lokal na chcrciny - który polecacie.

Założony przez pszczółka maja
strony: 1 2 3 dalej
pszczółka maja napisał(a):lokal na chcrciny - który polecacie. niedrogo i fachowo

pszczółka maja

Wpisów: 7
Dołączył: 09.06.2007
19-05-2008, 09:51
#1
lokal na chcrciny - który polecacie. niedrogo i fachowo
Gość napisał(a):Rancho za nowym mostem,przede wszystkim dobre jedzenie a to jest chyba wazne. Sala nie duza ale na 20 osob jest w sam raz.Polecam

Gość

19-05-2008, 15:10
#2
Rancho za nowym mostem,przede wszystkim dobre jedzenie a to jest chyba wazne. Sala nie duza ale na 20 osob jest w sam raz.Polecam
Gość napisał(a):Ja polecam restauracje Wioletta,niedaleko nowego szpitala,jedzenie i obsługa jest ok.

Gość

19-05-2008, 19:58
#3
Ja polecam restauracje Wioletta,niedaleko nowego szpitala,jedzenie i obsługa jest ok.
Gość napisał(a):Wioletta nigdy w zyciu kupują przeterminowane produkty cuchnące mieso wszystko poprzeceniane. Wiem to bo poprostu tam kiedys pracowałam i kiedys z szefowa pojechalam po zakupy cos okropnego gdy pomysle ze nie wiedząc tez to jadłam wczesniej.  A tak wogole to w tej mniejszej sali w kuchni były badz sa w dalszym ciągu karaluchy. UWAZAJCIE SZKODA ZDROWIA.  polecam Nad Narwią (wszystko super i obsługa i jedzenie a do tego za smieszne pieniądze bardzo tanio), Kwadrans,

Gość

21-05-2008, 13:50
#4
Wioletta nigdy w zyciu kupują przeterminowane produkty cuchnące mieso wszystko poprzeceniane. Wiem to bo poprostu tam kiedys pracowałam i kiedys z szefowa pojechalam po zakupy cos okropnego gdy pomysle ze nie wiedząc tez to jadłam wczesniej.  A tak wogole to w tej mniejszej sali w kuchni były badz sa w dalszym ciągu karaluchy. UWAZAJCIE SZKODA ZDROWIA.  polecam Nad Narwią (wszystko super i obsługa i jedzenie a do tego za smieszne pieniądze bardzo tanio), Kwadrans,
Gość napisał(a):Co ty piszesz,dziewczyno,moja siostra tam pracowała,i nic takiego nie ma tam miejsca,jakie stare mięso,co Ty opowiadasz{chytry},za bzdury,gdzie karaluchy,nigdy czegos takiego nie widziałam,piszesz chyba by zemścic sie na szefowe,ale czy warto{nie}

Gość

26-05-2008, 15:26
#5
Co ty piszesz,dziewczyno,moja siostra tam pracowała,i nic takiego nie ma tam miejsca,jakie stare mięso,co Ty opowiadasz{chytry},za bzdury,gdzie karaluchy,nigdy czegos takiego nie widziałam,piszesz chyba by zemścic sie na szefowe,ale czy warto{nie}
Gość napisał(a):mało wiesz o zyciu a do zsefowej nie mam nic wporzadku kobieta tylko nie dba o lokal. jesli to miesko ci smakuje to smacznego truj sie dalej a co ty mozesz wiedziec byłas w kuchni? widzialas? to nie udzielaj sie.

Gość

27-05-2008, 12:46
#6
mało wiesz o zyciu a do zsefowej nie mam nic wporzadku kobieta tylko nie dba o lokal. jesli to miesko ci smakuje to smacznego truj sie dalej a co ty mozesz wiedziec byłas w kuchni? widzialas? to nie udzielaj sie.
Gość napisał(a):Byłam ,widziałam,lepiej niż kto inny,uważaj bo nie wiesz z kim piszesz złotko.

Gość

27-05-2008, 19:40
#7
Byłam ,widziałam,lepiej niż kto inny,uważaj bo nie wiesz z kim piszesz złotko.
Gość napisał(a):Napisałaś ,że tam pracowałaś,więc wiem kim jesteś,przestań tak kłamać,nie ładnie z Twojej strony,jeszcze nie dawno prosiłaś o prace a teraz takie bzdury opowiadasz.

Gość

27-05-2008, 19:42
#8
Napisałaś ,że tam pracowałaś,więc wiem kim jesteś,przestań tak kłamać,nie ładnie z Twojej strony,jeszcze nie dawno prosiłaś o prace a teraz takie bzdury opowiadasz.
Gość napisał(a):Witajcie! Ja bardzo polecam restałrację  "kugiel" na centrum koło Pomianu. Miła obsługa, znakomite jedzienie i czystość!!! Aneta{ok}

Gość

30-05-2008, 13:21
#9
Witajcie! Ja bardzo polecam restałrację  "kugiel" na centrum koło Pomianu. Miła obsługa, znakomite jedzienie i czystość!!! Aneta{ok}
Gość napisał(a):kugiel{dobani}

Gość

30-05-2008, 14:20
#10
kugiel{dobani}
Gość napisał(a):dziewczyno od wioletty to raczej ty uwazaj z kim piszesz bo dawno tam nie zajrzał sanepid ale to moze sie zmienic a tak wogole to kazdy ma prawo wyboru i wyrazenia własnej opinii ja tego jedzenia nawet w rece bym juz nie wziela a co ty mozesz wiedziec kim jestem tyle osob ile tam sie przewalilo to...brud smrud itd... tyle osób co zwracało uwagę odnosnie jedzenia to ty nawet  tyle włosów na głowie nie masz. i nie przeginaj dziewczyno nie praeginaj!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

03-06-2008, 23:44
#11
dziewczyno od wioletty to raczej ty uwazaj z kim piszesz bo dawno tam nie zajrzał sanepid ale to moze sie zmienic a tak wogole to kazdy ma prawo wyboru i wyrazenia własnej opinii ja tego jedzenia nawet w rece bym juz nie wziela a co ty mozesz wiedziec kim jestem tyle osob ile tam sie przewalilo to...brud smrud itd... tyle osób co zwracało uwagę odnosnie jedzenia to ty nawet  tyle włosów na głowie nie masz. i nie przeginaj dziewczyno nie praeginaj!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):{nie}jesteś chora

Gość

06-06-2008, 20:36
#12
{nie}jesteś chora
Gość napisał(a):nie oceniaj kogos kogo nie znasz i nie widzisz do kogo piszesz malutka lepiej sprawdz swoje zdrowie

Gość

08-06-2008, 21:11
#13
nie oceniaj kogos kogo nie znasz i nie widzisz do kogo piszesz malutka lepiej sprawdz swoje zdrowie
Gość napisał(a):Przeraziłam się tym co przeczytałam o tym jedzeniu w Wiolettcie,!!! Nie wiem czy to prawda czy nie, ale jeśli chodzi o kierowniczkę to nie jestem zadowolona z współpraco z nią. Zamawiałam tam sale a ona za każdym razem przed podpisaniem umowy mówiła co innego co do ceny i wynajdowała dodatkowe koszty. Szkoda ,że tak pochopnie wybrałam to miejsce{smutny}

Gość

13-06-2008, 13:09
#14
Przeraziłam się tym co przeczytałam o tym jedzeniu w Wiolettcie,!!! Nie wiem czy to prawda czy nie, ale jeśli chodzi o kierowniczkę to nie jestem zadowolona z współpraco z nią. Zamawiałam tam sale a ona za każdym razem przed podpisaniem umowy mówiła co innego co do ceny i wynajdowała dodatkowe koszty. Szkoda ,że tak pochopnie wybrałam to miejsce{smutny}
Gość napisał(a):a ile średnio w takim lokalu biorą od osoby? ja spotkałam się w jednym z lokali z ceną 100zł/osobę w tym 3 ciepłę dania kilka przystawek,a alkohol we własnym zakresie.... wg mnie to chyba lekka przesadam już zaczęłam nawet myśleć o kateringu i imprezie we własnym mieszkaniu, najwyżej pousadzam 20osób jak śledziki,ale 100zł/osobę nie zapłacę. A jak wy robiłyście, lub robicie?

Gość

06-07-2008, 21:14
#15
a ile średnio w takim lokalu biorą od osoby? ja spotkałam się w jednym z lokali z ceną 100zł/osobę w tym 3 ciepłę dania kilka przystawek,a alkohol we własnym zakresie.... wg mnie to chyba lekka przesadam już zaczęłam nawet myśleć o kateringu i imprezie we własnym mieszkaniu, najwyżej pousadzam 20osób jak śledziki,ale 100zł/osobę nie zapłacę. A jak wy robiłyście, lub robicie?
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:45
#16
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):ja tez polecam kugiel kolo pomianu jest tam naprawde bardzo fajnie mila obsluga a jedzenie rewelacyjne .co do ceny to jeszcze zalezy jakie potrawy sie zamawia .naprawde polecam

Gość

26-11-2008, 16:29
#17
ja tez polecam kugiel kolo pomianu jest tam naprawde bardzo fajnie mila obsluga a jedzenie rewelacyjne .co do ceny to jeszcze zalezy jakie potrawy sie zamawia .naprawde polecam
Gość napisał(a):a co do ceny 100zl za osobe to uwazam ze to jest strasznie drogo jak na tako impreze

Gość

26-11-2008, 16:30
#18
a co do ceny 100zl za osobe to uwazam ze to jest strasznie drogo jak na tako impreze
Gość napisał(a):"a ile średnio w takim lokalu biorą od osoby? ja spotkałam się w jednym z lokali z ceną 100zł/osobę w tym 3 ciepłę dania kilka przystawek,a alkohol we własnym zakresie...."po pierwsze: alkohol na chrzcinach raczej nie przystoipo drugie: 100zł/ osobę to stawka weselnapo trzecie: trzy dania, przystawki, alkohol,... - to ma być obiad po chrzcinach czy nasiadówa do późnej nocy i popijawa?

Gość

27-11-2008, 16:45
#19
"a ile średnio w takim lokalu biorą od osoby? ja spotkałam się w jednym z lokali z ceną 100zł/osobę w tym 3 ciepłę dania kilka przystawek,a alkohol we własnym zakresie...."po pierwsze: alkohol na chrzcinach raczej nie przystoipo drugie: 100zł/ osobę to stawka weselnapo trzecie: trzy dania, przystawki, alkohol,... - to ma być obiad po chrzcinach czy nasiadówa do późnej nocy i popijawa?
Gość napisał(a):o ile mi wiadomo to alkoholu nie należy wystawiać podczas przyjęcia komunijnego, a jeżeli ktoś wypije symboliczną lampkę wina to chyba jeszcze nie popijawa

Gość

28-11-2008, 11:57
#20
o ile mi wiadomo to alkoholu nie należy wystawiać podczas przyjęcia komunijnego, a jeżeli ktoś wypije symboliczną lampkę wina to chyba jeszcze nie popijawa

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów