Gdzie na oczyszczanie twarzy - poszukuję dobrej kosmetyczki

Założony przez widok
strony: 1 2 dalej
widok napisał(a):KOgo możecie mi polecić?

widok

Wpisów: 1
Dołączył: 31.05.2008
31-05-2008, 00:15
#1
KOgo możecie mi polecić?
Gość napisał(a):Pani Grarzynka {ok}{ok}{ok}jest najleprza ma swoj zaklad w handlowcu tam gdzie jeat bar Orange w tych okolicach, z reszta sa szyldy to latwo ja znalezc{mruga}naprawde panuje tam mila atmosfera i oczyszczanie jest przeprowadzone bardzo profesjonalnie.Bylam u niej kilka razy , gdy za piewszym razem nieoczyscila mi calej twarzy, zapisala mnie na nastepny termin i  w ramach {ok}{mruga}pierwszej wizyty dokonczyla oczyszczanie.To bardzo uczciwa i mila kobieta.POLECAM

Gość

31-05-2008, 08:21
#2
Pani Grarzynka {ok}{ok}{ok}jest najleprza ma swoj zaklad w handlowcu tam gdzie jeat bar Orange w tych okolicach, z reszta sa szyldy to latwo ja znalezc{mruga}naprawde panuje tam mila atmosfera i oczyszczanie jest przeprowadzone bardzo profesjonalnie.Bylam u niej kilka razy , gdy za piewszym razem nieoczyscila mi calej twarzy, zapisala mnie na nastepny termin i  w ramach {ok}{mruga}pierwszej wizyty dokonczyla oczyszczanie.To bardzo uczciwa i mila kobieta.POLECAM
Gość napisał(a):a ile kosztuje oczyszczanie u tej pani?

Gość

04-07-2008, 14:03
#3
a ile kosztuje oczyszczanie u tej pani?
Gość napisał(a):Dawno bylam, bo w tamtym roku, wtedy cena wynosila 55zl{mruga}

Gość

04-07-2008, 17:03
#4
Dawno bylam, bo w tamtym roku, wtedy cena wynosila 55zl{mruga}
Gość napisał(a):Pani Grażyna przeniosła swój ,,interes'' w inne miejsce. Teraz oczyszczanie kosztuje 70 zł.

Gość

08-07-2008, 15:38
#5
Pani Grażyna przeniosła swój ,,interes'' w inne miejsce. Teraz oczyszczanie kosztuje 70 zł.
Gość napisał(a):To nie pani Grażyna tylko Janina a gabinet nosi nazwę "Dla urody" i mieści sie obok studia fitness AGNES ;)

Gość

08-07-2008, 20:35
#6
To nie pani Grażyna tylko Janina a gabinet nosi nazwę "Dla urody" i mieści sie obok studia fitness AGNES ;)
Gość napisał(a):polecam Elę kosmetyczkę ktora pracuje u Chełchowskiej na Traugutta

Gość

10-07-2008, 09:57
#7
polecam Elę kosmetyczkę ktora pracuje u Chełchowskiej na Traugutta
Gość napisał(a):a ja polecam moją bratową :). Prawdopodobnie juz w tym miesiącu otworzy własny gabinet na ul. Piłsudskiego na przeciwko takiego sklepu spozywczego i warzywnego :)

Gość

19-07-2008, 00:03
#8
a ja polecam moją bratową :). Prawdopodobnie juz w tym miesiącu otworzy własny gabinet na ul. Piłsudskiego na przeciwko takiego sklepu spozywczego i warzywnego :)
Gość napisał(a):A ja polecam oczyszczanie wewnętrzne i zewnętrzne,ponieważ problem tego co jst na skórze tak naprawdę zależy w 70% od naszego odżywiania i stylu życia.Zainteresowanych bliżej tematem zapraszam do kontaktu.Tel: 600436209

Gość

22-02-2009, 23:43
#9
A ja polecam oczyszczanie wewnętrzne i zewnętrzne,ponieważ problem tego co jst na skórze tak naprawdę zależy w 70% od naszego odżywiania i stylu życia.Zainteresowanych bliżej tematem zapraszam do kontaktu.Tel: 600436209
Gość napisał(a):A ja polecam oczyszczanie wewnętrzne i zewnętrzne,ponieważ problem tego co jst na skórze tak naprawdę zależy w 70% od naszego odżywiania i stylu życia.Zainteresowanych bliżej tematem zapraszam do kontaktu.Tel: 600436209

Gość

22-02-2009, 23:44
#10
A ja polecam oczyszczanie wewnętrzne i zewnętrzne,ponieważ problem tego co jst na skórze tak naprawdę zależy w 70% od naszego odżywiania i stylu życia.Zainteresowanych bliżej tematem zapraszam do kontaktu.Tel: 600436209
Gość napisał(a):Polecam panią Elę z orchidei w handlowcu. Bardzo mi pomogła

Gość

24-02-2009, 10:07
#11
Polecam panią Elę z orchidei w handlowcu. Bardzo mi pomogła
Gość napisał(a):A ja polecam panią Grażyne ale na ul Hallera (budynek KISS, poczta itd) wejście od strony osiedla Hallera. Oczyszczanie zrobiła profesjonalnie i po kilku dniach nic nie widac że taki zabieg był wykonywany. Nie raz skusiłam się na inna kosmetyczkę i niestety nie robiły one tego tak jak p Grażyna. A po tyg nadal byłam czerwona jak po pierwszym dniu oczyszczania  

Gość

24-02-2009, 15:15
#12
A ja polecam panią Grażyne ale na ul Hallera (budynek KISS, poczta itd) wejście od strony osiedla Hallera. Oczyszczanie zrobiła profesjonalnie i po kilku dniach nic nie widac że taki zabieg był wykonywany. Nie raz skusiłam się na inna kosmetyczkę i niestety nie robiły one tego tak jak p Grażyna. A po tyg nadal byłam czerwona jak po pierwszym dniu oczyszczania  
Gość napisał(a):tak samo Polecam panią Elę z <> w handlowcu.Bardzo miła pani i zawsze doradzi{mruga}

Gość

02-03-2009, 20:08
#13
tak samo Polecam panią Elę z <> w handlowcu.Bardzo miła pani i zawsze doradzi{mruga}
Gość napisał(a):tak samo Polecam panią Elę z ''Orchidei'' w handlowcu.Bardzo miła pani i zawsze doradzi!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Gość

02-03-2009, 20:10
#14
tak samo Polecam panią Elę z ''Orchidei'' w handlowcu.Bardzo miła pani i zawsze doradzi!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Gość napisał(a):Polecam panią Dorotkę Iwanowicz, z zakładu kosmetycznego , który się mieści nad Dagrasso.{tak}

Gość

01-05-2009, 21:07
#15
Polecam panią Dorotkę Iwanowicz, z zakładu kosmetycznego , który się mieści nad Dagrasso.{tak}
Gość napisał(a):Polecam panią Dorotkę Iwanowicz, z zakładu kosmetycznego , który się mieści nad Dagrasso.{tak}

Gość

01-05-2009, 21:07
#16
Polecam panią Dorotkę Iwanowicz, z zakładu kosmetycznego , który się mieści nad Dagrasso.{tak}
Gość napisał(a):polecam panią Dorotę z salonu kosmetyczno-fryzjerskiego który mieści się na przeciwko ambry. robi to naprawdę profesjonalnie

Gość

24-05-2009, 23:19
#17
polecam panią Dorotę z salonu kosmetyczno-fryzjerskiego który mieści się na przeciwko ambry. robi to naprawdę profesjonalnie
Gość napisał(a):Ja polecam Bio urode pania  patrycje i karoline również,  fajne kosmetyczki miłe i znają sie na rzeczy.

Gość

28-07-2009, 16:09
#18
Ja polecam Bio urode pania  patrycje i karoline również,  fajne kosmetyczki miłe i znają sie na rzeczy.
Gość napisał(a):Zdecydowanie zakład Pani Janki {tak} - chodzę na zabiegi oczyszczania twarzy i jestem bardzo zadowolona - pewnego razu skorzystałam z oczyszczania  w innym salonie - z powodu braku terminu. Nigdy wiecej - lampa zepsuta - brak pary - sprzęt i doświadczenie kosmetyczki nie bylo warte 90 zł. Trwało wszystko nie całe 1,5h - czyli stosunkowo krótko.. po tygodniu musiałam iść do Pani Janki, żeby naprawic to co zrobila owa kobieta -zaplacikam 70 zl jak dobrze pamietam za ok 2,5h(salon ten mieści się obok solarium, na pierwszym piętrze w budynku ,,zorza" na przeciwko metamorfozy.

Gość

28-07-2009, 20:51
#19
Zdecydowanie zakład Pani Janki {tak} - chodzę na zabiegi oczyszczania twarzy i jestem bardzo zadowolona - pewnego razu skorzystałam z oczyszczania  w innym salonie - z powodu braku terminu. Nigdy wiecej - lampa zepsuta - brak pary - sprzęt i doświadczenie kosmetyczki nie bylo warte 90 zł. Trwało wszystko nie całe 1,5h - czyli stosunkowo krótko.. po tygodniu musiałam iść do Pani Janki, żeby naprawic to co zrobila owa kobieta -zaplacikam 70 zl jak dobrze pamietam za ok 2,5h(salon ten mieści się obok solarium, na pierwszym piętrze w budynku ,,zorza" na przeciwko metamorfozy.
Gość napisał(a):Ja polecam Panią Ole z Bio urody tylko teraz jest na zwolnieniu lekarskim wróci w listopadzie prawdopodobnie.

Gość

29-07-2009, 08:00
#20
Ja polecam Panią Ole z Bio urody tylko teraz jest na zwolnieniu lekarskim wróci w listopadzie prawdopodobnie.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów