zdarza {usmiech}. Projekt bardzo nam się podobał, mimo małej kuchni, jest bardzo fajnie zagospodarowana i wygodna. Cena nie była wygórowana, ale wiadomo, za wygody się płaci {usmiech}.A co do Szefa ( jak wcześniej czytałam), to akurat nie rozmawiałam z Nim osobiście, ponieważ wszystko było sprawnie załatwione w sklepie z Paniami, które widać, że znają się na tym bardzo dobrze. {usmiech}
Gość napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Ja również zamówiłem meble w firmie Alaska. Słyszałem o tym przedsiębiorstwie różne opinie jedne złe inne dobre, ale postanowiłem sprawdzić jak to jest naprawdę. Poszedłem sceptycznie nastawiony, ale to co mnie spotkało przeszło najśmielsze oczekiwania. Panie, które tam obsługiwały przewitały mnie uśmiechem{usmiech}, zrobiły mi projekt mojej kuchni bardzo szybko i profesjonalnie,cena jaką mi zapropnowali również była bardzo przystępna więć się zdecydowałem na Ich meble. Panowie, którzy przyjechali również zaskoczyli mnie fachowością i profesjonalizmem. A co do mebli to ciągle wyglądają jak nowe, a nie jedno przeszły np. złość żony{usmiech}. Polecam jak najbardziej{ok}

Gość

28-06-2010, 11:51
#9
Witam wszystkich forumowiczów. Ja również zamówiłem meble w firmie Alaska. Słyszałem o tym przedsiębiorstwie różne opinie jedne złe inne dobre, ale postanowiłem sprawdzić jak to jest naprawdę. Poszedłem sceptycznie nastawiony, ale to co mnie spotkało przeszło najśmielsze oczekiwania. Panie, które tam obsługiwały przewitały mnie uśmiechem{usmiech}, zrobiły mi projekt mojej kuchni bardzo szybko i profesjonalnie,cena jaką mi zapropnowali również była bardzo przystępna więć się zdecydowałem na Ich meble. Panowie, którzy przyjechali również zaskoczyli mnie fachowością i profesjonalizmem. A co do mebli to ciągle wyglądają jak nowe, a nie jedno przeszły np. złość żony{usmiech}. Polecam jak najbardziej{ok}
Gość napisał(a):Witam. Moja przygoda z Alaską jest dość długa i nie zawsze różowa. Kilkalat temu zamówiłam u nich meble i niestety czekałam prawie rok aby sie ktoś do mnie odezwał. Ostatnio wymieniałam kuchnie i przez przypadek trafiłam właśnie do tej firmy. To co zobaczyłam różniło się bardzo od firmy z jaką miałam do czynienia przy pierwszym naszym spotkaniu bardzo miła obsługa z Paniami porozmawiałam serdecznie nie tylko na temat mebli ogólnie rozmawiałyśmy jak koleżanki a w tym czasie one zrobiły projekt. Na meble też nie musiałam długo czekać po około miesiącu miałam już w domu nową śliczną kuchnie. Jestem bardzo zadowolona nie tylko pod względem kuchni i ceny ale przedewszystkim żetelnej i bardzo sympatycznej obsługi. Pozdrawia cała ekipę Alaski Aneta{usmiech}

Gość

28-06-2010, 16:00
#10
Witam. Moja przygoda z Alaską jest dość długa i nie zawsze różowa. Kilkalat temu zamówiłam u nich meble i niestety czekałam prawie rok aby sie ktoś do mnie odezwał. Ostatnio wymieniałam kuchnie i przez przypadek trafiłam właśnie do tej firmy. To co zobaczyłam różniło się bardzo od firmy z jaką miałam do czynienia przy pierwszym naszym spotkaniu bardzo miła obsługa z Paniami porozmawiałam serdecznie nie tylko na temat mebli ogólnie rozmawiałyśmy jak koleżanki a w tym czasie one zrobiły projekt. Na meble też nie musiałam długo czekać po około miesiącu miałam już w domu nową śliczną kuchnie. Jestem bardzo zadowolona nie tylko pod względem kuchni i ceny ale przedewszystkim żetelnej i bardzo sympatycznej obsługi. Pozdrawia cała ekipę Alaski Aneta{usmiech}
Gość napisał(a):a ja zamawiałem w firmie MB w nakłach i mówiąc szczerze nie mam się do czego przyczepić, orientowałem się w akcencie na Kościuszki i niemal ta sama kuchnia kosztowała 1500zł taniej, do tego czekałem ok 2 tygodni na montaż a w akcencie ponad półtora miesiąca, pytałem tez w jakiejś firmie w handlowcu i przesyłałem jeszcze do jakiejś firmy już nie pamiętam dokładnie której ale ceny mieli jeszcze wyższe niż w akcencie wiec ci z nakieł chyba tak to się pisze byli najbardziej konkurencyjni.pzdr

Gość

29-06-2010, 10:49
#11
a ja zamawiałem w firmie MB w nakłach i mówiąc szczerze nie mam się do czego przyczepić, orientowałem się w akcencie na Kościuszki i niemal ta sama kuchnia kosztowała 1500zł taniej, do tego czekałem ok 2 tygodni na montaż a w akcencie ponad półtora miesiąca, pytałem tez w jakiejś firmie w handlowcu i przesyłałem jeszcze do jakiejś firmy już nie pamiętam dokładnie której ale ceny mieli jeszcze wyższe niż w akcencie wiec ci z nakieł chyba tak to się pisze byli najbardziej konkurencyjni.pzdr
Gość napisał(a):195.47.201.30Daj spokój, po twoich wpisach widać, że sam/a siebie reklamujesz.Żenada.Lepiej daj ogłoszenie do gazety.

Gość

29-06-2010, 12:54
#12
195.47.201.30Daj spokój, po twoich wpisach widać, że sam/a siebie reklamujesz.Żenada.Lepiej daj ogłoszenie do gazety.
Gość napisał(a):witam.chciałabym się dowiedzieć o firmie w nakłach co robią meble.czy warto u nich zamawiać meble???z góry dziękuję za wiadomość{usmiech}

Gość

09-07-2010, 16:30
#13
witam.chciałabym się dowiedzieć o firmie w nakłach co robią meble.czy warto u nich zamawiać meble???z góry dziękuję za wiadomość{usmiech}
nuka napisał(a):Polecam pana Kazika Szczęsnego z Łomży-meble super jestem zadowolona:)  

nuka

Wpisów: 2
Dołączył: 15.07.2010
15-07-2010, 12:27
#14
Polecam pana Kazika Szczęsnego z Łomży-meble super jestem zadowolona:)  
Gość napisał(a):Oczywiście polecam firmę z Nakieł. Ceny najniższe. Łatwo to sprawdzić. Każda firma (oprócz tej beznadziejnej w nowych kupcach na 1 piętrze) ma pomiar bezpłatny.  Firma w ogóle się nie reklamuje a klientów ma full. To chyba o czymś świadczy.

Gość

15-07-2010, 12:50
#15
Oczywiście polecam firmę z Nakieł. Ceny najniższe. Łatwo to sprawdzić. Każda firma (oprócz tej beznadziejnej w nowych kupcach na 1 piętrze) ma pomiar bezpłatny.  Firma w ogóle się nie reklamuje a klientów ma full. To chyba o czymś świadczy.
Gość napisał(a):ja polecam Pana z ulicy Klilńskiego Pana Tomka Kiperta ładne meble i cenowo niedrogo.

Gość

15-07-2010, 14:57
#16
ja polecam Pana z ulicy Klilńskiego Pana Tomka Kiperta ładne meble i cenowo niedrogo.
Gość napisał(a):Ja polecam nową firmę z westerplatte,nazwy nie pamietam znalazłem ich ogłoszenie na MO,chłopcy pomogli w projektowaniu, mieli dużo pomysłow można dogadać się z ceną  zamówienie zrobili w terminie. o to nr.691 541069

Gość

06-08-2010, 15:19
#17
Ja polecam nową firmę z westerplatte,nazwy nie pamietam znalazłem ich ogłoszenie na MO,chłopcy pomogli w projektowaniu, mieli dużo pomysłow można dogadać się z ceną  zamówienie zrobili w terminie. o to nr.691 541069
Gość napisał(a):Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa Kalinowskiego z Łomży {usmiech}http://www.introlan.pl/skrypty/meble/

Gość

07-08-2010, 18:29
#18
Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa Kalinowskiego z Łomży {usmiech}http://www.introlan.pl/skrypty/meble/
Gość napisał(a):Czy ktoś zamawiał meble w Baranowie??? Co sądzicie?

Gość

10-08-2010, 22:21
#19
Czy ktoś zamawiał meble w Baranowie??? Co sądzicie?
Gość napisał(a):Polecam jednego pana który robi bardzo ładne mebelki i bardzo nie drogo w porównaniu z firmrmi tym się zajmującymi! Jak ktoś chce namiar proszę napisać, mam numer tel bo mi robił meble do pokoju.  

Gość

11-08-2010, 07:34
#20
Polecam jednego pana który robi bardzo ładne mebelki i bardzo nie drogo w porównaniu z firmrmi tym się zajmującymi! Jak ktoś chce namiar proszę napisać, mam numer tel bo mi robił meble do pokoju.  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów